سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 3 از 7 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 67

موضوع: اوضاع کار چطوره؟

1. Top | #21

تخصص
    mechanical draft person
    میزان امتیاز
    9
    سلام خسته نباشيد يه سوال داشتم شايد اصلا مرتبط نباشه ولي اگر كسي اطلاعاتي از اون داره ممنون ميشم جواب بدهApprenticeship , كه 1 هفته تحصيل و 3 هفته كار هست كه بعد از تمام شدن دوره مدرك ميده و همينطور شما داراي سابقه استراليايي ميشيد , اينطور كه فهميدم دوره 4 ساله هست ميخوام بدونم كسي كه با ويزاي كار 190 وارد استراليا ميشه ميتونه از اين دوره استفاده بكنه و اينكه حقوق زمان كاراموزي چقدر است ?

Sent from my HTC Desire 600 dual sim using Tapatalk

2. کاربر مقابل از mhsafari عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Arashkouhi (2017/06/09)

3. Top | #22

تخصص
    Commercial Manager
    میزان امتیاز
    78
    تا اونجایی که من میدونم خیلی گسترده نیست این کانسپت
    از نظر حقوق بسته به شرکت داره ممکنه بدن ممکنه ندن
    تو شرکت ما حقوق دارن و حقوقشونم خوبه (حدود ماهی 4000 خالص که بر اساس زمانی که میان سر کار پرداخت میشه - pro rata)
    اینترنهای شرکت ما اکثرا فول تایم میان و برای چند ماه
    فکر کنم اگه یه هفته در ماه باشه حقوق نداشته باشه ولی دقیق نمیدونم
    یه کانسپتی که خیلی گسترده تره Graduate program هست
    شرکت ما سالی 30 نفر میگیره
    به این شکله که تو دانشگاه برای کسایی که دارن درسشون رو تموم میکنن امتحان میزارن
    معمولا پروسه انتخاب و امتحانش مخصوصا برای شرکتهای بزرگ و معروف به شدت رقابتی و سخته
    این گرد هایی که تو شرکت ما هستن همه حسابی با هوش و زرنگن
    در ضمن من تا حالا ندیدم کسی که اینجا به دنیا نیومده باشه (زبان مادریش انگلیسی نباشه) قبول شده باشه

4. 2 کاربر مقابل از عمو سجاد عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

mohammad_eslami (2015/10/21),shohi (2015/10/21)

5. Top | #23

تخصص
    mechanical draft person
    میزان امتیاز
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط عمو سجاد نمایش پست ها
    تا اونجایی که من میدونم خیلی گسترده نیست این کانسپت
    از نظر حقوق بسته به شرکت داره ممکنه بدن ممکنه ندن
    تو شرکت ما حقوق دارن و حقوقشونم خوبه (حدود ماهی 4000 خالص که بر اساس زمانی که میان سر کار پرداخت میشه - pro rata)
    اینترنهای شرکت ما اکثرا فول تایم میان و برای چند ماه
    فکر کنم اگه یه هفته در ماه باشه حقوق نداشته باشه ولی دقیق نمیدونم
    یه کانسپتی که خیلی گسترده تره Graduate program هست
    شرکت ما سالی 30 نفر میگیره
    به این شکله که تو دانشگاه برای کسایی که دارن درسشون رو تموم میکنن امتحان میزارن
    معمولا پروسه انتخاب و امتحانش مخصوصا برای شرکتهای بزرگ و معروف به شدت رقابتی و سخته
    این گرد هایی که تو شرکت ما هستن همه حسابی با هوش و زرنگن
    در ضمن من تا حالا ندیدم کسی که اینجا به دنیا نیومده باشه (زبان مادریش انگلیسی نباشه) قبول شده باشه
    خيلي ممنون. در ماه يك هفته كار نيست يك هفته تحصيل يك هفته كار بيشتر هم cert III هست

6. Top | #24

تخصص
    اطلاعاتی وارد نشده
    میزان امتیاز
    478
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhsafari نمایش پست ها
    خيلي ممنون. در ماه يك هفته كار نيست يك هفته تحصيل يك هفته كار بيشتر هم cert III هست

آقا من الآن گيج شدم، ببين ايني كه ميگي مگه اينترشيپ نيست؟
    اوني كه عمو گفت راجع به graduate program با اين فرقش چيه؟
    ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Top | #25

تخصص
    Commercial Manager
    میزان امتیاز
    78
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gabric نمایش پست ها
    آقا من الآن گيج شدم، ببين ايني كه ميگي مگه اينترشيپ نيست؟
    اوني كه عمو گفت راجع به graduate program با اين فرقش چيه؟
    ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk
    تا اونجایی که من مبدونم فرق اصلی اینه که گرد بعد از فارغ التحصیلیه و اینترن حین تحصیل

8. Top | #26

تخصص
    mechanical draft person
    میزان امتیاز
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط عمو سجاد نمایش پست ها
    تا اونجایی که من مبدونم فرق اصلی اینه که گرد بعد از فارغ التحصیلیه و اینترن حین تحصیل
    اره دقيقا اينترن حين تحصيله و يكي از شروطش اينه كه اقامت دايم داشته باشي . البته خيلي مطالب مختلف ديدم ازش كه كلا گيجم كرد ولي هر چي كه هست شما حين تحصيل كاراموزي ميكني و اساسش هم روي همون كاراموزي هست خيلي سايتها ديدم كه حرف از 3 سال پارت تايم تحصيل و 1 سال كاراموزي ولي بعضي جاها ديدم كه حرف از 1 هفته درس و 3 هفته كار ميزنه ولي به كل گيج شدم

9. کاربر مقابل از mhsafari عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

عمو سجاد (2015/10/21)

10. Top | #27

تخصص
    mechanical draft person
    میزان امتیاز
    9
    البته بيشتر ديدم كه بهش Apprenticeships ميگن

11. کاربر مقابل از mhsafari عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

عمو سجاد (2015/10/21)

12. Top | #28

تخصص
    mechanical draft person
    میزان امتیاز
    9
    http://appsmatter.com.au/

13. Top | #29

تخصص
    مهندسی نقشه برداری
    میزان امتیاز
    0
    .

14. Top | #30

میزان امتیاز
    162
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhsafari نمایش پست ها
    سلام خسته نباشيد يه سوال داشتم شايد اصلا مرتبط نباشه ولي اگر كسي اطلاعاتي از اون داره ممنون ميشم جواب بدهApprenticeship , كه 1 هفته تحصيل و 3 هفته كار هست كه بعد از تمام شدن دوره مدرك ميده و همينطور شما داراي سابقه استراليايي ميشيد , اينطور كه فهميدم دوره 4 ساله هست ميخوام بدونم كسي كه با ويزاي كار 190 وارد استراليا ميشه ميتونه از اين دوره استفاده بكنه و اينكه حقوق زمان كاراموزي چقدر است ?

سلام
    این apprenticeship با انترنشیپ و گرد فرق میکنه.
    app برای گرفتن سرتیفیکیت 3 هست که برای بعضی از شغلها مثل لوله کشی و برق کشی ضروری هست و برای یه سری از شغلها با اینکه ضروری نیست شما میتونید با گذروندن دوره 4 ساله کارآموزی مدرکش رو بگیرید و مشغول بکار بشید مثل آشپزی و نجاری.
    دوره های App معمولا 4 ساله هست. بدین صورت که شما 3 سال اول رو در حین تحصیل کارآموزی میکنید و سال آخر رو تمام وقت توی محل کار هستید. برای 3 سال اول شما دو آپشن دارید یکی اینکه هفته ای یه روز میرید تیف و یا سایر موسسات آموزشی)RTO( و درس میخونید و باقی روزای هفته رو میرید کارآموزی. آپشن دوم این هست که یه هفته از ماه رو میرید توی تیف درس میخونید و باقی طول ماه رو میرید کارآموزی. انتخاب این آپشنها بستگی به مرکز آموزشی داره.
    برای شروع ابتدا شما باید بگردید دنبال شرکتهایی که َApprentice)کارآموز) میگیرن. مثلا توی سیک و یا سایر سایتهای کاریابی آگهی زدن که برای لوله کشی نیاز به کارآموز داریم. شما باید باهاشون تماس بگیرید و وقتی باهاشون به توافق رسیدید نامه توافقتون رو میبرید تیف. و از اینجا پروسه کارآموزی شما شروع میشه. در حقیقت شرط لازم برای شرکت در دوره و ثبت نام توی تیف توافق با صاحبکار هست.
    معمولا گرفتن App برای ورود سخته چون صاحبکارا ترجیح میدن که جوونای 19-20 ساله رو بگیرن. ولی شما هم شانس دارید. البته باید حواستون باشه که اگه میخواید توی تیف برای کارآموزی ثبت نام کنید مدرک لیسانستون(مرتبط با دوره) رو ارایه ندید چون ممکنه اورکوالیفاید بشید و اجازه ثبت نام توی دوره رو ندن بهتون. ولی اگه تجربه عملی دارید و یا دوره ای توی فنی و حرفه ای و غیرو مرتبط با اون دوره گذروندید حتما ارایه بدید چون میتونه از طول دوره 4 ساله بکاهه.
    اگه نتونستید خودتون صابکار پیدا کنید هم باز مشکلی نیست. یه سری موسسات هستن که براتون اینکار رو میکنن به نام GTO (Group Training Organization) . بدین صورت که میرید با اونا صحبت میکنید و اونا میگردن براتون صابکار پیدا میکنن. اینا زیر نظر دولت استرالیا کار میکنن و هزینه ای نداره.
    حقوق میدن بهتون بدین صورت که از سال اول (بسته به رشته و سن شما ) از حدود 15 دلار در ساعت و 42 ساعت در هفته شروع میشه و هر سال درصدی بهش اضافه میشه. شما در طول دوره تمام شرایط یه استخدام دایمی رو دارید و اضافه کار و تعطیل کاری رو طبق قانون استرالیا ضریب میگیرید.
    برای Trainee-ship همه شرایط بالا صادقه بجز اینکه دوره ها 1-2 ساله هست و بیشتر برای دوره های آفیسی هست مثل مهدکودک و...
    نکات بالا حاصل حدود 6 ماه تحقیق در این زمینه هست. اگه بازم سوالی و یا لینکی نیاز بود در خدمتم.
    ویرایش توسط Mehnoosh-Mohamad : 2015/10/23 در ساعت 05:02 PM
    Mohammad (Mike) Akrami
    Visa190-VIC
    lodge:15 April 2015
    Visa Grant: 30 Sep 2015
    َIn Melbourne from:Feb 2016
    خدایا حال ما خوب است. حال بقیه رو هم خوب کن...

15. 5 کاربر مقابل از Mehnoosh-Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

freedom (2015/10/25),mehran (2015/10/23),mohammad_eslami (2015/10/23),Narengi (2016/02/14),دامون (2015/10/23)

صفحه 3 از 7 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین