سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 21

موضوع: به دنیا اومدن بچه در ایران يا استرالیا؟! مساله این است۰

1. Top | #1

تخصص
    حسابداری- حسابدار
    میزان امتیاز
    3

به دنیا اومدن بچه در ایران يا استرالیا؟! مساله این است۰

سلام دوستان سوالی که فکر منو خیلی درگیر کرده بچه دوم هست۰
    من کارم دولتیه و ادارمون به این تاحتی خا مرخصی بدون حقوق نمیده۰
    ما برای ویزای 189یا190 اقدام میکنیم میخام یه زمانی بچه به دنیا بیاد که بتونم از مرخصیش برای ورود اولیه به استرالیا استفاده کنم۰
    چند تا سدال دارم۰
    یک۰ اگه سه ماه بعد از مدیکال بذارم بچه بیاد قبل از رفتن ایران دنیا بیاد اوضاع ویزاش به چه صورت میشه؟ تا چند وقت بعد از بدنیا اومد زمان دارم خارجش کنم۰
    دو۰ بچه اینجا دنیا بیاد بهتره یا اونجا۰ یعنی اگه ویزا زودتر اومد منم دو ماه قبل از زایمان مرخصی بگیرم و برم اونجا دنیا بیارم۰ فعلا به پاسخ همین سوالای تخصصی هم برسم غنیمته

2. کاربر مقابل از moein2013 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

3. Top | #2

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2628
    سلام ، البته من متوجه نشدم که الان در چه وضعیتی هستید ولی به طور کلی راهنمایی میکنم

اگر بارداد باشید عملا نمیتونید تستهای مدیکال رو بدید ( عکس قفسه سینه ) . پس باید به آفیسر اعلام کنید و صبر یکنه تا فرزندتون به دنیا میاد و بعد ویزای اقامت دائم رو برای همتون صادر میکنه ، پروندتون هم کلی به تاخیر میفته

اگر بعد از ویزا و مدیکال باردار بشید ، بهتره که بچه تو استرالیا به دنیا بیاد چون مستقیما سیتیزن استرالیا میشه ( چون شما اقامت دائم دارید ) . اگر شما ویزا داشته باشید و قبل از عزیمت و در ایران ، بچه دار بشید ، برای رفتن به استرالیا باید برای فرزندتون تقاضای ویزای دیگه ای بکنید که داستان میشه .

4. 4 کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

afshin (2015/11/02),M.S.T (2015/12/11),moein2013 (2015/10/25),عليرضا اسماعيلي (2015/10/27)

5. Top | #3

تخصص
    حسابداری- حسابدار
    میزان امتیاز
    3
    ممنون اقای دامون۰ پس برنامه بچه دوم رو موکول کنم بعد از مدیکال و زایمان در استرالیا۰
    تشکر فراوان

6. Top | #4

تخصص
    ازاد
    میزان امتیاز
    4
    آره معين جان اينطورى خيالت راحتتره

7. Top | #5

تخصص
    مهندس
    میزان امتیاز
    42
    سلام - می خواستم بدانم در چه زمانی از بارداری محدودیتی برای پرواز با هواپیما (از نظر قانونی یا سلامتی بچه و مادر) وجود دارد؟ منظورم این است که آیا می توان طوری برنامه ریزی کرد که دوره ای که می خواهیم با پی آر برویم و یک ولیدیت ویزا انجام دهیم. در آنجا هم برای بچه یک سیتیزن شیپی گرفت و زمان کمی هم آنجا بود؟
  8. Top | #6

میزان امتیاز
    147
    policy ایرلاین ها معمولا اندکی تفاوت داره، مثلا ویرجین اتلانتیک میدونم که میگن اگر تا هفته ی 28 ام مشکلی تجربه نکرده اید لازم نیست اطلاع بدید...
    بارداری high-risk هم مسائل خودش رو در پرواز های بین امللی داره،
    بنظرم شما با توجه به زمان بارداری و شرایط فیزیکی خودتون policy ایرلاین مورد نظرتون رو بخونید.چون بعضی از ایرلاین ها نامه از دکتر میخوان....
    برای به دنیا اومدن بچه هم فکر نمیکنم مشکلی باشه، چون prهستید. دامون این مورد رو بهتر میدونن.

Visa 190 ACT
    positive assessment : 2015/05/06
    IELTS: R7.5 L8 S7 W7: 2015/06/05
    EOI submitted : 2015/07/15
    Invitation : 2015/08/03
    Lodge: 2015/08/12
    CO: 2015/09/28
    Medical: 2015/10/10
    Visa Granted:2015/11/26

9. کاربر مقابل از yaSigol عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

M.S.T (2015/11/08)

10. Top | #7

تخصص
    مهندس مكانيك
    میزان امتیاز
    120
    دوستان سلام
    با توجه به دير شدن در فرزندداري براي ما در حال مشورت با دكترها براي بچه داري هستيم و احتمالا تا زمان مديكال چك ، خانم بنده باردار خواهد بود.
    بنظرتان مشكلات بعدي اين موضوع چه خواهد بود؟
    آيا ويزاي ما را به حالت تعليق در خواهند آورد و يا مي توانيم برويم استراليا
    دوم اينكه اگر اجازه ورود ندهند ويزا را تا چه مدت به حالت تعليق در مياورند؟
    و اگر ميتوانيم با تست مثبت بارداري مهارجت كنيم شرايطش چيست؟

11. Top | #8

تخصص
    عمران
    میزان امتیاز
    0

مشورت در خصوص به دنیا اوردن بچه در ایران بعد از امدن ویزا

سلام دوستان.
    من و همسرم دو هفته پیش ازمایش مدیکال دادیم و مدارک نهایی رو که شامل عدم سو پیشینه و ایلتس همسر بود رو هفته پیش اپلود کردیم.ویزای پی ار ما از طریق اسکیل ورکر با سابکلاس 190 و اسپانسریه سیدنی بین یک تا 4 ماه دیگه میاد ولی دو سه روزه متوجه شدیم خانمم یک ماهه که بارداره. ما برنامه ریزی کرده بودیم بریم اونجا و بعد از یکی دو سال که جا افتادیم کار پیدا کردم و یکم شرایط اولیه سخت رو گذروندیم بچه بیاریم.الان تصمیم گیری سخت شده برامون.چندتا راه داریم
    1. بعد از اومدن ویزا بریم لندینگ کنیم زود برگردیم بچه رو اینجا به دنیا بیاریم و بعد با سابکلاس 101 و دادن 3700 دلار به اداره مهاجرت ویرای بچه رو بگیریم(جدای از هزینه های زایمان در ایران).که با داشتن یه بچه نوزاد و بدون کار در یه کشور غریب شرایط سختی رو هرسه تامون تجربه میکنیم.جدای ازینکه یکسال و نیم شروع زندگی ما به تعویق میفته.
    2. بعد از اومدن ویزا بریم و بچه رو اونجا به دنیا بیاریم که قطعا شروع سختی خواهیم داشت.بدون کار و در یک کشور غریب.
    3. بچه رو با مشورت دکتر متخصص بندازیم و بریم اونجا و با برنامه قبلیمون بعد از دوسال بچه بیاریم.
    مورد سوم شاید در عمل پر ریسکترین باشه ولی سختیهای ورودمون به استرالیا رو کم میکنه.
    میخاستم خواهش کنم دوستان اگر کسی تجربه مشابه رو داشته ما رو راهنمایی کنه.خیلی نگرانیم.

12. Top | #9

میزان امتیاز
    286
    نقل قول نوشته اصلی توسط civilsoil نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من و همسرم دو هفته پیش ازمایش مدیکال دادیم و مدارک نهایی رو که شامل عدم سو پیشینه و ایلتس همسر بود رو هفته پیش اپلود کردیم.ویزای پی ار ما از طریق اسکیل ورکر با سابکلاس 190 و اسپانسریه سیدنی بین یک تا 4 ماه دیگه میاد ولی دو سه روزه متوجه شدیم خانمم یک ماهه که بارداره. ما برنامه ریزی کرده بودیم بریم اونجا و بعد از یکی دو سال که جا افتادیم کار پیدا کردم و یکم شرایط اولیه سخت رو گذروندیم بچه بیاریم.الان تصمیم گیری سخت شده برامون.چندتا راه داریم
    1. بعد از اومدن ویزا بریم لندینگ کنیم زود برگردیم بچه رو اینجا به دنیا بیاریم و بعد با سابکلاس 101 و دادن 3700 دلار به اداره مهاجرت ویرای بچه رو بگیریم(جدای از هزینه های زایمان در ایران).که با داشتن یه بچه نوزاد و بدون کار در یه کشور غریب شرایط سختی رو هرسه تامون تجربه میکنیم.جدای ازینکه یکسال و نیم شروع زندگی ما به تعویق میفته.
    2. بعد از اومدن ویزا بریم و بچه رو اونجا به دنیا بیاریم که قطعا شروع سختی خواهیم داشت.بدون کار و در یک کشور غریب.
    3. بچه رو با مشورت دکتر متخصص بندازیم و بریم اونجا و با برنامه قبلیمون بعد از دوسال بچه بیاریم.
    مورد سوم شاید در عمل پر ریسکترین باشه ولی سختیهای ورودمون به استرالیا رو کم میکنه.
    میخاستم خواهش کنم دوستان اگر کسی تجربه مشابه رو داشته ما رو راهنمایی کنه.خیلی نگرانیم.
    به نظر من جواب خیلی به این بستگی داره که رشته تون چیه و چقدر انتظار دارین کار پیدا کردن طول بکشه. همچنین بدون کار تا چه مدت میتونین بدون مشکل زندگیتون رو بچرخونین.
    اگر بتونین بلافاصله بعد از ویزا بیاین استرالیا و توی همون ۳-۴ ماهی که تا زایمان خانمتون فرصت دارین کار تخصصی پیدا کنین، فکر میکنم همه مشکلاتتون حل بشه.

13. Top | #10

تخصص
    عمران
    میزان امتیاز
    0
    رشته من عمران گرایش ژئوتکنیکه(خاک و پی) و من هیچ پیش بینی راجع به زمان پیدا کردن کار ندارم ولی گویا اوضاع بدی نداره چون سیدنی سه هفته ای برای ما اینویتیشن فرستاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Nerd نمایش پست ها
    به نظر من جواب خیلی به این بستگی داره که رشته تون چیه و چقدر انتظار دارین کار پیدا کردن طول بکشه. همچنین بدون کار تا چه مدت میتونین بدون مشکل زندگیتون رو بچرخونین.
    اگر بتونین بلافاصله بعد از ویزا بیاین استرالیا و توی همون ۳-۴ ماهی که تا زایمان خانمتون فرصت دارین کار تخصصی پیدا کنین، فکر میکنم همه مشکلاتتون حل بشه.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین