سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: اسسمنت از طریق AIM

1. Top | #1

تخصص
    Civil Engineer
    میزان امتیاز
    192

اسسمنت از طریق AIM

سلام
    برای یکی از دوستان یک سوالی پیش اومده بود از بنده پرسیدن و هرچی تو فروم سرچ کردم چیزی پیدا نکردم. این شد که اینجا رو ایجاد کردم شاید برای آیندگان هم سوال مشابه پیش بیاد.
    از دوستان کسی هست که از AIM اسس گرفته باشه؟ یکی از دوستان نزدیک من میخواد برای رشته human resource manager اقدام کنه و از من سوال کرد گفتم براش میپرسم اگه دوستان تجربه ای دارن ممنون میشم جواب بدن.
    میخواستم ببینم اسس گرفتن از AIM چقدر دردسر داره؟ کسی هست که تجربه ای داشته باشه و راه و چاهش رو بدونه؟ دامون جان هم اگه وقت داشته باشن و جواب بدن خیلی ممنون میشم.
    ویرایش توسط M.S.T : 2016/01/04 در ساعت 06:25 AM

2. Top | #2

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    سلیم عزیز

رشته هایی مثل Human resource manager در گروه Senior Functional Manager ها تقسیم بندی میشن . چارت سازمانی خیلی در اسسمنت این گروه تاثیر داره . دو نکته خیلی مهم در چارت باید واضح باشه : اول اینکه مستقیم به دایرکتور ، مدیر عامل ، صاحب شرکت و خلاصه بالاترین رده مدیریتی باید گزارش بدن . دوم اینکه حداقل باید سه مدیر در زیر دستشون که بهشون گزارش میدن وجود داشته باشه .
    سه سال اخیر رو با دقت بررسی میکنند و حی احتمل تماس هم هست .
    بهتره که فارغ التحصیل مدیریت ، بیزنس و یا رشته مرتبط باشن مثلا در مودر کیسی که گفتی منابع انسانی خونده باشن یا دوره های مرتبط و معتبر گذرونده باشن .
    در مورد Human Resource Manager ، تجربه من میگه برای شرکتهای 50-60 نفره ، دنبالش نرید چون اصلا همچین شرکتهایی به مدیر منابع انسانی در حدی که AIM بررسی میکنه نیاز ندارن . سایز شرکت واقعا مهمه در چنین مواردی .

3. 3 کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

cinere (2016/01/06),M.S.T (2016/01/06),Newlife (2016/01/05)

4. Top | #3

تخصص
    Civil Engineer
    میزان امتیاز
    192
    سلام دامون جان و خیلی خیلی ممنونم از اینکه وقت میزاری و لطف میکنی و اطلاعات ارزشمندت رو با ما به اشتراک میزاری.
    با توجه به مواردی که گفتی مطمئنم خودم از پسش بر نمیام و با دوستم صحبت میکنم که وکیل بگیره.
    رشته دوستم مدیریت صنعتیه و سال 89 ارشد گرفته. متاسفانه لیسانسش رو از موسسه آموزش عالی کار واحد قزوین گرفته که احتمال خیلی زیاد سکشن 2 هستش. به همین خاطر فکر میکنم نمیتونه روی لیسانسش حساب کنه. اما خوشبختانه کارش مرتبطه و توی شرکتی که کار میکنه یه شرکت فامیلی هستش که دوست من هم یکی از مدیران شرکت هست و واقعا با مدیرعامل به طور مستقیم کار میکنه. از نظر تماس تلفنی مشکلی وجود نداره چون خیلی راحت میتونه با مدیرعامل هماهنگی کنه.
    فقط سوالی که دارم اینه که اداره مهاجرت از کجا میتونه بفهمه یه شرکت چند نفر کارمند داره؟؟ احتمال میدم تعدادشون حول و حوش 40 تا 50 نفره
    اگر اشکال نداشته باشه با دوستم هماهنگ میکنم و یه زمانی رو هماهنگ کنیم تا با شما یا همکارانتون صحبت کنیم. باز هم ممنون و متشکرم