سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18

موضوع: چك امنيتي و مسائل مرتبط

1. Top | #11

تخصص
    مهندس برق
    میزان امتیاز
    8
    سلام شما چه مدت هست که منتظر هستین دوستان دیگر از زمان لانج تا صدور ویزا تا 18 ماه هم منتظر بوده اند

2. Top | #12

تخصص
    مهندس برق
    میزان امتیاز
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط مریم1980 نمایش پست ها
    سلام. پیرو بحث مطرح شده، باید بگم از زمان لاج ما هم 14 ماه میگذره و هنوز خبری نیست. پروندمون به سکيوريتي چک خورده. جالب اینجاست که همسرم که مین هستند، شرکت خصوصی مشغول به کاره، اما...اما خودم چند سالی انگلیس زندگی کردم و حس میکنم دلیل چک همین موضوع باشه به هر حال خوشحالم که این مبحث رو ایجاد کردین تا برای کسانی مثل ما که خیلی وقته در انتظارند، یک مقدار حس آرامش بده که تنها نیستیم. با آرزوی موفقیت برای همه
    ...
    سلام من هم ١٤ ماه هست كه از لانج و ١٢ ماه هم از مديكالمون مي گذرد من هم ٤ ماه انگليس بودم شما مديكالتون را تمديد كرده ايد يا نه

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Electronic Engineer Visa 189
    IELTS 8: 06 Dec 2014
    Assessment: 19 February 2015
    Londg: 23 May 2015
    Medical1: 1 Agu 2015
    Medical2: 21 Sep 2016
    VAC 2 Payment: 15 Oct 2016
    Visa Grant:21 Nov 2016

3. کاربر مقابل از gsaeed2001 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

m.yousefi (2016/07/20)

4. Top | #13

تخصص
    مهندس برق
    میزان امتیاز
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط Milad12 نمایش پست ها
    با سلام و ممنون از ایجاد این تاپیک -

یک تجربه در مورد سکیوریتی چک خودم (بیش از 7 ماه از لاج می گذره):
    من در محل دولتی کار می کنم و سفرهای مختلف به مقاصد کشورهای اروپایی داشته ام (به کشورهای حساس مانند عراق و سوریه و عربستان هم اصلا سفری نداشته ام) ولی باز هم سکیوریتی چک خورده ام. چند نکته شاید قابل استفاده باشد:
    1- بنده خودم پس از تماسهای هر یک ماه یک بار (پس از پایان سه ماه از لاج) بالاخره یک بار افیسر تاریخ دقیق ارسال پرونده من به سکیوریتی چک را گفت و از من دعوت به صبر کرد.
    2- نکته دیگه ای که از برخی علمای سکیوریتی خورده (!!!) شنیده ام این است که اگر با ایمیلی که مال skill.support هم تماس و درخواست اطلاعاتی بکنند. احتمالا پرونده تون داره می ره به سکیوریتی چک (من خودم این ایمیل را دریافت نکردم ولی بازم رفتم تو سکیوریتی)
    3- با تجربه ام فکر می کنم اگر پس از 6 ماه پس از لاج تماس می گیرید و می گویند داره روتین چک می شه منظورشون همون سکیوریتی چک است. البته اگر به سکیوریتی نرفته باشه هم ممکنه 6 ماه بکشه که در این صورت یکی دو هفته بعد از تماس شما باید به سمت گرنت بره و اگر نرفت باز احتمالا به سکیوریتی رفته...

برای همه سکیوریتی چک خورده ها هم در این ماه عزیز دعا کنید.....والله مع الصابرین
    رَبَّنَا أَفْرِغْ عَلَيْنَا صَبْرًا وَثَبِّتْ أَقْدَامَنَا وَانصُرْنَا عَلَى الْقَوْمِ الْكَافِرِينَ

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Electronic Engineer Visa 189
    IELTS 8: 06 Dec 2014
    Assessment: 19 February 2015
    Londg: 23 May 2015
    Medical1: 1 Agu 2015
    Medical2: 21 Sep 2016
    VAC 2 Payment: 15 Oct 2016
    Visa Grant:21 Nov 2016

5. Top | #14

تخصص
    محیط زیست
    میزان امتیاز
    0
    سایت دولتی استرالیا نوشته ویزای ۱۹۰ رو سه ماه بعد از واریز پول جهت لاج پرونده میدن. واقعیت داره؟

6. Top | #15

تخصص
    محیط زیست
    میزان امتیاز
    0
    کسی ویزای ۱۹۰ اسپانسری رو سه ماه بعد از تاریخ واریز پول (لاج) دریافت کرده؟ یا الکی تو سایت نوشتن ۳ ماه؟

7. Top | #16

تخصص
    مهندس کامپیوتر
    میزان امتیاز
    0
    دوستان من ایمیلی گرفتم که درخواست یه سری اطلاعات همسر کرده (من 5 امتیاز همسر رو استفاده کرده ام) اطلاعاتی همچون همسر در دوران دبیرستان، دانشگاه و تا زمانیکه کار پیدا کنه چطوری خودش رو از لحاظ مالی ساپورت می کرده. این دومین آفیسر پرونده من هست و قبلی مجدد درخواست اسسمنت همسر رو کرده بود در صورتیکه ارسال کرده بودم.
    به نظرتون من سکوریتی چک خوردم؟ توی چه مرحله ای هستم؟...ممنون میشم هر کسی تجربه و نظری در این خصوص داره با من به اشتراک بزاره.

شخصی که سوال پرسیده ، توی امضا مشخصات زیر را داره :

Adam
    Position number 2381
    Skilled Support Officer, General Skilled Migration Service Delivery and Support Section
    Permanent Visa & Citizenship Programme Branch | Visa and Citizenship Management Division
    Visa and Citizenship Services Group
    Department of Immigration and Border Protection

8. Top | #17

تخصص
    مهندس کامپیوتر
    میزان امتیاز
    1

Question سوال در مورد سکوریتی چک

دوستان بعد از گذشت پنج ماه از لاج آیا با ایمیل زدن میشه فهمید که پرونده سکوریتی چک خورده یا نه؟

9. کاربر مقابل از نونوش عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Amir_Teh (2016/10/13)

10. Top | #18

تخصص
    مهندس پزشک
    میزان امتیاز
    0
    دوستان کسی میدونه که اگه به علت خوردن مشروب در ایران شلاق خورده باشی و سوپیشینه پیدا کنی، برای مهاجرت و سکیوریتی چک مشکل ساز میشه یا نه؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12