سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 20

موضوع: ويزاي 476

1. Top | #11

تخصص
    Android Developer
    میزان امتیاز
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan67 نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال در مورد مدرکی که برای این ویزا باید ارائه داد داشتم. میخواستم ببینم حتما باید مدرک لیسانس و فوق لیسانس رو آزاد کرد یا اینکه راه دیگه ای هم وجود داره؟
    ممنون
    سلام
    قبلا یه بار شنیده بودم که یکی از دوستان امیرکبیری همین کارنامه لاتین که سایت دانشگاه میده رو پرینت کرده بود برده بود مهر دادگستری و اینا زده بود و کارشم انجام شده بود بدون مشکل ، اما نمیدونم دقیقا الانم همینطوره !!!
    خودمم دنبالشم ببینم میشه با گواهی موقتی چیزی یا همین کارنامه که تمام نمرات توش درج شده برای ویزا اقدام کرد و مورد تایید واقع میشن این مدارک یا آخرش مجبوریم بریم دنبال مدرک و ......

2. Top | #12

میزان امتیاز
    380
    سلام

برای این ویزا، مدرک موقت کارو راه میندازه و نیازی به ازاد کردن مدرک نیست.(توجه کنید که نامه معرفی به نظام قبول نیستاا). کارنامه هم اصل فارسیشو بگیرید و ببرید ترجمه ناتی و کپی برابر اصلش هم بکنید.

موفق باشید.
    PTE-A Brisbane(25/07/2015): L70/R79/S65/W82 ->Proficient
    EOI Submitted 189 - 60 Points: 27/07/2015
    Invitation: 07/09/2015
    Lodge: 13/09/2015
    Visa Granted: 28/11/2015

3. کاربر مقابل از cinere عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

singlesailor (2016/08/28)

4. Top | #13

تخصص
    Android Developer
    میزان امتیاز
    3
    حرف این دوستمون تایید میشه منم پرسیدم بیشتریا همین کارو میکنن. چون اصل مدرک 2 ،3 سال طول میکشه تا آماده شه ، اینجوری اگه بخوایم منتظر اون باشیم که اصلا دیگه نمیتونیم برای 476 اقدام کنیم
    نقل قول نوشته اصلی توسط cinere نمایش پست ها
    سلام

برای این ویزا، مدرک موقت کارو راه میندازه و نیازی به ازاد کردن مدرک نیست.(توجه کنید که نامه معرفی به نظام قبول نیستاا). کارنامه هم اصل فارسیشو بگیرید و ببرید ترجمه ناتی و کپی برابر اصلش هم بکنید.

موفق باشید.

5. Top | #14

تخصص
    Android Developer
    میزان امتیاز
    3
    فقط من برام یه سوالی پیش اومده اینکه بدون مدرک موقت و با استناد به کارنامه میشه اقدام کرد یا نه ؟ به نظر کمی این پروسه تست نشده و مبهمه و بیشتریا ترجیح میدن ریسک نکنن و مدرک موقت هم بگیرن و ارائه کنن.

6. Top | #15

میزان امتیاز
    380
    نقل قول نوشته اصلی توسط singlesailor نمایش پست ها
    فقط من برام یه سوالی پیش اومده اینکه بدون مدرک موقت و با استناد به کارنامه میشه اقدام کرد یا نه ؟ به نظر کمی این پروسه تست نشده و مبهمه و بیشتریا ترجیح میدن ریسک نکنن و مدرک موقت هم بگیرن و ارائه کنن.
    نه دیگه مدرکو هم علاوه بر کارنامه میخوان، در نظر داشته باشید که این ویزا موقته، به فکر تبدیل کردنش به ویزای دائم باید باشید و برای اون هم مدرک موقتتون لازمه. پس از همون اول مدارک و کامل و درست داشته باشید.

7. Top | #16

میزان امتیاز
    2
    دوستان یک سوال، کسی اطلاع داره که با مدرک علوم کامپیوتر دانشگاه امیرکبیر می شه برای این ویزا اقدام کرد یا نه؟
    حقیقتش برادر من از دفتر یکی از وکلا در تهران سوال کردن و بهش گفتن که می شه اما من که تو سایت اداره مهاجرت نگاه کردم دیدم عنوان مهندسی انگار باید توی مدرک باشه

8. Top | #17

میزان امتیاز
    380
    نقل قول نوشته اصلی توسط shere نمایش پست ها
    دوستان یک سوال، کسی اطلاع داره که با مدرک علوم کامپیوتر دانشگاه امیرکبیر می شه برای این ویزا اقدام کرد یا نه؟
    حقیقتش برادر من از دفتر یکی از وکلا در تهران سوال کردن و بهش گفتن که می شه اما من که تو سایت اداره مهاجرت نگاه کردم دیدم عنوان مهندسی انگار باید توی مدرک باشه
    اگه ذهنم درست یاری کنه، این ویزا فقط برای فارغ التحصیلای مهندسی هست و در واقع لفظ مهندسی تو مدرک باید باشه.

9. Top | #18

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    نقل قول نوشته اصلی توسط shere نمایش پست ها
    دیسیپلین و عنوان مهندسی باید در مدرک شما ذکر شده باشه

10. Top | #19

تخصص
    مهندس
    میزان امتیاز
    0
    سلام، من حدود 45 روز هست که از طریق سایت فرآیند ارسال مدارک و پرداخت هزینه (360 دلار) رو انجام دادم، در مورد آزمایشات پزشکی فعلا چیزی در پروفایل من نیومده و تنها چیزی که نوشته اینه که "متقاضی نیازی به انجام آزمایشات پزشکی نداره" ، دو تا سوال دارم که اگر کسی بتونه جوابش رو بده ممنون میشم:
    1- آیا ممکنه بگن که برم آزمایش پزشکی بدم؟ و اگر ممکنه چه مدت بعد از لادج کردن میگن؟
    2- معمولا چه مدت بعد از لادج ویزا میاد؟

11. Top | #20

تخصص
    مهندس
    میزان امتیاز
    56
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid1234 نمایش پست ها
    سلام، من حدود 45 روز هست که از طریق سایت فرآیند ارسال مدارک و پرداخت هزینه (360 دلار) رو انجام دادم، در مورد آزمایشات پزشکی فعلا چیزی در پروفایل من نیومده و تنها چیزی که نوشته اینه که "متقاضی نیازی به انجام آزمایشات پزشکی نداره" ، دو تا سوال دارم که اگر کسی بتونه جوابش رو بده ممنون میشم:
    1- آیا ممکنه بگن که برم آزمایش پزشکی بدم؟ و اگر ممکنه چه مدت بعد از لادج کردن میگن؟
    2- معمولا چه مدت بعد از لادج ویزا میاد؟
    1- احتمالش خیلی کمه
    2-تاریخ مشخصی ندارد مخصوصاً اگر پرونده برای چک های امنیتی ارسال بشود ( البته خود اداره مهاجرت ادعا میکند که ظرف 3 ماه پرونده ها را تکمیل میکند ولی شواهد نشون میشده همیشه اینطور نبوده )

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع