سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 25

موضوع: اسسمنت رشته هاي غير كامپيوتري از طريق RPL

1. Top | #11

تخصص
    اطلاعاتی وارد نشده
    میزان امتیاز
    478
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sahars نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اينجا كسي هست كه رشتش كامبيوتر نباشه ولي با سابقه كامبيوتر اقدام كرده باشه؟آيا تونسته اسسشو بكيره از asc? كلا جقدر زمانبرده و براي rpl جيكار كرده؟
    ممنون از راهنماييتون
    من سابقه کار IT داشتم و vendor qualification ... یه سری از مدارک سیسکو و ماکروسافت رو میتونید بجای لیسانس و مدرک دانشگاهی ارائه بدین که البته تو eoi هم 10 امتیاز رو مگیره ...
    بازم سوالی هست راجع به این کیس بپرسید بگم ...

2. Top | #12

تخصص
    شبكه
    میزان امتیاز
    0
    ببخشید آقای گابریک یعنی من که الان 13 سال سابقه دارم که 9 سالش بدون بیمه و پارت تایم بوده و 4 سالش تمام وقت که (3 سال کاملش و خورده ایش رو بیمه دارم) ، و سابقم در ارتباط با شبکه هست میتونم مدارکم رو اسس کنم

در این مورد 8 سال کامل از سوابق من کم میشه، که من شنیدم 10 امتیاز بابت این کسر به من داده میشه در جبران مدرک تحصیلی.... و بقیش هم میره برای امتیاز سابقه کار که حالا یا 3 سال برام حساب میکنند یا همون 5 سال رو... درست میگم؟

در ضمن من مدرک سیسکو یا مایکرو سافت ندارم

3. Top | #13

تخصص
    اطلاعاتی وارد نشده
    میزان امتیاز
    478
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sahars نمایش پست ها
    ببخشید آقای گابریک یعنی من که الان 13 سال سابقه دارم که 9 سالش بدون بیمه و پارت تایم بوده و 4 سالش تمام وقت که (3 سال کاملش و خورده ایش رو بیمه دارم) ، و سابقم در ارتباط با شبکه هست میتونم مدارکم رو اسس کنم

در این مورد 8 سال کامل از سوابق من کم میشه، که من شنیدم 10 امتیاز بابت این کسر به من داده میشه در جبران مدرک تحصیلی.... و بقیش هم میره برای امتیاز سابقه کار که حالا یا 3 سال برام حساب میکنند یا همون 5 سال رو... درست میگم؟

در ضمن من مدرک سیسکو یا مایکرو سافت ندارم
    بله این کیسی که گفتی همینطوره و بجای مدرک باید RPL بنویسی ...
    کیسی که من گفتم احتیاجی به RPL نیست و باید اون مدرک هایی که گفتمو داشته باشی!

4. Top | #14

تخصص
    کارشناس شبکه
    میزان امتیاز
    7

اسسمنت از طريق RPL

با سلام خدمت دوستان عزيز,, من 15 دسامبر 2015 مدارک و پروژهاى rpl رو براى سازمان acs اقدام کردم,, با 13 سال سابقه نيمه وقت...
    ولى متاسفانه يا خوشبختانه خورديم به تعطيلات کريسمس,, و جواب هم هنوز نيومده,,
    کسى از دوستان ميتونه بگه ايا جواب مثبت ميشه يا نه,, چون استرس دارم,, در ضمن بعد از تعطيلات قانون تغيير نميکنه؟؟
    زمان جواب دادن چقدره؟

5. Top | #15

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    نقل قول نوشته اصلی توسط vhdhbb نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزيز,, من 15 دسامبر 2015 مدارک و پروژهاى rpl رو براى سازمان acs اقدام کردم,, با 13 سال سابقه نيمه وقت...
    ولى متاسفانه يا خوشبختانه خورديم به تعطيلات کريسمس,, و جواب هم هنوز نيومده,,
    کسى از دوستان ميتونه بگه ايا جواب مثبت ميشه يا نه,, چون استرس دارم,, در ضمن بعد از تعطيلات قانون تغيير نميکنه؟؟
    زمان جواب دادن چقدره؟
    سلام

رسیدگی به پرونده های rpl کندتر از پرونده های عادیست و مخصوصا با توحه سیستم plagiarism check که جدیدا استفاده میکنند ، کمی پروسه ها طولانی تر شده . نگران نباشید .
    تغییری در قوانین بعد از تعطیلات اعلام نشده

6. Top | #16

تخصص
    کارشناس شبکه
    میزان امتیاز
    7
    ,سلام دوست عزيز,, ممنون از توجه و جوابتون,, فقط متوجه plagiarism chek نشدم,, اين چيه؟

7. Top | #17

تخصص
    Project Manager
    میزان امتیاز
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط vhdhbb نمایش پست ها
    ,سلام دوست عزيز,, ممنون از توجه و جوابتون,, فقط متوجه plagiarism chek نشدم,, اين چيه؟
    بررسی میکنن ببینن شما خودت نوشتی یا از روی آر پی ال کس دیگه ای کپی کردی.

8. Top | #18

تخصص
    کارشناس شبکه
    میزان امتیاز
    7
    خيلى هم خوب,, منتظرم بعد از تعطيلات جواب زودتر بياد ,, 6 ماه طول کشيد نوشتن اين RPL

9. Top | #19

تخصص
    کامپیوتر
    میزان امتیاز
    0
    سلام آقای دامون و دوستان عزیز، من این سوال رو از طرف همسرم مطرح میکنم
    من لیسانس نرم افزار کامپیوتر سکشن 2 هستم و سال 1391 فارغ التحصیل شدم.بعد از مدرکم 4 سال سابقه کار با بیمه دارم و برای اینکه بتونم 10 امتیاز از سابقه کار بگیرم میخوام RPL بدم. سوالم اینجاست که
    1- RPL برای کسانی هست که مدرک غیر مرتبط با کامپیوتر دارند و از طرفی من میخواستم برای قبل از شروع درسم در رشته کامپیوتر RPL بدم که الان توی تعریف RPL گفته باید دو تا پروژه، یکی در 5 سال اخیر و دومی در 2 سال اخیر باشه! اما من در 5 سال اخیر دانشجو و در 2 سال اخیر مدرک لیسانس کامپیوتر داشتم! حالا در این شرایط این RPL میتونه سابقه کار من رو پوشش بده یا قبول نمیکنن؟
    2- در چه صورتی نتیجه مطلوب میگیرم؟ در چه تاریخ هایی پروژه بدم! اگر این اصول رو رعایت نکنم و برای قبل از مدرکم که حدود 8 سال قبل میشه 1 پروژه بدم و دومی رو برای 5 سال اخیر بدم مشکلی پیش میاد!
    ممنون میشم راهنماییم کنید

10. Top | #20

تخصص
    کامپیوتر
    میزان امتیاز
    0
    سلام آقای دامون و دوستان عزیز، من این سوال رو از طرف همسرم مطرح میکنم
    من لیسانس نرم افزار کامپیوتر سکشن 2 هستم و سال 1391 فارغ التحصیل شدم.بعد از مدرکم 4 سال سابقه کار با بیمه دارم و برای اینکه بتونم 10 امتیاز از سابقه کار بگیرم میخوام RPL بدم. سوالم اینجاست که
    1- RPL برای کسانی هست که مدرک غیر مرتبط با کامپیوتر دارند و از طرفی من میخواستم برای قبل از شروع درسم در رشته کامپیوتر RPL بدم که الان توی تعریف RPL گفته باید دو تا پروژه، یکی در 5 سال اخیر و دومی در 2 سال اخیر باشه! اما من در 5 سال اخیر دانشجو و در 2 سال اخیر مدرک لیسانس کامپیوتر داشتم! حالا در این شرایط این RPL میتونه سابقه کار من رو پوشش بده یا قبول نمیکنن؟
    2- در چه صورتی نتیجه مطلوب میگیرم؟ در چه تاریخ هایی پروژه بدم! اگر این اصول رو رعایت نکنم و برای قبل از مدرکم که حدود 8 سال قبل میشه 1 پروژه بدم و دومی رو برای 5 سال اخیر بدم مشکلی پیش میاد!
    ممنون میشم راهنماییم کنید

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین