سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 20

موضوع: ويزاي 476

1. Top | #1

تخصص
    حسابدار
    میزان امتیاز
    0

تغییر ویزای 476 به PR

سلام
    این اولین پست من در این فروم هست ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.
    من و همسرم تقریبا 4 ماه هست که با ویزای 476 وارد استرالیا شدیم و در ملبورن هستیم. سوال من این است که ما چگونه می توانیم ویزامون رو بعد 18 ماه تمدید کنیم و یا این که چگونه می توانیم برای
    PR
    اقدام کنیم؟ یکی از مشکلات من این هست به دلیل نداشتن pr خیلی جا ها من رو ریجکت می کنند.

ممنون از همه

2. Top | #2

میزان امتیاز
    380
    سلام
    دوست عزیز فرصت کمه و باید سریع بجنبی برای گرفتن اقامت دائم. باید امتیازت رو به 60 برسونی، ویزای 189 و 190 ویزای مناسبی میتونه باشه براتون.
    نمیدونم در چه حد اطلاعات در این زمینه داری، ولی باید مدرک تحصیلیت رو اسس کنی
    امتحان زبان برای 10 امتیاز بدی و غیره

سرج کن جدول امتیاز بندی استرالیا و ببین ازکجاها امتیاز میاری و سریع براش اقدام کن که فرصتت کمه و زود تموم میشه.

موفق باشی

3. Top | #3

میزان امتیاز
    162
    masoud.m
    سلام
    این لینک رو هم مطالعه کن. این موسسه برای تازه فارغ التحصیلان professional year ردیف میکنه تا بتونن 5 امتیاز سابقه رو بگیرن. البته هزینه نسبتا زیادی داره ولی خوبیش اینه که مشکل سابقه لوکال هم دیگه نخواهی داشت.
    Career Experience Program » Navitas Careers and Internships
    Mohammad (Mike) Akrami
    Visa190-VIC
    lodge:15 April 2015
    Visa Grant: 30 Sep 2015
    َIn Melbourne from:Feb 2016
    خدایا حال ما خوب است. حال بقیه رو هم خوب کن...

4. کاربر مقابل از Mehnoosh-Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

cinere (2015/07/27)

5. Top | #4

میزان امتیاز
    0

ويزاي 476

سلام دوستان. من از طریق ویزای ۴۷۶ که یک ویزای موقت ۱۸ ماهه هست قراره وارد استرالیا بشم.

قرار نیست توی رشته ای که تحصیل کردم اونجا کار کنم. در واقع علاقه‌ای به رشته خودم ندارم و ترجیح میدم برم دنبال کارای دیگه. (من صنایع خوندم.)
    میخواستم ببینم با این شرایط من، بهترین راه برای تبدیل ویزام، به یک ویزای دیگه چی هست؟؟ کدوم ویزا بهتره برام؟ آیا پناهندکی هم جزو گزینه ها هست؟؟ چه کنم؟؟ ممنون میشم کمکم کنید. خیلی گیج شدم این مدت.

Sent from my HUAWEI Y625-U32 using Tapatalk

6. Top | #5

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    سلام

بحث اینکه به چه کاری مشغول میشوید با روال مهاجرت شما متفاوت است .
    پیشنهاد اولم در صورتیکه سابقه کاری در ایران داشته اید اینست که ازطریق رشته مهندسی صنایع و نوشتن سی دی آر تلاش کنید که درخواست ویزای اقامت دائم مستقل را ارائه کنید .
    پیشنهاد دیگر میتواند ، دریافت پیشنهاد کار و پیدا کردن کارفرمایی باشد که شما را اسپانسر کند . البته توجه داشته باشید که شما باید تخصص لازم جهت شغلی که برای آن اسپانسر میشوید را داشته باشید

ویزای پناهندگی را پیشنهاد نمیکنم .

7. کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

zahramosavi (2016/03/01)

8. Top | #6

تخصص
    مهندس شيمي
    میزان امتیاز
    6
    نقل قول نوشته اصلی توسط دامون نمایش پست ها
    سلام

بحث اینکه به چه کاری مشغول میشوید با روال مهاجرت شما متفاوت است .
    پیشنهاد اولم در صورتیکه سابقه کاری در ایران داشته اید اینست که ازطریق رشته مهندسی صنایع و نوشتن سی دی آر تلاش کنید که درخواست ویزای اقامت دائم مستقل را ارائه کنید .
    پیشنهاد دیگر میتواند ، دریافت پیشنهاد کار و پیدا کردن کارفرمایی باشد که شما را اسپانسر کند . البته توجه داشته باشید که شما باید تخصص لازم جهت شغلی که برای آن اسپانسر میشوید را داشته باشید

ویزای پناهندگی را پیشنهاد نمیکنم .
    چه خوب که این بحث اینجا باز شد
    منم در این رابطه دو دولم.
    من حدود دو سال نیم همزمان با ارشدم سابقه کار دارم از طرفی ارشدم رو هم در امیرکبیر به زودی تمام خواهم کرد.
    ولی نمی دونم با این شرایط صبر کنم و برای ویزا و اقامت دائم اقدام کنم یا اینکه از طریق ویزای 476 که موقت هست مهاجرت کنم.
    از یه طرف ویزای دائم پروسه طولانی مدتی داره ضمن اینکه من هنوز حداقل سابقه مورد نیاز رو هم ندارم یعنی اگه بخوام صبر کنم، فکر میکنم حدود 2-3 سالی باید منتظر باشم.
    از طرف دیگه ویزای موقت که سریع میشه باهاش مهاجرت کرد ولی تبدیل اون به ویزای دائم و مشکلات کار گیر اوردن و ... فکرم رو درگیر کرده
    نظر دوستان با تجربه چیه؟

9. Top | #7

میزان امتیاز
    380
    اگه با ویزای 476 هم میخواهید بیای باید حواستون باشه که از همون ایران شرایط رو برای افامت دائمتون فراهم کنید. اگه سابقه کارتون نمیرسه، امتحان ناتی بدید یا اگه همسرتون شراطتشو داره از امتیاز اون هم استفاده کنید.
    اسسمنت رو انجام بدید و نمره زبانتون حتما تکمیل باشه.

چون 18 ماه خیلی زود میگذره و تو استرالیا فکرتون هزارجا میره، پس بهتره با اقامت بیاید. بعدش میتونید برید دنبال رشته و کار دیگه اگه علاقه مندید.

استرالیا سرزمین فرصت هاست ولی خب اینم بگم بعضی فرصت هاشم گرونه ها
    PTE-A Brisbane(25/07/2015): L70/R79/S65/W82 ->Proficient
    EOI Submitted 189 - 60 Points: 27/07/2015
    Invitation: 07/09/2015
    Lodge: 13/09/2015
    Visa Granted: 28/11/2015

10. 2 کاربر مقابل از cinere عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

mehrfar (2016/03/01),zahramosavi (2016/03/01)

11. Top | #8

تخصص
    Android Developer
    میزان امتیاز
    3

Lightbulb 0 تا 100 ویزای 476

سلام خدمت همه دوستان

با توجه به پستهای مختلفی که در سایر تاپیک ها دیدم ، متوجه شدم هستند دوستانی در این فروم که از طریق ویزای 476 اقدام کردند و الان در استرالیا هستند .
    خواستم خواهش کنم از همه دوستانی که مسیر این ویزا رو به صورت کامل طی کردند و یا عزیزانی که در اواسط راه هستند، لطف کرده و همه موارد و مراحل رو به صورت دیتیل برای سایر دوستان شرح بدن تا کسانی که آشنایی لازم با پروسه ها رو ندارند دچار سردرگمی نشند.
    علیرغم جستجوی زیادی که داشتم مورد خاصی پیدا نکردم فقط قبلا یه تاپیکی در applyabroad بود که فکر کنم پاک شده.
    متاسفانه فعالیت و به اشتراک گذاری تجربیات در مورد اقدام برای ویزاهای مختلف در جامعه مهاجرین استرالیا به نسبت مهاجرین کانادا خیلی کمه.امیدواردم این فروم با شروع و فعالیت انحصاری خودش در این زمینه بتونه راهگشای بسیاری افراد در تجربه موفق مهاجرت باشه.
    خود من هم در راستای همین ویزا دارم اقدام میکنم و هر مرحله ای رو که برم به صورت کامل به همراه تک تک جزئییات قرار میدم تا این تاپیک دایره المعارفی بشه در زمینه ویزای 476.

با تشکر پیشاپیش از لطف و بزرگواری همه دوستانی که وقت گرانبهاشون رو وقف سایرین میکنند

12. Top | #9

تخصص
    Android Developer
    میزان امتیاز
    3
    خوب برای شروع برای کسانی که احیانا آشنایی ندارند یه توضیح مختصری راجع به این ویزا میدم.
    لینک اداره مهاجرت استرالیا برای کسب اطلاعت بیشتر
    برای ویزای سابکلس 476 شما میبایست شرایط زیر رو داشته باشید:
    1. سنتون کمتر از 31 سال باشه
    2. طی 2 سال گذشته ، مدرک مهندسی واجد الشرایطی، از یکی از موسسات آموزشی شناخته شده داشته باشید.( در ایران فقط امیرکبیر و دانشگاه تهران رو شامل میشه)
    3. در گذشته از ویزای 476 یا 485 استفاده نکرده باشید(مگر اینکه به عنوان یه فرد وابسته و نه نفر اصلی)
    4. بتوانید تواناییتون در زبان انگلیسی رو اثبات کنید (توضیح بیشتر در ادامه....)
    5. شرایط احراز صلاحیت فردی / اجتماعی و سلامت جسمانی مناسب با توجه به موارد ذکر شده در سایت اداره مهاجرت داشته باشید

# مدرک مهندسی واجد الشرایط یعنی چی؟
    لیسانس / فوق لیسانس / و یا دکترا که از تاریخ فارغ التحصیلی بیشتر از 2 سال نگذشته باشه
    بخش عمده تحصیلتون باید شامل مطالعات مهندسی و یا انجام امور تخصصی در رابطه با موارد مهندسی باشه(عموما اینکه در عنوان مدرکتون عنوان مهندسی درج بشه کفایت میکنه)

# توانایی زبان انگلیسی
    • آیلتس : نمره overal 6 با در نظر گرفتن حداقل نمره 5 در هر فیلد
    • OET : گرفتن B در هر مهارت
    • TOEFL iBT : نمره حد اقل 64 باشرط نمره حداقلی در هر مهارت به صورت رو به رو Reading 4 , Listening 4 , Writing 14 , Speaking 14
    • PTE Academic : نمره حداقل 50 با شرط نمره حداقلی 36 در هر مهارت
    • CAE : حداقل نمره 169 با شرط نمره حداقلی 154 در هر مهارت

# صلاحیت فردی / اجتماعی

شامل مواردی مثل داشتن عدم سو پیشینه ، عضو نبودن در گروههای سیاسی و ..... میشه که میتونید در موردش اینجا رو مطالعه بفرمایید.

این ویزا به غیر از فرد اصلی شامل نفرات زیر هم میشه

1. شریک فرد اصلی (چه به صورت ازدواج یا در واقعیت -- توضیح دومی در فرهنگ ایران سخته. کسی که شریک و یا پارتنر شماست اما ازدواج رسمی نکردید باهاش،دوست دختر و یا دوست پسر رو فکر نکنم منظورشون باشه پارتنر یعنی کسی که همخونه شما باشه و با هم زندگی کنید)
    2. بچه خودتون یا بچه شریکتون به شرطی که مستقل نباشه
    3. سایر خویشاوندان غیر مستقل که توضیح بیشترش در سایت اداره مهاجرت هست و میتونید مراجعه کنید

هزینه این ویزا برای نفر اصلی 360 برای سایر نفرات بالای 18 سال 180 و زیر 18 سال 90 دلار میباشد

امروز : 1395/04/23
    ویرایش توسط singlesailor : 2016/08/28 در ساعت 02:01 PM

13. 3 کاربر مقابل از singlesailor عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

aminkiani (2016/07/22),ehsan67 (2016/08/27),Migrant (2016/07/16)

14. Top | #10

تخصص
    مهندس نرم افزار
    میزان امتیاز
    0
    سلام
    یه سوال در مورد مدرکی که برای این ویزا باید ارائه داد داشتم. میخواستم ببینم حتما باید مدرک لیسانس و فوق لیسانس رو آزاد کرد یا اینکه راه دیگه ای هم وجود داره؟
    ممنون

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع