سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 11 از 18 نخستنخست ... 910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 178

موضوع: چطوری من در عرض 5ماه نمره 7،7،7،7 آیلتس گرفتم !

1. Top | #101

تخصص
    veterinary
    میزان امتیاز
    0
    سلام دوستان و بزرگواران. مشکلی دارم اینکه نمیدونم ریدینگم رو چجوری تصحیح کنم. در واقع غلط ها رو چک میکنم ولی نمیدونم اصولش چجوری هست به همبن دلیل توی ریدینگ پیشرفتی نکردم. میشه راهنمایی کنیدو تشکر

2. Top | #102

تخصص
    veterinary
    میزان امتیاز
    0
    و یبخشید در ادامه اینکه چه سایتی برای خرید کناب اقای معمارزاده رسمی هست. تشکر

3. Top | #103

تخصص
    مدیر تولید
    میزان امتیاز
    2
    دوستان گرامی سلام
    در مورد اینکه آیلتس جنرال یا اکادمیک توسط اداره مهاجرت استرالیا و همینطور ایالت WA قابل قبول هست از کجا میشه اطلاعات دقیق کسب نمود.
    ممنون

4. Top | #104

تخصص
    engineer
    میزان امتیاز
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط رایان نمایش پست ها
    دوستان گرامی سلام
    در مورد اینکه آیلتس جنرال یا اکادمیک توسط اداره مهاجرت استرالیا و همینطور ایالت WA قابل قبول هست از کجا میشه اطلاعات دقیق کسب نمود.
    ممنون
    وبسایت مهاجرت استرالیا هیچ گونه مشخص نکرده که باید جنرال باشه یا اکادمیک.

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. Top | #105

تخصص
    مهندس عمران
    میزان امتیاز
    10
    دوستان گرامی سلام
    ممنون
    به صورت کلی برای مهاجرت میتونید از آیلتس جنرال استفاده کنید و اجباری به داشتن آکادمیک نیست .البته هر دوی جنرال و آکادمیک پدیرفته هست در این مسیر . اداره مهاجرت فدرال با ادارات ایالتی در این مورد هماهنگی دارند . مگر در مورد یه سری رشته های خاص که اسسمنت آنها از ابتدا نیاز به آیلتس آکادمیک دارند . مثل رشته های پزشکی یا حسابداری که اونهم در نهادهای اسس کننده مشخصا بهشون اشاره میشه و جای ابهامی باقی نمیگذاره .

البته میزان نمره آیلتس شما حداقل 6 در هر اسکیل هست . اگر امتیازتون هم نتونه 60 رو تامین کنه از بقیه فاکتورها مثل سن یا مدرک یا سابقه کار ، شاید نیاز داشته باشید که مثلا آیلتس 7 در هر اسکیل بگیرید.

فراموش نکنید که بعضی ایالت ها برای دادن اسپانسرشیپ به یک سری رشته ها آیلتس 7 میخوان مثل ویکتوریا .

بنابراین وابسته به رشته و تخصص شما ، از همون ابتدا مشخص هست که کدوم نوع از آیلتس رو نیاز دارید و تا آخر مسیر هم همون خواهد بود .
    ویرایش توسط h_izn : 2016/06/18 در ساعت 01:14 AM
    حامد

Visa 189
    VET: 28-05-2015
    IELTS 7.5 : 7-11-2015
    EOI : 18-12-2015
    invitation Letter:21-01-2016
    lodge:13-03-2016
    CO : Marlon - GSM Adelaide Team ( ask forpc & medical & military service & form 80 ) : 07-04-2016

6. کاربر مقابل از h_izn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Shahramkhan (2016/06/14)

7. Top | #106

تخصص
    مدیر تولید
    میزان امتیاز
    2
    ممنون از دوستان عزیز

8. Top | #107

میزان امتیاز
    656
    دوستان گرامی سلام
    ممنون
    جنرال یا آکادمیک بودن آیلتس در پروسه مهاجرت ( غ تحصیلی) مهم نیست ، هر کدوم رو که راحت هستین و بیشتر نمره میگیرین امتحان بدین

9. Top | #108

تخصص
    Computer Network and System Engineer
    میزان امتیاز
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط sarana100 نمایش پست ها
    سلام دوستان و بزرگواران. مشکلی دارم اینکه نمیدونم ریدینگم رو چجوری تصحیح کنم. در واقع غلط ها رو چک میکنم ولی نمیدونم اصولش چجوری هست به همبن دلیل توی ریدینگ پیشرفتی نکردم. میشه راهنمایی کنیدو تشکر
    سلام
    خب اگر به طور مثال تست های کتاب های کمبریج رو میزنید، میتونید مطابق پاسخنامه نتیجه خودتون رو ببینید. اصل کلی در تصحیح Listening و Reading تطابق کامل جواب شما و جواب پاسخنامه هست و اگر حتی یک حرف در یک پاسخ شما اشتباه نوشته بشه امتیاز آیتم رو از دست میدید
    همیشه به تعداد جواب مجاز برای هر سوال دقت کنید. مصححین به محض دیدن کلمه اضافه نسبت به تعداد مجاز، نمره آیتم رو کم میکنند. به طور مثال اگر گفته شده: No more than a word and/or a number شما نمیتونید دو کلمه یا دو عدد بنویسید ولی میتونید یک عدد و یک کلمه بنویسید.
    نحوه تبدیل امتیاز شما از 40 به نمره از 9 به طور قطعی مشخص نیست و در هر آزمون و بسته به اینکه جنرال هستید یا آکادمیک تغییر میکنه. ولی حدودش رو میتونید از سایت های مختلف پیدا کنید.

امیدوارم این پاسخ به کارتون بیاد.

10. Top | #109

تخصص
    veterinary
    میزان امتیاز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط Beatrisen نمایش پست ها
    سلام
    خب اگر به طور مثال تست های کتاب های کمبریج رو میزنید، میتونید مطابق پاسخنامه نتیجه خودتون رو ببینید. اصل کلی در تصحیح Listening و Reading تطابق کامل جواب شما و جواب پاسخنامه هست و اگر حتی یک حرف در یک پاسخ شما اشتباه نوشته بشه امتیاز آیتم رو از دست میدید
    همیشه به تعداد جواب مجاز برای هر سوال دقت کنید. مصححین به محض دیدن کلمه اضافه نسبت به تعداد مجاز، نمره آیتم رو کم میکنند. به طور مثال اگر گفته شده: No more than a word and/or a number شما نمیتونید دو کلمه یا دو عدد بنویسید ولی میتونید یک عدد و یک کلمه بنویسید.
    نحوه تبدیل امتیاز شما از 40 به نمره از 9 به طور قطعی مشخص نیست و در هر آزمون و بسته به اینکه جنرال هستید یا آکادمیک تغییر میکنه. ولی حدودش رو میتونید از سایت های مختلف پیدا کنید.

امیدوارم این پاسخ به کارتون بیاد.
    تشکر از پاسختون. البته من منظورم این بود که وقتی گزینه ای رو اشتباه زدم وقتی برمیگردم و نگاه میکنم باز هم درست متوجه اشتباهم نمیشم مثلا true/fals و not given ها. وقتی برمیگردم درست نمیتونم غلط خودمو پیدا کنم یا توی قسمت پاراگراف بندی ها.

Sent from my GT-I9105P using Tapatalk

11. Top | #110

تخصص
    Computer Network and System Engineer
    میزان امتیاز
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط sarana100 نمایش پست ها
    تشکر از پاسختون. البته من منظورم این بود که وقتی گزینه ای رو اشتباه زدم وقتی برمیگردم و نگاه میکنم باز هم درست متوجه اشتباهم نمیشم مثلا true/fals و not given ها. وقتی برمیگردم درست نمیتونم غلط خودمو پیدا کنم یا توی قسمت پاراگراف بندی ها.

Sent from my GT-I9105P using Tapatalk
    اول از همه برای گرفتن نمره خوب باید سطح عمومی زبانتون رو بالا ببرید تا پاسخ دادن به سوالات راحت تر بشه. پیشنهاد من برای Listening و Reading اینه که هنگام جواب دادن کنار سوالاتی که به جوابش مطمئن نیستید تو دفترچه علامت بزنید و سریع به سوال بعدی برید. در پایان میتونید برگردید و این سوالات رو جواب بدید.
    برای Reading بهترین کار بالا بردن سرعت خوندن هست.
    Computer Network and Systems Engineer (263111) Visa 189
    General IELTS (L 8.5, R 8.5, S 8, W 7): 01-06-2016
    ACS Skill Assessment Request: 12-06-2016
    ACS Skill Assessment Positive: 24-06-2016
    EOI Submitted (60 pts): 04-07-2016
    Invitation to Apply: 06-07-2016
    Lodge: 23-07-2016
    Case Officer (Request for Medical, PC, Form 80 and Military Service Status): 08-08-2016
    Medical Submitted: 15-08-2016
    PC, Form 80 and Military Service Status Submitted: 20-08-2016

صفحه 11 از 18 نخستنخست ... 910111213 ... آخرینآخرین