سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 17 از 17 نخستنخست ... 7151617
نمایش نتایج: از 161 به 167 از 167

موضوع: چطوری من در عرض 5ماه نمره 7،7،7،7 آیلتس گرفتم !

1. Top | #161

تخصص
    :)
    میزان امتیاز
    101
    نقل قول نوشته اصلی توسط asalbanoo1375 نمایش پست ها
    طبان یاد گرفتن پروسه است. اصلا نمیشه اینجوری نمره چهار تا 7 گرفت. می تونین از آقای زارع تو موسسه آفرینش یا حامد محمد حسینی تو آفرینش که هر دو از اساتید خیلی خوب آفرینش هستند سوال کنید . شما 4 ماه طول میکشه تا الفباش رو یاد بگیرید 5 تو آیلتس یعنی مبتدی کامل و 7 یعنی خیلی خوب. شما از رسیدن از مبتدی به خیلی خوب اونم با امتحانهای الان که خیلی سخت شده نسبت به حتی یک سال قبل چطور می تونین همچین ادعایی کنید؟
    دوست محترم ، اينجا صحبت از آزمون آيلتسه و نه الفباي زبان انگليسي، تاكيد كردم كه صد در صد به پيشينه ي زبان شخص برميگرده، من ٤ سال قبل از امتحان ايلتسم ٢ سال كلاس زبان رفتم و البته همسرم تاريخ كلاسهاش برميگشت به ٢٠ سال پيش.
    اما در مورد آزمون ايلتس ماك رو زماني داديم كه هيچ اطلاعي در مورد آزمون و چگونگي تست ها نداشتيم ، صرفا و صرفا براي اطلاع مدرسمون ماك داديم كه بدونن به كلاس هاي پري ايلتس احتياج داريم يا نه.

پافشاري شما در بسط دادن تجربه خودتون به همه و همچنين محكوم كردن بنده به دروغ گفتن رو اما نميتونم درك كنم.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Top | #162

تخصص
    مهندس صنایع
    میزان امتیاز
    1
    آزمون آیلتس دقیقا به دانش زبان ربط داره. تکنیک حداکثر شما رو تا 6 بالا میاره. به هر حال صلاح مملکت خویش خسروان دانند. امیدوارم دوستان بتونند با دو ماه زبان خوندن 9 بگیرند.

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam.K نمایش پست ها
    دوست محترم ، اينجا صحبت از آزمون آيلتسه و نه الفباي زبان انگليسي، تاكيد كردم كه صد در صد به پيشينه ي زبان شخص برميگرده، من ٤ سال قبل از امتحان ايلتسم ٢ سال كلاس زبان رفتم و البته همسرم تاريخ كلاسهاش برميگشت به ٢٠ سال پيش.
    اما در مورد آزمون ايلتس ماك رو زماني داديم كه هيچ اطلاعي در مورد آزمون و چگونگي تست ها نداشتيم ، صرفا و صرفا براي اطلاع مدرسمون ماك داديم كه بدونن به كلاس هاي پري ايلتس احتياج داريم يا نه.

پافشاري شما در بسط دادن تجربه خودتون به همه و همچنين محكوم كردن بنده به دروغ گفتن رو اما نميتونم درك كنم.

3. Top | #163

تخصص
    :)
    میزان امتیاز
    101

چطوری من در عرض 5ماه نمره 7،7،7،7 آیلتس گرفتم !

آزمون آیلتس دقیقا به دانش زبان ربط داره. تکنیک حداکثر شما رو تا 6 بالا میاره. به هر حال صلاح مملکت خویش خسروان دانند. امیدوارم دوستان بتونند با دو ماه زبان خوندن 9 بگیرند.
    در هر صورت من تجربه واقعي خودمون رو باهاتون شبر كردم ، روش خوندمون هم تو لينك زير توسط همسرم با آي دي iman.Gh نوشته شده. اميدوارم كه هر كسي بهترين روش مناسب خودش رو پيدا كنه و به نتيجه دلخواه برسه .

چطوری من در عرض 5ماه نمره 7،7،7،7 آیلتس گرفتم !

4. 2 کاربر مقابل از maryam.K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

arianonline (2016/12/10),Migrant (2016/12/10)

5. Top | #164

تخصص
    Civil Engineer
    میزان امتیاز
    1
    بله میشه مدرک گرفت ولی چه مدرکی؟ از 5.5 رسیدن به چهار تا 7 تو شیش ماه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ غیر غیر غیر ممکن....... این تجربه منه. حتی از 6 به چهار تا هفت رسیدن 1 سال زمان میخواد هرکس غیر از این میگه یا میخواد الکی امیدوارتون کنه یا اگه آیلتس تدریس می کنه میخواد پول ازتون بگیره و سرتون کلاه بذاره. این تجربه شخصی خود منه با حداقل 50 نفری که با هم شروع کردیم به زبان خوندن. به قول معروف من آنچه شرط بلاغ است با تو گفتم تو خواه پند گیر خواه ملال. اگه تو یه کشور انگلیسی زبان زندگی کنین شاید زودتر نتیجه بگیرین ولی با کلاس و... نمیشه خاصیت زبان خوندن همینه . به هر حال گرفتن چهار تا 7 اصلا اصلا آسون نیست. مخصوصا رسیدن از 5.5 به چهار تا 7
    شدنیه و اینقدرها هم دور از انتظار نیست
    ولی همونجور که در پست قبلیم عرض کردم فقط با برنامه ریزی فشرده میشه به نتیجه خوب رسید
    یکی از دوستان با روزی 10 ساعت مداوم تونست به اورال 7 برسه (رایتینگ 7.5)
    در عرض 5 ماه
    سابقه زبانی آنچنان قوی هم نداشت
    متوسط بود
    یکم دیدگاه ها رو عوض کنیم و به دیگران روحیه بدیم بدک نیست
    در ضمن من مدرس نیستم ، زبان آموزم
    ویرایش توسط arianonline : 2016/12/10 در ساعت 06:32 PM دلیل: اضاقه کردن بخش آخر متن
    . . . Preparing for IELTS exam

6. کاربر مقابل از arianonline عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Migrant (2016/12/10)

7. Top | #165

میزان امتیاز
    0
    متشكر دوست بزرگوار از راهنمايي صادقانتون

8. Top | #166

تخصص
    Developer
    میزان امتیاز
    0
    سلام
    براي تقويت ليسنينگ چه توصيه اي مي كنين؟ من جديدا ماك دادم و ليسنينگم ٤ شد.

9. Top | #167

تخصص
    Civil Engineer
    میزان امتیاز
    1
    برای دوستانی که ضعف در گرامر دارن یه کتاب میخوام معرفی کتم که شاهکاره واقعا
    تمامی نکات مهم گرامری رو گفته و با حل تمرین زیاد اونها رو در ذهن حک میکنه
    من خودم ازش استفاده کردم و گفتم که شما هم اگر خواستید استفاده کنید

Modern english exercise for non-native speakers-Marcella Frank

دو جلد هستش و از انتشارات جنگل
    . . . Preparing for IELTS exam