سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 11 از 14 نخستنخست ... 910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 134

موضوع: دورهمی خرداد 94 تهران

1. Top | #101

میزان امتیاز
    10
    سلام خدمت دوستان عزیز
    من هم به نوبه خودم با جداسازی مخالف هستم.هدف از این گردهمایی استفاده از تجربه ی دوستانیست که پیشرو هستند و نسبت به بقیه چند قدم جلوترهستند و این روش جداسازی اصلا معقول نیست.
    خواهش میکنم جداسازی نباشد.
    ممنون میشوم اگر تاریخ را حتمی کنید چون من از خوزستان میایم و باید پرواز رفت و برگشتم را الان بگیرم.آبا 22 و 22 خرداد حتمی است؟من پرواز بگیرم؟
    آقای دامون عزیز لطفا شما تصمیم نهایی را اعلام نمایید در مورد تاریخ.تشکر زیاد.

2. Top | #102

تخصص
    Civil Engineer
    میزان امتیاز
    193
    سلام دوستان عزیز. ممنون از بابت این دورهمی خوب
    همونطور که میدونید بنده جزء اولین نفراتی بودم که اعلام آمادگی کرده بودم و خیلی دوست داشتم که حتما دوباره دوستای خوب و عزیزم رو ببنیم. اما متاسفانه با نهایت تاسف و تاثر یکی از عزیزان بسیار نزدیکم فوت کردند و نمیتونم 22 خرداد همراهتون باشم. امیدوارم خدا شما دوستان عزیز رو برای خانواده هاتون نگه داره و من رو ببخشید که نمیتونم همراهتون باشم.

ممنون از لطف همتون

3. Top | #103

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    دوستان عزیز

در مورد فضای عمومی مثل پارک من هر روزی غیر از 22 خرداد رو موافقم ، کلا سرم دردمیکنه برای دورهمی اما 22 خرداد روز خاصیه و بهتره تعداد بالا تو اماکن عمومی نباشیم .

برای ما که تهران هستیم رسیدن به جلسه با یک تاکسی و یا رانندگی کوتاه امکان پذیره اما به احترام دوستانی که لطف میکنند و از شهرستان فقط برای آشنایی با دوستان مجازیشون این زحمت رو متقبل میشن ، بهتره که برنامه رو هر چه سریعتر فیکس کنیم

به هرحال بهترین جایی که تونستیم پیدا کنیم تا 50-60 نفر جا داره . زنگ زدم واسه شب جمعه نمیتونستند فضا در اختیارمون بزارند .بنا براین جمعه 22 خرداد همدیگر رو خواهیم دید در محلی که قبلا اعلام شده و در پایین این نوشته مجدد اعلام میکنم .

من خودم حتما سعی میکنم از ساعت 4 اونجا باشم . برنامه رو دو قسمت دو ساعته میکنیم . دوستانی که بچه دارند و با گرمای ساعت 4 مشکل دارند ، میتونند 6 تشریف بیارن . مجددا ساعت 6 معرفی میکنیم دوستانی که تازه اومدند و احتمالا تعدادی از دوستانی که ساعت 4 تشریف اوردند ما رو ترک خواهند کرد .
    فرمت خاصی هم نخواهیم داشت ، خیلی کژوال و دوستانه ، معرفی میکنیم خودمون رو و نیم ساعتی گپ جمعی میزنیم و بعد از اون در جمعهای چند نفره گپ میزنیم و چای و آبمیوه ای میخوریم .

مطمئننا دوستانی که لطف میکنند و زودتر میان در صورت شلوغ بودن ، رعایت بقیه را خواهند کرد .
    دیگه نیاز به اعلام حضور و ... نیست ، جمعه همدیگر رو خواهیم دید .به امید دیدار دوستان .

خیابان ولیعصر ، بالاتر از پارک ساعی بعد از داروخانه مهرگان طبقه بالای رستوران شاندیز .
    احتمالش هست که پارکینگ اختصاصی داشته باشن ( گفتند که تعمیرات دارند و اگر تا اون تاریخ تموم بشه ، مشکلی برای پارکینگ نیست)

ورودی هر نفر ده هزار تومان که همونروز پرداخت میشه به علاوه قول شفاهی که من دادم که هر فرد حداقل از منوی آنها یکی دو تا آیتم رو سفارش میده که بابت اینکه جمعه بعد از ظهر ، فضاشون رو در اختیاز ما میزارن ، مغبون نشن .( سری قبل تو کافه ریور هم همینکار رو کردیم )

4. 4 کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

hegza (2015/06/07),mahta (2015/06/07),mata (2015/06/07),omid (2015/06/07)

5. Top | #104

تخصص
    BS.A
    میزان امتیاز
    60
    نقل قول نوشته اصلی توسط دامون نمایش پست ها
    دوستان عزیز

در مورد فضای عمومی مثل پارک من هر روزی غیر از 22 خرداد رو موافقم ، کلا سرم دردمیکنه برای دورهمی اما 22 خرداد روز خاصیه و بهتره تعداد بالا تو اماکن عمومی نباشیم .

.....
    یه چند وقته از میادین به دور بودید، الان شرایط فرق کرده، اینترنت 4G داریم، این جا

در کنار جنبه نتورکینگ این قضیه، این تعداد افرادی که شرکت میکنند تقریبا هر کدام به امید اینکه دو سوال هم در این بین از شما خواهند پرسید، هم می آیند، اگر واقعا این طور باشد من فکر نمی کنم وقتی برای چای خوردن هم پیدا کنید، حالا آب میوه بماند

جدا از شوخی، بهتر نیست اون برنامه مشاوره ی با وکیل ای که قبلا قرار بود بر گذار بشود ولی نشد را، حالا که ایرانید در یک تایم مشخصی با بر اساس همون برنامه قبلی با تعداد کمتری ولی اینبار فیس تو فیس برگذار کنیم ؟

6. Top | #105

میزان امتیاز
    60
    سلام دوستان
    و عرض خسته نباشید به همه دست اندر کاران این برنامه خوب!
    چند نکته به ذهنم رسید:
    1.جدا کردن بچه ها به دو گروه انگیزه دوستان قبل از لاج را برای حضور می کاهد.
    2.برخی از دوستان مثل ما ویزای موقت در دست دارند و تکلیف شان برای طبقه بندی معلوم نیست.
    3.از طرفی اگر حتی فضا امکان حضور همه را داشته باشد؛نحوه گپ و گفت تحت تاثیر قرار میگیرد و چه بسا که ناخودآگاه بصورت سوال و جواب از نفراتی خاص درآید.
    حالا پیشنهاد من:
    1.همه مون با هم بیایم
    2.دنبال فضاهایی مثل سلف دانشگاه یا دبیرستان البرز و .... باشیم و نهایتا یه هزینه ای به سرایدار بدیم و آزادانه از محیط استفاده کنیم و جا هم زیاده دیگه!!!ماشین هم توی حیاطش جا میشه!!!
    3.هرکسی یه کاغذ با خودش بیاره که توش سوالاتش رو طبقه بندی نوشته باشه:
    سوالات مربوط به کار
    سوالات اجتماعی و فرهنگی
    سوالات مربوط به قوانین و مقررات
    و غیره!!!
    (با این کار وقتی سوال ما رو کسی دیگه میپرسه ما کنارش با یه تیک زدن و یا نوشتن لینک جواب از تکرار می پرهیزیم و
    اینکه وقتی نوبت به یه طبقه از سوالات میرسه همه افراد تمام سوالای مربوط شون رو همون موقع میپرسند و از برگشت به موضوع جلوگیری میشه
    در نهایت وقت بیشتری برای بحثهای آزاد می مونه که به مراتب برای نتورکینگ کاراتر خواهد بود)
    ببخشید زیاد شد!

7. کاربر مقابل از pisces90 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

LightMoon (2015/06/07)

8. Top | #106

تخصص
    Freelance Software Developer
    میزان امتیاز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط pisces90 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    و عرض خسته نباشید به همه دست اندر کاران این برنامه خوب!
    چند نکته به ذهنم رسید:
    1.جدا کردن بچه ها به دو گروه انگیزه دوستان قبل از لاج را برای حضور می کاهد.
    2.برخی از دوستان مثل ما ویزای موقت در دست دارند و تکلیف شان برای طبقه بندی معلوم نیست.
    3.از طرفی اگر حتی فضا امکان حضور همه را داشته باشد؛نحوه گپ و گفت تحت تاثیر قرار میگیرد و چه بسا که ناخودآگاه بصورت سوال و جواب از نفراتی خاص درآید.
    حالا پیشنهاد من:
    1.همه مون با هم بیایم
    2.دنبال فضاهایی مثل سلف دانشگاه یا دبیرستان البرز و .... باشیم و نهایتا یه هزینه ای به سرایدار بدیم و آزادانه از محیط استفاده کنیم و جا هم زیاده دیگه!!!ماشین هم توی حیاطش جا میشه!!!
    3.هرکسی یه کاغذ با خودش بیاره که توش سوالاتش رو طبقه بندی نوشته باشه:
    سوالات مربوط به کار
    سوالات اجتماعی و فرهنگی
    سوالات مربوط به قوانین و مقررات
    و غیره!!!
    (با این کار وقتی سوال ما رو کسی دیگه میپرسه ما کنارش با یه تیک زدن و یا نوشتن لینک جواب از تکرار می پرهیزیم و
    اینکه وقتی نوبت به یه طبقه از سوالات میرسه همه افراد تمام سوالای مربوط شون رو همون موقع میپرسند و از برگشت به موضوع جلوگیری میشه
    در نهایت وقت بیشتری برای بحثهای آزاد می مونه که به مراتب برای نتورکینگ کاراتر خواهد بود)
    ببخشید زیاد شد!
    سلام، با این روش خیلی موافقم.

9. Top | #107

میزان امتیاز
    0
    سلام، من تازه با این فروم آشنا شدم. اگه امکانش هست 4 نفر به لیستتون اضافه کنید: بهزاد -سارا -مینا و عباس
    ممنون از برگزاری دورهمی،خیلی عالیه!

10. Top | #108

میزان امتیاز
    8
    سلام. لطفا من و همسرم رو هم اضافه كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

11. Top | #109

میزان امتیاز
    0
    سلام؛ من هم فرم رو پر كردم براي 2 نفر
    ضمناً يك پيشنهاد دارم كه البته نميدونم قبلا مطرح شده يا نه؛ نظرتون درباره راه اندازي يك شبكه اجتماعي (مثلا در telegram يا whatsapp) چيه؟ به خصوص براي انجام چنين جلسه اي، به نظرم ميرسه تنظيمش توي گروه خيلي سخت باشه. به علاوه سرعت ارتباطي و انعطاف بالاتري هم داريم اونجا.
    ممنون ميشم نظرتون رو بدونم، هرچند كه ميدونم به اين تاپيك مربوط نيست، ولي چون در راستاي هماهنگي براي ديدار بود اينجا مطرح كردم.

12. Top | #110

تخصص
    Software Enginner
    میزان امتیاز
    82
    نقل قول نوشته اصلی توسط imanyou نمایش پست ها
    سلام؛ من هم فرم رو پر كردم براي 2 نفر
    ضمناً يك پيشنهاد دارم كه البته نميدونم قبلا مطرح شده يا نه؛ نظرتون درباره راه اندازي يك شبكه اجتماعي (مثلا در telegram يا whatsapp) چيه؟ به خصوص براي انجام چنين جلسه اي، به نظرم ميرسه تنظيمش توي گروه خيلي سخت باشه. به علاوه سرعت ارتباطي و انعطاف بالاتري هم داريم اونجا.
    ممنون ميشم نظرتون رو بدونم، هرچند كه ميدونم به اين تاپيك مربوط نيست، ولي چون در راستاي هماهنگي براي ديدار بود اينجا مطرح كردم.
    قبلا در تلگرام گروه ساخته شده، و داخل فروم هم تاپیک برای جوین شدن گذاشته شده.
    این تاپیکشه:جامعه باز ایرانیان استرالیا در شبکه های اجتماعی
    subclass 476
    Lodge: 2 Feb 2015............Case officer: 4 March 2015..............Medical and PCC sent: 10 March 2015...........Visa Grant: 12 March 2015

Subclass 189
    EOI submitted: 15 Feb 2017
    Point claimed: 65
    Software engineer
    Invited: 15 March 2017 ..........Lodge: 19 March 2017......Co Contacted :31 March 2017...Provided documents:10 Ari 2017...
    Visa Grant: waiting

صفحه 11 از 14 نخستنخست ... 910111213 ... آخرینآخرین