سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

موضوع: مسایل مربوط به گواهینامه

1. Top | #1

تخصص
    -
    میزان امتیاز
    4

مسایل مربوط به گواهینامه

سلام دوستان تا جایی که من دیدم اطلاعات در مورد گواهینامه خیلی پراکنده و مختلف بودن . فکر کردم خوبه که به طور کلی اینجا هر کسی هر اطلاعی داره بزاره تا همه ازش استفاده کنیم . ممنون

2. کاربر مقابل از شادی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ssaeeds (2016/11/11)

3. Top | #2

تخصص
    plant Engineer
    میزان امتیاز
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط شادی نمایش پست ها
    سلام دوستان تا جایی که من دیدم اطلاعات در مورد گواهینامه خیلی پراکنده و مختلف بودن . فکر کردم خوبه که به طور کلی اینجا هر کسی هر اطلاعی داره بزاره تا همه ازش استفاده کنیم . ممنون
    شما تست ها رو به صورت آنلاین برای امتحان آیین نامه میزنید، تاکید میکنم کتاب رو نخونید خیلی وقت گیره، تست ها دقیقا همونطور که تو سایت هست میاد، بعد اصل و ترجمه گواهی نامه ایران، کارت بانکی مدیکر پاسپورت و یک بانک استیتمنت میگیرید میبرید اداره حمل و نقل، یا همون department of transportation, نکته اینا که میگم برای کوئینزلند هست و مدارک ذکر شده فقط به دلیل اینکه مهاجر ها اینا رو دارن و روتین هست گفتم، ولی مدارک دیگری هم به عنوان احراز هویت در دو سطح a و b میتونید ارائه بدید،بعد که رفتید اداره حمل و نقل بخش customer service میگید برای written test اومدید، شماره میگیرید وجه رو پرداخت میکنید و مثل بقیه امتحان های استرالیا که بدون استرس انجام میشه امتحان رو میدید، بعد قبول که شدید دوباره میرید پای باجه میگید میخوام بوک کنم برای practical test, وجه رو میدید گواهی نامه ایران رجیستر میشه بعد شماره ای بهتون میده که زنگ بزنید و باهاشون بوک کنید، یادتون باشه میتونید آنلاین هم پرداخت کنید و بوک کنید،بعد که بوک کردید میتونید چند جلسه کلاس برید و تمرین کنید برای امتحان عملی،

Sent from my C6903 using Tapatalk

4. کاربر مقابل از aminzeinali14 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Hamidddd (2017/03/08)

5. Top | #3

تخصص
    -
    میزان امتیاز
    4
    ممنون از پاسختون .... ولی نمیشه همینجا گواهیناممونو بین المللی کنیم ... و اونجا ازش استفاده کنیم ؟

6. Top | #4

تخصص
    plant Engineer
    میزان امتیاز
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط شادی نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون .... ولی نمیشه همینجا گواهیناممونو بین المللی کنیم ... و اونجا ازش استفاده کنیم ؟
    تو کوئینزلند میتونید با ترجمه ناتی گواهینامه رانندگی ایران سه ماه رانندگی کنید، گواهینامه بین المللی هم نمیتونید به عنوان مدرک دایم برای رانندگی بهش نگاه کنید،به هر حال باید گواهینامه استرالیا رو بگیرید، جدای رانندگی مدرک عکس دار کاملا معتبره و گاهی کارفرما داشتن اونو برای اپلای کردن ازتون میخواد

Sent from my C6903 using Tapatalk

7. کاربر مقابل از aminzeinali14 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

شادی (2016/11/12)

8. Top | #5

میزان امتیاز
    10
    اینم لینک تست ان لاین:
    https://www.service.transport.qld.go...l?windowId=126

9. Top | #6

تخصص
    -
    میزان امتیاز
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminzeinali نمایش پست ها
    اینم لینک تست ان لاین:
    https://www.service.transport.qld.go...l?windowId=126
    مرررررررسی خیلی خیلی لطف کردین

10. Top | #7

تخصص
    مهندس مکانیک
    میزان امتیاز
    2
    از این دو سایت هم می توانید استفاده کنید دوست من:Driver's licence application | australia.gov.au

Driving with an overseas licence | australia.gov.au

11. Top | #8

تخصص
    کارشناس آی تی
    میزان امتیاز
    3
    سلام دوستان

من یه سوال داشتم و ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه

من سیدنی هستم و امتحان Driver knowledge test رو دادم و گواهینامه learner رو گرفتم و چون گواهینامه ایرانم بیشتر از 10 سال سابقه داره میخوام برم امتحان عملی رو بدم که تبدیل شه به فول لایسنس ولی از نظرشون گواهینامه من قابل تشخیص نبود و ازم confirmation of overseas driver licence details خواستن که من نمی دونم به کدوم مرکز ایرانی باید مراجعه کنم.

12. Top | #9

تخصص
    آزاد
    میزان امتیاز
    0
    مطالب ارائه شده در این سایت بسیار مفید و موثر می باشد با تشکر از مدیریت سایت

13. Top | #10

تخصص
    عمران
    میزان امتیاز
    0
    سلام.
    كجا تو سيدنى ميشه رايگان گواهينامه ايران رو ترجمه كرد؟ يه كم گيج شدم. اصولا براي ٣ ماه رانندگي تو سيدنى با گواهينامه ايران فقط ترجمه كافيه و يا بايد به سازمان road and marine هم بايد بريم ؟ يه جا هم خوندم كپي برابر اصل بايد بكنيم. خلاصه اين كه گيج شدم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین