سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 23 از 23

موضوع: اخذ ویزا از طریق جاب آفر و معایب و مزایا (امکان اخذ اقامت دائم و ...)

1. Top | #21

میزان امتیاز
    29
    نقل قول نوشته اصلی توسط drmohamad نمایش پست ها
    سلام.من الان مالزی زندگی میکنم و دارگ دوره جوشکاری میبینم.از عزیزان سوال داشتم کهدقیقا چه مدارکی رو واسه جاب آفر سفارت استرالیا نیاز داره.قرار شده در ازای پرداخت هزینه ای برای من جاب آفر بگیرن,البته بعد از گرفتن مدرک جوشکاری و آیلتس.برای کیس من نمره آیلتس چقدر میخوان و قرار داد جاب آفر چند ساله است و آیا اون قرار داد رو که متعهد میشن رو وقتی برم استرالیا بهم میپردازند یا بقول دوستمون مثل هندی ها بهمون اون مبلغ رو نمیدند؟
    كلي سوال پرسيدين كه جواب اكثرش روي سايت خود اداره مهاجرت هست. اگر قرار هست كسي براتون جاب افر بگيره كه خب خودشم بايد بهتون بگه چه مداركي لازمه.
    من ميترسم تشريف بياريد اينجا بعد به بهانه اي ( مثلا مشكلات مالي ) بخواهند تغييري توي شرايط كار يا حقوقتون بدهند، اونوقته كه همونطور كه گفتم توي دردسر مي افتيد. البته اگر افر واقعي باشه و به تخصص شما نياز باشه ممكن هست همه چيز به خوبي و خوشي بگذرد. طول مدت جاب افر هم تا جايي كه من ميدونم براي اين ويزا نميتونه كمتر از يك سال باشه. ولي ميتوانند در كمتر از يك سال به بهانه اي شمارو اخراج كنند. بنابراين خيلي نميشه روي جاب افر حساب گذاشت حتي اگر بدون تاريخ انقضا باشه.

2. 2 کاربر مقابل از mohajer0 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

afshin (2015/11/14),Newlife (2015/05/29)

3. Top | #22

تخصص
    :)
    میزان امتیاز
    108
    گپ و گفت تلگرامي در مورد ويزاي ٤٥٧ و ٤٧٦ و تبديل آنها به ١٨٦ :

- اين گفتگو با پيام امير شروع شد- :

امير مهدوي:
    من یه ماه پیش 457 لاج کردم
    قبلش رو 476 بودم که 9 آگوست اکسپایر شد
    برای 189 هم eoi پر کردم ولی چون صف برنامه نویسا طولانیه فکر میکنم 2017 اینوایت بشم
    اگه در مورد 457 کسی سوالی داشت تا جایی که بتونم در خدمتم

محمد:
    پس از مدت اکسپایر ویزات تا رسیدن ویزایه بعدی چجوری میمونی اونجا؟

دامون:
    رو بريج ويزا خواهند بود

محمد:
    چقدره؟ ۱۸ ماه درسته؟

دامون:
    تا زماني كه تصميم روي ويزاي ٤٥٧ نهائي بشه

دامون به امير:
    شما كه ايلتس ٦ و اسسمنت رو داشتي احتمالا بالآي سه سال سابقه كار هم داشتيد گير ميدادي به كارفرما واسه ١٨٦

امير:
    سابقه کارم دو سالش برای تایید مدرک پرید، موند 6 ماه ایران یه سال اینجا، نمیدونم اون دو سالو حساب میکردن یا نه
    اتفاقا بهشون گفتم، گفتن ما 457 راحت تریم چون باهاش آشناییم، منم گفتم بهتر از اینه که برگردم ایران و منتظر اینوایت باشم
    اتفاقا آیلتس 7 هم دارم
    کلا ترجیح دادم زودتر ویزای مستقل بگیرم و از این شرکت در بیام

دامون:
    اتفاقا يه نكته قانوني قشنگ هست كه ميشه از اون دوسال استفاده كرد واسه ١٨٦ . دقيقا به خاطر اينكه زودتر از دست كارفرما راحت بشي ، ١٨٦ گزينه بهتريه .

امير:
    اااااا من نمیدونستم اینو
    ولی خوب فکر کنم کارفرما خودش میدونست که قابل اطمینان نیستم برا همین رو 457 اصرار داشت
    مرسی دامون جان بابت اطلاعات مفید
    راستی اون دو سال برای 190 هم قابل استفاده است؟!
    داشتم فکر میکردم اگه از اول eoi پر کنم برای 190 ویکتوریا شاید زودتر اینوایت بشم
    ولی 3 سال سابقه میخواست که من به همون دلیلی که گفتم فکر کردم شامل من نمیشه
    به نظرتون بکنم این کارو؟!

دامون:
    ویکتوریا خیلی قابل اعتماد نیست واقعا . مثلا من بر اساس تجربه فهمیدم به دات نت کارها خیلی سخت اسپانسری میده !!! اما ضرری که نداره چرا نمیفرستی ؟

امير:
    آخه میترسم باز برم ته صف
    الان حداقل مطمئنم اوایل 2017 اینوایت میشم
    کاش همون اول تیک 190 رو هم میزدم
    عبرت میشه برا سایرین

دامون:
    یه eoi دیگه پر کن

امير:
    مگه میشه دو تا همزمان بره جلو؟!

دامون:
    بله میشه

امير:
    ااااا خوب اینم به چیزایی که نمیذونستم اضافه شد
    خوب الان یکی دیگه پر میکنم و توش فقط تیک 190 میزنم
    فقط من که دارم ادعا میکنم 3 سال سابقه دارم اگه بعدا آفیسر بگه اون دو سال اولش حساب نیست ریجکت بشم که خیلی ضایع میشه

دامون:
    ادعا توی ای او آی نکن . بزار به حساب شانست و نظر ویکتوریا . برای اونا بفرست رزومه و نامه سابقه کار ها رو . اگر ملبورن مشغول به کاری حتما نامه از کارفرمات رو هم بزار و یه سابمیشن بنویس که خیلی خفنی و الریدی در ملبورن کار مرتبط داری

امير:
    آره اتفاقا کار پرمننت دارم و نزدیک 18 ماهه همینجا مشغولم

مهرنوش:
    امیر حتما باید شرکت ها سهمیه واسه اسپانسر شدن داشته باشن. یا همه شرکتا میتونن؟

امير:
    باید سهمیه داشته باشن
    گرفتن سهمیه برا شرکت ما دو ماه طول کشیده بود
    بهتره زودتر بهشون بگید
    شرکت ما قبلا برای دو تا کلمبیایی اقدام کرده بود و یه سهمیه 20 نفری گرفته بود
    برای همین وقتی نوبت من شد کار خیلی سریع پیش رفت فکر کنم یه هفته ای گرفتن اسپانسرشیپ رو

دامون:
    بهش میگن SBS به هر شرکتی نمیدن ولی خیلی هم سخت نیست گرفتنش

مهرنوش:
    اهان. خب فک نمیکنم اونقدر واسشون با ارزش باشم که برن درخواست سهمیه بدن. اگه همینجوری میتونستن خوب بود

دامون:
    هر شرکتی که حتی یک کارمند روی ۴۵۷ داشته باشه باید هر سال یک درصد حقوقی که میده رو هزینه اموزش نیروهای استرالیایی بکنه یا اگر نکنه باید دو درصد رو جریمه بده . برای همین معمولا شرکتهای بزرگ برای اولین نیروی ۴۵۷ خیلی مقاومت میکنند

مهرنوش:
    شرکت ما یک شرکت خیلی کوچیکه و پولدار هم نیست! همون بشینم زبان بخونم بهتره

امير:
    شرکت منم کوچیکه و پولدار نیست ولی هزینه پیدا کردن نیروی جدید و تربیتش برای هر شرکتی خیلی بالاست
    به نظرم حتمن بهشون بگو، اینو کارفرمام خودش اعتراف کرد

مهرنوش:
    میترسم که بترسن که من نمیتونم پی ار بگیرم. قراره باهام پرمننت ببندن.نبندن

دامون:
    اتفاقا وقتی ۴۵۷ بگیرن برات خیالشون راحته تا دوسال هستی پیششون . میخواید من براشون یه نامه بزنم مزیاتها رو توضیح بدم ؟ ید طولایی در قانع کردن کارفرماها دارم . نمونش اون رفیقی که میگفت سیدنی بو میده اگه الان اقامت داپمش رو گرفته باشه احتمالا به خاطر نامه هاییه که من برای کارفرماش نوشتم .

مهرنوش:

چه خوب. قرار داد پرمننت رو بستم ازتون راهنمایی میگیرم. مرسی خیلی توضیحات خوبی بود

راستی من داخل سایت اداره مهاجرت ویزای 190 ویکتوریا دیدم که نوشته ممکنه واسه کسایی که تو ویکتوریا 6 ماه کار کنن برای نمره زبان استثنا قائل بشن. یعنی رشته ما ایچ اسکیل 7 میخواد واسه اسپانسری ویکتوریا ولی مثلا امتیاز مون برسه ولی ایلتس 6.5 داشته باشیم قبول میکنن؟

احمد:
    اگه ویزامون از 457 تبدیل بشه به 186 کاملا مثل بقیه pr ها میشیم و هرجا بخوایم میتونیم کار کنیم؟ چند سال باید صبر کنیم تا سیتیزنی؟

احمد:
    میشد از همون اول مستقیم 186 کارفرما برامون بگیره؟ دلیلی داره که ممکنه کارفرما قبول نکنه این رو؟

دامون:
    بله ميشه اما كارفرما برأي اينكه شما رو بيش از دوسال به خودش bind كنه معمولا پيشنهاد نميده

احمد:
    اگه با ویزای 457 بیایم استرالیا و بعد از 2 سال از طریق کارفرما تبدیلش کنیم به pr که فکر کنم همون همون 186 یا 187 هست، میتونیم از شرکت بیایم بیرون یا باز هم باید چند سال تو اون شرکت بمونیم؟

دامون:
    بعد از أقامت دايم ديگه لازم نيست نگران كارفرما باشيد.
    ١٨٦ دو تا استريم داره
    اونيكه بعد از دوسال ٤٥٧ ميتونيد بگيريد
    Transition stream
    اونيكه مستقيم هست
    Direct entry

امير سعادت ( يا سادات):

دوستان يه سوال راجع به سابقه كار برا ويزاي ١٨٦ داشتم. شركتمون حاضر شده براي ١٨٦ اسپانسرم بشه بعد از يكسال كار كردن. من براي direct entry احتياج به سه سال سابقه كار دارم كه دوسالش مربوط به ايران و يكسالش مربوط به استراليا. نگراني كه دارم اينه كه عنوان شغلي استراليام خيلي به عنوان اسسمنت مدركم نزديك نيست . ايا اين سوابق كاري هم بايد بررسي بشه توسط engineer australia يا اينكه نيازي نيست؟ و اينكه اگه از شركت بخوام عنوان شغليمو در nomination letter تغيير بده كفايت ميكنه يا اينكه قرارداد هم بايد تغيير كنه ؟

دامون:
    سه سال اوکیه با این شرایط که فرمودید . تایید سابقه کار از انجمن مهندسین هم نمیخواد . اما کد رشته کاری با کد اسسمنتتون باید هماهنگ باشه .

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. 2 کاربر مقابل از maryam.K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

cinere (2016/09/12),Migrant (2016/09/12)

5. Top | #23

تخصص
    فروشنده
    میزان امتیاز
    1
    با سلام خدمت دوستان من میخواستم از طریق business expansion روی ویزای ۴۵۷ اقدام کنم من ۳۵ سال به مدت ۴ ساله که مغازه پوشاک دارم ولی اجاره کردم و کارت مباشرت اون صنف رو هم دارم بیزینس هم بد نیست گردش مالی خوبی داره میشه بگید میتونم اقدام کنم یا خیر و یه وکیل هم برای انجام کار نیاز دارم

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123