سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: دکترا در استرالیا

1. Top | #1

تخصص
    نویسندگی-مارکتینگ
    میزان امتیاز
    4

دکترا در استرالیا

دوستان بسیاری از دوستان ادامه تحصیل در مقطع دکترا را توصیه نمی کنندو معتقدند که پیدا کردن کار پس از تحصیل سخت میشه.نظر شما چیه؟
    به نظر شما دکترا چه تاثیری بر روی سطح زندگی داره؟آیا کسانی که عاشق درس هستند فقط باید دکترا بخونن؟واقعا کار توی صنعت برای دکترا کمه؟
    اصولا تحصیل در مقطع دکترا در استرالیا چقدر سخته؟
    ویرایش توسط amirfriendship : 2015/12/27 در ساعت 06:45 AM

2. Top | #2

تخصص
    مهندس برق قدرت، مهندس راه اهن برقی
    میزان امتیاز
    2
    سوال خیلی خوبی پرسیدین که منم خیلی دوس دارم جوابشو بدونم ولی واقعیت اینکه هر جای دنیا که باشی هرچقدر سطح تحصیلاتت بره بالا کار مرتبط کمتر میشه (نه که نیست یه سخت یا اسون بدست میاد من در این مورد نظری ندارم ولی قطعا نسبت به تحصیلات پایین تر کمتر میشه) مگه اینکه نخواین از همه تخصصاتون استفاده کنین ولی من ب نظرم باید تصیمی قطعی رو خودتون بگیرین ک بخونین یا نه چون بلاخره اگه واقعا کسی چیزی بلد باشه حتما یه جای مناسب کار مناسبی گیرش میاد ولی من خودمم خیلی دوس دارم اگه دوستان لطف کنن و کامل تر جواب بدن

3. Top | #3

میزان امتیاز
    52
    من همیشه گفتم باز هم میگم که این حرفها نظر شخصیه من هست ولی خب در این مورد من با کلی از دوستان قبلا صحبت کردم. شما باید حتمن برای خودتون روشن کنید که چرا میخواید دکترا بگیرید. فقط به خاطر اسمش؟ به خاطر پیدا کردن کار بهتر؟ به خاطر آینده بهتر؟ یا عاشق تحقیق و درس هستید؟ آیا علاقه دارید که استاد دانشگاه یا معلم بشید؟ محقق چطور؟ یا دوست دارید در صنعت کار کنید؟ من این سوال رو از اکثر دوستانی که میخوان دکترا بگیرند میپرسم. و جالبه بدونید که حتا این جواب رو شنیدم که دوست داشتند روی سنگ قبرشون بنویسن دکتر..... اگر هدف شما از خوندن دکترا چیزی به جز علاقه بسیار بالا به درس و تحقیق هست کلان به نظر من بیخیال دکترا بشید. متاسفانه ما ایرانیها منجمله خود من وقتی نمیدونیم چیکار باید بکنیم تصمیم میگیریم تا معلوم شدن تکلیف ادامه تحصیل بدیم چون فکر میکنیم که ضرر نداره ولی در خارج از ایران واقعن ضرر داره. شما با داشتن دکترا کلان سه راه دارد. البته اگر بخواید با دکترا کار کنید. اون سه راه هم اینه که یا باید وارد محیط آکادمیک بشید که نیاز به علاقه بالا و سابقه تحقیقاتی خوب داره یا باید در بخش تحقیقات شرکتها استخدام بشید یا یک پست مدیریتی بگیرید. اگر عاشق تحقیق و درس خوندن تا آخر عمر هستید که یکی از دو راه اول براتون مناسبه و باید سعی کنید در زمان تحصیل مقالات زیادی به چاپ برسونید. ولی اگر دوست دارید وارد صنعت بشید یا پست مدیریتی بگیرید باید بگم "دکتر بدون سابقه کار خیلی بالا" کلان به درد کار پیدا کردن نمیخوره. اشتباه من رو اگر عاشق تحقیق و درس نیستید انجام ندید و عمر خودتون رو تلف نکنید. سابقه کاری که در طول مدت دکترا میتونید کسب کنید خیلی بیشتر به درد آینده میخوره تا این مدرک. اگر هم شیفته اسم دکتر هستید بزارید برای آینده که با سابقه کار خوب بتونید از شرکت اسپانسر بگیرید و دکترا بخونید و به عنوان یک مدیر مشغول به کار بشید. اوورکوالیفای شدن رو اصلان شوخی نگیرد. چیزی که ما تو ایران نداریم ولی جاهای دیگه دنیا شدیدا جدی گرفته میشه.
    Software Engineer (261313) Visa 189
    ACS Skill Assessment Request: 04-03-2013
    ACS Skill Assessment Positive: 09-05-2013
    EOI Submited: 10-05-2013
    Invitation: 02-12-2013
    Lodge: 30-12-2013
    PCC and Medical Sent: 19-01-2014
    Case Officer : Rikki-Lee Rundle
    Adelaide team 23
    Request for a new PCC (first one expired): 04-02-2015
    New PCC Sent: 17-03-2015
    Visa Grant: 20-04-2015

4. 6 کاربر مقابل از Ar4$H عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Hamidreza (2015/12/28),mata (2015/12/28),Mehnoosh-Mohamad (2015/12/27),mehran.kh (2015/12/27),mona.aliakbari (2015/12/29),pedramitm (2015/12/30)

5. Top | #4

تخصص
    کارشناس آی تی
    میزان امتیاز
    3
    سلام دوستان
    می خواستم بدونم آیا کسی از شرایط گرفتن اسکالرشیپ برای مقطع دکترا با داشتن ویزای دایم تجربه ای داره ؟ میدونم که خرج دانشگاه رایگان هست ولی میخوام بدونم که گرفتن اسکالرشیپ سخت هست و احتیاج به مقاله و معدل بالا داره یا نه؟
    ممنون

6. Top | #5

تخصص
    Eng
    میزان امتیاز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط nastarin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می خواستم بدونم آیا کسی از شرایط گرفتن اسکالرشیپ برای مقطع دکترا با داشتن ویزای دایم تجربه ای داره ؟ میدونم که خرج دانشگاه رایگان هست ولی میخوام بدونم که گرفتن اسکالرشیپ سخت هست و احتیاج به مقاله و معدل بالا داره یا نه؟
    ممنون
    سلام من شنیدم وقتی سیتیزن میشیم مجانی و تا زمانیکه پی ار هستیم با تخفیف ( ونه ۱۰۰٪ مجانی) خواهد بود. معدل،تعداد مقاله های ای اس ای تاثیر دارند