سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: ریجکتی ها!

1. Top | #1

تخصص
    مهندس مخابرات
    میزان امتیاز
    8

ریجکتی ها!

گفتم یه تاپیک هم داشته باشیم اگر کسی دور از جون تو مراحل اخذ ویزاش به هر دلیلی به مشکل خورد و ریجکت شد اینجا تجربیاتشو بنویسه تا بقیه اون اشتباهات رو انجا ندن...

2. کاربر مقابل از aphrodite عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ssaeeds (2016/02/28)

3. Top | #2

تخصص
    مهندس برق
    میزان امتیاز
    16

ردّ شدن ویزا و دلایل آن

از کسانیڪه case officer ویزاشون رو ردّ ڪــــــرده و یا موارد اینچنین سراغ دارن خواهش میکنم نظرات و اطلاعاتشون رو با بقیه به اشتراڪ بذارن.

4. Top | #3

میزان امتیاز
    380
    دوست عزیز،

شما تو کمتر از 3 هفته از ورودتون 5 تا تاپیک باز کردید. برای هر سوال و نکته ای براتون پیش میاد نیاز به باز کردن یه تاپیک جدید نیست. اینجوری باعث میشه اطلاعات تو فروم پراکنده بشه. لطفا قبل از باز کردن هر تاپیک جدیدی یه گشت تو سرفصل های فروم بزنید، هم احتمال زیاد تاپیک مورد نظرتون از قبل باز شده هم اینکه موضوعات مهم دیگه ای هم به چشمتون میخوره که امر مهاجرت رو براتون روشن تر میکنه. و اینکه وقت و هزینه برای فروم میبره تا این تاپیک ها رو منتقل یا مرج کنه.
    اگر هم برای سوالتون تاپیکی پیدا نکردید تو بخش : اطلاعات و تجربیات مهاجرتی بپرسید.

برای همین سوالتو هم تاپیک قبلا باز شده که خداروشکر هیچ کسی توش تجربه اشو ننوشته:

ریجکتی ها!

به نظرم هم اگه با نگرش مثبت به امر مهاجرت نگاه کنید بهتره. ریجکت کردن به این الکی ها هم نیست.
    PTE-A Brisbane(25/07/2015): L70/R79/S65/W82 ->Proficient
    EOI Submitted 189 - 60 Points: 27/07/2015
    Invitation: 07/09/2015
    Lodge: 13/09/2015
    Visa Granted: 28/11/2015

5. کاربر مقابل از cinere عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Newlife (2016/03/23)

6. Top | #4

تخصص
    مهندس برق
    میزان امتیاز
    16
    نقل قول نوشته اصلی توسط cinere نمایش پست ها
    دوست عزیز،

شما تو کمتر از 3 هفته از ورودتون 5 تا تاپیک باز کردید. برای هر سوال و نکته ای براتون پیش میاد نیاز به باز کردن یه تاپیک جدید نیست. اینجوری باعث میشه اطلاعات تو فروم پراکنده بشه. لطفا قبل از باز کردن هر تاپیک جدیدی یه گشت تو سرفصل های فروم بزنید، هم احتمال زیاد تاپیک مورد نظرتون از قبل باز شده هم اینکه موضوعات مهم دیگه ای هم به چشمتون میخوره که امر مهاجرت رو براتون روشن تر میکنه. و اینکه وقت و هزینه برای فروم میبره تا این تاپیک ها رو منتقل یا مرج کنه.
    اگر هم برای سوالتون تاپیکی پیدا نکردید تو بخش : اطلاعات و تجربیات مهاجرتی بپرسید.

برای همین سوالتو هم تاپیک قبلا باز شده که خداروشکر هیچ کسی توش تجربه اشو ننوشته:

ریجکتی ها!

به نظرم هم اگه با نگرش مثبت به امر مهاجرت نگاه کنید بهتره. ریجکت کردن به این الکی ها هم نیست.
    باور کنید گشتم ولی پیدا نکردم. شایدم به خاطر عنوان اون موضوع بوده باشه که یه کم نامناسب به نظر میاد (ریجکتی ها!!!) همین الآنشم به زحمت خوندمش. تازه من فکر میکردم جای این تاپیک خالیه و دارم لطف میکنم که ایجادش میکنم حالا چطوری باید این تاپیک رو حذف کنم خانم/آقای Cinere ؟

7. Top | #5

تخصص
    مهندس برق
    میزان امتیاز
    16
    نقل قول نوشته اصلی توسط aphrodite نمایش پست ها
    گفتم یه تاپیک هم داشته باشیم اگر کسی دور از جون تو مراحل اخذ ویزاش به هر دلیلی به مشکل خورد و ریجکت شد اینجا تجربیاتشو بنویسه تا بقیه اون اشتباهات رو انجا ندن...
    من شخصا تجربه ای ندارم. اما اعتراف میکنم تو این چند هفته ای که خبری از Case Officer نشده قلبم روزی هزار مرتبه میاد تو دهنم. هر ایمیلی که برام میاد فکر میکنم خبر Reject شدنمه. با اینکه هیچ جای کارم لنگ نمیزنه اما خیلی استرس دارم که نکنه این آخر کاری یه بامبولی سرم در بیارن. تو خودت چطور؟ اتفاقی افتاده تو روند پرونده ت؟ اون آیکون غمگین رو که میبینم حس خوبی بهم نمیده

8. Top | #6

تخصص
    مهندس مخابرات
    میزان امتیاز
    8
    نه راستش من هنوز اسس هم نكردم...البته تا آخر خرداد مي فرستم اسسمنتمو...اما مي خواستم بدونم چه چيز هايي خطر رجكت شدن داره...

Sent from my iPhone using Tapatalk

9. Top | #7

تخصص
    مهندس مخابرات
    میزان امتیاز
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط josephcom نمایش پست ها
    من شخصا تجربه ای ندارم. اما اعتراف میکنم تو این چند هفته ای که خبری از Case Officer نشده قلبم روزی هزار مرتبه میاد تو دهنم. هر ایمیلی که برام میاد فکر میکنم خبر Reject شدنمه. با اینکه هیچ جای کارم لنگ نمیزنه اما خیلی استرس دارم که نکنه این آخر کاری یه بامبولی سرم در بیارن. تو خودت چطور؟ اتفاقی افتاده تو روند پرونده ت؟ اون آیکون غمگین رو که میبینم حس خوبی بهم نمیده
    ويزاي شما چي شد اومد؟!؟!

Sent from my iPhone using Tapatalk