سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 25 از 25

موضوع: اسسمنت رشته هاي غير كامپيوتري از طريق RPL

1. Top | #21

تخصص
    کارشناس شبکه
    میزان امتیاز
    7
    من خودم rpl ,دادم و تجربه خودم رو در اختیارتون میزارم،، به نظر من حتما باید بین ۵ سال گذشته باشه پروژه هاتون ، من خودم در حین سابقه کار رد کردم ، و ۲ پروژه باید بنویسید و یک فرم kak داره که پر از مفاهیم کامپیوتریه که بر اساس دانشتون باید پر کنیدش،، در اصل زمانی که شما میخواید rpl بدید منظور اینه که به سازمان acs بفهمونید که این دانش و تجربه هاتون رو چطوری و تو کدوم شرکتها یاد گرفتید و ثابت کنید این پروژهاتون باعث رشد علمیتون شده،، در کل خیلی سخت نیست ، فقط به نظر من خودتون بنویسید و واقعا پروژه هایی که انجام داده رو مکتوب کنید،، اونا به حرفه ای بودنش خیلی گیر نمیدن ، فقط خیلی حساس هستند که پروژه رو کپی نکرده باشید ، از شخص دیگه ای یا از اینترنت، و یه برنامه هم دارند که این رو تشخیص میده و اگر متوجه بشند میرید تو لیست سیاه و دیگه کار تمومه،، در ضمن سوالها و توضیحات کامل در مورد نحوه انجامش هم داخل سایت acs هست که باید دانلود کنید.

Sent from my Lenovo B6000-HV using Tapatalk

2. کاربر مقابل از vhdhbb عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Migrant (2016/08/20)

3. Top | #22

تخصص
    Computer Engineer
    میزان امتیاز
    0

حجم پاسخ در نسخه 2016 از فرم RPL

سلام،
    در صفحه دوم فرم RPL نسخه 2016 در قسمتی که روش تکمیل فرم توضیح داده شده، نوشته شده:
    Limit each explanation to no more than one to one and a half pages
    چیزی که من متوجه شدم اینه که هر Topic حداکثر یک صفحه و نیم باشه. اما شاید بشه اینطور برداشت کرد که هر Sub topic حداکثر یک صفحه و نیم باشه. من با فرض اول نوشتم و نمی‌دونم برداشتم درست هست یا نه. اگر فرض دوم صحیح باشه من در قسمت Essential Core ICT Knowledge و General ICT Knowledge می‌تونم تا چهار و نیم صفحه بنویسم در حالی که در حال حاضر محدود به یک صفحه و نیم هستم. البته من حدود دو نیم صفحه نوشتم اما اگر فرض دوم صحیج باشه می‌تونم خیلی بیشتر بنویسم و توضیحات بیشتری بدم.
    به نظر شما منظور این جمله یک و نیم صفحه برای هر Topic هست یا هر Sub topic؟

4. Top | #23

تخصص
    faculty member
    میزان امتیاز
    0
    با سلام خدمت دوستان گرامی

اگر از بین دوستان کسی تجربه موفقی در زمینه نوشتن RPL دارن حیلی ممنون میشم که چند سوال من رو که بیشتر در جهت کلیات هست پاسخ بدن .بسیار بسیار سپاسگزارم ایمیل من
    A_EHSANI_PHYS@YAHOO.COM

5. Top | #24

تخصص
    Project Planning and Management
    میزان امتیاز
    0
    سلام دوستان چند تا سوال در خصوص RPL دارم... اول کیس خودمون رو توضیح بدم... من خودم Main هستم و از EA اسس گرفتم. میخوایم افزایش امتیاز بدیم. به همین خاطر به فکر افتادیم که همسرم RPL بنویسه... همسرم فوق دیپلم گرافیک داره... حالا سوالاتم اینه که:
    1. آیا برای اسس گرفتن از ACS از طریق RPL آیلتس احتیاج هست؟ و اگه هست آیلتس چند؟
    2. اصلا در چه صورت میشه از امتیازی که از این طریق بدست اومده استفاده کرد؟ باید رشته ی من (مهندسی صنایع) و حالا اون عنوانی که میخوایم برای همسرم اسس بگیریم تو یه لیست باشند؟ البته الان دیگه SOL و CSOL نداریم.... باید حتما هر دو تو MLTSSL باشن یا هر دو توی لیست ترکیبی combined باشند؟
    3. اگه بخوایم از امتیاز همسر استفاده کنیم از طریق همین RPLای که صحبتش هست نمره آیلتس چند باید باشه؟ (بحثم در خصوص امتیاز توی اداره مهاجرته نه آیلتس برای اسس)
    4. معمولا چقدر طول میکشه تا حواب RPL بیاد؟
    5. چه مدارکی برای اثبات سابقه کاری برای گرفتن اسس از طریق RPL میخواد ACS؟؟؟

6. Top | #25

تخصص
    Project Manager
    میزان امتیاز
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط p.taher نمایش پست ها
    سلام دوستان چند تا سوال در خصوص RPL دارم... اول کیس خودمون رو توضیح بدم... من خودم Main هستم و از EA اسس گرفتم. میخوایم افزایش امتیاز بدیم. به همین خاطر به فکر افتادیم که همسرم RPL بنویسه... همسرم فوق دیپلم گرافیک داره... حالا سوالاتم اینه که:
    1. آیا برای اسس گرفتن از ACS از طریق RPL آیلتس احتیاج هست؟ و اگه هست آیلتس چند؟
    2. اصلا در چه صورت میشه از امتیازی که از این طریق بدست اومده استفاده کرد؟ باید رشته ی من (مهندسی صنایع) و حالا اون عنوانی که میخوایم برای همسرم اسس بگیریم تو یه لیست باشند؟ البته الان دیگه SOL و CSOL نداریم.... باید حتما هر دو تو MLTSSL باشن یا هر دو توی لیست ترکیبی combined باشند؟
    3. اگه بخوایم از امتیاز همسر استفاده کنیم از طریق همین RPLای که صحبتش هست نمره آیلتس چند باید باشه؟ (بحثم در خصوص امتیاز توی اداره مهاجرته نه آیلتس برای اسس)
    4. معمولا چقدر طول میکشه تا حواب RPL بیاد؟
    5. چه مدارکی برای اثبات سابقه کاری برای گرفتن اسس از طریق RPL میخواد ACS؟؟؟
    سلام
    ۱- خیر. برای گرفتن اسسمنت مثبت از ACS نیازی به مدرک زبان ندارید.
    ۲ - اسسمنت مثبت همسر به Main Applicant پنج امتیاز میده. اگر شما رشته ات توی لیست اول هست ایشون هم حتمن رشته اش باید تو لیست اول باشه اگرنه اگر تو لیست دوم هم باشه کفایت میکنه. (لیست جدید رو زیاد مطمئن نیستم. از دوستان مطلع بپرسی بهتره)
    ۳ - فکر میکنم باید بالای ۶ باشه
    ۴- دو تا چهار هفته - بیشتر از ۶ هفته نمیشه
    ۵- به سایت ACS مراجعه کنید. (https://www.acs.org.au/content/dam/a...20-%202017.pdf)

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123