سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 21

موضوع: به دنیا اومدن بچه در ایران يا استرالیا؟! مساله این است۰

1. Top | #11

تخصص
    عمران
    میزان امتیاز
    0
    ما برنامه ریزی کرده بودیم بدون بچه تا 7 هشت ماه بدون کار اونجا بتونیم زندگی کنیم

2. Top | #12

تخصص
    ! immigrant
    میزان امتیاز
    11
    منم خانمم 5 ماهه بود و همه این اضطرابها داشتیم ولی اومدیم و شکر خدا همه چی خوب پیش رفت الان هم خیلی خوشحال هستیم که گذاشتیم روند طبیعی خودش رو طی کنه.
    بنظرم مزایای زودتر وارد شدن بیشتره و اصلا هم نگران مراحل و مخارج زایمان نباشید. برعکس ایران با ویزای دایم هیچ هزینه ای براتون نداره.

3. Top | #13

میزان امتیاز
    87
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shahramkhan نمایش پست ها
    منم خانمم 5 ماهه بود و همه این اضطرابها داشتیم ولی اومدیم و شکر خدا همه چی خوب پیش رفت الان هم خیلی خوشحال هستیم که گذاشتیم روند طبیعی خودش رو طی کنه.
    بنظرم مزایای زودتر وارد شدن بیشتره و اصلا هم نگران مراحل و مخارج زایمان نباشید. برعکس ایران با ویزای دایم هیچ هزینه ای براتون نداره.
    سلام، چند تا سوال لطف کنید راهنمایی کنید: اولا: واقعا هیچ هزینه ای نداره؟ دوما: اگه بچه اونجا به دنیا بیاد شهروند حساب میشه؟ و این موضوع چقدر در آیندش می تونه برای تاثیر گذار باشه به نسبت اینکه ایران به دنیا بیاد و مثل خودمون بعد چند سال شهروند بشه؟ خیلی ممنونم

4. Top | #14

میزان امتیاز
    286
    نقل قول نوشته اصلی توسط civilsoil نمایش پست ها
    رشته من عمران گرایش ژئوتکنیکه(خاک و پی) و من هیچ پیش بینی راجع به زمان پیدا کردن کار ندارم ولی گویا اوضاع بدی نداره چون سیدنی سه هفته ای برای ما اینویتیشن فرستاد.
    این رو باید از دوستانی که هم رشته خودتون هست سوال کنین. اگر هم کسی نیست، با مراجعه به seek.com.au یه چیزهایی ممکنه دستتون بیاد. ضمنا با توجه به شرایط شما، من توصیه میکنم کلاسهای رزومه نویسی استیو (تو تهران) رو شرکت کنین تا هر چه سریعتر بتونین کار پیدا کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamsh نمایش پست ها
    سلام، چند تا سوال لطف کنید راهنمایی کنید: اولا: واقعا هیچ هزینه ای نداره؟ دوما: اگه بچه اونجا به دنیا بیاد شهروند حساب میشه؟ و این موضوع چقدر در آیندش می تونه برای تاثیر گذار باشه به نسبت اینکه ایران به دنیا بیاد و مثل خودمون بعد چند سال شهروند بشه؟ خیلی ممنونم
    اولا تقریبا هیچ هزینه ای نداره. دوما: وقتی شما اقامت دایم داشته باشین و بچه داخل استرالیا بدنیا بیاد، مستقیما شهروند استرالیا هست. نسبت به اینکه ایران به دنیا بیاد و بعدا وارد استرالیا بشه هم فرق چندانی در آینده اش که نداره. یه ذره روندش طولانی تره ولی اگر تصمیم دارین که توی استرالیا زندگی کنین، تقریبا هیچ دردسری نداره که شهروند بشه.

5. کاربر مقابل از Nerd عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

hamsh (2016/04/25)

6. Top | #15

میزان امتیاز
    87
    ممنون، منظورم این بود که اگه اونجا به دنیا بیاد باز هم به عنوان شهروند دوم و دو ملیت محسوب میشه مثل خودمون یا اینکه شهروند درجه 1 خواهد بود؟

7. Top | #16

میزان امتیاز
    286
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamsh نمایش پست ها
    ممنون، منظورم این بود که اگه اونجا به دنیا بیاد باز هم به عنوان شهروند دوم و دو ملیت محسوب میشه مثل خودمون یا اینکه شهروند درجه 1 خواهد بود؟
    تو استرالیا شهروندی درجه نداره.

8. کاربر مقابل از Nerd عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

hamsh (2016/04/26)

9. Top | #17

تخصص
    مهندس
    میزان امتیاز
    3
    به نظرم شما داریذ اشتیاه می کنید...بگذاریذ این بچه به دنیا بیاید خواید دید که رحمت الهی نیز به استقبالتان خواهد امد...من سه سال ذر اسزالیا زندگی کردم و می دانم که جه می گویم...شما توکل را فراموش کرده اید ... شما فقط مواظب همسز گرامیتان باشید تا زاحت وضع خمل نماید... هر انکس که دندان دهد نان دهد...

10. 3 کاربر مقابل از daniel عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

DvrMahdi (2016/07/02),ensiyeh (2016/12/27),ssaeeds (2016/11/11)

11. Top | #18

تخصص
    Oracle DBA
    میزان امتیاز
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shahramkhan نمایش پست ها
    سلام شهرام جان
    ما تا یه ماهه دیگه میایم ملبورن و تقریبا شرایط شما رو داریم . یه خورده هم مضطرب هستیم بابت به دنیا آوردن بچه اونجا . اینکه از بیمه خصوصی استفاده کنیم یا نه ؟ کدوم بیمارستان و دکتر بریم برای به دنیا آوردن بچه و .. ؟
    ممنون میشم اگر یه توضیح کلی از روند کارهاتون بگی
    Visa 190 VIC
    positive assessment : 2015/04/22
    IELTS: R7 L7.5 S7 W7: 2015/12/03
    Invitation : 2016/01/30

12. Top | #19

تخصص
    برنامه نویس
    میزان امتیاز
    1
    با سلام
    از دوستانی که تجربه بچه دار شدن در استرالیا رو داشتن سوالاتی دارم. بعضیاشو در نوشته های قبل کمابیش دیدم ولی باز دقیقتر جواب بگیرم خوشحال میشم
    من و همسرم الان پی آر داریم ولی بنا به دلایلی هنوز تصمیم به زندگی در استرالیا نداریم منتها خیلی دوست دارم که اگر بچه دار شدیم در این مدت فرزندم متولد اونجا باشه.

1- شنیدم که برای استفاده از بیمارستانهای دولتی برای زایمان باید نوبت گرفت و نمیشه خیلی راحت روی اومدن اونجا برای زایمان نزدیک موعد حساب کرد. آیا این صحت داره؟

2- در حین حاملگی مشکلی برای دریافت خدمات درمانی ممکنه پیش بیاد. ما در لندینگ اول فرصت نشد برای مدیکال اقدام کنیم.

3- انتخاب ها و هزینه های بیمارستانهای خصوصی چی هستن و در مقایسه آیا ارزش دارن؟ و آیا در حین حاملگی میشه برای بیمه خصوصی اقدام کرد یا نه؟

4- اگر از مادر یا خواهر هام بخوام برای همراهی و کمک در نگهداری بچه بیان آیا دریافت ویزا براشون راحت هست؟ چقدر زودتر باید اقدام کنم و هزینه چقدر میشه؟

13. Top | #20

تخصص
    Academic Staff
    میزان امتیاز
    0
    سلام ممنون میشم دوستان منو راهنمایی کنن من قراره شش ماه تا نه ماه ملبورن باشم تا سپتامبر 2017 جهت فرصت مطالعاتی با ویزای ساب کلاس 402اومده استرالیا. خانمم الان چهار ماه بارداره البته تو ایرانن ایشون. سوالم این بود که قانون استرالیا چه جوریه اگه خاننم بیاد اینجا و بچه اینجا بدنیا بیاد چه مزایایی برا بچه میتونه داشته باشه ممنون میشم توضیح بدین مرسی

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین