سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 26

موضوع: اسکان اولیه و ثانویه

1. Top | #1

تخصص
    .Net Developer
    میزان امتیاز
    404

اسکان اولیه و ثانویه

نظرتون راجع به این طرح برای یک خانواده 3 نفره (شامل یه بچه کمتر از 5 سال) چیه؟

- پیدا کردن یک میزبان برای یک تا 4 هفته از سایت https://www.airbnb.com.au/ ، مثلا : https://www.airbnb.com.au/rooms/321901?guests=3&s=5JZv
    رزرو بصورت انلاین برای 5 روز و بعد تمدید برای مدت بیشتر تا زمان پیدا کردن و اجرا خونه مناسب.

- اجاره یک خونه یک خوابه با هزینه حدود 500 دلار در هفته، مثلا:
    Brand new 1 bedroom apartment in Lane Cove | Property for Rent | Gumtree Australia Lane Cove Area - Lane Cove North | 1082776264

چیزهایی که شک دارم یکی این هست که آیا برای اسکان اولیه این rental host ها در مجموع بهتر هست یا هتل؟ یعنی برای این یک تا چند هفته کاهش هزینه جایگزینی اینها بجای هتل ارزش اش رو داره؟

دوم اینکه برم سراغ یک خونه یک خوابه یا برم سراغ یک studio فرنیشد تا کار پیدا کنم بعد خونه یک خواب خالی اجرا کنم؟

سوم اینکه محله مناسبی رو انتخاب کردم، یا بهتره اول که هنوز کار ندارم برم یک محله کمی دورتر که هزینه هام رو بتونم بهتر مدیریت کنم؟ فکر کنم بشه دورتر یک خونه یک خواب با 400 دلار هم پیدا کرد.
    ویرایش توسط mehran : 2015/07/02 در ساعت 07:59 PM
    GRANT: 19 Nov 2015
    LAND: 27 Mar 2016
    Job: 26 Apr 2016

2. کاربر مقابل از mehran عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Hana (2015/09/16)

3. Top | #2

تخصص
    مهندس برق
    میزان امتیاز
    32
    مشکل همه کسانی هست که اسکان اولیه نیاز دارند ، با یکی از کسانی که سیتیزن هست صحبت میکردم شرایط اسکان اولیه در شرایطی که هنوز کار ندارید را بسیار سخت توصیف می کرد و خونه های مناسب (هم از نظر قیمت و هم کیفیت ) غالبا به این افراد اجاره داده نمی شود ، بدلیل رقابت بالا ! به هر طریق به نظر یکی از مهمترین چالشهای روزهای اول ورود خواهد بود .

4. Top | #3

میزان امتیاز
    147
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehran نمایش پست ها

- پیدا کردن یک میزبان برای یک تا 4 هفته از سایت https://www.airbnb.com.au/ ، مثلا : https://www.airbnb.com.au/rooms/321901?guests=3&s=5JZv
    رزرو بصورت انلاین برای 5 روز و بعد تمدید برای مدت بیشتر تا زمان پیدا کردن و اجرا خونه مناسب.

Brand new 1 bedroom apartment in Lane Cove | Property for Rent | Gumtree Australia Lane Cove Area - Lane Cove North | 1082776264

چیزهایی که شک دارم یکی این هست که آیا برای اسکان اولیه این rental host ها در مجموع بهتر هست یا هتل؟ یعنی برای این یک تا چند هفته کاهش هزینه جایگزینی اینها بجای هتل ارزش اش رو داره؟

دوم اینکه برم سراغ یک خونه یک خوابه یا برم سراغ یک studio فرنیشد تا کار پیدا کنم بعد خونه یک خواب خالی اجرا کنم؟

سوم اینکه محله مناسبی رو انتخاب کردم، یا بهتره اول که هنوز کار ندارم برم یک محله کمی دورتر که هزینه هام رو بتونم بهتر مدیریت کنم؟ فکر کنم بشه دورتر یک خونه یک خواب با 400 دلار هم پیدا کرد.

دوست عزیز من قبلا برای خودم Rental host ها رو در کانبرا چک کردم قیمتاش بنظرم بالاتر از هاستل بود( چون من به هتل فکر نمیکنم، خیلی گرون میشه) ... حالا در مورد NSW نمیدونم چطور باشه....
    و اینکه سایت airbnb میبینه آی پی از ایرانه اجازه ساین آپ نمیده! میخواستم با صاحب خونه ها راجع به قیمت Negotiate کنم که دیدم اونجوریه منصرف شدم. شما با وی پی ان ساین آپ کردین؟

راستی YHA australia hostels رو هم ببینید ، بنظرم خوبه به عنوان یک گزینه.
    ویرایش توسط yaSigol : 2015/08/01 در ساعت 04:16 PM

Visa 190 ACT
    positive assessment : 2015/05/06
    IELTS: R7.5 L8 S7 W7: 2015/06/05
    EOI submitted : 2015/07/15
    Invitation : 2015/08/03
    Lodge: 2015/08/12
    CO: 2015/09/28
    Medical: 2015/10/10
    Visa Granted:2015/11/26

5. 2 کاربر مقابل از yaSigol عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Mehnoosh-Mohamad (2015/08/01),mehran (2015/08/01)

6. Top | #4

تخصص
    .Net Developer
    میزان امتیاز
    404
    من ساین آپ نکردم، فقط سرچ کردم، هاستل می تونه برای خانواده هم مناسب باشه؟ آخه توی این Rental House ها میشه اتاق خصوص حتی با حمام مستقل داشت. یکی از دوستان home Stay رو پیشنهاد داد که فکر کنم میشه همین Rental House به نوعی.

7. Top | #5

میزان امتیاز
    147
    YHA که اشاه کردم ، Family package هم داره که خانواده ها میگیرند. توی سایتش که برید، قسمتی که انواع اتاق رو زده ببینید نرخش چطوره.

Visa 190 ACT
    positive assessment : 2015/05/06
    IELTS: R7.5 L8 S7 W7: 2015/06/05
    EOI submitted : 2015/07/15
    Invitation : 2015/08/03
    Lodge: 2015/08/12
    CO: 2015/09/28
    Medical: 2015/10/10
    Visa Granted:2015/11/26

8. Top | #6

تخصص
    مهندس
    میزان امتیاز
    75

جناب مهران
    من ازairbnb خونه موقت رو گرفتم. برای واریز وجهش هم از یکی از اقوام مقیم خارج کمک گرفتم. توی تاپیک دیگه هم توضیح دادم که اگه همراه خانواده باشی و کمی هم سخت گیر در خانه یابی، روی خانه موقت بین سه هفته تا یکماه حساب کنی معقول تره. چون ممکنه بعد از شما کسی رزرو کرده باشه و اگه یکهفته اجاره کرده باشی جای موقت رو، بعدش مجبوری جابجا بشی- اونم با بار و چمدون و بچه و نابلدی شهر جدید و...
    عددی هم که شما نوشتین خیلی زیاده. البته باز بستگی به سلیقه شما و البته شهری که میرین داره که سطح کرایه ها چقدر باشه. ولی 500 دلار برای کسانیه که سر کار میرن! اگه بچه شما اتاق مجزا نمیخواد و یکخوابه میتونین بگیرین برین سراغ یکخوابه. بهرحال با توجه به اینکه بیکار هستید در بدو ورود و غریب، در خصوص موارد اجاره ای مرغوب شانستون زیاد نیست در مقایسه با ساکنین فعلی. منتها علاوه بر تاکتیک مخ زنی و جلب توجه نماینده بنگاه، میتونید به روش هایی توجهشون رو جلب کنید. مثلا" بگین که حاضرین کرایه دو یا سه ماه رو پیش بدین(اگه در توانتون هست).
    در خصوص دوری و نزدیکی به شهر و رفت و آمد هم باز به خودتون برمیگرده. اینکه ماشین بخرین یا نخرین، چقدر به داخل شهر رفت و آمد خواهید داشت، و...
    ننوشتین کدوم شهر مقصدتونه چون توی مبلغ کرایه خیلی تاثیر داره. مثلا" 400 دلار سیدنی با 400 دلار ادلاید فرق داره از بابت اینکه باهاش بتونین چه خونه ای با چه کیفیتی اجاره کنید

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

9. 2 کاربر مقابل از Mint عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

andisheh2015 (2015/08/22),mehran (2015/08/14)

10. Top | #7

تخصص
    مهندس
    میزان امتیاز
    75
    این دو نکته رو هم یادم رفت بگم. Airbnb چونه زدنی نیست. مگه اینکه برید مستقر بشید بعد که از نزدیک رودررو شدید با صاحبخونه، برای تمدید و... شاید بشه چونه زد که به معنای دور زدن airbnb میشه.
    اینکه هتل بهتره یا خونه، کاملا" بستگی به سلیقه و بودجه شما و امکاناتی اون خونه یا هتل ها دارن خواهد داشت.
    برای اسکان موقت طبیعتا" نزدیک مرکز شهر باشید بهتره

11. کاربر مقابل از Mint عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mehran (2015/08/14)

12. Top | #8

تخصص
    مهندس
    میزان امتیاز
    75
    هی یکی یکی یادم میاد!!
    خونه مبله یا همون فرنیشد هم برای تازه وارد ها بهتره. خونه خالی رو باید توش اساس بچینید و البته که باید بخرید. اینجا هزینه اسباب کشی کم عددی نمیشه.
    به عقیده من هر وقت صاحب شغل با ثبات شدید و تصمیم گرفتید خونه ای متناسب با درآمدتون کرایه کنید(یا حتی بخرید)، اون وقت برید سراغ آپارتمان غیر مبله که وسایلش رو به سلیقه خودتون میخرید، اجاره کمتری هم می دید و البته که قصد هم ندارید به این زودی ها بلند شین از اونجا (حداقل 2 سال میمونین).

13. کاربر مقابل از Mint عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mehran (2015/08/14)

14. Top | #9

تخصص
    .Net Developer
    میزان امتیاز
    404
    Mint عزیز ممنون بابت توضیحات،
    من مقصدم سیدنی هست و برنامه اینه که سه مرحله برای خونه دارم، یکی خیلی موقت مثلا یک هفته که از ایران بوک کنم مثل همون نمونه airbnb در حد یک اتاق مستقل در یک خونه مشترک بعد مرحله دوم یک استدیو مبله برای مدت شش ماه ، حالا سوال اینه که توی یک هفته می تونم یک استدیو مبله برای شش ماه پیدا کنم؟ فکر می کنم برای این دومی حدود 400 تا برای محله ای مثل ryde مناسب باشه؟ البته یکی از دوستان توی گروه خونه های Lodge رو هم برای اول کار که از ایران هم میشه لاج کرد معرفی کرد که شاید بشه به عنوان یک جایگزین برای مرحله اول و دوم هر دو در نظر گرفت.

15. Top | #10

تخصص
    مهندس
    میزان امتیاز
    75
    Mint عزیز ممنون بابت توضیحات،
    من مقصدم سیدنی هست و برنامه اینه که سه مرحله برای خونه دارم، یکی خیلی موقت مثلا یک هفته که از ایران بوک کنم مثل همون نمونه airbnb در حد یک اتاق مستقل در یک خونه مشترک بعد مرحله دوم یک استدیو مبله برای مدت شش ماه ، حالا سوال اینه که توی یک هفته می تونم یک استدیو مبله برای شش ماه پیدا کنم؟ فکر می کنم برای این دومی حدود 400 تا برای محله ای مثل ryde مناسب باشه؟ البته یکی از دوستان توی گروه خونه های Lodge رو هم برای اول کار که از ایران هم میشه لاج کرد معرفی کرد که شاید بشه به عنوان یک جایگزین برای مرحله اول و دوم هر دو در نظر گرفت.
    خواهش میکنم. برنامه ریزی تون خوبه، منتها:
    اینکه توی یکهفته بتونید خونه ایده آلتون رو پیدا کنید کاملا" ریسکیه و همونطور که گفتم به عوامل متعددی مثل سلیقه شما، گزینه های موجود در بازار، شانس، و.... بستگی داره.
    من ساکن سیدنی نیستم که در خصوص محله هاش بتونم نظر بدم ولی یک چیز هست: بنگاه و صاحبخونه ها معمولا" به نسبت ظرفیت خونه شون مستاجر انتخاب میکنن. بنابراین احتمال اینکه استودیو رو بدن به یک زوج با بچه خیلی کمه. اگه بچه نوزاد بود شاید، ولی بزرگتر رو قبول نمیکنن. برای بچه بالای دو سال حتی یکخوابه هم با اکراه میدن (مگه اینکه فصل رکود باشه و خونه رو دستشون مونده باشه).
    ولی کلا" روال برنامه ریزیتون درسته
    اون خونه های lodge هم نمی دونم چیه و اطلاعی ندارم

16. کاربر مقابل از Mint عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mehran (2015/08/15)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین