سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 51

موضوع: در انتظار دعوتنامه

1. Top | #21

تخصص
    مدیریت منابع انسانی
    میزان امتیاز
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.S.T نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان کسی هست منتظر دعوتنامه nsw باشه؟
    اگر موافقین تاریخ سابمیت و رشته و مشخصات رو باهم دیگه شیر کنیم
    من توی امضام نوشتم
    سلام.ما از دی ماه94منتظر دعوتنامه ایم رشته م صنایع.خسته شدن.ناتی نوشتم.شماچندماهه منتظرید

Sent from my E6533 using Tapatalk

2. Top | #22

تخصص
    Industrial Eng
    میزان امتیاز
    13
    منم تاریخ های دقیق یادم نیست. کد رشته ام 233511 مهندس صنایع. اواخر مهر اسس شدم. وسطهای آبان هم EOI ثبت کردم (البته توسط وکیل) همچنان چشم انتظارم. با 55+ 5 امتیاز (که 5 همون مال اسپانسریه)

3. Top | #23

تخصص
    مدیریت منابع انسانی
    میزان امتیاز
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط fagh نمایش پست ها
    منم تاریخ های دقیق یادم نیست. کد رشته ام 233511 مهندس صنایع. اواخر مهر اسس شدم. وسطهای آبان هم EOI ثبت کردم (البته توسط وکیل) همچنان چشم انتظارم. با 55+ 5 امتیاز (که 5 همون مال اسپانسریه)
    ماام باوکیل انجام دادیم.شرکت HMS.شما کی بود وکیلت؟!ناتی ننوشتی؟!من خیلی خسته و ناامیدم.دوستمم از استرالیا میگف60 تایی جدیدانمیاد.ی جوری ببرید بالاامتیازو.شوهرمم نتونست 6بگیره ایلتس که5امتیاز اضافه کنه.هرچد CDR نوشتن هم برای اون خودش دردسریه.من ناتی نوشتم.شمامیخوای منتظر باشی؟!ما از اهوازیم شما چی؟!

Sent from my E6533 using Tapatalk

4. Top | #24

تخصص
    Industrial Eng
    میزان امتیاز
    13
    دوستان یه سوال دارم که نمی دونستم کجا میشه مطرحش کرد.
    من بیشتر از 9 ماهه که در انتظار دعوتنامه از سیدنی هستم با حداقل امتیاز(55+5) و امیدوارم قبل از تموم شدن دو سال دعوتنامه بیاد. حالا یه پذیرش تحصیلی یکساله از نیوزلند گرفتم. به نظرتون رفتن به نیوزلند ممکنه تاثیر مثبت یا منفی روی پروسه داشته باشه و یا اینکه می شه بعد از یکسال تحصیل برای اقامت تو همون نیوزلند اقدام کرد؟

و اگر کسی اطلاعی از پروسه ویزای تحصیلی نیوزلند داره لطفا خصوصی پیام بده چند تا سوال بپرسم

5. Top | #25

تخصص
    Psychologist
    میزان امتیاز
    3
    دوستان کسی اینجا منتظر دعوتنامه act نیستش؟من یه ماهه که مدارکمو واسه اسپانسری فرستادم با 65 امتیاز ولی هنوز خبری نیست .یه کم ناامید ومایوسم .نگرانیم بابته اون 8 تا شغلیه که باید اعلام کنیم واسه اسپانسری من همه شرایط اون مشاغل رو داشتم ولی کاملا منطبق بر رشته اسس شدم نبود ولی تو لیست اون چیزایی که واسه اون شغل لازمه وحتمی مدرکم مرتبط بوده.

6. Top | #26

تخصص
    مهندسی مکانیک
    میزان امتیاز
    0
    با سلام
    من 55 امتیاز داشتم و دسامبر 2015 برای ویزا 190 NSW اقدام کردم وکیلم گفته بود حدود سه ماه طول میکشه جواب بیاد ولی متاسفانه تا حالا خبری نشده به نظرم بهتره دوباره امتحان آیلتس بدم برای 7، که ویزام تبدیل به 189 بشه.
    Mechanical engineer
    S, W,R=6.5 و L=6
    اگه کسی اطلاعاتی در مورد مدت زمان ویزای 190 داره یا ویزای 190NSW رو در 2016 گرفته لطفا اطلاعاتش رو در اختیار بقیه قرار بده

7. Top | #27

تخصص
    HSE Expert
    میزان امتیاز
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط Fereshteh.B نمایش پست ها
    با سلام
    من 55 امتیاز داشتم و دسامبر 2015 برای ویزا 190 NSW اقدام کردم وکیلم گفته بود حدود سه ماه طول میکشه جواب بیاد ولی متاسفانه تا حالا خبری نشده به نظرم بهتره دوباره امتحان آیلتس بدم برای 7، که ویزام تبدیل به 189 بشه.
    Mechanical engineer
    S, W,R=6.5 و L=6
    اگه کسی اطلاعاتی در مورد مدت زمان ویزای 190 داره یا ویزای 190NSW رو در 2016 گرفته لطفا اطلاعاتش رو در اختیار بقیه قرار بده

سلام دعوتنامه از NSW با شرایط شما (55+5) ارتباط مستقیم با رشته داره بعید میدونم با این رشته شما موفق بشی دعوت نامه بگیری چون رقابت خیلی زیاده ، من خودم 20 روزه دعوتنامه NSW رو گرفتم چون رقابت توی رشته ی من کمه Safety advisor) 251312 ) بنظرم باید همون راه که خودتون پیشنهاد دادید رو برید یعنی گرفتن ایچ بند 7 .

موفق باشید .
    Visa Type: Skilled Sponsored NSW - 190
    ANZESCO CODE 251312
    Positive assessment result is received. 5/03/2016
    EOI has been submitted to DIBP. 18/05/2016
    Invitation has been received from DIBP. 20/06/2016
    Visa Application has been lodged to DIBP 18/07/2016
    Further documents have been requested by case officer 6/08/2016
    Medical 7/08/2016
    24/08/2016 PCC
    Spouse IELTS 04/09/2016
    visa granted 10/10/2016

8. Top | #28

تخصص
    Industrial Eng
    میزان امتیاز
    13
    نقل قول نوشته اصلی توسط Fereshteh.B نمایش پست ها
    با سلام
    Mechanical engineer
    S, W,R=6.5 و L=6
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidddd نمایش پست ها
    سلام دعوتنامه از NSW با شرایط شما (55+5) ارتباط مستقیم با رشته داره بعید میدونم با این رشته شما موفق بشی دعوت نامه بگیری چون رقابت خیلی زیاده ، من خودم 20 روزه دعوتنامه NSW رو گرفتم چون رقابت توی رشته ی من کمه Safety advisor) 251312 ) بنظرم باید همون راه که خودتون پیشنهاد دادید رو برید یعنی گرفتن ایچ بند 7 .

موفق باشید .
    منم فکر می کنم مهندسی صنایع و مکانیک جز سخت ترین رشته هان برای گرفتن دعوتنامه هستن. ظاهرا متقاضی بالا و پذیرش کم دارند تو NSW. تو 189 هم وضعیت بهتری ندارن، این دو رشته رو که تو 189 با هم ترکیب کردن و از 1500 نفر مورد نیازش تا حالا 500 و اندی اش رو گرفتن.
    البته وکیل بنده از اول گفت بی خیال 190 شم و برای گرفتن نمره زبان تلاش کنم، اما متاسفانه همتش رو ندارم.
    سایت زیر اطلاعات خوبی در مورد کسانی که دعوتنامه و یا ویزا گرفتن رو داره:
    www.myimmitracker.com
    ویرایش توسط fagh : 2016/08/22 در ساعت 07:14 PM

9. Top | #29

تخصص
    کارمند
    میزان امتیاز
    0
    سلام
    رشته من مهندسی نرم افزار هست با جمع امتیاز 60 و برای ویزای 189 اقدام کردم مدت زمان صدور دعوت نامه EOI چقدر هست؟
    ممنون از دوستان

10. Top | #30

تخصص
    مهندس عمران
    میزان امتیاز
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط Somy8364 نمایش پست ها
    دوستان کسی اینجا منتظر دعوتنامه act نیستش؟من یه ماهه که مدارکمو واسه اسپانسری فرستادم با 65 امتیاز ولی هنوز خبری نیست .یه کم ناامید ومایوسم .نگرانیم بابته اون 8 تا شغلیه که باید اعلام کنیم واسه اسپانسری من همه شرایط اون مشاغل رو داشتم ولی کاملا منطبق بر رشته اسس شدم نبود ولی تو لیست اون چیزایی که واسه اون شغل لازمه وحتمی مدرکم مرتبط بوده.

نگران نباش دوست عزیز،من جند روز پیش فرستادم حداقل هشت هفته طول میکشه جواب بیاد ،طبق ایمیلی که خودشون برای من فرستادن. در ضمن اگر جواب منفی باشه معمولا زودتر جواب میدن.مثلا من جواب اسسمنتم دفعه اول منفی بود سه هفته ای جواب اومد ولی دفعه دوم برای جواب مثبت چهار ماه منتظر موندم.

11. 2 کاربر مقابل از emadzz5 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

hamed.simop (2016/08/31),Somy8364 (2016/09/01)

صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین