سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 21

موضوع: روش سریعتر گرفتن گواهی عدم سو پیشینه برای ایرانیان داخل استرالیا

1. Top | #1

میزان امتیاز
    380

روش سریعتر گرفتن گواهی عدم سو پیشینه برای ایرانیان داخل استرالیا

سلام دوستان،
    همونطور که ميدونيد گرفتن گواهي عدم سوء پيشينه از سفارت ايران وقتي که شما خارج از ايران باشيد به صورت عادي براي استراليا حدود 4 ماه طول ميکشه البته اگر مدارکتون گم نشه يا همکاراي سفارت کم کاري نکنن.
    این پست رو برای این ایجاد کردم که روش گرفتن سریعتر نامه عدم سوپیشینه رو بشما بگم و تو پست بعدی هم یه نکته از اقای دامون بگم که ممکنه اصلا شما رو بی نیاز کنه برای گرفتن نامه عدم سو پیشینه.
    PTE-A Brisbane(25/07/2015): L70/R79/S65/W82 ->Proficient
    EOI Submitted 189 - 60 Points: 27/07/2015
    Invitation: 07/09/2015
    Lodge: 13/09/2015
    Visa Granted: 28/11/2015

2. Top | #2

میزان امتیاز
    380
    این روش با کمی تصرف از نوشته ی یکی از کاربرا هست، چون سوال خیلیا از جمله خودم بود ولی پاسخ جامع و متمرکزی نبود. وقتي از طريق ايران بخوايد اقدام کنيد اگر به پليس + 10 مراجعه کنيد بهتون ميگن که بايد شخص مورد نظر خودش حضور داشته باشه بدون حضور شخص امکان پذير نيست.
    روشي که ما بهش رسيديم و چند نفر تا الان تونستن گواهيشون رو از اين طريق بگيرن رو براتون مينويسم.
    مدارکی که لازمه:
    کپي گواهي عدم سوء پيشينه قبلي
    عکس پرسنلی یادتون نره که برای روی اصل گواهی جدید ازتون می خوان.
    برای ترجمه هم کپی پاسپورت لازمه که از روش اسم و اینا رو با دیکته انگلیسی درست وارد کنند.
    يک نفر به نمايندگي خودتون مثل والدین که با سيستم اداري ايران و نحوه برخورد با کارمنداي دولتي آشنا باشه.

1- مراجعه به اداره سجل کيفري جهت تاييد گواهي عدم سوء پيشينه قبلي
    نماينده شما بايد اول کپي گواهي قبلي رو به اداره سجل کيفري واقع در ميدان انقلاب خيابان 12 فروردين ببره و مستقيم بره دفتر آقاي طالعي. آقاي طالعي کسيه که گواهي عدم سوء پيشينه رو امضا مي کنه اگه نگاه کنيد احتمالا اسم و امضاش رو روي گواهيتون ميبينيد (مگر اين که تا الان عوض شده باشه) و بهشون ميگيد که اين کپي رو براتون تاييد کنن يعني تاييد کنن که خودشون صادرش کردن يه چيزي شبيه کپي برابر اصل
    2- مراجعه به اداره آگاهي جهت صدور گواهي عدم سوء پيشينه جديد به تاريخ روز
    حالا بايد کپي تاييد شده رو به اداره آگاهي مرکز به آدرس خيابان وحدت اسلامي پايين تر از چهارراه مولوي ببرن و تقاضا کنن که يه گواهي جديد به تاريخ روز صادر بشه اونجا بايد بگن که طرف ايران نيست و به اين نياز داره و از اين حرفا که منع قانوني هم نداره و صادر مي کنن.
    3- مراجعه مجدد به اداره سجل کيفري جهت تاييد گواهي عدم سوء پيشينه جديد
    مرحله آخر هم اينه که گواهي جديد رو دوباره ميبرن پيش آقاي طالعي تو اداره سجل کيفري تا امضا و ثبتش کنه
    گواهي تون ديگه آماده است.
    4- ترجمه ناتي

همه اینا تو یک روز قابل انجامه و شما رو از 4 ماه گرفتاری رها میکنه.

3. 4 کاربر مقابل از cinere عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

ebi.ardi (2016/06/29),fabna (2016/04/06),fateme2b (2016/04/14),Gone (2015/12/22)

4. Top | #3

میزان امتیاز
    380
    روش بعدی که طبق راهنمایی جناب دامون ازاین روش استفاده کردم و خدارو شکر جواب داد اینه:

دوستانی که برای اقامت دائم از داخل استرالیا اقدام میکنند، یکی از مدارک لازم گواهی عدم سو پیشینه اس. کسانیکه استرالیا اومدن با ویزای قبلیشون یکبار نامه عدم سوپیشینه رو ارائه کردن و از کشور خارج شدند.
    روند به این صورته که تو لاج پرونده ی جدیدتون، همون نامه عدم سو پیشینه ایران رو آپلود کنید به همراه یک کاور لتر. توی کاور لتر بنویسید که مدت کوتاهی - این مدت کوتاه، میتونه تا 1 سال بعد از تاریخ نامه باشه - پس از اینکه نامه رو ارائه کردید، از کشور خارج شدید و بعد از اون هم استرالیا خارج نشدید. و در ادامه بنویسید که نامه عدم سو پیشینه ایران رو به همراه نامه پلیس چک اوزی آپلود میکنم. اگه مدرک بیشتری لازم داشتید لطفا بگید! من همون اول با بقیه مدارک فرستادمش و صبر نکردم که افیسر بیاد و بگه.
    و به این صورت دیگه نیازی به گرفتار شدن تو پروسه زمانبر سفارت نخواهید بود.

امیدوارم این پست کمک کنه به شما.
    موفق باشید.

5. 4 کاربر مقابل از cinere عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

ebi.ardi (2016/06/29),fateme2b (2016/04/14),Gone (2015/12/22),Ritzi (2016/02/13)

6. Top | #4

تخصص
    محقق
    میزان امتیاز
    0
    دوستان با سلام
    سوالی داشتم در همین باره . طبق سایت سفارت گرفتن گواهی سوپیشینه حداقل 4 ماه طول می کیشه ؟ این چقدر واقعییه ؟ یعنی مثلاً چهار ماه زمان می بره یا 8 ماه ؟ کسی تجربه ای داره ؟ دوم اینکه من مدارک رو ارسال کردم پس از نزدیک به دوماه هنوز به نظر نامه رو به ایران ارسال نکردند ؟؟؟!!! من از ایران گواهی نگرفته بودم حداقل برای ویزا نه و در ضمن نسخه قبلی سو پیشینه هم عملاً گم شده است و باید منتفی بدونمش. آیا راهی هست که بتونم سریعتر این گواهی رو بگیرم یا فرآیند فعلی رو سرعت بدم ؟
    ممنون

7. Top | #5

میزان امتیاز
    380
    نقل قول نوشته اصلی توسط yashiro نمایش پست ها
    دوستان با سلام
    سوالی داشتم در همین باره . طبق سایت سفارت گرفتن گواهی سوپیشینه حداقل 4 ماه طول می کیشه ؟ این چقدر واقعییه ؟ یعنی مثلاً چهار ماه زمان می بره یا 8 ماه ؟ کسی تجربه ای داره ؟ دوم اینکه من مدارک رو ارسال کردم پس از نزدیک به دوماه هنوز به نظر نامه رو به ایران ارسال نکردند ؟؟؟!!! من از ایران گواهی نگرفته بودم حداقل برای ویزا نه و در ضمن نسخه قبلی سو پیشینه هم عملاً گم شده است و باید منتفی بدونمش. آیا راهی هست که بتونم سریعتر این گواهی رو بگیرم یا فرآیند فعلی رو سرعت بدم ؟
    ممنون
    سلام
    این گواهی سو پیشینه هم ماجراییه لامصب. سفارت خیلی کنده.
    در مورد مدت زمانش من 2-3 نفرو میشناسم که از از دو تا 4 ماه اومده برگه اشون. شما تماس بگیرید هی پیگیری کنید.
    نمیگن که نفرستادیم، شما از کجا فهمیدید که بعد دوماه هنوز نفرستادن؟

یه راه تابلوش اینه که بری ایران درخواست بدی!!
    و یه راه دیگه اینه (قطعی نیست) که بری پلیس استرالیا و اثر 10 انگشت رسمی بدی و اونو با پست بفرستی ایران و یکی از اعضای خانواده ات، ترجیحا پدرو مادر برن درخواست بدن. البته قبلش حتما از پلیس +10 بپرسید که میکنن یانه. اگه دوستی فامیلی داشته باشید میشه، سرزبون دار باشن میبی!

این تمام اطلاعاتی بود که من میدونستم

8. کاربر مقابل از cinere عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ebi.ardi (2016/06/29)

9. Top | #6

تخصص
    محقق
    میزان امتیاز
    0
    اوکی در مورد اینکه از کجا فهمیدم. اینکه از ایران پیگیری کردم و وزارت امور خارجه بخش سجل گفتن که نیومده. بعد از اینکه با سفارت صحبت کردم و شماره نامه گرفتم و خلاصه پیگیری و اینا..... معلوم شد بعد از دو ماه هنوز به ایران نرسیده ؟؟!؟!؟ باورتون می شه بعد از دوماه هنوز نرسیده باشه !!!؟؟؟؟ خلاصه امیدوارم که هز چه زودتر بیاد.
    یه نکته دیگه سایت سفارت ایران کشورهای دیگر رو هم چک کردم همشون نوشتن تا 4 ماه طول می کشه.
    باز ممنون از کمک و نظرتون.
    فعلاً به والدینم گفتم پیگیری کنند، خودم هم دارم پیگیری می کنم تازه گفتن هفته بعد می رسه دستشون.

10. Top | #7

تخصص
    Petroleum Engineer
    میزان امتیاز
    0
    سلام دوستان

من یه سوال داشتم در مورد نامه سو پیشینه . من با ویزای 476 که هیجده ماهه هست به استرالیا اومدم و الان میخوام برای ویزای 190 اقدام کنم و امتیاز کل بدون اسپانسری 55 هست و مهندس نفت هستم. نامه ی سو پیشینه امارات و مالزی و ایران دارم که برای ویزای 476 اقدام کردم و این نامه ها تازگی اکسپایر شدن اما بعده گرفتن سو پیشینه به اون کشورها نرفتم و قبل اکسپایر شدن استرالیا بودم ایا هنوز میتونم اون نامه های سو پیشینه رو برای ویزای 190 استفاده کنم؟

ممنونم از راهنمایی و وقتتون.

11. Top | #8

میزان امتیاز
    380
    نقل قول نوشته اصلی توسط esfand نمایش پست ها
    سلام دوستان

من یه سوال داشتم در مورد نامه سو پیشینه . من با ویزای 476 که هیجده ماهه هست به استرالیا اومدم و الان میخوام برای ویزای 190 اقدام کنم و امتیاز کل بدون اسپانسری 55 هست و مهندس نفت هستم. نامه ی سو پیشینه امارات و مالزی و ایران دارم که برای ویزای 476 اقدام کردم و این نامه ها تازگی اکسپایر شدن اما بعده گرفتن سو پیشینه به اون کشورها نرفتم و قبل اکسپایر شدن استرالیا بودم ایا هنوز میتونم اون نامه های سو پیشینه رو برای ویزای 190 استفاده کنم؟

ممنونم از راهنمایی و وقتتون.
    سلام
    کیستون مشابه منه، اگه اونجا نرفتید یه کاور لتر بنویسید که بعد از اینکه عدم سوپیشینه رو گرفتم دیگه اونجا نرفتم و مثلا از کشور استرالیا هم خارج نشدم( در وقع بنویسید شرایطتون رو دیگه)
    و به همراه این کاور لتر نامه سو پیشینه ها رو نامه عدم سوپیشینه اوزی رو آپلود کنید.

موفق باشید

12. کاربر مقابل از cinere عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ebi.ardi (2016/06/29)

13. Top | #9

تخصص
    Petroleum Engineer
    میزان امتیاز
    0
    ممنونم از راهنمایی و پاسختون

14. Top | #10

تخصص
    دانشجو
    میزان امتیاز
    0
    سلام دوستان عزيز. ايا براي گرفتن گواهي عدم سو ء پيشينه از ايران توسط نمايندمون در ايران به finger prints كه در استراليا توسط پليس اينجا گرفته ميشه نياز داريم و بايد براشون بفرستيم تا بتونن از اونجا برامون گواهي بگيرن؟ ديگه اينكه من به اداره پليس در استراليا كه مراجعه كردم گفتن كه بايد فرم درخواست اين كار رو داشته باشم و همينطوري از كسي اثر انگشت نميگيرن! اين فرم رو از كجا بايد گرفت دوستان؟ممنون از راهنماييتون

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین