سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 35

موضوع: مهاجرت - خانه اشتراکی مزیت ها و مشکلات

1. Top | #21

تخصص
    اطلاعاتی وارد نشده
    میزان امتیاز
    478
    نقل قول نوشته اصلی توسط عليرضا اسماعيلي نمایش پست ها
    دوستان سلام
    شنيدم خانه براي جديد الورود ها نميدهند و حتما بايد از خانه هاي شير استفاده بشه
    آيا اين صحت داره؟
    من اگه شده هفته اي 500 دلار هم بدهم دوست ندارم در خانه شير زندگي كنم
    آيا ميشه هفته اي 500 دلار در سيدني يك خانه خوب براي دو نفر (من و همسرم) پيدا كنم و از اين فكرهاي شير و ... بيرون بيام

هفته ای 500 تا که تو سیدنی فکر کنم رواله و همین حدود باید هزینه کنید ... البته بچه های ساکن سیدنی بهتر میدونن ...
    تو ملبورن با هفته ای 500 تا خونه خوبی میتونید بگیرید برای 2 نفر!
    بازم خودتون میتونید قیمت ها رو از سایت realestate.com.au ببینید!
    راجع به اینکه همون اول کار بهتون خونه میدن یا نه ... من طبق تجربه دوستامون دیدم که مشکل خاصی نبوده ... حالا شاید اون خونه ای که ایده آلتونه رو بهتون ندن بخاطر نداشتن شغل و اعتبار کافی ولی بالاخره یه جایی رو میتونید پیدا کنید ... شاید 1 هفته ای شاید 1 ماهه!

2. 4 کاربر مقابل از mohammad_eslami عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

ali_la9 (2016/09/30),ladi.heji (2015/11/17),Mehnoosh-Mohamad (2015/11/17),عليرضا اسماعيلي (2015/11/17)

3. Top | #22

تخصص
    مهندس صنایع
    میزان امتیاز
    6
    من یک سوال دارم که تا حدی مرتبطه به اینجا. قیمت یک جا برای یک نفر تو سیدنی هفته ای حدود 500 در میاد که میشه ماهی 2000. مخارج خوراک و قبوض هم هست. خیلی کمخرج باشیم بشه با 2500 در ماه جمعش کرد. روال واقعا چیه من در عجبم؟ یعنی مثلن برای 5 یا 6 ماه باید حدود 14 15 هزار دلار ببریم؟ اینکه خیلی میشه. یعنی الان بچه هایی که میرن همین رنج پول میبرن؟ یا من برداشتم اشتباهه؟
    Submission to EA (CDR + Relevant employment + Fast Track): 5 Feb 2016
    Assessment Result: 24 Feb 2016
    EOI Submitted: 24 Feb 2016
    Invited: 9 Mar 2016
    Lodged: 12 Mar 2016
    CO request for additional docs: 4 Apr 2016
    Medical and PC Submitted:11 Apr 2016
    Visa Grant: 11 May 2016

4. Top | #23

تخصص
    .Net Developer
    میزان امتیاز
    404
    نقل قول نوشته اصلی توسط ammoj نمایش پست ها
    من یک سوال دارم که تا حدی مرتبطه به اینجا. قیمت یک جا برای یک نفر تو سیدنی هفته ای حدود 500 در میاد که میشه ماهی 2000. مخارج خوراک و قبوض هم هست. خیلی کمخرج باشیم بشه با 2500 در ماه جمعش کرد. روال واقعا چیه من در عجبم؟ یعنی مثلن برای 5 یا 6 ماه باید حدود 14 15 هزار دلار ببریم؟ اینکه خیلی میشه. یعنی الان بچه هایی که میرن همین رنج پول میبرن؟ یا من برداشتم اشتباهه؟
    خیلی بعید می دونم توی سیدنی یک خانواده دو نفره رو با کمتر از ماهی 3500 بشه جمع اش کرد. راستی ماه تقریبا 4.5 هفته هست.
    GRANT: 19 Nov 2015
    LAND: 27 Mar 2016
    Job: 26 Apr 2016

5. Top | #24

تخصص
    مهندس
    میزان امتیاز
    3
    کسایی که تازه میخوان بیان معمولا دنیال خونه share میرن. منطقیشم اینه تا وقتی سر کار نرفتین دنبال خونه مستقل نرین. خونه share معمولا از 150هفته ای شروع میشه تا 400 و قبضا هم با صاحبخونه اس اغلب. خونه مستقل به شکل studio هم هست که اتاق خواب نداره و هفته ای 350 هم میشه پیدا کرد.

6. کاربر مقابل از sara0 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ali_la9 (2016/09/30)

7. Top | #25

میزان امتیاز
    175
    دوستان میخواستم بگم که تا میتونید از رفتن به خانه شیر خودداری کنید خصوصاً در مورادی که حق انتخاب در مورد هم خونه هاتون ندارید . از آنجایی که دولت استرالیا فقط به فکر پوله و امنیت و آرامش جامعه چندان براش مهم نیست متاسفانه بدون بررسی لازم (مثلاً مصاحبه در سفارت) تا تونسته ویزای دانشجویی داده و در بین این افراد کسانی پیدا میشوند که از فهم بدیهی ترین اصول زندگی در جامعه هم بی بهره هستند . من تا الان مدت چهار سال میشه که برای صرفه جویی در هزینه ها در خانه شیر هستم و اخیراً به خانه جدیدی رفتم که واقعاً مشکلات زندگی در خانه شیر را تازه دارم تجربه میکنم . متاسفانه گرفتار یک جانور انسان نمایی در اتاق بقلی شدم که تازه معنی فرهنگ پایین و عقب مانده بودن یک انسان در حد حیوان را دارم میبنم . اینها از جمله شاهکارهایی هست که باید به دولت استرالیا بابت آن تبریک گفت که چنین افرادی را به جامعه وارد میکنه .
    1-بوی گند از قاصله چند متری .
    2-حرف زدن با صدای بلند با نلفن تقریباً 24 ساعته و حتی نصف شب و موقع خواب . دیشب بر خلاف میل باطنیم با وجود اینکه که نمیخواستم باهاش دهن به دهن بشم بر سر این موضوع باهاش دعوام شد . امروز هم مصاحبه استخدام داشتم و واقعاً نیاز بود که شب را استراحت کنم که نشد و بر سر همین موضوع همه سوال های شخصیت شناسی که پرسیدن را گند زدم .. دوستان برنامه نویس میدونن که بعد از 8 ساعت کد نوشتن وقتی آدم خسته به خونه برمیگرده تا چه حد نیاز به استراحت و آرامش داره . فکرش را بکنید که شما ساعت 3 نصف شب خوابدید و به بعد با صدای ناهنجار چنین جانور انسان نمایی از خواب بیدار میشید .
    3-زبان نفهم بودن . از اونجایی که امثال این را وقتی که در کشور خودشون بودند تو سرشون زده میشده متاسفانه شعور و فهم زندگی در یک جامعه آزاد را ندارند . مثلاً چند وقت پیش من از صاجبخانه خواستم که در مقابل مزاحمت هاش یه تذکری بهش بده . ایشون هم باهاش صحبت کرده بود و جوابش این بود که بیخود وقتتون را رو من صرف نکنید چون من عوض شدنی نیستم!!! . با دیشب بهش میگفتم که اینکارش مزاحمت برای منه و فردا نمیتونم با توجه به کمبود خواب تو محیط کارم درست کار کنم . میگفت من میخوام با فامیل هام صحبت کنم و برام مهم نیست که چه زمانی باشه .
    4-به کفته صاحب خونه این نمیتونه مدفوع خودش را کنترل کنه و همینجوری که راه میره ازش میریزه .
    5-مشت کوبیدن به دبوار و رفتار پرخاشگرانه در مورادی که اندک صدایی در ساعت های مجاز از اتاف های بقلی شنیده بشه .

در نهایت توصیه من اینکه تا میتونید از خونه شیر پرهیز کنید . شاید فکر کنید که در هزینه ها صرفه جویی میشه . ولی ضررش از سودش واقعاً بیشتره به خصوص برای ما که عادت به زندگی کردن در چنین مجیط هایی را نداریم میتون بسیار زجرآور باشه . مصاحبه استخدام امروز من که کلی برای گرفتنش زحمت کشیده بودم به راحتی خراب شد به خاطر اینکه تمرکز کافی برای جواب دادن به سوالات مصاحبه کننده نداشتم . شما وقتی از سر کار برمیگردید نیاز به استراحت کافی دارید تا فردا با انرژی بتونید به کارتون ادامه بدید و از همه مهم تر روحیه و اعصابتون هست که بر سر سر و کله زدن با چنین افرادی به تدریج به فنا میره .

8. 2 کاربر مقابل از رامتین123 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

ali_la9 (2016/09/30),Mohammadnvd (2017/01/20)

9. Top | #26

تخصص
    -
    میزان امتیاز
    213
    نقل قول نوشته اصلی توسط sara0 نمایش پست ها
    کسایی که تازه میخوان بیان معمولا دنیال خونه share میرن. منطقیشم اینه تا وقتی سر کار نرفتین دنبال خونه مستقل نرین. خونه share معمولا از 150هفته ای شروع میشه تا 400 و قبضا هم با صاحبخونه اس اغلب. خونه مستقل به شکل studio هم هست که اتاق خواب نداره و هفته ای 350 هم میشه پیدا کرد.
    نميدونم شايد تو سيدني و ملبورن نشه ولي تو بعضي از شهرها با هفته اي ٣٥٠ دلار ميشه يه واحد آپارتمان لوكس اجاره كرد، ما الان هفته اي ٣٧٠ تا تو كنبرا اجاره ميديم و واقعا راضي هستيم از خونمون. اين در حاليه كه آپارتمانهاي ٣٢٠ تا ٣٥٠ دلاري هم پيدا ميشد كه اونها هم خوب بودند

10. کاربر مقابل از Libra عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ali_la9 (2016/09/30)

11. Top | #27

تخصص
    -
    میزان امتیاز
    213
    نقل قول نوشته اصلی توسط ammoj نمایش پست ها
    سيدني جزو گرونترين شهرهاي دنياست. اگر بتونيد سريع كار پيدا كنيد حتي موقت يه كار كژوال داشته باشيد تا بعدا كار درست و حسابي گير بياريد، اونوقت راحت تر از پس هزينه ها برميايد، چون كسي كه اينجا درآمد داشته باشه حداقل ميتونه ماهي ٣٠٠٠ تا رو داشته باشه. در غيراينصورت بسته به نوع زندگيتون بله از ١٠ هزار دلار تا ١٥ هزار دلار هزينه ي شش ماه اقامتتون ميشه.

12. کاربر مقابل از Libra عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ali_la9 (2016/09/30)

13. Top | #28

تخصص
    -
    میزان امتیاز
    213
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gabric نمایش پست ها
    نه تقریباً غیر از کشورای عربی و ایران هیچ جای دنیا از شیر آب واسه طهارت استفاده نمیکنن و همه از دستمال استفاده میکنن. بعضیا تو خونه خودشون شیلنگ وصل میکنن بعضیا هم از همون سیستم آفتابه استفاده میکنن. بعضیا هم همین رول!
    تو بعضي كشورهاي آسيايي هم از bidet استفاده ميكنند مثل مالزي و ويتنام.

نقل قول نوشته اصلی توسط LightMoon نمایش پست ها
    یعنی مرسوم نیست کسی دست شو بشوره وقتی میاد بیرون ؟!
    دستمالی که ازش صحبت میکنید، یه نوع خاصی از دستمال کاغذی هست، که من ازش بی اطلاع ام ؟!!
    دوستان میدونم، سوالات احمقانه به نظر میاد ولی واقعا برام سواله. :|
    چرا دستشونو كه اتفاقا ميشورن و بهداشت رو رعايت مي كنند. لزوما توالت و دستشويي شايد كنار هم نباشن.
    اگر حساس هستيد رو اين موضوع ميتونيد از دستمال مرطوب استفاده كنيد يا baby wipes ولي خب تو دستشويي هاي عمومي ديگه بايد با اين موضوع كنار اومد. دوش گرفتن هر روز هم از واجباته

14. Top | #29

تخصص
    -
    میزان امتیاز
    213
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehran نمایش پست ها
    من شنیدم دوستانی که ، به علت احتمالا کمی خوش شانسی، یک هفته ای تونستن خونه پیدا کنند و یک هفته رو هم در هتل سپری کردند، اما معمولا پروسه پیدا کردن خونه به یک یابعضا دو ماه میکشه و خیلی وقت ها به پیدا کردن کار گره میخوره.
    واسه ما يك ماه و ده روز طول كشيد اين پروسه! از سايت allhomes هم خونه ها رو پيدا مي كرديم ولي موفق نميشديم. آخر مجبور شديم پيشنهاد هفته اي ده دلار بيشتر بديم تا خونه اي كه خوشمون اومده بود رو بگيريم.

15. Top | #30

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    نقل قول نوشته اصلی توسط رامتین123 نمایش پست ها
    دوستان میخواستم بگم که تا میتونید از رفتن به خانه شیر خودداری کنید خصوصاً در مورادی که حق انتخاب در مورد هم خونه هاتون ندارید . از آنجایی که دولت استرالیا فقط به فکر پوله و امنیت و آرامش جامعه چندان براش مهم نیست متاسفانه بدون بررسی لازم (مثلاً مصاحبه در سفارت) تا تونسته ویزای دانشجویی داده و در بین این افراد کسانی پیدا میشوند که از فهم بدیهی ترین اصول زندگی در جامعه هم بی بهره هستند . من تا الان مدت چهار سال میشه که برای صرفه جویی در هزینه ها در خانه شیر هستم و اخیراً به خانه جدیدی رفتم که واقعاً مشکلات زندگی در خانه شیر را تازه دارم تجربه میکنم . متاسفانه گرفتار یک جانور انسان نمایی در اتاق بقلی شدم که تازه معنی فرهنگ پایین و عقب مانده بودن یک انسان در حد حیوان را دارم میبنم . اینها از جمله شاهکارهایی هست که باید به دولت استرالیا بابت آن تبریک گفت که چنین افرادی را به جامعه وارد میکنه .
    1-بوی گند از قاصله چند متری .
    2-حرف زدن با صدای بلند با نلفن تقریباً 24 ساعته و حتی نصف شب و موقع خواب . دیشب بر خلاف میل باطنیم با وجود اینکه که نمیخواستم باهاش دهن به دهن بشم بر سر این موضوع باهاش دعوام شد . امروز هم مصاحبه استخدام داشتم و واقعاً نیاز بود که شب را استراحت کنم که نشد و بر سر همین موضوع همه سوال های شخصیت شناسی که پرسیدن را گند زدم .. دوستان برنامه نویس میدونن که بعد از 8 ساعت کد نوشتن وقتی آدم خسته به خونه برمیگرده تا چه حد نیاز به استراحت و آرامش داره . فکرش را بکنید که شما ساعت 3 نصف شب خوابدید و به بعد با صدای ناهنجار چنین جانور انسان نمایی از خواب بیدار میشید .
    3-زبان نفهم بودن . از اونجایی که امثال این را وقتی که در کشور خودشون بودند تو سرشون زده میشده متاسفانه شعور و فهم زندگی در یک جامعه آزاد را ندارند . مثلاً چند وقت پیش من از صاجبخانه خواستم که در مقابل مزاحمت هاش یه تذکری بهش بده . ایشون هم باهاش صحبت کرده بود و جوابش این بود که بیخود وقتتون را رو من صرف نکنید چون من عوض شدنی نیستم!!! . با دیشب بهش میگفتم که اینکارش مزاحمت برای منه و فردا نمیتونم با توجه به کمبود خواب تو محیط کارم درست کار کنم . میگفت من میخوام با فامیل هام صحبت کنم و برام مهم نیست که چه زمانی باشه .
    4-به کفته صاحب خونه این نمیتونه مدفوع خودش را کنترل کنه و همینجوری که راه میره ازش میریزه .
    5-مشت کوبیدن به دبوار و رفتار پرخاشگرانه در مورادی که اندک صدایی در ساعت های مجاز از اتاف های بقلی شنیده بشه .

در نهایت توصیه من اینکه تا میتونید از خونه شیر پرهیز کنید . شاید فکر کنید که در هزینه ها صرفه جویی میشه . ولی ضررش از سودش واقعاً بیشتره به خصوص برای ما که عادت به زندگی کردن در چنین مجیط هایی را نداریم میتون بسیار زجرآور باشه . مصاحبه استخدام امروز من که کلی برای گرفتنش زحمت کشیده بودم به راحتی خراب شد به خاطر اینکه تمرکز کافی برای جواب دادن به سوالات مصاحبه کننده نداشتم . شما وقتی از سر کار برمیگردید نیاز به استراحت کافی دارید تا فردا با انرژی بتونید به کارتون ادامه بدید و از همه مهم تر روحیه و اعصابتون هست که بر سر سر و کله زدن با چنین افرادی به تدریج به فنا میره .
    رامتین جان سلام

همخونه بی شعور ، واقعا خیلی مصیبت بزرگیه و بزرگترین مشکلات خانه شیر هم همین میتونه باشه . این بابا رو که نمیتونی عوض کنی ، با صابخونه صحبت کن اگر طرف رو بیرون نمیکنه ، شما برو . یعنی تهدید کن صاحبخونه رو که اگر این بمونه ،من میرم . اگر طرف عاقل باشه ، خوب شما رو ترجیح میده . اگرم ترجیخ نداد که مهم نیست ، فوقش میری جای دیگه . چیزی که زیاده خونه شیره .

البته اینکه "تا میتونید از خونه شیر پرهیز کنید " رو من خیلی موافق نیستم . حتما شما هم مواردی رو داشتی تو این چهار سال گذشته که همخونه ای مزاحم نداشته باشی . من اتفاقا اگر مجرد بودم ، امکان نداشت هزینه بابت خونه مستقل بکنم . البته از همخونه های مزاحم فرار میکردم حتما .

16. 3 کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

ali_la9 (2016/09/30),Mohammadnvd (2017/01/20),رامتین123 (2016/04/06)

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین