سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 91011
نمایش نتایج: از 101 به 106 از 106

موضوع: همایش اسفند ماه 95

1. Top | #101

تخصص
    مهندس معمار
    میزان امتیاز
    3
    سلیم جان همایش امروز خیلی مفید بود، خسته نباشی و یک دنیا ممنون از زحماتت

2. کاربر مقابل از m.adrianni عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

M.S.T (2017/02/22)

3. Top | #102

تخصص
    مهندس برق
    میزان امتیاز
    0
    با تشکر. من هم یک نفر

4. Top | #103

تخصص
    Civil Engineer
    میزان امتیاز
    193
    سلام
    ممنون از دوستانی که تو همایش شرکت کردن

خیلی از دوستان هنوز پیام میدن و سوال میکنن دورهمی کی و کجاست/؟ آیا دورهمی دیگه ای هم در آینده هست؟

دوستان همایش برگزار شد و تمام شد... در صورتیکه همایش یا دورهمی دیگه ای هم در آینده باشه همینجا اطلاع رسانی میکنیم..
    Civil Engineer Technician 312212
    Assessment request : 25/02/2014 ==> Assessment Outcome : 24/07/2014
    IELTS : 10/01/2015
    QLD Invitation: 13/09/2016
    NSW Invitation: 25/10/2016
    Lodge: 31/10/2016
    Case Officer Contact : 21/11/2016
    ==> Information Provided : 03/12/2016
    Request for more information : 24/01/2017 ==> Information Provided : 08/02/2017
    GRANT DATE
    :
    07/09/2017

5. Top | #104

تخصص
    ارتوز و پروتز
    میزان امتیاز
    0
    من هم هستم يك نفر

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. Top | #105

تخصص
    Web Developer
    میزان امتیاز
    7
    سلام به همگی
    همایش اسفند ماه 95 هم تمام شد و دوستان ضحمت کشیدن صدای جناب دامون آرین که در همایش صحبت می‌کردند را ضبط کرده و در گروه انجمن قرار دادن چون اونجا بین پیام ها ناپدید می‌شود اینجا قرارش می‌دهم که در آينده کسی به این تاپیک سر زد از مطالبی که در همایش گفتگو شده هم باخبر شود.
    در دو سرور آپلودش کردم که هر کدام که راحت بودید دانلود کنید : Google Drive , DropBox

7. کاربر مقابل از Dante عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

M.S.T (2017/03/05)

8. Top | #106

تخصص
    تکنسین برق
    میزان امتیاز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.S.T نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز

با توجه به حضور دامون عزیز در ایران و پس از هماهنگی با ایشان، در نظر داریم به زودی دوباره دورهم جمع شویم و ضمن تجدید دیدار با همدیگر و آشنایی بیشتر، از تجربیات ارزشمند استاد دامون استفاده کنیم.

محل و تاریخ دقیق دورهمی هنوز مشخص نیست. ما در نظر داریم تعداد شرکت کننده ها را بدست بیاوریم تا بر اساس این تعداد محل مناسبی را انتخاب کنیم و پس از آنکه محل و تاریخ رزرو آن مشخص شد در همین تاپیک و همینطور در گروه تلگرام نسبت به اطلاع رسانی بیشتر اقدام کنیم.

لذا اعضای محترمی که قصد شرکت در دورهمی مذکور را دارند لطفا اینجا اعلام حضور کنند و تعداد نفرات همراه خود را نیز ذکر نمایند. به احتمال بسیار زیاد به دلیل کثرت شرکت کنندگان ، محل برگزاری دورهمی در سالن اجتماعات خواهد بود و دورهمی به صورت Formal برگزار میشود.
    محور گفتگو در این همایش مسائلی نظیر اشتغال، موارد مالی مربوط به بیمه و مالیات و از این دست خواهد بود و مدتی از زمان همایش نیز به سوال و جواب و گفتگو بین شرکت کنندگان اختصاص خواهد یافت.

مشابه دورهمی های قبل اولویت با کسانی خواهد بود که زودتر ثبت نام نمایند. جهت پذیرایی از میهمانان گرامی نیز مطابق گذشته مبلغ اندکی از افراد شرکت کننده دریافت خواهد شد که احتمالا به ازای هر نفر مبلغ 5000 تومان خواهد بود و خواهشمندیم این مبلغ را به صورت نقدی در زمان دورهمی به بنده یا به شخص دیگری که بعدا معرفی خواهد شد پرداخت نمایید. قابل ذکر است مبلغ مربوط به رزرو محل همایش را دامون جان بر عهده گرفتن که همینجا از ایشان نهایت تشکر را مینمایم.
    به امید روزی که کامیونیتی ایرانیان مقیم استرالیا یکی از قویترین کامیونیتی ها باشد. موفق باشید
    با سلام و عرض خسته نباشید من هم هستم

Sent from my SM-A700H using Tapatalk

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 91011