سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 21

موضوع: روش سریعتر گرفتن گواهی عدم سو پیشینه برای ایرانیان داخل استرالیا

1. Top | #11

تخصص
    دانشجو
    میزان امتیاز
    0
    سلام
    شما در استرايا finger prints رو انجام دادين و براي ايران فرستادين؟

2. Top | #12

میزان امتیاز
    380
    سلام
    اگه پست های اول تاپیک رو بخونید اصلا نیازی به اثر انگشت نخواهید داشت. ولی در کل اگه نیاز به finger prints دارید، خیلی ساده گوگل کنید تو ایالت خودتون تا بیاد که کجاها هست و قیمتش چقدره و غیره. مثلا finger print in Brisbane QLD

من با یه کاور لتر و نامه عدم سوپیشینه ای که از ایران داشتم موضوع رو حل کردم.

3. Top | #13

تخصص
    engineer
    میزان امتیاز
    0
    ممنون از رهنمایتان
    سوئ پیشینه من مال شهرستان است، آیا این راه جواب میده؟

4. Top | #14

میزان امتیاز
    380
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza1345 نمایش پست ها
    ممنون از رهنمایتان
    سوئ پیشینه من مال شهرستان است، آیا این راه جواب میده؟
    میتونید برید ازشون بپرسید، یا اصلا بگید که تهران اینکارو میکنن، شما هم بکنید!
    PTE-A Brisbane(25/07/2015): L70/R79/S65/W82 ->Proficient
    EOI Submitted 189 - 60 Points: 27/07/2015
    Invitation: 07/09/2015
    Lodge: 13/09/2015
    Visa Granted: 28/11/2015

5. Top | #15

تخصص
    engineer
    میزان امتیاز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط cinere نمایش پست ها
    روش بعدی که طبق راهنمایی جناب دامون ازاین روش استفاده کردم و خدارو شکر جواب داد اینه:

دوستانی که برای اقامت دائم از داخل استرالیا اقدام میکنند، یکی از مدارک لازم گواهی عدم سو پیشینه اس. کسانیکه استرالیا اومدن با ویزای قبلیشون یکبار نامه عدم سوپیشینه رو ارائه کردن و از کشور خارج شدند.
    روند به این صورته که تو لاج پرونده ی جدیدتون، همون نامه عدم سو پیشینه ایران رو آپلود کنید به همراه یک کاور لتر. توی کاور لتر بنویسید که مدت کوتاهی - این مدت کوتاه، میتونه تا 1 سال بعد از تاریخ نامه باشه - پس از اینکه نامه رو ارائه کردید، از کشور خارج شدید و بعد از اون هم استرالیا خارج نشدید. و در ادامه بنویسید که نامه عدم سو پیشینه ایران رو به همراه نامه پلیس چک اوزی آپلود میکنم. اگه مدرک بیشتری لازم داشتید لطفا بگید! من همون اول با بقیه مدارک فرستادمش و صبر نکردم که افیسر بیاد و بگه.
    و به این صورت دیگه نیازی به گرفتار شدن تو پروسه زمانبر سفارت نخواهید بود.

امیدوارم این پست کمک کنه به شما.
    موفق باشید.
    سلام ممنون
    اگر اینجوری باشه که خیلی‌ خوبه چند نفر رو میشبسید که از این راه کارشون حل شده؟ آیا این راه مطعمن هست؟

6. Top | #16

تخصص
    Telecom
    میزان امتیاز
    2
    دوستان برای گرفتن سوء پیشینه حتما باید حضوری بریم سفارت؟ من از طریق سامانه تاک اقدام کردم آخرش نوشت که با این ریفرنس نامبر برید سفارت!!!، نمیشه فقط مدارک رو ارسال کنیم؟

7. Top | #17

تخصص
    برنامه نویس
    میزان امتیاز
    1
    من گواهی عدم سوء پیشنه ام را از اصفهان گرفتم و دایره سجل کیفری دادسرای عمومی و انقلاب اصفهان اونو صادر کرده و فکر کنم یکی با فامیل «رنجبر» اونو امضا کرده.
    کسی می دونه اصفهان باید کجا رفت واسه دایره سجل کیفری؟ من خودم واسه سوء پیشینه رفتم میدان جمهوری اسلامی ( دروازه تهران)، اداره تشخیص هویت، کنار کلانتری ۱۲. ولی نمی دونم واسه این کاری که دوستمون معرفی کردن باید همونجا رفت یا نه؟ یا باید بریم دایره سجل کیفری در اصفهان؟

8. Top | #18

تخصص
    برنامه نویس
    میزان امتیاز
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط arman نمایش پست ها
    من گواهی عدم سوء پیشنه ام را از اصفهان گرفتم و دایره سجل کیفری دادسرای عمومی و انقلاب اصفهان اونو صادر کرده و فکر کنم یکی با فامیل «رنجبر» اونو امضا کرده.
    کسی می دونه اصفهان باید کجا رفت واسه دایره سجل کیفری؟ من خودم واسه سوء پیشینه رفتم میدان جمهوری اسلامی ( دروازه تهران)، اداره تشخیص هویت، کنار کلانتری ۱۲. ولی نمی دونم واسه این کاری که دوستمون معرفی کردن باید همونجا رفت یا نه؟ یا باید بریم دایره سجل کیفری در اصفهان؟
    من اینو می نویسم که بعدا اگه کسی سوال مشابهی داشت کمکش کنه. دایره سجل کیفری در اصفهان باید به ساختمان دادگستری کل در خیابان نیکبخت، طبقه اول، اتاق ۱۰۷ مراجعه کنین. پدر من که مراجعه کرده بودن، گفتن باید اثر انگشتان رو بفرستین از استرالیا تا ما نامه بدیم برین گواهی بگیرین. حالا من از پلیس استرالیا وقت گرفتم واسه انگشت نگاری. البته خودم مامور پلیس هم گفت برو مطمئن شو که روی فرم های خودشون نباید باشه؟ چون یکسری از کشورها حتما باید روی فرم خودشون باشه.
    سفارت ایران در استرالیا که فرم خاصی نداره ولی یکسری سفارت ها فرم نیروی انتظامی دارن. مثلا این:
    http://www.esfahan.post.ir/_Esfehan/...mat/s30-f1.jpg

ولی من احتمالا همون پلیس استرالیا را می فرستم و بعد باید بدن ایران ترجمه کنن. امیدوارم که حل بشه.

9. Top | #19

تخصص
    کارشناس الکترونیک
    میزان امتیاز
    0
    این روش با کمی تصرف از نوشته ی یکی از کاربرا هست، چون سوال خیلیا از جمله خودم بود ولی پاسخ جامع و متمرکزی نبود. وقتي از طريق ايران بخوايد اقدام کنيد اگر به پليس + 10 مراجعه کنيد بهتون ميگن که بايد شخص مورد نظر خودش حضور داشته باشه بدون حضور شخص امکان پذير نيست.
    روشي که ما بهش رسيديم و چند نفر تا الان تونستن گواهيشون رو از اين طريق بگيرن رو براتون مينويسم.
    مدارکی که لازمه:
    کپي گواهي عدم سوء پيشينه قبلي
    عکس پرسنلی یادتون نره که برای روی اصل گواهی جدید ازتون می خوان.
    برای ترجمه هم کپی پاسپورت لازمه که از روش اسم و اینا رو با دیکته انگلیسی درست وارد کنند.
    يک نفر به نمايندگي خودتون مثل والدین که با سيستم اداري ايران و نحوه برخورد با کارمنداي دولتي آشنا باشه.

1- مراجعه به اداره سجل کيفري جهت تاييد گواهي عدم سوء پيشينه قبلي
    نماينده شما بايد اول کپي گواهي قبلي رو به اداره سجل کيفري واقع در ميدان انقلاب خيابان 12 فروردين ببره و مستقيم بره دفتر آقاي طالعي. آقاي طالعي کسيه که گواهي عدم سوء پيشينه رو امضا مي کنه اگه نگاه کنيد احتمالا اسم و امضاش رو روي گواهيتون ميبينيد (مگر اين که تا الان عوض شده باشه) و بهشون ميگيد که اين کپي رو براتون تاييد کنن يعني تاييد کنن که خودشون صادرش کردن يه چيزي شبيه کپي برابر اصل
    2- مراجعه به اداره آگاهي جهت صدور گواهي عدم سوء پيشينه جديد به تاريخ روز
    حالا بايد کپي تاييد شده رو به اداره آگاهي مرکز به آدرس خيابان وحدت اسلامي پايين تر از چهارراه مولوي ببرن و تقاضا کنن که يه گواهي جديد به تاريخ روز صادر بشه اونجا بايد بگن که طرف ايران نيست و به اين نياز داره و از اين حرفا که منع قانوني هم نداره و صادر مي کنن.
    3- مراجعه مجدد به اداره سجل کيفري جهت تاييد گواهي عدم سوء پيشينه جديد
    مرحله آخر هم اينه که گواهي جديد رو دوباره ميبرن پيش آقاي طالعي تو اداره سجل کيفري تا امضا و ثبتش کنه
    گواهي تون ديگه آماده است.
    4- ترجمه ناتي

همه اینا تو یک روز قابل انجامه و شما رو از 4 ماه گرفتاری رها میکنه.
    تاریخ عضویت12 2016
    نوشته ها1
    تخصصکارشناس الکترونیک
    میزان امتیاز0

با تشکر از مطلبی که به اشتراک گذاشتید من دو تا سوال داشتم که ممنون میشم پاسخ بدید یکی اینه که اولا من اصل گواهی سوء پیشینه رو که البته مال 3 سال پیشه دارم بنابراین آیا نیازی هست که بدم اول ببرن برای برابر اصل توی اداره سجل کیفری و دوم اینکه برای من جای تعجبه که چطور اونها بر اساس یک گواهی قبلی مجددا یه گواهی جدید صادر میکنن وقتی نمیدونن که در این فاصله شخص اصلا کجا بوده و آیا سوء پیشینه جدیدی به وجود اومده یا نه؟

10. Top | #20

تخصص
    Naval architec
    میزان امتیاز
    0
    این روش با کمی تصرف از نوشته ی یکی از کاربرا هست، چون سوال خیلیا از جمله خودم بود ولی پاسخ جامع و متمرکزی نبود. وقتي از طريق ايران بخوايد اقدام کنيد اگر به پليس + 10 مراجعه کنيد بهتون ميگن که بايد شخص مورد نظر خودش حضور داشته باشه بدون حضور شخص امکان پذير نيست.
    روشي که ما بهش رسيديم و چند نفر تا الان تونستن گواهيشون رو از اين طريق بگيرن رو براتون مينويسم.
    مدارکی که لازمه:
    کپي گواهي عدم سوء پيشينه قبلي
    عکس پرسنلی یادتون نره که برای روی اصل گواهی جدید ازتون می خوان.
    برای ترجمه هم کپی پاسپورت لازمه که از روش اسم و اینا رو با دیکته انگلیسی درست وارد کنند.
    يک نفر به نمايندگي خودتون مثل والدین که با سيستم اداري ايران و نحوه برخورد با کارمنداي دولتي آشنا باشه.

1- مراجعه به اداره سجل کيفري جهت تاييد گواهي عدم سوء پيشينه قبلي
    نماينده شما بايد اول کپي گواهي قبلي رو به اداره سجل کيفري واقع در ميدان انقلاب خيابان 12 فروردين ببره و مستقيم بره دفتر آقاي طالعي. آقاي طالعي کسيه که گواهي عدم سوء پيشينه رو امضا مي کنه اگه نگاه کنيد احتمالا اسم و امضاش رو روي گواهيتون ميبينيد (مگر اين که تا الان عوض شده باشه) و بهشون ميگيد که اين کپي رو براتون تاييد کنن يعني تاييد کنن که خودشون صادرش کردن يه چيزي شبيه کپي برابر اصل
    2- مراجعه به اداره آگاهي جهت صدور گواهي عدم سوء پيشينه جديد به تاريخ روز
    حالا بايد کپي تاييد شده رو به اداره آگاهي مرکز به آدرس خيابان وحدت اسلامي پايين تر از چهارراه مولوي ببرن و تقاضا کنن که يه گواهي جديد به تاريخ روز صادر بشه اونجا بايد بگن که طرف ايران نيست و به اين نياز داره و از اين حرفا که منع قانوني هم نداره و صادر مي کنن.
    3- مراجعه مجدد به اداره سجل کيفري جهت تاييد گواهي عدم سوء پيشينه جديد
    مرحله آخر هم اينه که گواهي جديد رو دوباره ميبرن پيش آقاي طالعي تو اداره سجل کيفري تا امضا و ثبتش کنه
    گواهي تون ديگه آماده است.
    4- ترجمه ناتي

همه اینا تو یک روز قابل انجامه و شما رو از 4 ماه گرفتاری رها میکنه.
    سلام من سال ۲۰۱۵ با ویزا ۵۷۴ امدم استرالیا ولی گواهی سوه پیشینه کسی از ما ناخاسته بود, بنابرین من ندارم گواهی قبلی از سوه پیشینه, شما اطلاعتی دارید راجع به همچین موردی؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین