سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 35 از 35

موضوع: مهاجرت - خانه اشتراکی مزیت ها و مشکلات

1. Top | #31

میزان امتیاز
    175
    نقل قول نوشته اصلی توسط دامون نمایش پست ها
    رامتین جان سلام

همخونه بی شعور ، واقعا خیلی مصیبت بزرگیه و بزرگترین مشکلات خانه شیر هم همین میتونه باشه . این بابا رو که نمیتونی عوض کنی ، با صابخونه صحبت کن اگر طرف رو بیرون نمیکنه ، شما برو . یعنی تهدید کن صاحبخونه رو که اگر این بمونه ،من میرم . اگر طرف عاقل باشه ، خوب شما رو ترجیح میده . اگرم ترجیخ نداد که مهم نیست ، فوقش میری جای دیگه . چیزی که زیاده خونه شیره .

البته اینکه "تا میتونید از خونه شیر پرهیز کنید " رو من خیلی موافق نیستم . حتما شما هم مواردی رو داشتی تو این چهار سال گذشته که همخونه ای مزاحم نداشته باشی . من اتفاقا اگر مجرد بودم ، امکان نداشت هزینه بابت خونه مستقل بکنم . البته از همخونه های مزاحم فرار میکردم حتما .
    سلام دامون جان . من الان دارم دنبال خونه مناسب میگردم که بخرم . به خاطر همین اومدم اینجا که مجبور نباشم قرارداد ببندم و هر وقت خونه خریدم بتونم برم . با صاحبخونه هم صحبت کردم . هفته آینده یه اتاق دیگه طبقه پایین خالی میشه و من میرم اونجا . خونه ای که قبلاً بودم فکر کنم صاجبخونه دقت میکرد که به آدم مشکل دار اجاره نده . من اصلاً این مشکلات را نداشتم و با خیلی هاشون هم رقیق بودم . یکی از مهمترین چیزها برای دوستانی که به خونه شبر میرند در صورتی که هم خونه ای ها را خودشون انتخاب نمیکنند این هست که دقت کنن که اون خونه برای اجاره قرارداد رسمی داشته باشه . در اون صورت قوانینی با قرارداد هست که اگر کسی تخطی کنه میشه از صاحبخونه خواست که بندازدش بیرون .

2. کاربر مقابل از رامتین123 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ali_la9 (2016/09/30)

3. Top | #32

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    نقل قول نوشته اصلی توسط رامتین123 نمایش پست ها
    سلام دامون جان . من الان دارم دنبال خونه مناسب میگردم که بخرم . به خاطر همین اومدم اینجا که مجبور نباشم قرارداد ببندم و هر وقت خونه خریدم بتونم برم . با صاحبخونه هم صحبت کردم . هفته آینده یه اتاق دیگه طبقه پایین خالی میشه و من میرم اونجا . خونه ای که قبلاً بودم فکر کنم صاجبخونه دقت میکرد که به آدم مشکل دار اجاره نده . من اصلاً این مشکلات را نداشتم و با خیلی هاشون هم رقیق بودم . یکی از مهمترین چیزها برای دوستانی که به خونه شبر میرند در صورتی که هم خونه ای ها را خودشون انتخاب نمیکنند این هست که دقت کنن که اون خونه برای اجاره قرارداد رسمی داشته باشه . در اون صورت قوانینی با قرارداد هست که اگر کسی تخطی کنه میشه از صاحبخونه خواست که بندازدش بیرون .
    خيلي خوبه رامتين جان
    يه دوست دارم تو بريزبين مثل خودت مجرد و برنامه نويس البته دو سه سالي زودتر از تو اومده . دقيقا اونها اپروچش زندگي كم خرج و سيوينگ بوده . الان ماشالله دومين investment property رو هم خريده .
    موفق باشي

4. کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ali_la9 (2016/09/30)

5. Top | #33

میزان امتیاز
    147
    سلام دوستان

بابت مساله پیش اومده برای دامتین عزیز بسیار متاسفم و امیدوارم سریع تر خونه مناسب رو خریداری کنید.
    من هم با توجه به تجربه خودم و با توجه به جاهایی که سر زدم اصلا خونه شیر رو پیشنهاد نمیکنم، بخصوص اگر به نظافت و تمیزی حساس هستید. متاسفانه خونه های شیری که من دیدم مثل طویله بودند [ببخشید]، کسانی که توش زندگی میکردند گرچه در حال خوندن Ph.D و انجام ریسرچ های موفق بودند اما گویی از بویی از محیط تمیز و خانه مرتب نبرده بودند.
    البته در مورد یکی از دوستان من که در جای دیگه هست تجربه متفاوت بود و هم خونه ای های بسیار تمیز و مرتب داشت.
    اگر امکان اجاره خونه مستقل رو دارید ، حتما مستقل اجاره کنید.

Visa 190 ACT
    positive assessment : 2015/05/06
    IELTS: R7.5 L8 S7 W7: 2015/06/05
    EOI submitted : 2015/07/15
    Invitation : 2015/08/03
    Lodge: 2015/08/12
    CO: 2015/09/28
    Medical: 2015/10/10
    Visa Granted:2015/11/26

6. کاربر مقابل از yaSigol عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ali_la9 (2016/09/30)

7. Top | #34

تخصص
    مهندس عمران
    میزان امتیاز
    0
    یکی از سایت های خوب در این زمینه
    Www.airbnb.com.au

8. Top | #35

تخصص
    کامپیوتر
    میزان امتیاز
    0
    درود به همه دوستان گرامی
    این نخستین پیامم در درون این گروه است. نخست جا دارد از زحمت و وقتی که همه دوستان برای این گروه گذاشته اند بسیار سپاسگذاری کنم.

من و همسرم احتمالا اوایل July (به عنوان PR) به سیدنی می آییم و خرسند می شویم اگر کسی از دوستان اتاقی برای اشتراک داشته باشد تا بصورت موقت بتوانیم برای مدتی آنجا بمانیم.

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234