سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 16 از 17 نخستنخست ... 614151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 151 به 160 از 167

موضوع: چطوری من در عرض 5ماه نمره 7،7،7،7 آیلتس گرفتم !

1. Top | #151

تخصص
    engineer
    میزان امتیاز
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط maryam.K نمایش پست ها
    لطفا با اين قاطعيت واسه كسي نسخه ي كلي نپيچيد، چون حرفتون امكان داره بارِ منفي داشته باشه واسه طرف مقابل. توانايي هاي آدمهاي مختلف باهم فرق ميكنه، تجربه ثابت كرده كه نشدني نيست.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    حالا میشه یا نمیشه، راسته یا دروغ!!
    اکر بتونی شما نمره بیاری به نفع خودتونه ، نیاری خودتون ضرر میکنی.
    محکوم نکنید همدیگرو

2. Top | #152

تخصص
    Civil Engineer
    میزان امتیاز
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط asalbanoo1375 نمایش پست ها
    به هیچ عنوان نمیشه. حداقلش یک سال و نیم طول میکشه. تکرار می کنم حداقل یک سال و نیم
    یعنی همه باید یک سال و نیم بخونن از نظر شما ؟
    هیچ کس نمیتونه با مدت زمان کمتر این امتحان رو قبول شه؟
    چه حرفای نا امید کننده ای
    البته ببخشیدا ولی با یه کم برنامه ریزی فشرده تر میشه خیلی کمتر از یک سال هم مدرک رو گرفت
    ویرایش توسط arianonline : 2016/12/09 در ساعت 07:03 PM
    . . . Preparing for IELTS exam

3. Top | #153

تخصص
    engineer
    میزان امتیاز
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط arianonline نمایش پست ها
    البته ببخشیدا ولی با یه کم برنامه ریزی فشرده تر میشه خیلی کمتر از یک سال هم مدرک رو گرفت
    ۶ ماه تا یکسال میشه، با حرف نمیشه.
    تو ایران کنکوری کار میکنند و نمره میازند.
    حالا اگر خواستی شما برم یه موسسه خوب یا خصوصی بگیر.
    هزینه هر چی کنی، از این ور بیشتر صرفه جویی میکنی.

4. کاربر مقابل از Noki6630 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

maryam.K (2016/12/09)

5. Top | #154

تخصص
    :)
    میزان امتیاز
    101
    نقل قول نوشته اصلی توسط Noki6630 نمایش پست ها
    حالا میشه یا نمیشه، راسته یا دروغ!!
    اکر بتونی شما نمره بیاری به نفع خودتونه ، نیاری خودتون ضرر میکنی.
    محکوم نکنید همدیگرو

نظر من با توجه به تجربه شخصي خودمون اينه كه نشدني نيست ، اما اينكه شما دانش زبانتون در چه سطحيه و چقدر زمان و هزينه صرف كنيد تاثير گزاره تو رسيدن به آمادگي مناسب. منظور من اينه زمان آمادگي با توجه به توانايي افراد مختلف ، متفاوته.

6. کاربر مقابل از maryam.K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

arianonline (2016/12/09)

7. Top | #155

تخصص
    engineer
    میزان امتیاز
    4
    نظر من با توجه به تجربه شخصي خودمون اينه كه نشدني نيست ، اما اينكه شما دانش زبانتون در چه سطحيه و چقدر زمان و هزينه صرف كنيد تاثير گزاره تو رسيدن به آمادگي مناسب. منظور من اينه زمان آمادگي با توجه به توانايي افراد مختلف ، متفاوته.

حالا من یه سوال دارم از بچه هایی که ایران هستند،
    شما چرا کلاسهای آیلتس نمیرید؟ اگر خود مطالعه محور نیستید، کلاس ثبت نام کنید.

8. Top | #156

تخصص
    مهندس صنایع
    میزان امتیاز
    1
    بله میشه مدرک گرفت ولی چه مدرکی؟ از 5.5 رسیدن به چهار تا 7 تو شیش ماه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ غیر غیر غیر ممکن....... این تجربه منه. حتی از 6 به چهار تا هفت رسیدن 1 سال زمان میخواد هرکس غیر از این میگه یا میخواد الکی امیدوارتون کنه یا اگه آیلتس تدریس می کنه میخواد پول ازتون بگیره و سرتون کلاه بذاره. این تجربه شخصی خود منه با حداقل 50 نفری که با هم شروع کردیم به زبان خوندن. به قول معروف من آنچه شرط بلاغ است با تو گفتم تو خواه پند گیر خواه ملال. اگه تو یه کشور انگلیسی زبان زندگی کنین شاید زودتر نتیجه بگیرین ولی با کلاس و... نمیشه خاصیت زبان خوندن همینه . به هر حال گرفتن چهار تا 7 اصلا اصلا آسون نیست. مخصوصا رسیدن از 5.5 به چهار تا 7

نقل قول نوشته اصلی توسط arianonline نمایش پست ها

9. Top | #157

تخصص
    میزان امتیاز
    101
    بله میشه مدرک گرفت ولی چه مدرکی؟ از 5.5 رسیدن به چهار تا 7 تو شیش ماه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ غیر غیر غیر ممکن....... این تجربه منه. حتی از 6 به چهار تا هفت رسیدن 1 سال زمان میخواد هرکس غیر از این میگه یا میخواد الکی امیدوارتون کنه یا اگه آیلتس تدریس می کنه میخواد پول ازتون بگیره و سرتون کلاه بذاره. این تجربه شخصی خود منه با حداقل 50 نفری که با هم شروع کردیم به زبان خوندن. به قول معروف من آنچه شرط بلاغ است با تو گفتم تو خواه پند گیر خواه ملال. اگه تو یه کشور انگلیسی زبان زندگی کنین شاید زودتر نتیجه بگیرین ولی با کلاس و... نمیشه خاصیت زبان خوندن همینه . به هر حال گرفتن چهار تا 7 اصلا اصلا آسون نیست. مخصوصا رسیدن از 5.5 به چهار تا 7
    دوست عزيز، واسه همين ميگم كه نسخه كلي نبايد پيچيد، چطور با اين قاطعيت تجربه خودتون رو بسط ميديد؟! شايد اين چيزي كه ميگيد واسه خيلي ها صادق باشه اما به هيچ عنوان نشدني نيست. من و همسرم بخاطر خوندن اظهار نظر هاي اينچنيني به شدت استرس گرفته بوديم و شايد اگه اين استرس وارد نميشد نتيجه حتي بهتر از اين ميشد. روزي كه شروع كرديم براي خوندن تو امتحان ماك بنده ٥ گرفتم و همسرم ٥٠٥ . با ٤ ماه خوندن مداوم من به ٦.٥ رسيدم و ايشون ايچ اسكيل بالاي ٧ . پس نشدني نيست ، بسته به پيشينه و دانش زباني ، وقت و تكنيك مطالعه اين زمان براي رسيدن به هدف متغيره . در مورد رسيدن به دانش خاصي از زبان ايني كه شما ميگيد شايد صحيح باشه اما در مورد امتحاني مثل ايلتس خير!

10. Top | #158

تخصص
    مهندس صنایع
    میزان امتیاز
    1
    با تمام احترام. ولی همچین چیزی ممکن نیست.

دوست عزيز، واسه همين ميگم كه نسخه كلي نبايد پيچيد، چطور با اين قاطعيت تجربه خودتون رو بسط ميديد؟! شايد اين چيزي كه ميگيد واسه خيلي ها صادق باشه اما به هيچ عنوان نشدني نيست. من و همسرم بخاطر خوندن اظهار نظر هاي اينچنيني به شدت استرس گرفته بوديم و شايد اگه اين استرس وارد نميشد نتيجه حتي بهتر از اين ميشد. روزي كه شروع كرديم براي خوندن تو امتحان ماك بنده ٥ گرفتم و همسرم ٥٠٥ . با ٤ ماه خوندن مداوم من به ٦.٥ رسيدم و ايشون ايچ اسكيل بالاي ٧ . پس نشدني نيست ، بسته به پيشينه و دانش زباني ، وقت و تكنيك مطالعه اين زمان براي رسيدن به هدف متغيره . در مورد رسيدن به دانش خاصي از زبان ايني كه شما ميگيد شايد صحيح باشه اما در مورد امتحاني مثل ايلتس خير!

11. Top | #159

تخصص
    میزان امتیاز
    101
    با تمام احترام. ولی همچین چیزی ممکن نیست.
    با احترام متقابل ،
    دليلي براي نشر اكاذيب در اين مورد وجود نداره.

شما از تجربه ي خودتون گفتيد و من هم همينطور.

12. Top | #160

تخصص
    مهندس صنایع
    میزان امتیاز
    1
    طبان یاد گرفتن پروسه است. اصلا نمیشه اینجوری نمره چهار تا 7 گرفت. می تونین از آقای زارع تو موسسه آفرینش یا حامد محمد حسینی تو آفرینش که هر دو از اساتید خیلی خوب آفرینش هستند سوال کنید . شما 4 ماه طول میکشه تا الفباش رو یاد بگیرید 5 تو آیلتس یعنی مبتدی کامل و 7 یعنی خیلی خوب. شما از رسیدن از مبتدی به خیلی خوب اونم با امتحانهای الان که خیلی سخت شده نسبت به حتی یک سال قبل چطور می تونین همچین ادعایی کنید؟

صفحه 16 از 17 نخستنخست ... 614151617 آخرینآخرین