سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 1 از 9 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 81

موضوع: چه تخصص هایی بیشتر در استرالیا مورد نیازه؟

1. Top | #1

میزان امتیاز
    1

چه تخصص هایی بیشتر در استرالیا مورد نیازه؟

سلام دوستان، همونطور که از عنوان موضوع مشخصه، میخواستم بدونم چه تخصص هایی تو استرالیا بیشتر مورد نیازه که اگه کسی بخواد بره اونجا، بیشتر رو اون تخصص تمرکز کنه؟
    خیلی ممنون میشم که جواب بدین، شاید برای بقیه هم همین سوال مطرح باشه.

2. کاربر مقابل از mohamadreza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

soolmaz (2015/05/12)

3. Top | #2

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    متوجه سوالتون نمیشم دوست عزیز .
    باید توی کانتکست خودش صحبت بشه.

مثلا یه برنامه نویس میپرسه در تاپیک مشخص که چه تخصصهایی در حوزه برنامه نویسی بیشتر مورد نیازه و روی اونها تمرکز میکنه یا یک مهندس عمران یا ...
    سوال شما مثل این سوال معروفیه که بارها ازم پرسیده شده که" استرالیا کلا چطوره ؟" جواب منم همیشه این بوده که "خوبه ، سلام میرسونه"

4. 3 کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

afshin (2015/05/13),Mehnoosh-Mohamad (2015/05/12),Newlife (2015/05/12)

5. Top | #3

میزان امتیاز
    60
    میشه بفرمایید یه مهندس عمران که 10 سال سابقه کار داره و تقریبا توی حوزه های اجرا و طراحی و دفتر فنی انقدری تجربه داره که بتونه روی هریک بیشتر تمرکز کنه و دانش بیشتری کسب کنه؛
    باید چیکار کنه؟یعنی توی کدوم حوزه بیشتر تمرکز کنه و بیشتر امیدوار باشه برای پیدا کردن کار؟

6. Top | #4

میزان امتیاز
    89
    نقل قول نوشته اصلی توسط pisces90 نمایش پست ها
    میشه بفرمایید یه مهندس عمران که 10 سال سابقه کار داره و تقریبا توی حوزه های اجرا و طراحی و دفتر فنی انقدری تجربه داره که بتونه روی هریک بیشتر تمرکز کنه و دانش بیشتری کسب کنه؛
    باید چیکار کنه؟یعنی توی کدوم حوزه بیشتر تمرکز کنه و بیشتر امیدوار باشه برای پیدا کردن کار؟
    هیچ کدام. یه کتاب زبان باز کنه و شروع کنه زبان خوندن و تمرین لیسنینگ و اسپیکینگ.

7. کاربر مقابل از Newlife عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

pisces90 (2015/05/26)

8. Top | #5

میزان امتیاز
    162
    نقل قول نوشته اصلی توسط Newlife نمایش پست ها
    هیچ کدام. یه کتاب زبان باز کنه و شروع کنه زبان خوندن و تمرین لیسنینگ و اسپیکینگ.
    متوجه منظورتون نمیشم. یعنی شما فکر میکنید یه مهندس تازه کار با سابقه یکی دو سال ولی با زبان خیلی خوب راحتتر میتونه کار پیدا کنه نسبت به یه مهندس با 10 سال سابقه ولی با زبان متوسط؟
    و اینکه منظورتون از زبان بیشتر زبان فنی مربوط به رشته کاری هست و یا زبان محاوره ای؟
    ممنون میشم اگه توضیخ بیشتری بدید.
    Mohammad (Mike) Akrami
    Visa190-VIC
    lodge:15 April 2015
    Visa Grant: 30 Sep 2015
    َIn Melbourne from:Feb 2016
    خدایا حال ما خوب است. حال بقیه رو هم خوب کن...

9. Top | #6

میزان امتیاز
    89
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehnoosh-Mohamad نمایش پست ها
    متوجه منظورتون نمیشم. یعنی شما فکر میکنید یه مهندس تازه کار با سابقه یکی دو سال ولی با زبان خیلی خوب راحتتر میتونه کار پیدا کنه نسبت به یه مهندس با 10 سال سابقه ولی با زبان متوسط؟
    و اینکه منظورتون از زبان بیشتر زبان فنی مربوط به رشته کاری هست و یا زبان محاوره ای؟
    ممنون میشم اگه توضیخ بیشتری بدید.
    ایشون گفتن عمران و منم با توجه به سوالش جواب دادم، یه عمرانی باید با کارگر جماعت نیوزلندی با اون لهجه تیر و داغون حرف بزنه، تو جلسات حرف بزنه و بشنوه و بفهمه. با سرپرست کارگاه، با راننده با همه باید حرف بزنه. چه تخصصی و چه محاوره ای. من هر مهندسی رو نگفتم، هر کی با توجه به نوع کارش فرق داره وضعش. این در مورد صنایع هم صادقه. در مورد کامپیوتری ها حرف شما متینه. بهتره رو اسکیلاشون بیشتر کار کنند. در مورد مکانیکی ها کیس با کیس فرق داره. در مورد شیمی و نفت بازم اسکیل حرف اول رو میزنه. البته اینها همش برداشت منه که فکر کنم هم درست باشه تا حدودی.
    ولی قانون کلی اینه که شما زبان رو تا حد امکان خوب کن.

10. 3 کاربر مقابل از Newlife عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Mehnoosh-Mohamad (2015/05/25),pisces90 (2015/05/26),shohi (2015/08/01)

11. Top | #7

میزان امتیاز
    162
    ممنون از جواب کاملتون.
    Mohammad (Mike) Akrami
    Visa190-VIC

12. Top | #8

میزان امتیاز
    60
    نقل قول نوشته اصلی توسط Newlife نمایش پست ها
    ایشون گفتن عمران و منم با توجه به سوالش جواب دادم، یه عمرانی باید با کارگر جماعت نیوزلندی با اون لهجه تیر و داغون حرف بزنه، تو جلسات حرف بزنه و بشنوه و بفهمه. با سرپرست کارگاه، با راننده با همه باید حرف بزنه. چه تخصصی و چه محاوره ای. من هر مهندسی رو نگفتم، هر کی با توجه به نوع کارش فرق داره وضعش. این در مورد صنایع هم صادقه. در مورد کامپیوتری ها حرف شما متینه. بهتره رو اسکیلاشون بیشتر کار کنند. در مورد مکانیکی ها کیس با کیس فرق داره. در مورد شیمی و نفت بازم اسکیل حرف اول رو میزنه. البته اینها همش برداشت منه که فکر کنم هم درست باشه تا حدودی.
    ولی قانون کلی اینه که شما زبان رو تا حد امکان خوب کن.
    وااااای چقدر وحشتناک!!!کاملا منظقیه ... و بدبختی ما اینه که من صنایع خوندم و همسرم عمران و فکر کنم از گشنگی بمیریم اونجا!!!!
    توی رشته عمران کسی میتونه بعنوان نقشه کش استخدام شه که کمتر بخواد حرف بزنه؟؟؟؟
    گذروندن دوره توی Navitas و یا Tafe تاثیری توی پیدا کردن شغل نداره؟
    منظور من از سوالات بالا این نیست که اهمیت زبان رو انکار کنم بلکه میخوام بدونم چطور میشه موازی با خوندن زبان توانایی های دیگرو بالا برد
    مرسی از پاسخ خوبتون

13. Top | #9

میزان امتیاز
    162
    در مورد نقشه کشی میدونم که اونایی که تسلط به نقشه کشی داشتن تونستن کار پیدا کنن. من خودم به Navitas فکر کرده بودم ولی فکر کنم برای تازه فارغ التحصیلان باشه.
    Mohammad (Mike) Akrami
    Visa190-VIC

14. کاربر مقابل از Mehnoosh-Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

pisces90 (2015/05/27)

15. Top | #10

تخصص
    Construction Project Manager
    میزان امتیاز
    626
    نقل قول نوشته اصلی توسط pisces90 نمایش پست ها
    وااااای چقدر وحشتناک!!!کاملا منظقیه ... و بدبختی ما اینه که من صنایع خوندم و همسرم عمران و فکر کنم از گشنگی بمیریم اونجا!!!!
    توی رشته عمران کسی میتونه بعنوان نقشه کش استخدام شه که کمتر بخواد حرف بزنه؟؟؟؟
    گذروندن دوره توی Navitas و یا Tafe تاثیری توی پیدا کردن شغل نداره؟
    منظور من از سوالات بالا این نیست که اهمیت زبان رو انکار کنم بلکه میخوام بدونم چطور میشه موازی با خوندن زبان توانایی های دیگرو بالا برد
    مرسی از پاسخ خوبتون

نكته ي زبان اينه كه شما در درجه ي اول بايد بتونيد توي مصاحبه شغلي تاييد بشيد تا بعد بتونيد به عنوان نقشه كش يا ... كار كنيد.
    پس همچنان زبان حرف اول رو مي زنه.

اما غير از اون من فكر مي كنم شناخت استانداردها و آيين نامه ها، تسلط بر نرم افزارهاي تخصصي (براي عمران غير از sap و ...، Revit هم داره حسابي جا باز مي كنه) مي تونه موثر باشه فكر مي كنم.
    پشت درياها شهري ست..... قايقي بايد ساخت.......
    Subclass 189
    Lodge:2014-05-02
    Visa Granted: 2015-02-04

16. 2 کاربر مقابل از mhd.hdr عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

hamed.simop (2016/08/20),pisces90 (2015/05/27)

صفحه 1 از 9 123 ... آخرینآخرین