سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: تبادل نظر دانشجویان ایرانی استرالیا

1. Top | #1

تخصص
    مهندس برق قدرت، مهندس راه اهن برقی
    میزان امتیاز
    2

Question تبادل نظر دانشجویان ایرانی استرالیا

سلام و وقتتون به خیر .
    من 23 سالمه و دانشجوی ارشد برق قدرت هستم خیلی دنبال جایی گشتم که در مورد نحوه اپلای کردن فاند گرفتن و یا مشاوره ساده برای افرادی که میخوان جدیدا اقدام کنن باشه ولی جایی رو پیدا نکردم فرق این قسمت با قسمت هایی مثل قسمت معرفی دانشگاه و ... در اینکه به جای معرفی دانشگاه بیایم و به هم کمک کنیم که برای هر فردی با شرایط خودش کجا مناسبه کی مناسبه و اصلا استرالیا مناسبه؟! خلاصه ی جو صمیمی که بهم کمک کنیم

سوال اول هم خودم می پرسم برای سیستم قدرت کدوم دانشگاه بهتره ؟ چطوری میشه از دانشگاه یا موسسه خصوصی یا دولت فاند گرفت؟گرفتن مدرک دکترا و کار اکادمیک از نظر اقتاصادی مناسب تره یا وارد بازار کار شدن؟ مرسی از وقتی که گذاشتید و خوندید

2. کاربر مقابل از amin2015bodo عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Rafiii (2015/12/09)

3. Top | #2

تخصص
    مدرس
    میزان امتیاز
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط amin2015bodo نمایش پست ها
    سلام و وقتتون به خیر .
    من 23 سالمه و دانشجوی ارشد برق قدرت هستم خیلی دنبال جایی گشتم که در مورد نحوه اپلای کردن فاند گرفتن و یا مشاوره ساده برای افرادی که میخوان جدیدا اقدام کنن باشه ولی جایی رو پیدا نکردم فرق این قسمت با قسمت هایی مثل قسمت معرفی دانشگاه و ... در اینکه به جای معرفی دانشگاه بیایم و به هم کمک کنیم که برای هر فردی با شرایط خودش کجا مناسبه کی مناسبه و اصلا استرالیا مناسبه؟! خلاصه ی جو صمیمی که بهم کمک کنیم

سوال اول هم خودم می پرسم برای سیستم قدرت کدوم دانشگاه بهتره ؟ چطوری میشه از دانشگاه یا موسسه خصوصی یا دولت فاند گرفت؟گرفتن مدرک دکترا و کار اکادمیک از نظر اقتاصادی مناسب تره یا وارد بازار کار شدن؟ مرسی از وقتی که گذاشتید و خوندید
    ممنون از مطرح کردن این سوال. من هم مشابه سوال شما در رابطه با رشته کارشناسی ارشد کشاورزی گرایش بیوتکنولوژی، اصلاح نباتات و بیوانفورماتیک دارم.آیا ادامه تحصیل در مقطع دکتری پیشنهاد میشه یا ورود به بازار کار

4. Top | #3

تخصص
    دانشجو
    میزان امتیاز
    0

مستر با فاند رشته شیمی

سلام
    کسی اطلاعاتی از اینکه چه جوری میتونم برای مستر شیمی با فاند کامل اقدام کنم داره؟ چه دانشگاه هایی با این شرایط ارایه میدند

5. Top | #4

تخصص
    -
    میزان امتیاز
    4
    سلام دوستان .
    من ۶ ماهه اومدم استرالیا و ۱۸ واحد برای ترم اولم برداشتم حالا به دلایلی ممکنه برگردم ايران دارم براي bachelor medical health and sciences ميخونم در دانشگاه uow
    ميدونم ك مدركم رو علوم پزشكي و آموزش پرورش ايران قبول دارن
    اما مشكل من الان اينه ك ممكنه مجبور شم قبل مدرك گرفتنم و با گذروندن ١٨ واحد برگردم
    ميخواستم ببينم ك آيا اين واحد ها رو توي ايران برام تطبيق ميزنن و من ميتونم اونجا دوباره تحصيل كنم تو رشته اي ك الان ميخونم يا ن ؟!