سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 22 از 22

موضوع: به دنیا اومدن بچه در ایران يا استرالیا؟! مساله این است۰

1. Top | #21

تخصص
    Oracle DBA
    میزان امتیاز
    4
    از دوستانی که تجربه بچه دار شدن در استرالیا رو داشتن سوالاتی دارم. بعضیاشو در نوشته های قبل کمابیش دیدم ولی باز دقیقتر جواب بگیرم خوشحال میشم
    من و همسرم الان پی آر داریم ولی بنا به دلایلی هنوز تصمیم به زندگی در استرالیا نداریم منتها خیلی دوست دارم که اگر بچه دار شدیم در این مدت فرزندم متولد اونجا باشه.

1- شنیدم که برای استفاده از بیمارستانهای دولتی برای زایمان باید نوبت گرفت و نمیشه خیلی راحت روی اومدن اونجا برای زایمان نزدیک موعد حساب کرد. آیا این صحت داره؟

شما حدودا یکماه طول میکشه مدیکیر نامبر و کارتتون بیاد ، و بعد از اون هر بیمارستانی ( نزدیک محل زندگیتون ) میتونید زایمان داشته باشید. از اونجایی که بهترین زمان ( کم خطر ترین ) برای مسافرت طولانی برای خانمهای باردار ، 3 ماهه دوم هست ، معمولا در ماه ششم سفر میکنن و بعد از اون سفر پرریسک میشه
    بهتره از همون اول یه جای 6-5 ماهه بگیرید برای آدرس ارسال کارت و ...

2- در حین حاملگی مشکلی برای دریافت خدمات درمانی ممکنه پیش بیاد. ما در لندینگ اول فرصت نشد برای مدیکال اقدام کنیم.

هیچ مشکلی برای خدمات مدیکیر ( عمومی ) پیش نمیاد - اما برای بیمه های خصوصی ( در صورتی که بخواین تو بیمارستانهای خصوصی دلیوری داشته باشین ) بله ، مشکل خواهید داشت ، اونم به این دلیل که دوره انتظار (waiting period ) برای حاملگی معمولا حداقل 12 ماه است

3- انتخاب ها و هزینه های بیمارستانهای خصوصی چی هستن و در مقایسه آیا ارزش دارن؟ و آیا در حین حاملگی میشه برای بیمه خصوصی اقدام کرد یا نه؟

هزینه بیمارستان خصوصی متفاوت هست ، بسته به سرویسهایی که میدن ( مثل هتل 1 ستاره و 5 ستاره ) - مهمترین تفاوت عمومی با خصوصی برای ما ایرانی ها که عادت به زایمان سزارین داریم اینه که در بیمارستان های عمومی حالت پیش فرض زایمان طبیعی هست ، مگر ببینن برای مادر یا فرزند خطرناکه - دوم اینکه در بیمارستان عمومی شما به ندرت با پزشک متخصص در ارتباطی و بیشتر با ماما ها ( که البته از نظر اینها تجربه شون از دکتر بیشتره ) طرف هستید.

4- اگر از مادر یا خواهر هام بخوام برای همراهی و کمک در نگهداری بچه بیان آیا دریافت ویزا براشون راحت هست؟ چقدر زودتر باید اقدام کنم و هزینه چقدر میشه؟
    شما از پزشک gp خودتون یه نامه میگیرید مبنی بر اینه گواهی میده باردارین ، ضمیمه دعوت نامه میکنید ، معمولا راحت میدن
    ویرایش توسط ssaeeds : 2016/12/30 در ساعت 02:38 PM
    Visa 190 VIC
    positive assessment : 2015/04/22
    IELTS: R7 L7.5 S7 W7: 2015/12/03
    Invitation : 2016/01/30

2. کاربر مقابل از ssaeeds عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ensiyeh (2017/01/18)

3. Top | #22

تخصص
    کارمند
    میزان امتیاز
    0

از کجا میشه مشاوره گرفت؟

چجوری میشه از یه جای مطمیئن مشاوره گرفت؟ من نمی دونم که اصلن کجا مناسب هست؟ من اینجا کارم مجله اینترنتی هست.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123