سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 49

موضوع: مهاجرت افراد مجرد

1. Top | #21

تخصص
    Construction Project Manager
    میزان امتیاز
    626
    من فكر مي كنم براي افراد مجرد، نوع مشكلات در ابتدا و انتهاي دوره مهاجرت متفاوته.

در واقع در ابتداي مهاجرت، شرايط مالي براي مهاجر مجرد يه مقدار ساده‌تره و عمده ي مشكلاتش، مشكلات عاطفي خواهد بود (كه البته بستگي مستقيمي به شرايط روحي فرد داره و همين طور داشتن دوستاني در مقصد مهاجرت)

اما پس از گذشت يه مدت و عادت به شرايط فرهنگي، به نظر من بار مالي يه مقدار سنگين‌تر مي شه به ويژه در مقايسه با يك زوج با دو منبع درآمد.
    پشت درياها شهري ست..... قايقي بايد ساخت.......
    Subclass 189
    Lodge:2014-05-02
    Visa Granted: 2015-02-04

2. 5 کاربر مقابل از mhd.hdr عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Amin65 (2015/09/30),mehrfar (2015/05/26),mohammad_eslami (2015/05/26),pisces90 (2015/05/27),ترمه (2015/05/27)

3. Top | #22

میزان امتیاز
    175
    بستگی به فرد مجدرش داره . به نظر من از این لحاظ که زندگی یک مجرد حمع و جور تره شاید برای شروع اولیه راحت تر باشه . مشکل دلتنگی هم اگر کسی شخصیتش مثل من باشه و تنهایی اصلاً اذیتش نکنه و کلاً قید ازدواج را هم زده باشه مشکلی نیست . وگرنه شاید بعداً یکی از مشکلاتش این بشه که چطور ازدواج کنه .

4. 2 کاربر مقابل از رامتین123 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Amin65 (2015/09/30),mhd.hdr (2015/07/14)

5. Top | #23

تخصص
    اطلاعاتی وارد نشده
    میزان امتیاز
    478
    نقل قول نوشته اصلی توسط رامتین123 نمایش پست ها
    بستگی به فرد مجدرش داره . به نظر من از این لحاظ که زندگی یک مجرد حمع و جور تره شاید برای شروع اولیه راحت تر باشه . مشکل دلتنگی هم اگر کسی شخصیتش مثل من باشه و تنهایی اصلاً اذیتش نکنه و کلاً قید ازدواج را هم زده باشه مشکلی نیست . وگرنه شاید بعداً یکی از مشکلاتش این بشه که چطور ازدواج کنه .
    سلام رامتین جان. خوبی؟
    آقا شما همون رامتین مایگرنت هلپی؟ که ملبورن بود و یه مدت خونه میترا خانوم ساکن بود؟

6. Top | #24

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2626
    رامتین جان ، خیلی خوش اومدی ، امیدوارم اینجا تفاوتها رو احساس کنی

حالا من یه نکته بگم ، اتفاقا تو یکی از افرادی بودی که تو لیست افراد مجردی که در مهاجرت آسیب دیده اند ، برای من بودی . صحبتهایی که با هم داشتیم و نوشته هات در فروم همسایه ، همیشه به نظرم رسونده که شما از مهاجرت آسیب دیده اید .
    آیا من اشباه میکنم در این مورد ؟
    اگر خیر ، یه مقدار دور و برت رو نگاه کنی ، احمالا دوستانی که در پروسه مهاجرت ( فارغ از استرالیا یا هر کشور دیگه ) ، آسیب دیده اند رو اگر تقسیم بندی کنی ، فکر میکنی چه قشری بیشترین درصد رو دارند ؟

7. کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mhd.hdr (2015/07/15)

8. Top | #25

میزان امتیاز
    175
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gabric نمایش پست ها
    سلام رامتین جان. خوبی؟
    آقا شما همون رامتین مایگرنت هلپی؟ که ملبورن بود و یه مدت خونه میترا خانوم ساکن بود؟
    سلام رفیق . من تو ماگرنت هلپ فعال بودم ولی هیچوقت ملبورن نبودم . من از زمانی که به استرالیا آمدم بریزبین هستم .

9. Top | #26

میزان امتیاز
    175
    نقل قول نوشته اصلی توسط دامون نمایش پست ها
    رامتین جان ، خیلی خوش اومدی ، امیدوارم اینجا تفاوتها رو احساس کنی

حالا من یه نکته بگم ، اتفاقا تو یکی از افرادی بودی که تو لیست افراد مجردی که در مهاجرت آسیب دیده اند ، برای من بودی . صحبتهایی که با هم داشتیم و نوشته هات در فروم همسایه ، همیشه به نظرم رسونده که شما از مهاجرت آسیب دیده اید .
    آیا من اشباه میکنم در این مورد ؟
    اگر خیر ، یه مقدار دور و برت رو نگاه کنی ، احمالا دوستانی که در پروسه مهاجرت ( فارغ از استرالیا یا هر کشور دیگه ) ، آسیب دیده اند رو اگر تقسیم بندی کنی ، فکر میکنی چه قشری بیشترین درصد رو دارند ؟
    ممنونم رقیق . من تصمیم گرفتم که دیگه تو ماگرنت هلپ فعالیت نکنم . البته یه تاپیک هم ایجاد کردم و دلایلش را توضیح دادم که متاسفانه ادمین پاکس کرد. در مورد مجرد بودن هم من شاید یه مقداری تو اینمورد استثنایی هست . شاید باورت نشه ولی من میتونم سالها حتی تو یک اتاف 3 در چهار برای خودم تنها باشم بدون اینکه هیچ آسیب روانیی ببینم . شاید بیشترین چیزی که بعد از مهاجرت من ازش لطمه گرفتم یک مقداری کند بودنم در یادگیری و پیشرفت زبان هست . دلیلش هم واقعاً این هست که هر کسی تو یه زمینه هایی خوب نیست و هر چقدر هم تلاش کنه باز ممکنه پیشرفتنش کند باشه . من با اینکه از بچگی شروع به خوندن زبان کردم و قبل از مهاجرت هم مدتها کلاس میرفتم باز هنوز تو این زمینه ضعف دارم . از نظر اسپیکینگ من یک مقدار حتی تو فارسی صحبت کردن هم مساله دارم که گاهی حتی وقتی فارسی هم حرف میزنم خوب ور روون صحبت نمیکنم که این مشکل خودش را در انگلیسی صحبت کردن بیشتر هم نشون میده . یک مقداری هم مشکل شنوایی دارم که تو ایران براش دکتر هم رفتم و تشخیص داد که مشکل وجود داره . اون موقع دکتر بهم گفت که اگر این مشکل اذیتت کرد بهتره از سمعک استفاده کنی که واقعاً دنبالش نرفتم . اتفاقاً همین یکشنبه تو یه جلسه ای بودم که به طور اتفاقی ته سالن نشسته بودم و به نظرم اومد که چقدر صدا را بدتر نسبت به زمانی که در اول سالن مینشینم میشنوم . تصمیم گرفتم برای اینمورد دکتر برم . مهاجرت به خودی خود سخت هست و گاهی این مشکلات و محدودیت های فیزیکی خیلی بیشتر خودشون را نشون میدن زمانی که مثلاً میخواهی به زبان دوم محاوره کنی .

10. 2 کاربر مقابل از رامتین123 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Ally (2015/07/28),mhd.hdr (2015/07/15)

11. Top | #27

تخصص
    Construction Project Manager
    میزان امتیاز
    626
    رامتين جان
    خوش آمدي. روحيه ي چالشي و در عين حال بسيار محترم و منصف شما (در مقايسه با كساني كه عموماً فقط با قصد توهين و پرخاش در فوروم ها فعال هستند) بسيار قابل تقديره.
    و به نظر من حضورتون در اين جمع، بسيار ارزشمند و مفيد خواهد بود.

اتفاقا من هم به عنوان يه مجرد با سن نسبتاً بالا، سالهاست كه تكليفم رو با ازدواج مشخص كردم.
    با مسايل عاطفي هم فكر نمي كنم مشكل خاصي داشته باشم.

ولي به طور كلي شما شرايط يك فرد مجرد در جامعه استراليا رو در مقايسه با يك زوج، به خصوص از نظر مسايل اقتصادي، چطور ارزيابي مي كنيد؟
    ممنون
    پشت درياها شهري ست..... قايقي بايد ساخت.......
    Subclass 189
    Lodge:2014-05-02
    Visa Granted: 2015-02-04

12. Top | #28

تخصص
    اطلاعاتی وارد نشده
    میزان امتیاز
    478
    سلام رفیق . من تو ماگرنت هلپ فعال بودم ولی هیچوقت ملبورن نبودم . من از زمانی که به استرالیا آمدم بریزبین هستم .
    مرسي رامتين. در هر صورت خوشحالم كه تو جمعموني
    منم مجردم و دوست دارم نظرت رو بيشتر بدون تو اين بحث. مرسي

Sent from my iPhone using Tapatalk

13. Top | #29

میزان امتیاز
    175
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhd.hdr نمایش پست ها
    رامتين جان
    خوش آمدي. روحيه ي چالشي و در عين حال بسيار محترم و منصف شما (در مقايسه با كساني كه عموماً فقط با قصد توهين و پرخاش در فوروم ها فعال هستند) بسيار قابل تقديره.
    و به نظر من حضورتون در اين جمع، بسيار ارزشمند و مفيد خواهد بود.

اتفاقا من هم به عنوان يه مجرد با سن نسبتاً بالا، سالهاست كه تكليفم رو با ازدواج مشخص كردم.
    با مسايل عاطفي هم فكر نمي كنم مشكل خاصي داشته باشم.

ولي به طور كلي شما شرايط يك فرد مجرد در جامعه استراليا رو در مقايسه با يك زوج، به خصوص از نظر مسايل اقتصادي، چطور ارزيابي مي كنيد؟
    ممنون
    ممنونم دوست عزیز . به نظر من یک فرد مجرد میتونه خیلی راحت تر هزینه های زندگی را حتی در شرایط سخت مالی اداره کنه . من واقعاً هیچوقت اینجا نگرانی شدید مالی نداشتم چون اگر حتی بیکار هم بشم حتی با درآمدی که از ایران دارم میتونم هزینه های اولیه زندگی خودم را در بریزبین تامین کنم . البته اگر یه زوجی باشن که هر دوشون کار کنند شاید قابلیت ریسک بالاتری تو بعضی از مسایل مثلاً خونه خریدن داشته باشن چون اگر یکی از اونها بیکار بشه اون یکی میتونه وام خونه را پرداخت کنه

14. Top | #30

میزان امتیاز
    175
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gabric نمایش پست ها
    مرسي رامتين. در هر صورت خوشحالم كه تو جمعموني
    منم مجردم و دوست دارم نظرت رو بيشتر بدون تو اين بحث. مرسي

Sent from my iPhone using Tapatalk

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین