سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 20

موضوع: اطلاعات و سوالات ویزای 189 یا 190

1. Top | #1

میزان امتیاز
    19

تغییر ویزای 190 به 189

ظاهرا سوالی که زده بودم حذف شده ولی مجددا این سوال رو مطرح میکنم شاید سوال خیلی از کاربران اینترنتی باشه
    من آزمون دادم و 4 تا اسکیل رو 6 شدم . آیا با آیلتس 6 و داشتن 55 امتیاز موجود می تونم از امتیاز اسپانسری استفاده کنم و برای 190 اقدام کنم یا خیر؟
    حالا اگه مجددا ازمون بدم و نمره 7 بگیرم آیا با مجموع 65 امتیاز می تونم به 189 سوییچ کنم ؟
    اگر امکانپذیر هست شرایط و هزینه ها به چه شکله؟
    با تشکر

2. Top | #2

میزان امتیاز
    19
    با عرض پوزش متوجه شدم سوالم به قسمت دیگری انتقال داده شده و پاک نشده
    فقط اگر ممکنه در مورد تغییر نوع ویزاها یک راهنمایی بفرمایید. رشته ای که اسست کردم هم کامپیوتر هست

3. Top | #3

تخصص
    مهندس
    میزان امتیاز
    56

اطلاعات و سوالات ویزای 189 یا 190

سلام،
    من برای هر دو ویزای 189 و 190 حائز شرایط هستم که البته برای ویزای 190، امتیاز 65 را میارم و ارزیابی مدرکم هم در شاخه Software and Applications Programmers است،سؤال های زیر را دارم:

1- با توجه به اینکه NSW زمان بررسی اسپانسری ایالتی را 3 ماه در نظر گرفته، به نظر شما برای کدام ویزا اقدام کنم احتمالاً زودتر به مرحله لاج میرسم؟ ( توجّه: فقط راجع به ایالت NSW حرف میزنم )
    2- جایی و یا روشی داریم که تخمین بزنیم برای هر کدام از این دوتا ویزا از زمان لاج تا دریافت ویزا چقدر زمان صرف میشود؟

4. Top | #4

میزان امتیاز
    107
    من قبلا شرایط شما را داشتم و پیشنهادم این است که به اینتروال این ایالت ببینید چقدر بهش نزدیک هستید و چقدر ظرفیت وجود داره. برای یک زمان مشخص مثلا یک ماه برای ۱۹۰ اقدام کنید و اگر نتیجه نگرفتید به ۱۸۹ تغییر بدید. این نکته رو مد نظر داشته باشید که شما در ۱۸۹ تعهدی برای ماندن در ایالت خاصی ندارید.

در مورد سوال دوم خیلی نمیشه زمان دقیقی گفت فقط اینکه اولویت بررسی ۱۹۰ بالاتر از ۱۸۹ هستش. ولی زمان ها رو میتوانید از روی کیس های اخیر و مدت زمانشان حدس بزنید. برای اکثر کیس هایی که من دیدم تا شش ماه بوده.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    CDR Sent Date: 22-07-2013
    Assessment Result Date: 12-11-2013
    Assessed as: Engineering Technologist
    TehranIELTS: L8 R9 W7 S7 Overall 8
    EOI Submitted 189-65 Point: 03-07-2015
    Invitation: 06-07-2015
    Lodged: 23-07-2015
    CO Allocated: 21-09-2015
    PCC & Medical: 28-09-2015
    Visa Granted: 05-11-2015

5. Top | #5

تخصص
    مهندس
    میزان امتیاز
    56
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirmz5 نمایش پست ها
    من قبلا شرایط شما را داشتم و پیشنهادم این است که به اینتروال این ایالت ببینید چقدر بهش نزدیک هستید و چقدر ظرفیت وجود داره. برای یک زمان مشخص مثلا یک ماه برای ۱۹۰ اقدام کنید و اگر نتیجه نگرفتید به ۱۸۹ تغییر بدید. این نکته رو مد نظر داشته باشید که شما در ۱۸۹ تعهدی برای ماندن در ایالت خاصی ندارید.

در مورد سوال دوم خیلی نمیشه زمان دقیقی گفت فقط اینکه اولویت بررسی ۱۹۰ بالاتر از ۱۸۹ هستش. ولی زمان ها رو میتوانید از روی کیس های اخیر و مدت زمانشان حدس بزنید. برای اکثر کیس هایی که من دیدم تا شش ماه بوده.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    مرسی از راهنماییتون. در لینک زیر نوشته که روند دعوت برای 190 در NSW به چه صورت هست. با توجه به جواب شما، حالا من این سوال را هم دارم که اگر در EOI همزمان برای هردو نوع ویزا اقدام کنم و برای 190 به مرحله شماره 5 در لینک زیر برسم، آیا حرکت من در صف برای 189 متوقف میشود یا اینکه مثل بقیه ایالتها فقط در صورت وارد شدن به مرحله 6 از لینک زیر میباشد که EOI فریز میشود؟ ( لطفاً هرکسی که جواب این سوال را میداند یا در مورد سوال پست قبلی من نظری دارد کمک کند )

Skilled nominated migration (190) - Live & Work in New South Wales
    ویرایش توسط captainm : 2015/09/14 در ساعت 10:56 AM دلیل: واضح تر شدن سوال

6. Top | #6

تخصص
    مربي و ناجي شنا
    میزان امتیاز
    0
    سلام ميشه مشاغل مورد نياز استراليا براي اقدام به مهاجرت را برام بزاريد ممنون و اينكه ايا بيمه و سابقه كار چقدر مهمه

7. Top | #7

تخصص
    کارشناس IT
    میزان امتیاز
    0
    سلام دوستان ؛ ما EOI رو 13 اگوست برای 189 ثبت کردیم ( رشته ELECTRONIC ENGINEER ) با نمره ناتی 60 امتیازی بودیم . و تنها استانی که می تونیم اقدام کنیم NSW بود . یه مشکلی وجود داره و اینکه مرحله بعدی این وایت ها 9 اکتبر و 23 اکتبره . احتمال اینکه 9 اکتبر دعوت بشیم خیلی کمه ولیکن همسر من 22 اکتبر 40 ساله می شه و عملا ما با کم شدن 10 امتیاز از سیستم حذف می شیم . حالا سئوال اینکه بعد از این همه ( هزینه و وقت : ناتی ، اسسمنت و وکلیل و وقت و ..) کار ب این حساب ما با فاصله زمانی یک روز حذف می شیم و اینکه به نظرتون ایمیل ما به اداره مهاجرت و توضیح شرایط می تونه راه گشا باشه ؟؟؟!! لطفا یه راهنمایی بکنید که چه باید کرد ؟؟!! ( ضمنا 489 رشته ما رو نمی خواد )

8. Top | #8

تخصص
    BS.A
    میزان امتیاز
    60
    سلام؛

یک سوال در صورتی که از NSW بعد از 12 هفته اینویتیشن دریافت نکنیم، به ما اطلاع میدهند که برای یک ایالت دیگر اقدام کنیم ؟

9. Top | #9

تخصص
    Urban Designer
    میزان امتیاز
    0
    با سلام خدمت دوستان عزیز.
    یک راهنمایی می خواستم. من و همسرم با رشته برنامه ریزی شهری و منطقه ای برای ویزای 489 اقدام کردیم و در حال حاضر در مرحله ارسال مدارک برای لاج پرونده می باشیم. سوالی که دارم این هست که چون این ویزا موقت می باشد می خواستیم برای ویزای 189 با عنوان درفت پرسن (draft person) هم اگر امکان داشته تشکیل پرونده بدیم؟
    1. آیا این کار امکان پذیر هست؟
    2. چون ما یکبار با مدارکمون در VETTASSESS با رشته برنامه ریزی شهری اسس شدیم می توانیم مجدد برای درفت پرسن هم با همان مدارک و نامه ها این کار را انجام دهیم که شانس ویزای دائم را داشته باشیم؟
    3. اصولا آیا این کار امکان پذیز هست یا خیر؟ در صورتی که جواب مثبت باشه به چه صورت باید انجام شود.
    با تشکر از شما

10. Top | #10

تخصص
    مهندس نرم افزار
    میزان امتیاز
    0

صفر تا صد ویزا ۱۸۹ بدون وکیل

سلام به همه دوستان عزیز
    واقعیتش من و همسرم بالاخره بعد از کلی ارزیابی تصمیم به مهاجرت به استرالیا گرفتیم و به علت بالا بودن هزینه های وکیل و عدم مشکل در امتیاز های لازم ، تصمیم گرفتیم خودمون کارها رو انجام بدیم ولی شک داریم که یک سری ریزه کارهایی باشه که ندونیم و به مشکل بر بخوریم!!
    لطف میکنید اگه کسی خودش اقدام کرده ما رو هم راهنمایی کنه

بازه سنی ۲۶ : ۳۰ امتیاز
    زبان ایلتس ۷: ۱۰ امتیاز
    لیسانس نرم افزار: ۱۵ امتیاز
    سابقه کار۵ سال : ۱۰ امتیاز (کلا ۸ سال با بیمه ولی بعد از مدرک ۵ سال)

۱ آیا سابقه کار بعد از فارغ تحصیلی ولی در حین خدمت سربازی محاسبه میشود؟ من کل حین تحصیل و خدمت سربازی سابقه کار بیمه ای دارم ولی نمیدونم دقیقا از کی محاسبه میشه و اینکه باید چه تاریخی رو ذکر کنم که مشکل ساز نشه؟
    ۲ معادل سازی مدرک فوق دیپلم از دانشگاه شمسی پور (دولتی) و لیسانس از دانشگاه علمی کاربردی مشکلی ندارد و امتیاز لازم کسب میشود؟

باتشکر

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع