سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 2 از 12 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 114

موضوع: سوالات مربوط به EOI

1. Top | #11

تخصص
    civil engineer
    میزان امتیاز
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط inspiration نمایش پست ها
    منم بیشتر از یک ماهه...گمونم تو راند 23 اکتبر دیگه باید برای دعتونامه باشم...چرا بعضی ها یک هفته ای میاد با اینکه امتیازشون مثل ماست؟ و حتی نمره زبان کمتر؟ من برای 189 EOI پر کردم،شماا چرا وقتی 189 رو دارین با 190 هم پر کردین؟
    خوب با خودم فکر کردم هر کدوم زود تر بیاد اقدام کنم اخه من محدودیت سنی دارم و امتیاز سنم تا 3 ماه دیگه بیشتر نیس. در ضمن فکر میکردم اگه 190 دعوت شم میتونم اقدامی نکنم تا مثلا تکلیفه 189 معلوم شه.اشتباه براورد کردم؟ فکر کنم دوستای عزیز که اطلاعات دارن باید راهنماییم کنن :-)

2. کاربر مقابل از mohammadreza3035 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

inspiration (2015/10/21)

3. Top | #12

میزان امتیاز
    10
    سلام دوستان من هم یک سوال دارم.من یک ماه پیش برای 190 ای او ای ثبت کردم و چون انیدی بهش ندارم میخوام ناتی بدم. اگر قبول بشم میتونم یک ای او ای دیگه برا 189 ثبت کنم؟نیازی به کنسل کردن 190 نیست؟

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

4. Top | #13

تخصص
    civil engineer
    میزان امتیاز
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط shirin13582003 نمایش پست ها
    سلام دوستان من هم یک سوال دارم.من یک ماه پیش برای 190 ای او ای ثبت کردم و چون انیدی بهش ندارم میخوام ناتی بدم. اگر قبول بشم میتونم یک ای او ای دیگه برا 189 ثبت کنم؟نیازی به کنسل کردن 190 نیست؟

Sent from my SM-N900 using Tapatalk
    منم مثله شما امتحان ناتی دادم که به مراتب از ielts 7 برام اسونتر بود.2 ماه هم از ثبت نام تا اومدن نتیجه بیشتر طول نکشید. چیزی که تو سایت نوشته اینکه تگه شما برای یه subclass مثلا 190 دعوت بشید دیگه نمی تونید منتظر باشین تا 189 هم دعوت بشید.ولی مشکلی نیست که 2 تا eoi هم برای 189 هم 190 سابمیت کنید.تو سایت در مورد اینکه اگه دو تا subclass سابمیت کنید ممکنه قبل از دریافت دعوتنامه برای یکیشون مشکلی پیش بیاد چیزی ننوشته!

5. Top | #14

تخصص
    مهندس عمران
    میزان امتیاز
    0
    سلام دوستان
    اگر کسی اطلاعات EOI رو اصلاح کنه آیا دوباره میره ته صف؟ چون من تازه صاحب فرزند شدم نمی دونم اگه اطلاعاتش رو وارد کنم نوبت خودم رو در صف 189 از دست می دم یا نه؟ اگه کسی راهنمایی کنه ممنون می شم.

6. Top | #15

تخصص
    .Net Developer
    میزان امتیاز
    404
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahramf نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر کسی اطلاعات EOI رو اصلاح کنه آیا دوباره میره ته صف؟ چون من تازه صاحب فرزند شدم نمی دونم اگه اطلاعاتش رو وارد کنم نوبت خودم رو در صف 189 از دست می دم یا نه؟ اگه کسی راهنمایی کنه ممنون می شم.
    تا جایی که می دونم اطلاعاتی که باعث تغییر در امتیاز نشن، تغییر در تاریخ ارسال EOI ایجاد نمی کند.
    GRANT: 19 Nov 2015
    LAND: 27 Mar 2016
    Job: 26 Apr 2016

7. Top | #16

تخصص
    مهندس
    میزان امتیاز
    42
    Note: ​the following occupation group has reached its ceiling and no more invitations will be issue during the 2015-16 programme year

8. Top | #17

میزان امتیاز
    10
    سلام
    در این خصوص من هم همین سوال رو داشتم. آقای دامون آیا میشه برای ناتی هم همین ادعا رو کرد. البته بعد از امتحان. من امتحان دادم و میدونم که قبول میشم. آیا میتونم ادعا کنم و eoi سابمیت کنم واسه 189 ؟
    البته نمیدونم وقتی تیک میزنم ناتی دارم آیا ازم شماره سرتیفیکیت ناتی یا رفرنس نامبری چیزی بخواد یا نه. چون اگر بخواد دیگه نمیتونم پرکنم و ادامه بدم!

9. Top | #18

میزان امتیاز
    0
    سلام. می توانید هر دو رو همزمان اقدام کنید، اما اگر یکی اول اومد، دومی دیگه نمیاد تا شصت روزش بگذره

Sent from my D5833 using Tapatalk

10. Top | #19

میزان امتیاز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahramf نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه امتبازتون عوض نشه نه، عوض بشه ممکنه بیاید جلو یا برید عقب.

Sent from my D5833 using Tapatalk

11. Top | #20

تخصص
    بیکار
    میزان امتیاز
    2
    سلام دوستان. این سوال قبلا هم مطرح شد ولی کسی جواب نداد. توی قسمت Education History آیا باید تحصیلات دبیرستان و پیش دانشگاهی رو وارد کنیم؟ تحت چه عنوانی وارد کنیم؟

صفحه 2 از 12 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین