سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: در انتظار کیس افیسر

1. Top | #1

میزان امتیاز
    0

در انتظار کیس افیسر

سلام به همه دوستان

من الان 3 ماه ( 2015 Lodge : 24June) میشه که برای ویزای300 بصورت انلاین اقدام کردم و هفته اول مدیکال رو انجام دادم بعد از دو هفته عدم سوء پیشینه رو اپلود کردم وهمه مدارک لازم که خواسته شده بود رو ترجمه واپلود کردم ولی تا الان هیچ خبری نیست حتی کیس افیسر هم تعیین نشده میخواستم بدونم ایا این روند طبیعی هست؟ چون اکثر دوستان این فرم و فرمهای دیگه همون یک یا حداکثر دو ماه اول پس از لاج ویزا از کیس افیسر بهشون ایمیل رسیده Thinking

باتشکر از همه دوستان و ارزوی موفقیت Respect

2. Top | #2

میزان امتیاز
    9
    سلام

با توجه به اينكه در ويزاهاي ازدواج چنانچه همه مدارك مبني بر رابطتون و.. كامل باشه , آفيسر معمولا تنها مديكال و سو پيشينه رو درخواست ميكنه ( البته در مورد آقايون چند موردي كه من ديدم درخواست رزومه هم ميشه ). چنانچه اينا رو خودتون فرستاده باشين مداركتون كامله و شايد به اين دليل آفيسر ايميل نزده .
    اما خيلي بهتره كه با شماره سفارت در تهران تماس بگيرين ، خيلي خوب جوابتون رو ميدن .
    ما هم ٢٢ june براي ويزاي ازدواج همسرم اقدام كرديم . البته افيسر به ما ١july ايميل زد و درخواست سو پيشينه مديكال و رزمه كرد. الان منتظر ويزاييم

3. Top | #3

میزان امتیاز
    0
    سلام سمانه خانم خیلی ممنون از اینکه زود جواب دادید و راهنمایی کردید ، من به گفته شما عمل کردم و به سفارت استرالیا در تهران ایمیل زدم و خواستار پیگیری شدم خوشبختانه روز بعد بهم ایمیل زدند گفتند که پزونده شما فرستاده شده دبی اگر ترجیح میدهید که پروندتون توی سفارت استرالیا در تهران بررسی بشه میتونید به ما ایمیل بزنید که ما پرونده شما را از دبی به تهران منتقل کنیم ، حالا من به دبی ایمیل زدم و منتظر جوابم اگه تا روز جمعه جواب نگرفتم از سفارت استرالیا در تهران درخواست میکنم که پروندم را از دبی به تهران منتقل کنند

با تشکر فراوان از کمکتون
    ویرایش توسط Mohamad87 : 2015/09/30 در ساعت 01:38 AM
    Visa Type : 300
    Lodge : 24 June 2015