سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

موضوع: راه اندازی بیزینس در استرالیا

 1. Top | #1

  تاریخ عضویت
  12 2014
  نوشته ها
  16
  محل سکونت
  Melbourne
  تخصص
  Financial Adviser
  میزان امتیاز
  66

  راه اندازی بیزینس در استرالیا

  نسخه پی دی اف و قابل دانلود این مطلب را از این لینک دریافت کنید: Business in Australia

  بیزینس در استرالیا
  مقدمه

  بطور کلی بیزینس یا تجارت همیشه از یک ایده شروع میشود که لزوما نمیبایست یک ایده ناب و بی همتا باشد. این ایده میتواند نسخه کامل تر، ارزان تر یا حتی اندکی متفاوت تر از یک بیزینس موجود باشد.

  از همان ابتدای پیدایش ایده اولیه یک بیزینس، تفاوت روش سنتی سعی و خطا و روش اصولی و صحیح راه اندازی یک بیزینس به وضوح پدیدار میشود.

  روش سنتی سعی و خطا متاسفانه در کشورها و جوامع نه چندان توسعه یافته نه تنها به شدت رواج دارد بلکه به دلیل کمبود یا نبود منابع صحیح و قابل اعتماد اطلاعات و داده های آماری، شاید عملا تنها روش قابل انجام بیزینس باشد.
  در این روش ایده اولیه بیزینس با توجه به شناخت فردی از شرایط بازار و میزان محبوبیت بدون هیچ اطلاعات آماری و مالی از بیزینس های فعال، موفق و یا نا موفق موجود در صنعت ارزیابی میشود. در مرحله بعد یک شخصیت حقوقی یا شرکت یا تعاونی ثبت میشود و به تدریج در جریان انجام کارهای اولیه در پی مراجعه به سازمان ها و مراجع مربوطه، مشخص میشود که به چه مجوز ها و استانداردهایی نیاز خواهد بود. بعد از صرف زمان و هزینه قابل توجه، مجوز های لازمه اخذ میشود سپس تولید محصول، انبار موجودی و تبلیغات نه چندان موثر انجام خواهد شد و در آخر اگر بخت یار و یاور صاحبان بیزینس باشد پس از کسب تجربه کافی، شکست خوردن های کافی و درس عبرت گرفتن های کافی، بیزینس از دوران بحران خارج شده و عملا به سودآوری منطقی خواهد رسید.

  در حالیکه روش اصولی و علمی که بیزینس های کوچک و بزرگ در دنیای مدرن امروز بخصوص در کشورهای پیشرفته تر مثل امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای صنعتی اروپایی پیش رو میگیرند به مراتب متفاوت تر، کم ریسک تر و حساب شده تر است.


  روش صحیح پایه گذاری یک بیزینس

  امکان سنجی

  ایده بیزینس در ابتدا بر طبق اطلاعات آماری و داده های مالی و مالیاتی در هر شهر و ایالت از صنایع مختلف، میزان سودآوری صنایع، میزان رقابت و موازنه عرضه و تقاضا و ده ها فاکتور اقتصادی دیگر، سنجیده و توسط تست های امکان سنجی ارزیابی میشود سپس بزینس پلان بر اساس مشخصات بازار و امکان سنجی اولیه تهیه میگردد. مهمترین قسمت بیزینس پلان مطالعه آماری مارکت و میزان کشش بازار، سطوح مقاومت و حمایت قیمتی، قوانین دولتی و پیش نیازهای قانونی و مالی قبل از ورود به بیزینس است. همچنین جداول پیش بینی هزینه ها و درآمد ها در یک تا سه سال اول تاسیس بیزینس که اصطلاحا پروجکشن نامیده میشوند توسط مشاورین و متخصصین تهیه میگردد.

  طراحی ساختار حقوقی و مالکیت

  در مرحله بعدی ساختار حقیقی یا حقوقی بیزینس، همچنین چیدمان سهام بندی و چارت سازمانی و مدیریتی بیزنس طراحی میشود بطوریکهدر آینده جوابگوی وضعیت درآمدی، توزیع سود، ورود سرمایه و استفاده از تسهیلات مالی و بانکی در هنگام نیاز باشد.
  به عنوان مثال در یک بیزینس کوچک خانوادگی که احتمالا در آینده به دست فرزندان و بستگان مدیریت خواهد شد، چگونگی سهام بندی، میزان و نوع هر سهم، انتخاب مدیر عامل و سهام داران عمده، انتخاب حق امضا و مالکیت دارایی ها و غیره بسیار متفاوت خواهد بود با بیزینسی که قصد فروش یا انتقال به غیر یا حتی قصد تاسیس شعب مختلف در شهرها و محله های مختلف دارد. در بسیاری از موارد تصحیح ساختار حقوقی و ملکی بیزینس بعد از تاسیس و در حین انجام کارهای بزرگ با مسولیت های مالی و حقوقی بالا کار دشوار، پرهزینه و زمانبری خواهد بود.

  مجوز ها و پیش نیاز ها

  در این مرحله قبل از اینکه هنوز بیزینس به ثبت رسیده باشد، با توجه به کلاسه بندی بیزینس و زمینه فعالیت تجاری، گزارشی به نام لایسنس ریپورت از مراجع ذیربط تهیه شده و بطور دقیق مطالعه میگردد.

  در این گزارش به تفضیل شرح داده شده است که برای هر نوع فعالیت مرتبط با زمینه فعالیت چه مجوزها و استاندارد هایی باید گرفته شود، از کدام سازمان ها ، طی چه مراحلی و با صرف چه میزان زمان و هزینه قابل انجام است. بسیاری ازمواقع بعضی ایده ها در همین مرحله به دلایل مشکلات مالی، زمانی یا حقوقی، موضوعیت یا جذابیت خود را از دست میدهند که خود نکته قابل تاملی و ارزشمندی است.

  استراتژی های بازاریابی و فروش

  در این مرحله با توجه به مشخصات بازار، میزان رقابت، عرضه و تقاضا، قیمت خرید مواد اولیه و هزینه های بالاسری و غیره استراتژی قیمت گذاری پایه ریزی میشود. سپس روش های مارکتینگ، تبلیغات و فروش در بازه های زمانی خاص برنامه ریزی و جهت اجرا به بیزینس پلان منتقل میگردد.

  نکته مهم در این مرحله آنالیز مالی صحیح، برآورد درست نقطه سر به سرقیمت یا اصطلاحا برک ایون و تعریف میزان قابل دستیابی سود یا اصطلاحا پرافیت مارجین بیزینس، همچنین ماکزیمم و مینیمم بافر تخفیف در فصول مختلف با احتساب نوسانات متوسط بازار در طول سال است. انجام ندادن یا محاسبه نادرست و غیر حرفه ای همین آنالیز مالی در این مرحله کافی است تا یک بیزینس براحتی با شکست مواجه شده و با هزینه های گزاف و زیان سنگین به سوپیشینه های کیفری و حقوقی دچار شود.

  اگر توجه کرده باشید بر خلاف روش سنتی سعی و خطا، در این روش بعد از این همه مطالعه و آنالیز هنوز بیزینس به ثبت نرسیده است. زیرا بلافاصله بعد از ثبت بیزینس، مسئولیت های مالی، مالیاتی، حقوقی، حرفه ای و مدنی شما به عنوان صاحب بیزینس شروع خواهد شد کاملا فارغ از اینکه بیزینس فعال باشد یا غیر فعال، سودآور باشد یا زیان آور، در حال تولید باشد یا در حال برداشت، در حال جذب سرمایه باشد یا در حال انتظار برای وام!

  ثبت بیزینس

  در مرحله آخر بیزینس به همراه بیزینس پلان، چیدمان سهام بندی، چارت سازمانی و پروجکشن مالی نزد سازمان های مربوطه ثبت میگردد. بلافاصله پس از ثبت، طبق گزارش لایسنس ریپورت که قبلا گرفته شده به ادارات ذیربط مراجعه و جهت اخذ مجوز ها و استانداردهای لازم اقدام میگردد.

  از اینجا تازه بازی بیزینس شروع میشود. مسئولیت های شما، تخصص های شما، نحوه اداره بیزینس و چگونگی اجرای بیزینس پلان و مدیریت سرمایه، استرس روزانه و کم خوابی شبانه، همه و همه از اجزای غیر قابل انکار یک تجارت است که به مرور با کسب تجربه بهتر و بهتر خواهد شد و در نهایت یک بیزینس موفق و پر رونق را خواهد ساخت.

  بیمه، مالیات، بازنشستگی و قوانین استخدام

  طبق قانون اشخاص حقیقی طبق جداول پلکانی اداره مالیات و بصورت تصاعدی مالیات پرداخت خواهند کرد، در حالیکه اشخاص حقوقی مثل شرکت ها و سازمان ها در صد ثابتی معادل معمولا 30% از سود نهایی را به عنوان مالیات پرداخت میکنند.

  بیمه درمانی در استرالیا به عهده کارفرما نیست بلکه از طرف مدیکر توسط دولت به واجدین شرایط تعلق میگیرد. اما بیمه حوادث کارکنان یا اصطلاحا ورکرز کامپسنیشن برای تمام بیزینس هایی که به هر تعدادی کارمند وحقوق بگیر دارند اجباری است.

  شما به عنوان کارفرما موظف هستید سهم مالیات مشمول هر کدام از کارمندان خود را از فیش حقوقی کسر و به حساب دولت واریز نمایید. ضمنا به عنوان کارفرما موظف هستید برای هر یک از کارکنان پاره وقت یا تمام وقت خود حداقل وجه نقدی بازنشستگی یا سوپرانویشن را به حساب آنها در یکی از صندوق های بازنشستگی (سوپر فاند) واریز نمایید.

  اطلاع کامل از قوانین کار، مالیات، بازنشستگی و استخدام اهمیت فوق العاده ای دارد. معمولا در کنار بیزینس های موفق، یک تیم موفق و معتمد از کارشناسان با تجربه همراه خواهد بود. این تیم معمولا میتواند ترکیبی مستقل از وکلای حقوقی، مشاورین مالی، حسابداران رسمی یا کارگزاران مالیاتی باشد. با وجود چنین تیمی در کنار شما، فقط لازم است به آنچه در آن مهارت دارید بپردازید که همان محصول یا خدمات شماست!  یادآوری: اطلاعات و مطالب فوق تنها جنبه کلی و ماهیت اطلاع رسانی داشته و شرایط خاص شما در آن لحاظ نشده است. لطفا قبل از هر اقدامی از صحت تصمیم گیری و تبعات آن اطمیمنان حاصل فرمایید و در جایی که احتیاج است تحقیق کنید و یا از مشاورین ذیصلاح و معتعمد استفاده کنید.


  Milad Saberi
  Pars Financial Consulting Pty Ltd
  www.ParsFinance.com.au
  Level 17, 31 Queen St, Melbourne Vic 3000
  FREE CALL: 1300 720 575
  تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده

 2. 12 کاربر مقابل از Milad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

  afshin (2015/03/11),Ally (2014/12/10),comet (2014/12/08),davood267 (2015/02/28),e.mardaniyan (2016/07/30),freedom (2014/12/08),mhd.hdr (2014/12/08),saharb66 (2015/10/05),Sanam slh (2015/09/12),محمد (2014/12/08),worthy (2016/01/05),دامون (2014/12/08)

 3. Top | #2

  تاریخ عضویت
  12 2014
  نوشته ها
  16
  محل سکونت
  Melbourne
  تخصص
  Financial Adviser
  میزان امتیاز
  66
  دوستانی که مایل به دریافت اطلاعات بیشتر هستند سری به کانال پارس فاینانس در یوتیوب و پیج ما در فیسبوک بزنید کلی ویدیو آموزشی در یوتیوب آپلود شده که ممکنه جوابگوی سوالات اولیه شما باشه. بقیه سوالات رو هم سعی میکنیم همینجا جواب بدیم.

  به عنوان مثال در مورد بیزینس این ویدیو آموزشی رو ببینید:
  https://www.youtube.com/watch?v=O3uqHJQZEjk

 4. 4 کاربر مقابل از Milad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

  Arash. (2015/03/08),kamal (2015/03/08),mazdak2536 (2014/12/17),محمد (2014/12/08)

 5. Top | #3

  تاریخ عضویت
  12 2014
  نوشته ها
  16
  محل سکونت
  Melbourne
  تخصص
  Financial Adviser
  میزان امتیاز
  66
  یکی از مواردی که شخصا به نظرم میرسه اینه که بسیاری از ما مهاجرین در حالیکه جزو قشر تحصیل کرده و موفق مملکت خودمون بودیم بعد از طی کردن کلی امتحان و اسسمنت و هزار فیلتر دیگه موفق به مهاجرت میشیم، خوب طبیعتا چند سال اول از چند پله پایین تر از جاییکه بودیم دوباره شروع میکنیم، تازه اگه خوش شانس باشیم. کلی زحمت میکشیم و سخت کار میکنیم و خودمون رو نشون میدیم، شاید حتی کلی مطالعه کنیم و مدارک اضافه جمع کنیم، اونوقت وقتی موقع ارتقا شغلی میشه بعضا به یک سد بزرگی برخورد میکنیم و احساس میکنیم شغل های مدیریتی که خودمون مثل بنز تو مملکت خودمون در حال درو کردنشون بودیم اینجا اکثرا دست کسانی است که به سختی میشه ازشون عبور کرد! بعضی هامون احساس میکنیم و باید بگم شخصا تا حدی هم فکر میکنم درست احساس میکنیم، که ظاهرا استعمار جدید نیروهای متخصصی که با زحمات شبانه روزی پدر و مادرشون و با پول و سرمایه یک مللکت دیگه به بار نشستند، رو فقط برای کارمندی و کارگری به کشور خودشون میکشونه و بعضا کارهایی رو بهشون میده که خودشون نمیخوان انجام بدن. البته رفاه اجتماعی رو هم در کنارش تا حدی فراهم میکنه که در برابر چیزهایی که در مملکت خودشون از دست دادند یک سری خوشی هایی هم اینجا بدست بیارند وگرنه یاتاقان میزنن بر میگردن!
  حالا بعضی وقت ها فرصت های طلایی اقتصادی این وسط واسه اونهایی پیش میاد که وقتی از تخصصشون در خارج به نحو درست استفاده نمیشه با انرژی و چشم باز حول تخصص و علاقه خودشون یک بیزینس کوچک راه میندازن، شاید چند سال اول مجبور باشن هم کارشون رو نگه دارن و هم بیزینس رو بصورت پارت تایم بچرخونن. کم کم از امکانات اتوماسیون آنلاین، نت ورکینگ و آوت سورس های مختلف استفاده میکنند تا زمانی که درآمد بیزینس بیشتر از درآمد اون شغلی باشه که شاید سالهاست دیگه ازش خسته و کلافه شدن! قطعا بیزینس هم آسون نیست ولی به امتحان کردن و زحمتش می ارزه مخصوصا اگر کوچک و کم ریسک شروع کنیم! تا نظر بقیه دوستان چی باشه. صابری

 6. 6 کاربر مقابل از Milad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

  afshin (2015/03/11),mazdak2536 (2015/02/26),mhd.hdr (2015/02/27),saharb66 (2015/02/26),Sanam slh (2015/09/12),دامون (2015/02/26)

 7. Top | #4

  تاریخ عضویت
  12 2014
  نوشته ها
  378
  میزان امتیاز
  656
  نقل قول نوشته اصلی توسط Milad نمایش پست ها
  یکی از مواردی که شخصا به نظرم میرسه اینه که بسیاری از ما مهاجرین در حالیکه جزو قشر تحصیل کرده و موفق مملکت خودمون بودیم بعد از طی کردن کلی امتحان و اسسمنت و هزار فیلتر دیگه موفق به مهاجرت میشیم، خوب طبیعتا چند سال اول از چند پله پایین تر از جاییکه بودیم دوباره شروع میکنیم، تازه اگه خوش شانس باشیم. کلی زحمت میکشیم و سخت کار میکنیم و خودمون رو نشون میدیم، شاید حتی کلی مطالعه کنیم و مدارک اضافه جمع کنیم، اونوقت وقتی موقع ارتقا شغلی میشه بعضا به یک سد بزرگی برخورد میکنیم و احساس میکنیم شغل های مدیریتی که خودمون مثل بنز تو مملکت خودمون در حال درو کردنشون بودیم اینجا اکثرا دست کسانی است که به سختی میشه ازشون عبور کرد! بعضی هامون احساس میکنیم و باید بگم شخصا تا حدی هم فکر میکنم درست احساس میکنیم، که ظاهرا استعمار جدید نیروهای متخصصی که با زحمات شبانه روزی پدر و مادرشون و با پول و سرمایه یک مللکت دیگه به بار نشستند، رو فقط برای کارمندی و کارگری به کشور خودشون میکشونه و بعضا کارهایی رو بهشون میده که خودشون نمیخوان انجام بدن. البته رفاه اجتماعی رو هم در کنارش تا حدی فراهم میکنه که در برابر چیزهایی که در مملکت خودشون از دست دادند یک سری خوشی هایی هم اینجا بدست بیارند وگرنه یاتاقان میزنن بر میگردن!
  حالا بعضی وقت ها فرصت های طلایی اقتصادی این وسط واسه اونهایی پیش میاد که وقتی از تخصصشون در خارج به نحو درست استفاده نمیشه با انرژی و چشم باز حول تخصص و علاقه خودشون یک بیزینس کوچک راه میندازن، شاید چند سال اول مجبور باشن هم کارشون رو نگه دارن و هم بیزینس رو بصورت پارت تایم بچرخونن. کم کم از امکانات اتوماسیون آنلاین، نت ورکینگ و آوت سورس های مختلف استفاده میکنند تا زمانی که درآمد بیزینس بیشتر از درآمد اون شغلی باشه که شاید سالهاست دیگه ازش خسته و کلافه شدن! قطعا بیزینس هم آسون نیست ولی به امتحان کردن و زحمتش می ارزه مخصوصا اگر کوچک و کم ریسک شروع کنیم! تا نظر بقیه دوستان چی باشه. صابری
  تحلیل جالبی بود ، به نظر من همه جای دنیا همینطوره ولی این رو داشته باشین ، تو ایران اگه بخوای پیشرفت کنی باید یه کارهایی بکنی که شاید تو استرالیا نیازی نباشه! ، البته اینجا جاش نیست بیشتر بخوام حرف بزنم ... بگذریم
  ولی با اون بخش بیزنسی هم موافقم ، به نظرم میشه روش برنامه ریزی کرد

 8. 3 کاربر مقابل از mazdak2536 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

  afshin (2015/03/11),Arash. (2015/03/05),saharb66 (2015/02/26)

 9. Top | #5

  تاریخ عضویت
  01 2015
  نوشته ها
  37
  میزان امتیاز
  21
  نقل قول نوشته اصلی توسط mazdak2536 نمایش پست ها
  تحلیل جالبی بود ، به نظر من همه جای دنیا همینطوره ولی این رو داشته باشین ، تو ایران اگه بخوای پیشرفت کنی باید یه کارهایی بکنی که شاید تو استرالیا نیازی نباشه! ، البته اینجا جاش نیست بیشتر بخوام حرف بزنم ... بگذریم
  ولی با اون بخش بیزنسی هم موافقم ، به نظرم میشه روش برنامه ریزی کرد
  دقیقا همینطوره ... اینجا برای رسیدن به همون پیشرفت نسبی پا روی خیلی از چیزها بزاری تا بری بالا ... شاید یکی از دلایلی که خیلی ها مهاجرت میکنن این باشه که بیشتر از خیلی از آدمها سواد و تخصص و تجربه دارن اما چون انسان هستن و نمیخوان به هرقیمتی پیشرفت کنن تصمیم میگیرن دیگه اینجا نباشن ...
  ایجاد یه بیزینس همیشه خوبه ... اما خب همیشه هم نیاز به سرمایه داره .. که شاید خیلی از ماها که تو ایران این سرمایه رو نداریم وقتی وارد استرالیا هم بشیم ، شاید خیلی طول بکشه که بتونیم سرمایه ایی جور کنیم ... البته اگه بتونیم جور کنیم
  .
  .
  .
  چقدر منفی نگر نوشتم شرمنده ... ولی این روزهای جامعه فقط به من همچین المانی میده !!
  در دوران قبل از " اول ماجرا " به سر می بریم ... در حال زبان خوندن برای 7 آکادمیک

 10. 2 کاربر مقابل از saharb66 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

  afshin (2015/03/11),mazdak2536 (2015/02/26)

 11. Top | #6

  تاریخ عضویت
  12 2014
  نوشته ها
  378
  میزان امتیاز
  656
  نقل قول نوشته اصلی توسط saharb66 نمایش پست ها
  دقیقا همینطوره ... اینجا برای رسیدن به همون پیشرفت نسبی پا روی خیلی از چیزها بزاری تا بری بالا ... شاید یکی از دلایلی که خیلی ها مهاجرت میکنن این باشه که بیشتر از خیلی از آدمها سواد و تخصص و تجربه دارن اما چون انسان هستن و نمیخوان به هرقیمتی پیشرفت کنن تصمیم میگیرن دیگه اینجا نباشن ...
  ایجاد یه بیزینس همیشه خوبه ... اما خب همیشه هم نیاز به سرمایه داره .. که شاید خیلی از ماها که تو ایران این سرمایه رو نداریم وقتی وارد استرالیا هم بشیم ، شاید خیلی طول بکشه که بتونیم سرمایه ایی جور کنیم ... البته اگه بتونیم جور کنیم


  .
  .
  .
  چقدر منفی نگر نوشتم شرمنده ... ولی این روزهای جامعه فقط به من همچین المانی میده !!
  دقیقا همینه، امیدوارم اونجا حسمون رو عوض کنه، البته به نظرم بستگی به روحیه افراد داره و اینکه چی میخوان، اما اینجا که .... !

 12. 2 کاربر مقابل از mazdak2536 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

  afshin (2015/03/11),saharb66 (2015/02/28)

 13. Top | #7

  تاریخ عضویت
  10 2014
  نوشته ها
  1,249
  محل سکونت
  سیدنی
  تخصص
  Registered Migration Agent
  میزان امتیاز
  2629
  منم چند تا نکته بگم

  1- به میلاد هم قبلا گفتم . از نظر من اینکه به صورت سیستماتیک جلوی پیشرفت مهاجرها به قصد گرفته بشه ، درست نیست . من فکر میکنم که مهمترین نکته ای که میبینیم native ها هستند که اکثر پوزیشنهای مدیریتی رو اشغال کردند ، به خاطر بحث زبانه . ما language barrier داریم . نمیتونیم در بحثهای سنگین که نیاز به قدرت سخنوری و قانع کردن یک جمع صاحبنظر رو داره ، به خوبی یک native بدرخشیم . حداقل من نمیتونم . بعیده تا چند سال آینده هم بتونم . اینه که نمیتونیم به اون جایگههایی که نیازش قانع کردن افراده ، برسیم
  2- باید حرکت کرد . از ترسیدن و نشستن به جایی نمیرسیم . به نظرمن هم حتما باید ایده هایی که داریم رو تجربه کنیم .
  3- خوندن کتاب The Lean Startup نوشته Eric Ries رو به همه توصیه میکنم

  سوالم از میلاد :

  میلاد جان ، چطور میشه بین کارهای مختلف توازن ایجاد کرد . چه راهکاری داشتی که تونستی از کاری که سالها انجا داده بودی و به قول معروف آب باریکه زندگیت رو فراهم میکرد با وجود هزینه های بالای اینجا و ... ، بکنی و تمام وقت متمرکز بشی روی ایده تجاریت ؟

 14. 7 کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

  afshin (2015/03/11),Arash. (2015/03/05),davood267 (2015/02/28),mazdak2536 (2015/02/27),saharb66 (2015/02/28),worthy (2016/01/05),حمید (2015/02/27)

 15. Top | #8

  تاریخ عضویت
  11 2014
  نوشته ها
  342
  محل سکونت
  Melbourne
  تخصص
  .Net Developer
  میزان امتیاز
  404

  بیزنس خانگی/شخصی

  سلام،

  یکی از مسیرهایی که به خصوص برای رشته های کاری مثل آرایشگری میشه در پیش گرفت، کار کردن بصورت کش در خونه هست.

  1- این روش کار کردن نیاز به مجوز داره؟
  2- بدون مجوز کار کردن و مثلا فقط در کامیونیتی ایرانی غیر قانونی هست؟ می تونه مشکل ساز بشه؟
  3- تبلیغات بدون داشتن مجوز کار غیر قانونی هست و می تونه مشکل ساز بشه، مثلا توی فیس بوک و تلگرام و اینجور جاها؟
  4- نکته و تجربه ای دوستان دارند که اضافه کنند؟

  ممنونم
  GRANT: 19 Nov 2015
  LAND: 27 Mar 2016
  Job: 26 Apr 2016


 16. کاربر مقابل از mehran عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  Libra (2016/02/07)

 17. Top | #9

  تاریخ عضویت
  12 2016
  نوشته ها
  6
  تخصص
  Computer
  میزان امتیاز
  0

  راه اندازي رستوران يا سفره خونه يا هاستل

  دوستان عزيز
  من با چند مشاور مهاجرت تو ايران صحبت كردم شرايط اخذ ويزاي سرمايه گذاري زير گروه ١٨٨ دارم
  علاقمند به راه اندازي سفره خانه و رستوران ايراني هستم
  يا هاستل كه كنارش هم يه رستوران كوچيك بتونم راه بندازم
  يا بيرون بر .
  در ضمن دو تا گل پسر دو قلو دارم موزيسين هستن يكشون گيتار خوب مينوازه و ديگري كيبورد ميزنه خودم هم ني انبان ميزنم فكر كردم ايا جامعه ايراني استقبال ميكنه ؟؟
  ممنون ميشم دوستاني كه تجربه زندگي بيشتري در ملبورن دارن راهنمايي كنند و نظر بدهند .و اينكه به نظرتون كدام محله ها رو ببينم بيشتر ؟؟؟؟
  در ضمن الان هم توريستي اومدم ملبورن ٣ روزه
  هم براي فال و هم تماشا
  شاداب چون گل باشيد و استوار چنان كوه  Sent from my iPhone using Tapatalk

 18. Top | #10

  تاریخ عضویت
  10 2014
  نوشته ها
  1,249
  محل سکونت
  سیدنی
  تخصص
  Registered Migration Agent
  میزان امتیاز
  2629
  نقل قول نوشته اصلی توسط hamseda_cafenet نمایش پست ها
  دوستان عزيز
  من با چند مشاور مهاجرت تو ايران صحبت كردم شرايط اخذ ويزاي سرمايه گذاري زير گروه ١٨٨ دارم
  علاقمند به راه اندازي سفره خانه و رستوران ايراني هستم
  يا هاستل كه كنارش هم يه رستوران كوچيك بتونم راه بندازم
  يا بيرون بر .
  در ضمن دو تا گل پسر دو قلو دارم موزيسين هستن يكشون گيتار خوب مينوازه و ديگري كيبورد ميزنه خودم هم ني انبان ميزنم فكر كردم ايا جامعه ايراني استقبال ميكنه ؟؟
  ممنون ميشم دوستاني كه تجربه زندگي بيشتري در ملبورن دارن راهنمايي كنند و نظر بدهند .و اينكه به نظرتون كدام محله ها رو ببينم بيشتر ؟؟؟؟
  در ضمن الان هم توريستي اومدم ملبورن ٣ روزه
  هم براي فال و هم تماشا
  شاداب چون گل باشيد و استوار چنان كوه  Sent from my iPhone using Tapatalk
  بیزنس خوبیه دوست عزیز اما فکر میکنم خیلی رقابت بالا باشه . همین الان شما ملبورن هستید ببینید برای حداکثر ده - پانزده هزار نفر جمعیت ایرانی ملبورن چند تا رستوران ایرانی وجود داره .
  اگر میخواهید اینکار رو انجام بدید باید ایده خاصی دشته باشید به نظر من

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •