سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: Assessment by AIM

1. Top | #1

تخصص
    Marketing
    میزان امتیاز
    0

Assessment by AIM

با سلام و تشکر از فرومی که پر از اطلاعات هست.
    جناب آقای دامون من به تازگی عضو شدم و به دلیل اینکه رشتم marketing هست و برای شغل sales &marketing manager که با توجه به تحقیقاتم توی ایالت SA هست می خوام اقدام کنم ولی هنوز امتحان IELTS ندادم و حدود 5 ماه طول می کشه که به سطح 7 برسم.
    فکر میکنم الان تنها کاری که میتونم انجام بدم تا جلوتر بیفتم Assessment مدارکم هست.
    می خواستم بپرسم که:
    1) آیا درست فکر می کنم که الان برای ارزیابی اقدام کنم؟
    2) چه مدت این ارزیابی ممکن هست طول بکشه؟
    3) این ارزیابی چه مدت اعتبار داره؟

2. Top | #2

تخصص
    Marketing
    میزان امتیاز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط soha.r نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از فرومی که پر از اطلاعات هست.
    جناب آقای دامون من به تازگی عضو شدم و به دلیل اینکه رشتم marketing هست و برای شغل sales &marketing manager که با توجه به تحقیقاتم توی ایالت SA هست می خوام اقدام کنم ولی هنوز امتحان IELTS ندادم و حدود 5 ماه طول می کشه که به سطح 7 برسم.
    فکر میکنم الان تنها کاری که میتونم انجام بدم تا جلوتر بیفتم Assessment مدارکم هست.
    می خواستم بپرسم که:
    1) آیا درست فکر می کنم که الان برای ارزیابی اقدام کنم؟
    2) چه مدت این ارزیابی ممکن هست طول بکشه؟
    3) این ارزیابی چه مدت اعتبار داره؟
    با سلام من جواب سوالاتم رو با جستجو در سایت AIM گرفتم و به این نتیجه رسیدم که الآن اقدام کنم
    ارزیابی حدودا 2 ماه طول می کشه
    و دو سال هم اعتبار داره که قبل از تاریخ انقصا می تونیم برای 12 ماه دیگه تمدیدش کنیم

1) فقط موردی که هست اینه که مدارک مورد نیاز AIM برای ارزیابی خیلی مفصل و پیچیده هست و فیش حقوقی رو هم نوشته اگر امکان داره ارسال کنیید و صحبتی راجع به بیمه نکرده.
    اگر راهنمایی بفرمایید ممنون می شم

2 ) یک جا توی توضیحات نوشته که حد اقل 3 سال کار مستمر در این رشته با مقام مدیریت و اینکه اگر مدرک تحصیلی مرتبط با این رشته داشته باشید این 3 سال می تونه کمتر هم باشه، و جای دیگه توی فرمش که باید سوابق کاری رو بنویسیم نوشته که حداقل 8 تا 10 سال سابقه کاریتون رو بنویسید. حالا نمیدونم که حتما 8 سال سابقه رو میخواد یا نه؟ (من الان 6 سال هست که فارغ التحصیل شدم)

3) مدرک Bachelor in Marketing من از دانشگاه عجمان که اینترنشنال و به زبان انگلیسی در امارات هست و در ایران درس نخوندم. آیا نیازی به تایید شدن مدرکم از وزارت علوم ایران هست یا فقط تاییدیه وزارت علوم امارات باشه کافیه؟ و اینکه فکر می کنید معادل با bachelor استرالیا هست؟

4 ) مدرک Master in Marketing رو هم از یک دانشگاه آنلاین در آمریکا گرفتم که الان نه وب سایتش میاد بالا و نه توی اینترنت هیچ اثری ازش هست. آیا این مدرک رو هم همراه مدارکم بفرستم یا نفرستادنش بهتر هست؟

ممنون میشم از کسانی که در این خصوص اطلاعات دقیق و کاملی دارن ( مخصوصا وکلای عزیز ) که زحمت بکشن و راهنمایی کنند.
    ویرایش توسط soha.r : 2016/12/16 در ساعت 09:43 PM

3. Top | #3

تخصص
    Marketing
    میزان امتیاز
    0
    دوستان عزیز واقعا ممنون می شم اگر راهنمایی بفرمایید که بتونم سریعتر کارهامو انجام بدم

4. Top | #4

تخصص
    مهندس
    میزان امتیاز
    56
    نقل قول نوشته اصلی توسط soha.r نمایش پست ها
    با سلام من جواب سوالاتم رو با جستجو در سایت AIM گرفتم و به این نتیجه رسیدم که الآن اقدام کنم
    ارزیابی حدودا 2 ماه طول می کشه
    و دو سال هم اعتبار داره که قبل از تاریخ انقصا می تونیم برای 12 ماه دیگه تمدیدش کنیم

1) فقط موردی که هست اینه که مدارک مورد نیاز AIM برای ارزیابی خیلی مفصل و پیچیده هست و فیش حقوقی رو هم نوشته اگر امکان داره ارسال کنیید و صحبتی راجع به بیمه نکرده.
    اگر راهنمایی بفرمایید ممنون می شم

2 ) یک جا توی توضیحات نوشته که حد اقل 3 سال کار مستمر در این رشته با مقام مدیریت و اینکه اگر مدرک تحصیلی مرتبط با این رشته داشته باشید این 3 سال می تونه کمتر هم باشه، و جای دیگه توی فرمش که باید سوابق کاری رو بنویسیم نوشته که حداقل 8 تا 10 سال سابقه کاریتون رو بنویسید. حالا نمیدونم که حتما 8 سال سابقه رو میخواد یا نه؟ (من الان 6 سال هست که فارغ التحصیل شدم)

3) مدرک Bachelor in Marketing من از دانشگاه عجمان که اینترنشنال و به زبان انگلیسی در امارات هست و در ایران درس نخوندم. آیا نیازی به تایید شدن مدرکم از وزارت علوم ایران هست یا فقط تاییدیه وزارت علوم امارات باشه کافیه؟ و اینکه فکر می کنید معادل با bachelor استرالیا هست؟

4 ) مدرک Master in Marketing رو هم از یک دانشگاه آنلاین در آمریکا گرفتم که الان نه وب سایتش میاد بالا و نه توی اینترنت هیچ اثری ازش هست. آیا این مدرک رو هم همراه مدارکم بفرستم یا نفرستادنش بهتر هست؟

ممنون میشم از کسانی که در این خصوص اطلاعات دقیق و کاملی دارن ( مخصوصا وکلای عزیز ) که زحمت بکشن و راهنمایی کنند.

سلام
    متاسفانه این انجمن خیلی غیر فعال شده در حالی که قبلاً همه سعی میکردن به سوالات جواب بدهند!

در مورد سوال 3 و 4 من میتونم راهنمایی کنم: اول اینکه مدرک خارجی شما باید مورد تایید همان کشوری باشه که توش درس خواندید و به وزارت علوم ایران ارتباطی نداره. دوم اینکه شما اصلاً احتمالاً لازم نیست حرفی از مدرک فوق لیسانس بزنید چون امتیاز این مدرک و لیسانس یکی میباشد.
    امیدوارم که جواب بقیه سوالاتتون را هم کسانی که تجربه دارند بدهند.

موفق باشید

5. 2 کاربر مقابل از captainm عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Libra (2016/12/21),Migrant (2016/12/21)

6. Top | #5

تخصص
    Marketing
    میزان امتیاز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط captainm نمایش پست ها
    سلام
    متاسفانه این انجمن خیلی غیر فعال شده در حالی که قبلاً همه سعی میکردن به سوالات جواب بدهند!

در مورد سوال 3 و 4 من میتونم راهنمایی کنم: اول اینکه مدرک خارجی شما باید مورد تایید همان کشوری باشه که توش درس خواندید و به وزارت علوم ایران ارتباطی نداره. دوم اینکه شما اصلاً احتمالاً لازم نیست حرفی از مدرک فوق لیسانس بزنید چون امتیاز این مدرک و لیسانس یکی میباشد.
    امیدوارم که جواب بقیه سوالاتتون را هم کسانی که تجربه دارند بدهند.

موفق باشید
    سلام، بازم ممنونم از پاسختون و خیلی خوشحال شدم که بالاخره یه جواب دریافت کردم. مرسی که دنبال می کنید.

7. Top | #6

تخصص
    Marketing
    میزان امتیاز
    0
    سلام دوستان لطفا اگر در مورد AIM کسی اطلاعاتی داره یا مدارکشو این سازمان ارزیابی کرده اطلاع بدید.
    متاسفانه به هر وکیل یا شرکتی هم که کارهای مهاجرت رو انجام میدن تماس گرفتم هیچکدوم سابقه کار با این موسسه رو ندارن و نمی تونن اطلاعاتی به من بدن.
    ممنون می شم راهنمایی کنید. من تمام مدارکی رو که نیاز داره خوندم از توی وب سایتش ولی برای تهیه کردنش نیاز به راهنمایی دارم.

یکی اینکه چارت سازمانی، می خواد که متاسفانه شرکت های ایران ندارند و خودم باید درستش کنم و اینکه گفته باید زیر دست شما 3 تا مدیر باشه و زیر دست اون 3 تا مدیر هم هرکدوم 3 تا مدیر دیگه، که توی چارت های سازمانی مثلا مدیر عامل بالا هست و هر بخشی جداگانه زیرش هست و اینطوری نیست که مثلا من که مدیر بازاریابی و فروش هستم 3 تا مدیر زیر دستم باشه و دوباره زیر دست اونها 3 تا مدیر دیگه.

و اینکه شرح وظایف خودم رو مفصل و مدیرهای زیر دستی رو به طور خلاصه میخواد
    اگر لطف کنید در این موارد راهنمایی بفرمایید که دقیقا چه کار باید کرد ممنون میشم.

کلمات کلیدی این موضوع