سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 3 از 12 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 114

موضوع: سوالات مربوط به EOI

1. Top | #21

تخصص
    متالورژی
    میزان امتیاز
    9
    سلام به همگی. اینطور که توی ریپورت های منتشر شده من فهمیدم تعداد قابل توجهی از دعوت شدگان از سابکلاس ۱۸۹ بوده اند و تعداد معدودی ۱۹۰ invite شده اند. ایا این طبیعیه یا پیغام خاصی داره؟؟؟؟

2. Top | #22

تخصص
    مهندس
    میزان امتیاز
    0
    سلام دامون جان .من یکم مارچ با شصت امتیاز سابمیت زدم ولی هنوز تو راند دوم که 23 مارچ بود هم دعوتنامه نیومده .فکر میکنید چقدر باید منتظر باشم؟زمانی مشخص نداره؟

3. Top | #23

تخصص
    مدیر
    میزان امتیاز
    0
    سلام و احترام.
    سوالی دارم.من یک مارچ سابمیت کردم به 60 امتیاز رسیده ام ومنتظر دعوتنامم.الان اگر eoi خودم را رو آپدیت کنم چون نمره ایلتسم بهتر شده دوباره به اخر صف دعوتنامه بر میگردم یا جای من تو صف انتظار حفظ میشه؟آپدیت کردن ان مشکلی با زمان انتظار نداره؟
    دو راند گذشت و دعوت نامه برای من نیامد

البته امتیازم هیچ تغییری نمیکنه همون 60 امتیاز می مونه
    ممنون میشم که افراد آگاه و کاملا واقف به سوال پاسخ دهند یا لینک مربوط به آن را برایم در اینجا بگذارند
    با نهایت سپاس

4. Top | #24

تخصص
    مهندس مکانیک
    میزان امتیاز
    0
    آیا میشه دو تا EOI جدا برای دو ایالت جدا سابمیت کرد ؟

5. Top | #25

تخصص
    مهندس
    میزان امتیاز
    56
    نقل قول نوشته اصلی توسط meem نمایش پست ها
    آیا میشه دو تا EOI جدا برای دو ایالت جدا سابمیت کرد ؟
    اگر مربوط به ویزاهای ایالتی میباشد میتونید. البته اگر دلیل این کار را بگید شاید جوابهای دقیقتری هم بگیرید.

6. Top | #26

تخصص
    مهندس
    میزان امتیاز
    56
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadagha نمایش پست ها
    سلام دوستان. این سوال قبلا هم مطرح شد ولی کسی جواب نداد. توی قسمت Education History آیا باید تحصیلات دبیرستان و پیش دانشگاهی رو وارد کنیم؟ تحت چه عنوانی وارد کنیم؟
    بله چون نوشته شده از تولد تا اخر تحصیلات. عنوانش هم high school برای دبیرستان و احتمالاً pre university course برای پیش دانشگاهی میباشد.

7. Top | #27

تخصص
    مهندس مکانیک
    میزان امتیاز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط captainm نمایش پست ها
    اگر مربوط به ویزاهای ایالتی میباشد میتونید. البته اگر دلیل این کار را بگید شاید جوابهای دقیقتری هم بگیرید.
    سلام
    من هر زمان که گزینه‌ی Any را در EOI برای ایالتها انتخاب کردم همان ابتدا از WA برایم دعوتنامه آمده که آن هم به دلیل شرایطی که WA می‌خواد برای رشته من (داشتن قرارداد کاری یک ساله با یک کارفرمای داخل WA) من مجبور به رد کردن دعوتنامه شدم.
    الان برای NSW و VIC تصمیم دارم EOI رو تنظیم کنم ( چون در خود فرم‌های EOI یا مجبوریم Any را انتخاب کنیم و یا تنها یک ایالت را) به همین دلیل میخواستم بدونم داشتن دو تا EOI : یکی برای NSW و یکی برای VIC اشکالی به وجود نمیاره.
    البته بگم که این کار را کردم و سیستم اشکالی نگرفت و هر دو را ثبت کرد. و ایمیل هم آمد. اما سوال من اینه که شاید از قبل محدودیت داشتن تنها یک EOI در جایی تذکر داده شده و من ندیدم ؟ و اینکه شاید خلاف پروتکل اداره مهاجرت باشه که من اطلاع ندارم.
    حالبه بدونید که من برای هر دو ایالت از یک ایمیل استفاده کردم و ایرادی هم نگرفت.

8. Top | #28

تخصص
    مدیر تولید
    میزان امتیاز
    2
    باسلام خدمت دوستان گرامی
    بنده قصد دارم eoi پرکنم نتیجه اسسمنت مثبت بوده و نتیجه ایلتس هم به زودی دریافت میکنم چند تا سئوال دارم :
    1- آیا بعد از تکمیل eoi امکان به روز کردن eoi هست یا نه چون تا 4 ماه دیگه سوابق کاریم به 5 سال میرسه ( وت اسس تا ابتدای سال 2016 چهار سال و چهار ماه رو تایید کرده که برای 5 امتیاز بیشتر باید تا شهریور صبر کنم)البته بدون این امتیاز با احتساب 5 امتیاز ایالتی به 60امتیاز میرسم.
    2-غیر از پرکردن eoi نیاز به کار دیکه ای هم هست یعنی اینکه ایا در سایت ایالت ها هم باید درخواست بدیم یا لازم نیست.
    3-مدارک و اطلاعات لازم برای پرکردن eoi شامل چه چیزهایی میشه
    باتشکر

9. Top | #29

تخصص
    مهندس کامپیوتر نرم افزار
    میزان امتیاز
    0
    1. بله امکان به روز کردنش هست و نگران نباشین
    2. هر ایالتی روال خاص خودش رو داره که باید به سایت اداره مهاجرت همون ایالت مراجعه کنید. آدرس سایت های ایالت ها:
    I am seeking State or Territory Government Nomination – SkillSelect Support
    3. هیچ مدرکی لازم نداره و صرفا ازتون سوال پرسیده میشه. موقعی که ازتون میخوان اقدام کنین باید صحت ادعاهاتون رو ثابت کنین. همین.

10. Top | #30

تخصص
    مدیر تولید
    میزان امتیاز
    2
    سلام
    ممنون از جواب شما

11. کاربر مقابل از رایان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

journeytoau (2016/05/25)

صفحه 3 از 12 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین