سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16

موضوع: مشکلات زندگی در استرالیا از نگاه افراد مقیم

1. Top | #11

تخصص
    کارمند
    میزان امتیاز
    9
    ممنون از پاسخ جامعتون. تربیت بچه رو خوب اشاره کردید که کمتر بهش توجه میشه و این یکی از دغدغه های منم هست. با فرهنگ ایرانی- استرالیایی بچه تربیت کردن خیلی سخت به نظر میرسه.

2. Top | #12

تخصص
    -
    میزان امتیاز
    24
    نقل قول نوشته اصلی توسط taromi نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ جامعتون. تربیت بچه رو خوب اشاره کردید که کمتر بهش توجه میشه و این یکی از دغدغه های منم هست. با فرهنگ ایرانی- استرالیایی بچه تربیت کردن خیلی سخت به نظر میرسه.
    این موضوع دغدغه بسیار جدی منم هست. با توجه به تجربیاتی که بابک جان و هوتن جان از اونجا ارائه کردند، من به شدت نگران شدم. دوستان کسی هست تو این زمینه که تجربه موفقی داشته باشه یا دیده باشه و بتونه ایده بده؟
    چشم ها را باید شست، جور دیگر باید دید.

3. Top | #13

میزان امتیاز
    92
    تربیت بچه به تربیت خود خانواده خیلی بستگی داره.

4. کاربر مقابل از freedom عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Mehnoosh-Mohamad (2015/11/24)

5. Top | #14

تخصص
    -
    میزان امتیاز
    24
    نقل قول نوشته اصلی توسط freedom نمایش پست ها
    تربیت بچه به تربیت خود خانواده خیلی بستگی داره.
    مسلما تربیت خانواده بسیار تاثیر گذاره و توی اون بحثی نیست. اما این تنها فاکتور موثر نیست و صحبت من پارامترهای دیگه ای مثل هنجارهای اجتماعی و قوانین خانواده رو شامل میشه. وگرنه فرض بر اینه که افرادی که مهاجرت می کنند دچار تحول و دگرگونی شخصیت نمیشند. بلکه از جامعه ای به جامعه ای دیگر نقل مکان می کنند.به عنوان مثال توی همین ایران خودمون، فرض کنید که من شخص مصرف گرایی نیستم و در ضمن اعتقاد دارم که هر چی فرزندم خواست نباید بلافاصله در اختیارش قرار بگیره به نحوی که احساس کنه این رسم زندگی هست که هر چه در هر لحظه ای اراده کنی بلافاصله و بدون پرداخت هزینه در اختیارت قرار میگیره. میخوام این نگرش رو بهش منتقل کنم. فرزندم به مدرسه ای میره که دوستانش دور تا دورش تبلت و هر چه می خواستند خانواده ها به درست یا غلط براشون تهیه کردند. فرزند من از من توقع خرید وسایل مشابهی داره. حالا من باید چه کنم؟ روش تربیتی خودم رو پیش بگیرم و در نتیجه فرزندم سرخورده بشه یا این که از سرخوردگی فرزندم جلوگیری کنم و روش تربیتی خودم را نا دیده بگبرم.حالا همین سناریو رو در استرالیا تصور کنید و بهش اضافه کنید عدم حمایت قانون از تحمیل نظرات تربیتی خانواده به فرزند. مگر این که شما معتقد باشید فرزند شما بدون حمایت و دخالت شما در متن دنیای واقعی دچار انحراف نمیشه و مسیر درست زندگیشو خودش پیدا میکنه.این ها دغدغه های من هستش. اگر تجربه یا اطلاعاتی تو این زمینه دارید که میتونه به من کمک کنه از شما سپاسگزار خواهم شد که اون رو در اختیار من قرار بدید.
    چشم ها را باید شست، جور دیگر باید دید.

6. Top | #15

میزان امتیاز
    92
    به دلیل اینکه بحث خارج از تاپیک بود جواب رو توی تاپیک اصلیش دادم. لینکش همین پایینه.
    با سپاس
    http://forums.persianinoz.com/post8948.html
    ویرایش توسط freedom : 2015/11/24 در ساعت 08:44 AM دلیل: Off topic

7. کاربر مقابل از freedom عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

aliie62 (2015/11/25)

8. Top | #16

تخصص
    صنایع غذایی
    میزان امتیاز
    0
    سلام امکان داره مو تو گروه تلگرامتون اد کنید 09122247290
    من و همسرم به همراه پسر 4 سالم دو ساله ویزا استرالیا گرفتیم پارسال لند کردیم ولی نموندیم به خاطر کار
    خیلی به همفکری شما دوستان خوب مقیم در استرالیا احتیاج داریم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12