سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: امکان تحصیل با ویزای 476

1. Top | #1

تخصص
    کارشناس ارشد حرکات اصلاحی
    میزان امتیاز
    0

امکان تحصیل با ویزای 476

سلام. خسته نباشید. عذر میخوام من یک سوال داشتم ازتون. من و همسرم با ویزای ۴۷۶ داریم میایم استرالیا. همسرم فوق آی تی دانشگاه تهران هستند و میخواد اول یه مدت اونجا کار کنه. من هم فوق حرکات اصلاحی دانشگاه تهران هستم و میخوام بعد از اینکه اونجا جا افتادیم تحصیلاتم رو حالا یا در مقطع دکترا یا یک مستر دیگه ادامه بدم. من dependent هستم و main applicant نیستم. میخواستم ازتون بپرسم با ویزای ۴۷۶ میشه درس خوند؟ طول دوره تحصیل میتونه بیشتر از ۱۸ ماه باشه که حالا بعدا تبدیلش کرد به یه نوع دیگه ویزا؟ یا اینکه چون ویزای ۴۷۶ هجده ماهه هست باید طول دوره تحصیل کمتر از هجده ماه باشه؟
    توی ویزامون نوشته unlimited work and study ولی تو خود سایت border ، در خصوص کسانی که میتونند اونجا تحصیل کنند اصلا صحبتی از ویزای ۴۷۶ نشده. این خوب متناقضه با اون حالت unlimited work and study . یه مقدار نگران شدم. چون واقعا میخوام اونجا ادامه تحصیل بدم.
    بینهایت ممنون و سپاسگزارم از راهنمایی های همیشگیتون

2. Top | #2

تخصص
    Electrical Engineer-Researcher
    میزان امتیاز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط zohreh.mrz نمایش پست ها
    سلام. خسته نباشید. عذر میخوام من یک سوال داشتم ازتون. من و همسرم با ویزای ۴۷۶ داریم میایم استرالیا. همسرم فوق آی تی دانشگاه تهران هستند و میخواد اول یه مدت اونجا کار کنه. من هم فوق حرکات اصلاحی دانشگاه تهران هستم و میخوام بعد از اینکه اونجا جا افتادیم تحصیلاتم رو حالا یا در مقطع دکترا یا یک مستر دیگه ادامه بدم. من dependent هستم و main applicant نیستم. میخواستم ازتون بپرسم با ویزای ۴۷۶ میشه درس خوند؟ طول دوره تحصیل میتونه بیشتر از ۱۸ ماه باشه که حالا بعدا تبدیلش کرد به یه نوع دیگه ویزا؟ یا اینکه چون ویزای ۴۷۶ هجده ماهه هست باید طول دوره تحصیل کمتر از هجده ماه باشه؟
    توی ویزامون نوشته unlimited work and study ولی تو خود سایت border ، در خصوص کسانی که میتونند اونجا تحصیل کنند اصلا صحبتی از ویزای ۴۷۶ نشده. این خوب متناقضه با اون حالت unlimited work and study . یه مقدار نگران شدم. چون واقعا میخوام اونجا ادامه تحصیل بدم.
    بینهایت ممنون و سپاسگزارم از راهنمایی های همیشگیتون
    تا حدوددی سوال من هم هست. ممنون میشم از دوستان آگاه و با تجربه راهنمایی کنند.

3. Top | #3

تخصص
    Electrical Engineer-Researcher
    میزان امتیاز
    0
    من برای ویزای دانشجویی ۵۷۴ لاج کردم و مدتی طولانی ست که در انتظار به سر می‌برم. تا چند ماه دیگه هم شرایط ویزای ۴۷۶ رو از دست میدم.
    میخواستم بدونم میتونم الآن و در شرایط فعلی برای ۴۷۶ اقدام کنم؟ و با داشتن ۴۷۶ منتظر نتیجه ویزای دانشجویی ۵۷۴ باشم (داخل یا خارج استرالیا)؟
    آیا در روند ویزای ۵۷۴ داشجوییم تاثیری داد؟
    خواهشمندم دوستان آگاه و با تجربه راهنمایی بفرمایند.
    سپاسگزارم