سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 18 از 18 نخستنخست ... 8161718
نمایش نتایج: از 171 به 178 از 178

موضوع: چطوری من در عرض 5ماه نمره 7،7،7،7 آیلتس گرفتم !

1. Top | #171

تخصص
    production or plant engineer
    میزان امتیاز
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahim.jalili نمایش پست ها
    این کتابا برای لیسنینگ هست؟

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk
    بله منظورم لیسنینگ بود. البته بقیه اسکیل ها رو هم می تونین تمرین کنین با این کتابا. چون تستای استاندارد آیلتس هستند

2. کاربر مقابل از shiva1375 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ebrahim.jalili (2017/02/15)

3. Top | #172

تخصص
    بیکار
    میزان امتیاز
    0
    واقعا گرفتن این نمره خیلی سخته

4. Top | #173

تخصص
    Electrical Engineer
    میزان امتیاز
    0
    سلام دوست عزیز. اولا تبریک بابت نمره ی عالیتون
    ثانیا چیزی که برای من خیلی جالب اینه که داستان زبان خوندن شما به طور شگفت آوری شبیه به منه. سالهایی که گویش رفتید- top student شدن و کتاب جایزه گرفتن!- سالی که دوباره شروع به خوندن برای ایلتس کردید. حتی تاریخ امتحان اول من با شما یکیه 16 July 2016 (موضوع تسک 2 درباره ی این بود که استفاده از ماشینهای شخصی زیاد شده و ... و متن سوم ریدینگ درباره تاریخچه سوشی بود) فقط متاسفانه قسمت مهم داستانمون با هم فرق داشت و اون نمره ی منه که w6.5 L6.5 R6 S7 شد.
    با خوندن داستانتون کلی روحیه برای تلاش مجدد و البته مضاعف برای کسب 7777 دوست داشتنی بدست آوردم.

5. Top | #174

تخصص
    Electrical Engineer
    میزان امتیاز
    0
    ثانیا چیزی که برای من خیلی جالب اینه که داستان زبان خوندن شما به طور شگفت آوری شبیه به منه. سالهایی که گویش رفتید- top student شدن و کتاب جایزه گرفتن!- سالی که دوباره شروع به خوندن برای ایلتس کردید. حتی تاریخ امتحان اول من با شما یکیه 16 July 2016 (موضوع تسک 2 درباره ی این بود که استفاده از ماشینهای شخصی زیاد شده و ... و متن سوم ریدینگ درباره تاریخچه سوشی بود) فقط متاسفانه قسمت مهم داستانمون با هم فرق داشت و اون نمره ی منه که w6.5 L6.5 R6 S7 شد.
    با خوندن داستانتون کلی روحیه برای تلاش مجدد و البته مضاعف برای کسب 7777 دوست داشتنی بدست آوردم.

6. Top | #175

تخصص
    Electrical Engineer
    میزان امتیاز
    0
    [QUOTE=DvrMahdi;12456]سلام بر همه
    امروز نتیجه امتحان آیلتس جنرال من که 26 تیر 16 July داده بودم اومد.
    من ایرسافام اصفهان امتحان دادم.
    من برایه اولین بار امتحان دادم و نتیجم فوق‌العاده بود.
    L:8.5, R:8, W:7, S:7.5. Band score:8
    خودمم باورم نمیشد چه برسه به دوستام.
    دو سال کامل من کلاس های گویش اصفهانو شرکت میکردم، بین سالهای 87 تا 89، و تقریباً نصفه بیشتر ترم هامو Top Student میشدم. البته اون زمان تقریباً نمیدونستم آیلتس چی هست و فقط به خاطر علاقه ای که به زبان داشتم به شدت میخوندم و وقت میزاشتم.
    بعد از تموم شدن دوره زبان گویش که البته من وسط ترم آخر به این نتیجه رسیدم که کلاس رفتن فقط وقت تلف کردنه و self-study خیلی موثرتر و سریعتره، شروع کردم به خوندن 504 و مطالعه متفرقه و تقریباً همه وقت هایه مُردمو لیستنینگ گوش دادن تا شهریور سال 94.
    از شهریور سال 94 تصمیم گرفتم که شروع کنم به خوندن واسه آیلتس
    توسط 2 تا از بهترین اساتید آیلتس اصفهان تعیین سطح شدم و هر دو منو 6 تا 6.5 تعیین سطح کردن.
    لیستنینگ و ریدینگ و اسپیکینگ تقریباً مشکلی نداشتم، چون زبان عمومیم قوی بود، ولی رایتینگ کابوس من بود.
    کتاب ها و دوره هایه متفاوت و زیادیو من به صورت self-study کار کردم، ولی موثرترین و بهتریناشونو اینجا ذکر میکنم.
    دوره رایتینگ و گرامر دکتر مافی خیلیییییییی عالیه، از سایت armanienglish.com میتونین تهیه کنین، فکر کنم با هم دیگه تقریبا 300-400 هزار تومن میشه.
    دوستانی که اصفهانن حتما ماک تست هایه موسسه رویش، آقای برقی را شرکت کنند، کاملاً استاندارده.
    خدمات تصحیح آنلاین رایتینگ آقای برقی هم خیلیییییییی عالیه، من فقط 6 تا رایتینگ در کل نوشتم و توسط توصیه هایه بسیار کاربردی آقای برقی تونستم از رایتینگ که کابوس من بود 7 بگیرم.
    واسه اسپیکینگم من با یه پارتنر کار میکردم که خیلی مفید بود.
    هر شب من حداقل یه TED talk میدیدم، و نکته هاشو یاداشت میکردم و بعداً مرور میکردم، TED هم رویه لیستنیگ، اسپیکینگ و رایتینگتون خیلی اثر میزاره، به خصوص واسه افرادی که مطالعه کمی دارن و ایده پردازی مشکله براشون، با دیدن TED با ایده هایه خیلی جالب و جدید آشنا میشین.
    یه لیست از موضوعاتی که تویه آیلتس ممکنه بیاد تهیه کنیین و هر وقت آزاد بودین اون موضوع را سرچ کنین تو گوگل و راجبش مطالعه کنین و note بردارین.

امیدوارم تجربیات من براتون مفید باشه.

7. Top | #176

تخصص
    سرویسکار
    میزان امتیاز
    0
    با سلام
    من هفته بعد امتحان اسکیکینگ دارم بشدت دنبال فایل صوتی معمارزاده هستم گیر نمیاد،لطفا اگه کسی داره برام بفرسته
    این هم شمارمه 09363763076
    مرسی

8. Top | #177

تخصص
    طراح
    میزان امتیاز
    0
    منم دنبال فایل صوتی خوب هستم ممنون میشم کسی اینجا معرفی کنه

9. Top | #178

تخصص
    مدیر مالی
    میزان امتیاز