سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 567
نمایش نتایج: از 61 به 67 از 67

موضوع: اوضاع کار چطوره؟

1. Top | #61

تخصص
    مهندس مکانیک
    میزان امتیاز
    1
    آقا دمت گرم تا حالا اینجوری به قضیه نگاه نکرده بودم
    کلی با این روش حال کردم

2. Top | #62

میزان امتیاز
    419
    به نظر من منلی فروش مواد غذایی بهتره. البته عرضه هم بیشتره. پالم بیچ دوره از مراکز شهریت اما عرضه خیلی کم و محدوده اما باید محلی باشین تا کارتون بگیره. کیلارا هزینتون بیشتره و اجاره ها بالاتره. به عقیده من منلی.

3. Top | #63

تخصص
    Quality Control Head
    میزان امتیاز
    2
    این سایتو پیشنهاد میکنم چک کنید . شغل مورد نظرتونو که بزنید اطلاعات زیر رو بهتون میده :
    -مقدار حقوق دریافتی با توجه به سابقه کارتون
    -نیازمندی های اون شغل
    -حرفه های مرتبط و شبیه به اون شغل که توی سرچ سیک کمکتون میکنه
    -افق کاری مربوط به رشتتون که به شما میگه تهش به کجا خواهید رسید
    -کمکتون میکنه که چه دوره هایی از تیف رو شرکت کنید که زودتر به هدفتون برسید
    -بهتون میگه توی کدوم یکی از شهرها شغل شما خواهان بیشتری داره
    و خیلی اطلاعات مفید دیگه
    PayScale - Salary Comparison, Salary Survey, Search Wages

4. کاربر مقابل از mohsen1216 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ebrahim.jalili (2017/04/02)

5. Top | #64

تخصص
    Telecom
    میزان امتیاز
    2
    دوستان فکر میکنید با منسوخ شدن ویزای 457 اوضاع کار برای رشته های مهندسی بهتر بشه؟. من شخصا معتقدم که خیلی ویزای مزخرفی بود که فقط بازار کار رو خراب میکرد و به ندرت کسی که واقعاً متخصص بود رو ویزا میدادن. لطفاً اگه نظری دارید بگید .

6. Top | #65

تخصص
    قیمت ساندویچ پانل
    میزان امتیاز
    0
    سلام دوستان میخوام ببینم به نظرتون با رزومه کاری من که تو پروفایلم هست چه کاری برام هست

7. Top | #66

تخصص
    مهندس معدن
    میزان امتیاز
    1
    با سلام الان بنده که ایران هستم برای کار میتونم ویزا بگیرم برای استرالیا؟؟
    ویرایش توسط shilanaseri : 2017/05/06 در ساعت 01:59 PM

8. Top | #67

تخصص
    مهندس صنایع
    میزان امتیاز
    0

سلام.میشه بدونم واسه مهندس صنایع کار چطور گیر میاد..کسی هست .تجربه مصاحبه داشته باشه من در شرف مهاجرتم..و بسیار نگران کار.

نقل قول نوشته اصلی توسط Eliza نمایش پست ها
    سلام
    بعد مهاجرت اصلا به اين سايت سر نزدم,امروز به ياد آوردم كه وقتي ايران بودم هر روز چك ميكردم كه شايد چيز جديدي ياد بگيرم قبل از مهاجرتم.
    من تجربياتم رو در ارتباط كار مينويسم شايد به دردتون بخوره
    الان ٧ ماه ملبورن هستم، ما كلا اينجا هيچ دوست و آشنايي نداشتيم و براي هر كاري مثلا خونه اجاره كردن كلي استرس ميگرفتيم
    وقتي رسيديم رزومم رو با آدرس هتل و شماره موبايل آپديت كردم و از طريق سيك به چند جايي رزومه فرستادم
    اولين مصاحبه با يه ريكروتر بود اول تعجب كردم كه چرا ميگه برم ببينتم هر چي ميخواد تلفني بپرسه
    (چند بار كه مديرم تو اين چند ماه با ريكروتر صحبت ميكرد شنيدم كه ميپرسيد خودتون ديدينش يا نه) براي يه شركت دولتي برام مصاحبه گرفت براي سينيور دولوپري ,از طرف شركت باهام تماس گرفتن و با اسكايپ يه سري سوال تخصصي و غير تخصصي پرسيدن بعد براي مصاحبه حضوري رفتم سمپل كاري ازم خواستن بيارم ٣ نفر باهم سوال ميپرسيدن خوشبختانه سوالا دقيقا كار هايي بود كه انجام داده بودم بعد يه سري سوال كتبي و بعد هم دمو سمپلو ديدن بعد براي يه مصاحبه ديگه خواستنم مصاحبه اخلاقي با HR و مدير كل خيلي خوشحال رفتم گفتم ببين ميگن كار نيس من يه هفته نيس اومدم كارو گرفتم ،اينجا همه با اسم و فاميل من مشكل دارن ولي منم خداي اعتماد به سقف عوضش نكردم حتي كوتاهشم نكردم خلاصه مديره اومد يه حالتي گف اين چه اسميه بهم بر خورد ولي گفتم حتما شوخي ميكنه يكي از اونهايي كه تو مصاحبه قبلي ها باهام بود هم اومده بود كلي اميد داشتم مدير شروع كرد چرت و پرت پرسيدن كه آخرين بار كه مشكل با كسي داشتي چي كار كردي و از اين سوالا رفتارش پيدا بود كه از ايراني بودنم خوشحال نيست خلاصه بعدجواب دادن اين همه سوال تكنيكي سر مصاحبه رفتاري ردم كرد خيلي ناراحت شدم كلي نا اميد بودم گفتم من هر چي هم كه خوب جواب بدم اينا استخدام نميكنن
    يه مصاحبه ديگه رفتم جلسه اول خوب بود شركت خيلي بزرگي بود ولي كلي نااميد بودم اون هم از طريق ريكروتر بود (ريكروتر هاي سيدني كه بهم زنگ ميزدن خيلي اكتيوتر بودن ملبورنيها فقط زنگ ميزدن مصاحبه اي در كار نبود) با چند تا ريكروتر تو لينك اين دوست شدم كه يه ريكروتر از طريق لينكاين برام ايميل زد كه لطفا بهم زنگ بزن اون هم از سيدني بود يه مصاحبه تلفني برام گرفت كه جواب دادم بعد هم فرداش براي مصاحبه رفتم چون به ريكروتر گفته بودم يه جاي ديگه هم دارم مصاحبه ميرم اينا تو يه جلسه همه مصاحبه ها رو انجام دادن و خوشبختانه قبولم كردن

بعد ٣ هفته از ورودم اين كار پيدا شد و الان ٦ ماه تو اين شركت كار ميكنم يكي از Retailer هاي معروف.

اينا سخت اعتماد ميكنن چون شركتهايي كه تو رزومه زديم كار ميكرديم نميشناسن و ترجيح خوب اينه كه اگه يه هندي بگيره كه تازه درسش رو تموم كرده و چيزي هم بلد نيس درد سرش كمتره تا ايراني
    قسمت IT شركت ٩٥ نفرن هر كدوم يه لهجه اي اولا از ترس با هيچ كس حرف نميزدم همه با اسمم مشكل داشتن
    مديرم ميگه وقتي به مدير عامل رزومم رو نشون داده مدير عامل پرسيده مگه از ايران ميشه به بيرون سفر كرد كلا يا فكر ميكنن عراق يا يه چيزي مث كره شمالي
    داستان خيلي به ديتيل نميخوام بشه چون تاپيك كار پيدا كردن
    توي شركت ٤٠٠ نفر هستن ولي يك نفر ايراني نيست متاسفانه
    خوب شرايط كاملا عليه ما هست ولي كلي هم ايراني دارن كار ميكنن پس نبايد نا اميد شد
    اگه سوالي داشتيد كه من با توجه به تجربياتم بتونم جواب بدم خوشحال ميشم كمكي كرده باشم

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ....

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 567