سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: جنرال یا آکادمیک؟

1. Top | #1

میزان امتیاز
    4

جنرال یا آکادمیک؟

شاید بریای شما هم این سوال پیش اومده که برای مقاصد مهاجرتی، مهاجرت کاری، سرمایه گذاری و ... به استرالیا به چه نوع مدرک آیلتسی احتیاج هست؟
    من آیلتس آکادمیک دادم و با همون هم نتیجه مهندسین استرالیا رو گرفتم اما مطمئن نیستم که برای ادامه فرآیند باید مدرک جنرال ارائه بدم یا نه...
    اگر هم جواب این سوال رو می دونید خوشحال می شم توی این صفحه به اشتراک بذارید.

2. Top | #2

تخصص
    مهندس
    میزان امتیاز
    42
    نقل قول نوشته اصلی توسط احسان66 نمایش پست ها
    شاید بریای شما هم این سوال پیش اومده که برای مقاصد مهاجرتی، مهاجرت کاری، سرمایه گذاری و ... به استرالیا به چه نوع مدرک آیلتسی احتیاج هست؟
    من آیلتس آکادمیک دادم و با همون هم نتیجه مهندسین استرالیا رو گرفتم اما مطمئن نیستم که برای ادامه فرآیند باید مدرک جنرال ارائه بدم یا نه...
    سلام - برای اداره مهاجرت می توانید هم جنرال و هم اکادمیک ارایه بدهید. هیچ فرقی نمی کنند برای این منظور.

3. کاربر مقابل از Gone عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

احسان66 (2015/12/15)

4. Top | #3

میزان امتیاز
    162
    البته الان شما این مزیت رو هم دارید که اگه بخواید اونجا ادامه تحصیل بدید دیگه مشکلی ندارید چون دانشگاهها معمولا آیلتس آکادمیک میخوان.
    Mohammad (Mike) Akrami
    Visa190-VIC
    lodge:15 April 2015
    Visa Grant: 30 Sep 2015
    َIn Melbourne from:Feb 2016
    خدایا حال ما خوب است. حال بقیه رو هم خوب کن...

5. کاربر مقابل از Mehnoosh-Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Gone (2015/12/16)

6. Top | #4

تخصص
    مهندس صنایع
    میزان امتیاز
    0
    راستش من تمام سایت مهاجرت رو گشتم اما مدرکی پیدا نکردم که اشاره کنن به اینکه آیلتس آکادمیک هم پذیرفتته میشه. اگر مرجعی دارید ممنون میشم به اشتراک بذارید.

7. Top | #5

تخصص
    حسابداری
    میزان امتیاز
    0
    به نظر من هردوی آنها میتوانند موصر باشند
    ممنون از مطلب خوبتون و همچنین فروم
    عالی

8. Top | #6

تخصص
    مشاور مهاجرت
    میزان امتیاز
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط احسان66 نمایش پست ها
    سلام، شما میتوانید هر دو آیلتس آکادمیک و جنرال را به اداره مهاجرت ادائه دهید. فقط بعضی از Assessor ها آیلتس آکادمیک برای ارزیابی مدرک تحصیلی نیاز دارند که در این صورت باید حتما آیلتس آکادمیک داشته باشد. برای مثال برای رشته حسابداری مدرک آیلتس آکادمیک 7 نیاز است. اما هیچ جایی در وب سایت مهاجرت ذکر نشده که شما نمیتوانید از آیلتس آکادمیک استفاده کنید. جمله زیر دقیقا جمله ذکر شده در وب سایت مهاجرته.
    https://www.border.gov.au/Trav/Visa-1/189-

IELTS has an academic test and a general training test. You need only take the general training test unless your assessing authority tells you otherwise.