سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 2101112
نمایش نتایج: از 111 به 114 از 114

موضوع: سوالات مربوط به EOI

1. Top | #111

تخصص
    Software Engineer
    میزان امتیاز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirkhan نمایش پست ها
    سلام
    من برا ویزا 489 65 امتیاز هستم. آیلتسم 6.5

اگر منظورتون 65 شدن با احتساب امتیاز اسپانسرشیپ باشه که ممکنه تا 2 سال دیگه هم معطل بمونید و اصلا هم دعوتنامه ای نیاد .ولی اگر 65 امتیاز بواسطه امتیاز سن ، زبان ، سابقه کار ، آزمون ناتی و امتیاز همسر باشه اقلا برای رشته کامپیوتر میدونم که زیر 1 ماه دعوت نامه میاد

2. Top | #112

تخصص
    مهندس
    میزان امتیاز
    56
    نقل قول نوشته اصلی توسط sheyyyma نمایش پست ها
    سلام دوستان. من خداروشکر اول مارچ اینویتیشن گرفتم
    تاپیک مناسبی واسه سوالاتم پیدا نکردم. اگه ممکنه راهنمایی کنید
    قبل از اینکه apply visa رو بزنم باید همه فرمها و مدیکالم آماده باشه؟
    فرم 80 و 1221 رو باید هم واسه خودم و هم واسه همسرم پر کنم؟
    بعدم اینکه این فرمها رو با مداد پر کنم و بعد اسکن بگیرم؟
    راستش خیلی سرچ کردم و جایی که به ریز همه چیو گفته باشه ندیدم. اگه لینک مناسبی میدونید ممنون میشم شیر کنید
    تا جايى كه يادمه شما فقط ٦٠ روز از روز دعوت شدن فرصت داريد كه اپلاى كنيد و به نظر من اون همين apply visa هست. البته بعد از اپلاى كردن هم معمولاً يك يا دو هفته و بعضي وقتها يكم بيشتر طول ميكشه تا افيسر بياد سراغ پرونده شما. تا اون موقع به نفعتون هست كه همه مداركى كه ممكنه لازم بشود را اپلود كنيد. در غير اينصورت افيسر درخواست مدرك ميكند و معمولاً در اين حالت يكماه بعد دوباره مياد سراغ پرونده شما و اين يعنى تاخير يكماهه در بررسى پروندتون.

اگر امكانش بود در خود فايل pdf اطلاعات را تايپ كنيد و فقط از اخرين صفحه پرينت بگيريد كه امضا كنيد و اسكن. اگر نشد، فرمها را با خودكار خوشخط پركنيد و اسكن كنيد. البته اينكه كدام فرمها براى همسر لازم ميشه را يادم نيست ولى معمولاً متقاضى اصلى بايد هردو فرم را تكميل كند.

3. Top | #113

تخصص
    Mechanical Engineer
    میزان امتیاز
    0
    با عرض سلام خدمت همه دوستان. من تازه اینجا عضو شدم. مطالب فوق العاده مفیده. چند تا سوال داشتم از خدمتتون.
    1- من سال 2012 ویزای 475 (یا 489 فعلی) رو گرفتم برای WA و رفتم اوزستان. 11 ماه و خورده ای هم اونجا کار کردم ولی به دلایلی کلا برگشتم و الان ویزام باطل شده. می خوام دوباره واسه 189 یا 190 اقدام کنم. قبلا تو EA به عنوان Mechanical Engineer اسس شدم که چون مدت اعتبارش 3 ساله الان دیگه باطل شده. به EA ایمیل زدم و بهم جواب دادن که اگه 117 AUD پرداخت کنی 2باره برات با تاریخ جدید صادر می کنیم. می خوام بدونم همین کافیه یا 2باره باید پروسه اسسمنت رو طی کنم؟
    2- من برای گرفتن 65 باید ایلتس 7 بگیرم چون الان خودم 55 دارم. اگه الان EOI پر کنم و IELTS رو 2 ماه بعد بدم چی میشه؟ با 55 امتیاز میشه EOI پر کرد؟

4. Top | #114

تخصص
    مهندس ورزش
    میزان امتیاز
    6
    با سلام خدمت همه دوستان
    من به تازگی موفق شدم بعد از مدت زیادی با گرفتن S:88 R:83 L:65 W:73 توی PTE از سد امتحان زبان بگذرم (هر دفعه یه اسکیل کم میشد) حالا میخوام برای ویزای 489 EOI پرکنم ولی چندتا سوال داشتم که اگر دوستان راهنمای کنن ممنون میشم:

1. من از طریق سابقه کاری هیچ امتیازی نگرفتم چون سابقه کاریم در زمان اسس کلا 18 ماه بود و بعد از اون هم رفتم خدمت سربازی و بعد از پایان خدمت 4 ماهی دنبال شغل جدید بودم که پیدا نکردم و در همین اوضاع بود که جواب اسسمنتم اومد (30/05/2016) و تصمیم گرفتم که کار نکنم و فقط زبان بخونم بعد از اون تا همین هفته پیش که تونستم نمره زبان رو بگیرم در مجموع 8 بار امتحان IELTS و PTE دادم و جایی مشغول به کار نبودم، حالا سوالم اینه که الان توی بخش سابقه کاری EOI علاوه بر اون 18 ماهی که از قبل برای اسسمنتم ارائه دادم و نامه دارم برای این مدتی که کار نکردم سوری یه تایمی رو بزنم یا نه چون امتیاز سابقه کاری اصلا ندارم مهم نیست میشه تو این مدت هم بیکار بود (اگر مهم هست آیا باید حتما مرتبط به رشته اسس شده باشه)؟ آیا میشه کلا تا زمانی که ویزا میاد کار دیگه ای که مربوط به رشته نیست انجام داد یا بیکار بود؟

2. من برای اسپانسر خانوادگی میخوام اقدام کنم داییم بیش از 18 سال هست که اونجاست و شرایط مالی و کاری بسیار بهتری نسبت به خواهرم که 5ساله اونجاست داره، بهتره که برای اسپانسر کدوم رو معرفی کنم و آیا فرم خاصی برای پر کردن هست یا شرایط خاصی باید داشته باشن این افراد؟

3. من شنیدم که صف اسپانسر خانوادگی توی ویزای 489 خیلی شلوغ نیست حقیقت داره؟

4. برای آماده بودن مدارک مثلا عدم سوء پیشینه و مدیکال چک باید صبر کرد تا Case Officer درخواست کنه (یعنی باید از تاریخ درخواست ایشون به بعد باشه) یا نه از الان میشه رفت کاراش رو کرد؟

امتیازات من:

30 امتیاز برای سن
    15 امتیاز برای مدرک اسس شده (Code: 233914, Engineering Technologist, Skill Level 1)
    10 امتیاز برای زبان
    10 امتیاز هم برای اسپانسر دارم
    جمعا 65 امتیاز

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 2101112