سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

موضوع: Linkedin و کاریابی

1. Top | #1

میزان امتیاز
    656

Linkedin و کاریابی

اهمیت و نقش لینکدین در کاریابی به چه میزان هست ؟ چطوری میتوانیم پروفایل لینکدین رو قوی کنیم و کلا موضوعات مرتبط با لینکدین و کاریابی رو به طور تخصصی در این پیج با هم شر کنیم

2. Top | #2

میزان امتیاز
    656
    کسانی که در ملبورن هستن و تمایل درارن در کارگاه لینکدین خانم

Karalyn Brown karalyn@interviewiq.com.au

شرکت کنن ، ایمیلی رو که برام اومده عینا اینجا میزارم تا اطلاعات لازم در خصوص ورک شاپ رو داشته باشین

Hello Mazdak,

If you're looking for a new role, or think you need to beef up your LinkedIn profile, now's the time to act.

I'm now really pleased to invite you to our free 90 minute LinkedIn and online personal branding workshop. I have designed this specifically for HR professionals.

You'll need to be quick to secure your spot as I only have space for 15 people.

In developing the workshop I havedrawn from my extensive background in recruitment and HR, and as Founder of Interview IQ.

I have created a credible, global online brand using only a device and social media. As a result I frequently get job offers and consistently receive 15 + consulting inquiries and referrals every week.

Date: 7/10/2015
    Time: 6 pm - 8.30 pm (doors open 5:45pm and lifts close at 6pm)
    Place: 17/31 Queens St, Melbourne (closest station Flinders Street)

As part of my network you are the first to be invited.

It's available to the first 15 people who reply to this email.

Please let me know by 5 pm Friday 18/9.

I'll keep this invitation exclusive to you until then.

HERE'S WHAT YOU'LL LEARN

• How to identify your unique value to stand out in a crowded online market
    • How to shorten your time in the job market using LinkedIn and social media to attract recruiters, headhunters and employers
    • How to build a powerful online network to get insider tips and be positioned to take advantage of jobs and opportunities before they are advertised
    • How to take control of your job search and use your LinkedIn profile to create exciting opportunities for yourself

WHY THIS IS CRITICAL TO ATTEND

Beyond the fact that part time, casual and temporary roles have grown from 10% of the job market in 1966 to over 30% today, the bottom line is that we're in a time of unprecedented change.

Technology is on tap and organisations of all sizes are using global platforms to source cheaper staff offshore.

If you lost your role today it may take you much longer to find your next permanent job.

However there are plenty of opportunities around. You'll just need to think differently about what they are and how to find them.

There'll be 90 minutes of great content, and at the end of the workshop I'd like to present our newly developed unique outplacement offering.

Karalyn Brown

Founder of InterviewIQ
    See more about my background here.
    0439595687

3. 3 کاربر مقابل از mazdak2536 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Hana (2015/09/17),Mehnoosh-Mohamad (2015/09/17),محمد (2015/09/17)

4. Top | #3

میزان امتیاز
    656
    https://www.youtube.com/watch?v=JcWg3-qs1c4

In this video you'll learn:
    • How to identify your unique value to stand out in a crowded online market
    • How to demonstrate your value to attract the right audience to your profile
    • The lazy person's guide to building up your network and attracting jobs by helping LinkedIn and Google do the hard work for you
    • How to become known as the expert in your field and attract an audience for your expertise
    • How to craft a powerful LinkedIn profile for each stage of your career
    • Proven ways to create jobs via your online and offline network

5. Top | #4

میزان امتیاز
    656
    https://www.youtube.com/watch?v=clWBR-PKXJw

Turn your LinkedIn profile into a magnet for job offers

6. Top | #5

تخصص
    برنامه نویس
    میزان امتیاز
    32
    نقل قول نوشته اصلی توسط mazdak2536 نمایش پست ها
    https://www.youtube.com/watch?v=clWBR-PKXJw

Turn your LinkedIn profile into a magnet for job offers
    کمک خاصی نمیکنه.
    باید 21 دلار پرداخت کنیم تا 21 ایمیل برایمان ارسال کنه و در اون ایمیل ها تیتر مطلب توضیح داده شده.

7. Top | #6

میزان امتیاز
    656
    نقل قول نوشته اصلی توسط احسان2015 نمایش پست ها
    کمک خاصی نمیکنه.
    باید 21 دلار پرداخت کنیم تا 21 ایمیل برایمان ارسال کنه و در اون ایمیل ها تیتر مطلب توضیح داده شده.
    دوست عزیز من نمیدونم با 21 دلار چه انتظاری داری ، با پرداخت قیمت 1 پیتزا !!.... بهرحال برای کسایی که آشنایی اولیه با لینکدین میخوان میتونه مفید باشه ، پست قبلی بهتر هستش ، این ویدیو مربوط به خانمی هست که بیشترین میزان کانکشن در استرالیا رو دارن و همینطور سایت اینترویو رو ایشون راه انداختن به نظر من مواردی که ایشون متذکر میشن بسیار مفیده و من از نظرات ایشون نتایج قابل قبولی گرفتم

8. 2 کاربر مقابل از mazdak2536 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Hamidreza (2015/12/03),nasser_ebrahimi (2016/06/05)

9. Top | #7

تخصص
    برنامه نویس
    میزان امتیاز
    32
    دوست عزیز من نمیدونم با 21 دلار چه انتظاری داری ، با پرداخت قیمت 1 پیتزا !!.... بهرحال برای کسایی که آشنایی اولیه با لینکدین میخوان میتونه مفید باشه ، پست قبلی بهتر هستش ، این ویدیو مربوط به خانمی هست که بیشترین میزان کانکشن در استرالیا رو دارن و همینطور سایت اینترویو رو ایشون راه انداختن به نظر من مواردی که ایشون متذکر میشن بسیار مفیده و من از نظرات ایشون نتایج قابل قبولی گرفتم
    دوست عزیز،
    لطفا مطلبتون در مورد پول رو حذف کنید، چون بسیار توهین آمیز است.
    ما در ایران زندگی می کنیم و امکان پرداخت آسان رو نداریم. چه 1 دلار و چه 100.000 دلار. یعنی واقعا این رو نمی دونید؟

در اینترنت هزاران مطلب پولی و رایگان در مورد لینکداین وجود داره.
    وقتی شما لینکی رو قرار میدهید من انتظار دارم از همان مطلب چیزی را بیاموزم، نه اینکه من رو به جای دیگری (که دسترسی نخواهم داشت) حواله دهد.

منتظر حذف نوشته تان هستم.

10. کاربر مقابل از احسان2015 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

nasser_ebrahimi (2016/06/05)

11. Top | #8

میزان امتیاز
    656
    نقل قول نوشته اصلی توسط احسان2015 نمایش پست ها
    دوست عزیز،
    لطفا مطلبتون در مورد پول رو حذف کنید، چون بسیار توهین آمیز است.
    ما در ایران زندگی می کنیم و امکان پرداخت آسان رو نداریم. چه 1 دلار و چه 100.000 دلار. یعنی واقعا این رو نمی دونید؟

در اینترنت هزاران مطلب پولی و رایگان در مورد لینکداین وجود داره.
    وقتی شما لینکی رو قرار میدهید من انتظار دارم از همان مطلب چیزی را بیاموزم، نه اینکه من رو به جای دیگری (که دسترسی نخواهم داشت) حواله دهد.

منتظر حذف نوشته تان هستم.
    توهین!!! من متوجه منظورتون نمیشم ، شما بجای اینگونه قضاوت و صحبت کردن بهتر هست با دقت مطلبی رو که نوشتم بخونین . در ضمن شما که در ایران تشریف دارین لینکدین زیاد براتون کاربرد خاصی نداره ، بهرحال من قصد هیچ توهینی نداشتم و امیدوارم شما کمی با دقت و تامل بیشتری قبل از هرگونه پاسخ مطلب رو بخونین ، خیلی از کسایی که در استرالیا هستن این خانم رو میشناسن و از مطالبش استفاده میکنن ، اگر مطلبی مورد نظر شما نبود قرار نیست برای کس دیگه هم مفید نباشه ، شاید بهتر هست این مساله رو متوجه شین که وظیفه من نیست که اینجا هر مطلبی رو میزارم برای شما مفید باشه که در پاسخ مرقوم فرموده بودید کمک خاصی نمیکنه و من در جوابتون عرض کردم با 20 دلار که به اندازه قیمت 1 پیتزا هست چه انتظاری دارین (میخواین براتون کل لینکدین رو اموزش بدن )، خیلی ریزه کاری میتونه تو لینکدین باشه که واسه کسایی که در ایران هستن ناشناخته هست ، بهرحال متاسفم که شما اینگونه برداشت کردین و امیدوارم قرار نباشه پینگ پنگ وار این موضوع ادامه داشته باشه .. موفق باشین دوست گرامی

12. Top | #9

تخصص
    برنامه نویس
    میزان امتیاز
    32
    توهین!!! من متوجه منظورتون نمیشم ، شما بجای اینگونه قضاوت و صحبت کردن بهتر هست با دقت مطلبی رو که نوشتم بخونین . در ضمن شما که در ایران تشریف دارین لینکدین زیاد براتون کاربرد خاصی نداره ، بهرحال من قصد هیچ توهینی نداشتم و امیدوارم شما کمی با دقت و تامل بیشتری قبل از هرگونه پاسخ مطلب رو بخونین ، خیلی از کسایی که در استرالیا هستن این خانم رو میشناسن و از مطالبش استفاده میکنن ، اگر مطلبی مورد نظر شما نبود قرار نیست برای کس دیگه هم مفید نباشه ، شاید بهتر هست این مساله رو متوجه شین که وظیفه من نیست که اینجا هر مطلبی رو میزارم برای شما مفید باشه که در پاسخ مرقوم فرموده بودید کمک خاصی نمیکنه و من در جوابتون عرض کردم با 20 دلار که به اندازه قیمت 1 پیتزا هست چه انتظاری دارین (میخواین براتون کل لینکدین رو اموزش بدن )، خیلی ریزه کاری میتونه تو لینکدین باشه که واسه کسایی که در ایران هستن ناشناخته هست ، بهرحال متاسفم که شما اینگونه برداشت کردین و امیدوارم قرار نباشه پینگ پنگ وار این موضوع ادامه داشته باشه .. موفق باشین دوست گرامی
    ببینید، من اصلا با این قسمت مطلب شما که لینکداین به درد چه کسی می خوره این خانم کی هستند کاری ندارم. نظر شماست. و من خودم بهتر می دونم لینکداین برایم خوب است یا خیر.
    همونطور که دوست دارم نظرم رو (نظر شخصی ام) در مورد به درد به خور بودن ویدئو بگم و به این شما مربوط نمیشه.
    این ویدئو دقیقا به هیچ دردی نمی خورد. حالا ممکنه 21 دلار پول پیتزای شما رو به ایشون بدیم یک سری ایمیل کاربردی ارسال کنند.
    نمی دونم.
    اما ویدئویی شما که لینکش رو گذاشتین مطلقا به هیچ دردی نمی خورد.
    شما می تونستید در توضیحات ویدئو همین مطلب که جریان چطور هست رو بنویسید.
    اما ننوشتید و من بجای شما زحمت این کار رو کشیدم.

اما شما بجای تصحیح برداشتین و ثروت 21 دلاری تون رو به رخ میکشید. و مخاطب رو تحقیر می کنید.
    بدون اینکه متوجه باشید شخص مخاطب شما امکان پرداخت رو نداره.
    لطف کنید اون مطلب رو تصحیح کنید و حذف کنید وگرنه این پینگ پنگ تا دخالت مدیران ادامه خواهد داشت.

13. Top | #10

تخصص
    مهندسی حمل و نقل ریلی
    میزان امتیاز
    6
    سلام، این پست رو که چکیده نکات آقا رضا هست می گذارم:
    1. لینکد این با فیس بوک فرق داره نرید مطالب عملی تخیلی شیر یا لایک کنید! هر چی هست باید مرتبط با رشته باشه
    2. ریکامندیشن یعنی اینکه یک نفر از همکارها مثلا مدیر یا همکار مستقیم و یا هم دانشگاهی میزان تخصص و دانش و رفتار حرفه ای شما را تایید و ریکامند میکنه
    3. الان یکی از دوستان صفحه لیند این داده من چک کنم ... یکدونه ریکامندیشن داره اونم چاق سلامتی! شوخی نمیکنم ... اگر اجازه داشتم اسکرین شات میزدم
    4. تخصص هاتون را به ترتیب اولویت ذکر کند
    5. نکته بعدی اینکه تو سامری سعی کنید علاوه بر تخصص های حرفه ای نکاتی مثل Verbal and written communication skill و رفتار حرفه ای مثل Dedicated, team player این چیزها را هم ذکر کنید
    6. راجع به خودتون تو سامری به اصطلاح اینوری ها High صحبت کنید (همون گنده خودمون )
    7. شماره تلفن ایران نگذارید فقط ایمیل بگذارید
    8. پروژه هایی که کار کردید را جدا گانه تو بخش پروژه ها ذکر کنید و همکارهاتون را بهش اضافه کنید (نشان دهنده اینه کا کار تیمی انجام دادید
    9. اگه سوابق کاریتون شکسته شکسته هستش اگر مقدور هستش وصلشون کنید به هم به اسم یکی از شرکتها (نترسید کسی بیکار نیست دونه دونه از اینجا زنگ بزنه چک کنه!) مثلا به جا 2 ماه اینجا 3 ماه اونجا بکنیدش 5 ماه یکجا!
    10. تو قسمت سامری تمام کلمات کلیدی تخصصی را سعی کنید بیارید ... مثلا اگر وب سرویس کار کردید حتما کنارش مثلا بزنید REST هم کار کردید ... اغلب جفتش را یکی میدونید ولی واسه هچ آر شرکت این دو تا یکی نیست
    11. اگر مثلا تو یک شرکت اول جوینیو بودید بعد شدید مثلا دولوپر این 2 تا را از هم جدا کنید و با تکرار اسم همون شرکت ولی با عنوان شعلی صحیح ذکر کنید
    12. مثلا به جای از 2002 تا 2006 سینیور دولوپر بودم تو شرکت X بگید از 2002 تا 2003 جونیور بودم تو شرکت X بعد یه اکسپرینس دیگه بگید از 2003 تا 2005 مثلا دولوپر بودم و از 2005 تا 2006 سینیور بودم
    13. رزومتون باید فلو پیشرفت کاری داشته باشه ... مثلا نمیشه 5 سال پیش سینیور باشین بعد یکهو بشید دوباره دولوپر!
    14. آقا جون یک دولوپر معلوم هستش که بلد با ویندوز کار کنه! معلومه وورد بلده! واسه چی تو تخصص ها مینویسید؟ این سطح رزومه را میاره پایین
    15. اگه یه نفر سی شارپ کار کرده مثلا دیگه آوردن ASP کلاسیک یا وی بی دات نت تو تخصص ها باز باعث پایین اومدن سطح رزومه میشه
    16. از اد کردن کسایی که تو استرالیا هم رشته هستن باهاتون نترسین ... اینجا یک امر عادی هستش ... خوبیش اینه معمولا مثلا مدیر من وقتی میخواستیم نیرو بگیریم اول یه سر به پروفایل خودش میزد!
    17. شرکتها را صفحاتشون را پیدا کنید و فالو کنید ... آگهی ها میاد رو صفحتون
    18. خیلی تو پروفایل ملت سرک نکشید چون برخلاف فیسبوک تو لینکد این میبنه طرف چند بار دیدیش! و اگر ازار دهنده بشه براش ... ولی پروفایل یک عده که میدونید کارشون درسته را ببینید و استراکچرش را بردارید برا خودتون

14. 3 کاربر مقابل از salahiparvin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Beh.Eli (2016/06/06),fateme2b (2016/06/06),Libra (2016/09/13)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین