سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 1 از 12 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 114

موضوع: سوالات مربوط به EOI

1. Top | #1

تخصص
    مهندس
    میزان امتیاز
    56

ادعای زودهنگام 60 امتیاز در EOI برای قرار گرفتن در صف.

سلام
    این سوال از طرف دوستم هست که ماه گذشته امتحان PTE داده ولی نمره یکی از قسمتهاش 57 شده. حالا قراره دوباره هفته آینده امتحان بده و فرض کرده که اینبار موفق میشه که حدنساب لازم را بیاره.
    حالا سوال این که برای اینکه زودتر توی صف قرار بگیره "visa data of effect"، دیروز EOI سابمیت کرده و توی قسمت مربوط به زبان اون قسمت که 57 شده بود را الکی نوشته 65 به منظور تکمیل 60 امتیاز ولی در اصل فرضش اینه که هفته اینده این نمره را میگیره و اون موقع میخواهد که این قسمت را دوباره با نمره جدید آپدیت کند. ضمناً میگفت امروز یک ایمیل از PTE گرفته که نوشته طبق درخواستتون نمره PTE شما را برای اداره مهاجرت تا دو روز دیگر ارسال میکنیم! به نظر میاد که این کار داره اتوماتیک انجام میشه و خب اگر اونا به نمره ها نگاه کنند مشخص میشه که نمره نوشته شده توی سایت با فرم اصلی متفاوت هست.
    به نظر شما بعداً موقع لاج بهش گیر میدن یا اینکه اگر هفته اینده نمره لازم را کسب کند و EOI را آپدیت کند دیگه بعداً مشکلی پیش نمیاد؟ ( خلاصه: الان نمرش 60 نیست ولی الکی ادعای 60 کرده، اما فرضش اینه که هفته اینده واقعاً 60 میگیره )

2. کاربر مقابل از captainm عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

cinere (2015/10/25)

3. Top | #2

میزان امتیاز
    286
    نقل قول نوشته اصلی توسط captainm نمایش پست ها
    سلام
    این سوال از طرف دوستم هست که ماه گذشته امتحان PTE داده ولی نمره یکی از قسمتهاش 57 شده. حالا قراره دوباره هفته آینده امتحان بده و فرض کرده که اینبار موفق میشه که حدنساب لازم را بیاره.
    حالا سوال این که برای اینکه زودتر توی صف قرار بگیره "visa data of effect"، دیروز EOI سابمیت کرده و توی قسمت مربوط به زبان اون قسمت که 57 شده بود را الکی نوشته 65 به منظور تکمیل 60 امتیاز ولی در اصل فرضش اینه که هفته اینده این نمره را میگیره و اون موقع میخواهد که این قسمت را دوباره با نمره جدید آپدیت کند. ضمناً میگفت امروز یک ایمیل از PTE گرفته که نوشته طبق درخواستتون نمره PTE شما را برای اداره مهاجرت تا دو روز دیگر ارسال میکنیم! به نظر میاد که این کار داره اتوماتیک انجام میشه و خب اگر اونا به نمره ها نگاه کنند مشخص میشه که نمره نوشته شده توی سایت با فرم اصلی متفاوت هست.
    به نظر شما بعداً موقع لاج بهش گیر میدن یا اینکه اگر هفته اینده نمره لازم را کسب کند و EOI را آپدیت کند دیگه بعداً مشکلی پیش نمیاد؟ ( خلاصه: الان نمرش 60 نیست ولی الکی ادعای 60 کرده، اما فرضش اینه که هفته اینده واقعاً 60 میگیره )
    SkillSelect – Rankings and Invitations explained | Migration Blog

You should understand that if you provide false or misleading information on your EOI this will subject you to the Fraud Public Interest Criterion – PIC 4020. If it is established that you have provided false or misleading information including to third parties such as approved English language testing providers, assessing authorities, State/Territory governments etc, and your visa application may be refused. You may also be subject to a three year bar which may prevent the grant of a further visa that is subject to assessment under the Fraud PIC.

4. کاربر مقابل از Nerd عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

captainm (2015/09/08)

5. Top | #3

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    نقل قول نوشته اصلی توسط captainm نمایش پست ها
    سلام
    سوال جالبه .
    قانون میگه در زمان دریافت دعوتنامه شما باید امتحان آیلتس یا pte داده باشید ( تاریخ امتحان) که حداقل نمره های مورد نیاز را داشته باشد . هیچ حرفی از اینکه exactly the same as what you claimed in eoi نزده .
    به هرحال شدنیه این کاری که میخوان بکنند .
    من دو سه بار برای کلاینتهام تو فاصله دو هفته امتحان آیلتس تا اعلام نتیجه دعوتنامه گرفتم ، یعنی اول دعوتنامه گرفتم بعد که نمره آیلتس مورد نظر رو گرفتم ، لاج کردم. الان هم همشون استرالیان

6. 9 کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

afshin (2015/09/09),Amin65 (2015/10/05),arsa54 (2015/10/25),captainm (2015/09/08),cinere (2015/10/25),M.S.T (2015/11/16),Mehnoosh-Mohamad (2015/09/08),Newlife (2015/09/08),saharb66 (2015/09/08)

7. Top | #4

تخصص
    مهندس
    میزان امتیاز
    0

سوالات مربوط به EOI

سلام دوستان .
    من EOIرو کی باید سابمیت کنم ؟قبل از اینکه مدارکو بفرستم برا اسپانسری یا همزمان یا بعدش؟این و برام توضیح بدید

Sent from my HUAWEI G750-U10 using Tapatalk

8. Top | #5

تخصص
    مهندس
    میزان امتیاز
    5

سوالات مربوط به EOI

با سلام

در هنگام پر كردن EOI به طور انلاين چند سوال براي من مطرح شده كه خواهش مي كنم دوستان عزيز اگر مي دونند راهنمايي كنند:

١) اگر امتياز من به ويزاي ١٨٩ ميرسه آيا فقط ١٨٩ رو انتخاب كنم يا بهتر هست كه١٩٠ رو هم همزمان انتخاب كنم ؟
    ٢) من مدرك ليسانس مهندسيم توسط EA اسس شده و در outcome يك قسمت نوشته كه من داراي مدرك معادل مهندسي حرفه اي stage 1 مي باشم ولي در قسمتي ديگر تحت عنوان highest relevant degree نوشته كه مدرك من به منظور كسب امتياز از اداره مهاجرت معادل advanced diploma يا associate degree هست. حالا سوال اينه كه من در قسمت education history در EOI چي بايد وارد كنم؟ Bachelor of science يا advanced diploma؟
    ٣) سوال بعد اينكه در همان قسمت education history نوشته secondary school و بالاتر، منظورش چيه؟ فقط مدارك دانشگاهي رو مي گه ديگه؟ ديپلم و اينا كه لازم نيست؟

با تشكر

Sent from my iPad using Tapatalk

9. کاربر مقابل از iyiehdi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ali_la9 (2016/09/07)

10. Top | #6

تخصص
    civil engineer
    میزان امتیاز
    1
    سلام
    سوال اول شما سوال من هم هست. من بیشتر از 2 ماه پیش EOI سابمیت کردم هم برای 189 با 60 امتیاز هم برای 190 با 65 امتیاز اما برای هیچ کدوم اینوتیشن دریافت نکردم.اگه ممکنه راهنمایی کنید که این دوتاSUBCLASS 189 . 190 اگه به طور همزمان سابمیت بشن ممکنه اثر منفی رو هم بذاره؟
    با تشکر

11. Top | #7

تخصص
    مهندس
    میزان امتیاز
    5
    در مورد سوال سومم جوابش رو پيدا كردم بايد تحصيلات متوسطه شامل ديپلم و پيش دانشگاهي رو هم بزنيم ولي تحت كدام يكي از عناوين زير؟

Graduate diploma
    Advanced diploma
    Diploma
    AQF Certificate IV
    AQF Certificate III
    Other qualification or award recognised by assessing authority
    Other - Non AQF accreditation

12. کاربر مقابل از iyiehdi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ali_la9 (2016/09/07)

13. Top | #8

تخصص
    environmental engineer
    میزان امتیاز
    30
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadreza3035 نمایش پست ها
    سلام
    سوال اول شما سوال من هم هست. من بیشتر از 2 ماه پیش EOI سابمیت کردم هم برای 189 با 60 امتیاز هم برای 190 با 65 امتیاز اما برای هیچ کدوم اینوتیشن دریافت نکردم.اگه ممکنه راهنمایی کنید که این دوتاSUBCLASS 189 . 190 اگه به طور همزمان سابمیت بشن ممکنه اثر منفی رو هم بذاره؟
    با تشکر
    منم بیشتر از یک ماهه...گمونم تو راند 23 اکتبر دیگه باید برای دعتونامه باشم...چرا بعضی ها یک هفته ای میاد با اینکه امتیازشون مثل ماست؟ و حتی نمره زبان کمتر؟ من برای 189 EOI پر کردم،شماا چرا وقتی 189 رو دارین با 190 هم پر کردین؟

14. Top | #9

تخصص
    .Net Developer
    میزان امتیاز
    404
    نقل قول نوشته اصلی توسط inspiration نمایش پست ها
    منم بیشتر از یک ماهه...گمونم تو راند 23 اکتبر دیگه باید برای دعتونامه باشم...چرا بعضی ها یک هفته ای میاد با اینکه امتیازشون مثل ماست؟ و حتی نمره زبان کمتر؟ من برای 189 EOI پر کردم،شماا چرا وقتی 189 رو دارین با 190 هم پر کردین؟
    هر راند، تمام کسانی که حداقل امتیاز رو دارند از بالای لیست انتخاب میشن، بنابراین شما ممکنه امروز سابمیت کنید و فردا راند باشه و دعوتنامه بگیرید، ممکنه راند بعدی 29 روز دیگه باشه و دعوت نامه بگیرید و ممکنه بالاتر از شما در لیست باشند که اصلا در راند بعدی شما انتخاب نشید، که به این میگن Cut off و توی سایتی که گزارش راندها رو مینویسی Cut off ها رو هم می نویسه. مللاک انتخاب ، من گفتم بالای لیست، اول امتیاز هست و بعد زمان ارسال EOI ، البته گاهی بعضی رشته های Cut Off جدا دارند که باز اگر رشته ای اینطور باشه توی خود سایت اعلام میشه.
    GRANT: 19 Nov 2015
    LAND: 27 Mar 2016
    Job: 26 Apr 2016

15. کاربر مقابل از mehran عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

inspiration (2015/10/21)

16. Top | #10

تخصص
    مهندس
    میزان امتیاز
    5
    براي كساني كه ممكنه سوال دوم براشون پيش بياد جوابش اين هست كه بايد ادعاي امتياز براي مدركي كه اسسور در قسمت (highest relevant degree) تعيين كرده بكنيد نه مدركي كه خودتون داريد

17. کاربر مقابل از iyiehdi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ali_la9 (2016/09/07)

صفحه 1 از 12 12311 ... آخرینآخرین