سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 3 از 9 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 81

موضوع: چه تخصص هایی بیشتر در استرالیا مورد نیازه؟

1. Top | #21

میزان امتیاز
    4
    سلام دوستان عزیز ممنون میشم راهنمایی کنید
    مخصوصا دامون جان عزیز
    یه سوال دارم !
    یه چیزی به ذهنم رسیده خواستم از شما هم بپرسم ببینم به نظرت عملی هست یا نه

من کاردانی کامپیوترم و میخوام کارشناسیمو بگیرم، تخصصم هم کافی شاپ و میتونم به اشپزی گسترشش بدم
    یکی از دوستانم در شرکت برنامه نویسی هست و حرفه ای
    به نظرت ممکنه در حین تحصیل من بهش پول بدم اون همون پول رو برام بفرسته بیمه و اینجوری سابقه فیک بیمه برام رد شه از اون شرکت، همینطور برای حقوق ...
    بعد 5-6 سال نامه ازش بگیرم شرح وظایف و ... + پرینت بیمه و ... باهاش ویزا بگیرم برا انجا
    اونجا که اومدم مشغول شم تو فیلد حرفه ی خودم کافه و بار و ... ؟ (بعد از 1 سال یا کمتر خودم یه کافه بزنم ؟)

ممنون از راهنماییتون عزیزان

2. Top | #22

میزان امتیاز
    286
    نقل قول نوشته اصلی توسط اقا پیام نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز ممنون میشم راهنمایی کنید
    مخصوصا دامون جان عزیز
    یه سوال دارم !
    یه چیزی به ذهنم رسیده خواستم از شما هم بپرسم ببینم به نظرت عملی هست یا نه

من کاردانی کامپیوترم و میخوام کارشناسیمو بگیرم، تخصصم هم کافی شاپ و میتونم به اشپزی گسترشش بدم
    یکی از دوستانم در شرکت برنامه نویسی هست و حرفه ای
    به نظرت ممکنه در حین تحصیل من بهش پول بدم اون همون پول رو برام بفرسته بیمه و اینجوری سابقه فیک بیمه برام رد شه از اون شرکت، همینطور برای حقوق ...
    بعد 5-6 سال نامه ازش بگیرم شرح وظایف و ... + پرینت بیمه و ... باهاش ویزا بگیرم برا انجا
    اونجا که اومدم مشغول شم تو فیلد حرفه ی خودم کافه و بار و ... ؟ (بعد از 1 سال یا کمتر خودم یه کافه بزنم ؟)

ممنون از راهنماییتون عزیزان
    ببخشید که دخالت میکنم ولی من بعید میدونم با توجه به اینکه دامون ایجنت رسمی هست و قوانین رو میدونه، به چنین سوال جواب بده و برای خودش دردسر ایجاد کنه.

شما هم لطفا هر تقلبی که میخواین بکنین و یا هر دروغی که میخواین بگین، خودتون تنهایی انجام بدین و با افتخار همه جا فریاد نزنین. باور کنین به اندازه کافی همین الان از دست *زرنگی* های دوستان ایرانی، دردسر برای هممون ایجاد شده.

3. 4 کاربر مقابل از Nerd عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

babaak (2015/07/28),Hamidreza (2016/02/24),Mehnoosh-Mohamad (2015/07/28),mehran (2015/07/28)

4. Top | #23

میزان امتیاز
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nerd نمایش پست ها
    ببخشید که دخالت میکنم ولی من بعید میدونم با توجه به اینکه دامون ایجنت رسمی هست و قوانین رو میدونه، به چنین سوال جواب بده و برای خودش دردسر ایجاد کنه.

شما هم لطفا هر تقلبی که میخواین بکنین و یا هر دروغی که میخواین بگین، خودتون تنهایی انجام بدین و با افتخار همه جا فریاد نزنین. باور کنین به اندازه کافی همین الان از دست *زرنگی* های دوستان ایرانی، دردسر برای هممون ایجاد شده.
    من نظر هر کسی دوست داره رو خواستم، شما هم اگه اطلاعی نداری میتونستید چیزی ننویسید، این سایت برای تبادل نظرات هستش ! حالا از هر راهی ! باید تحلیل بشه ! در ضمن ممکنه این راه و سوال برای خیلیای دیگه هم باشه ! هه ! کل دنیا داره رو زرنگی میچرخه ! شما هم اختیارتون دست خودتونه ! میتونید یه مسیر صاف رو بگیرید برید ، مگه من میام بگم چرا اینجوری میکنی، اون کارو کن و ...
    لطفا اگر ایده یا فکر خوب یا راهکاری دارید خوشهال میشیم ما رو هم ... اگه نه که ...

5. Top | #24

تخصص
    مهندس
    میزان امتیاز
    75
    نقل قول نوشته اصلی توسط اقا پیام نمایش پست ها
    من نظر هر کسی دوست داره رو خواستم، شما هم اگه اطلاعی نداری میتونستید چیزی ننویسید، این سایت برای تبادل نظرات هستش ! حالا از هر راهی ! باید تحلیل بشه ! در ضمن ممکنه این راه و سوال برای خیلیای دیگه هم باشه ! هه ! کل دنیا داره رو زرنگی میچرخه ! شما هم اختیارتون دست خودتونه ! میتونید یه مسیر صاف رو بگیرید برید ، مگه من میام بگم چرا اینجوری میکنی، اون کارو کن و ...
    لطفا اگر ایده یا فکر خوب یا راهکاری دارید خوشهال میشیم ما رو هم ... اگه نه که ...
    من وارد مکالمه شما و nerd نمی شم ولی یک چیز هست: دوستانی که سمت رسمی در استرالیا دارند (وکیل مهاجرتی، مشاور مالی واقتصادی،...) معمولا" اجتناب می کنند از اینکه چیزی هایی رو که حالت دور زدن قوانین داشته باشه، بصورت عمومی مطرح کنند. شاید اگه بصورت حضوری و خصوصی ملاقاتی باشه، راهنمایی هایی بکنند ولی این چیزها رو مکتوب(حتی به زبان فارسی و در دنیای مجازی) جایی نمی نویسند حتی پشت تلفن هم دیدم که اکراه دارند از بیان خیلی مطالب.
    موفق باشید

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

6. Top | #25

میزان امتیاز
    162
    ببین پیام
    بله شدنیه. جایی که من کار میکنم قبلا یه همکار داشتیم که ویزای دانشجویی گرفت اومد استرالیا و داره درس میخونه و چون با باباش با مدیر شرکت رفیق بود مدیرمون براش بیمه اش رو رد کرده توی این مدت. ولی خوب به هرحال برای شرکتهای کوچیک آتی که همه توی اداره کار میکنن و هر ماه ممکنه مسیول بیمه بره اونجا و چک کنه یه کم ریسکیه و هر کسی اینکار رو نمیکنه.
    Mohammad (Mike) Akrami
    Visa190-VIC
    lodge:15 April 2015
    Visa Grant: 30 Sep 2015
    َIn Melbourne from:Feb 2016
    خدایا حال ما خوب است. حال بقیه رو هم خوب کن...

7. Top | #26

میزان امتیاز
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mint نمایش پست ها
    من وارد مکالمه شما و nerd نمی شم ولی یک چیز هست: دوستانی که سمت رسمی در استرالیا دارند (وکیل مهاجرتی، مشاور مالی واقتصادی،...) معمولا" اجتناب می کنند از اینکه چیزی هایی رو که حالت دور زدن قوانین داشته باشه، بصورت عمومی مطرح کنند. شاید اگه بصورت حضوری و خصوصی ملاقاتی باشه، راهنمایی هایی بکنند ولی این چیزها رو مکتوب(حتی به زبان فارسی و در دنیای مجازی) جایی نمی نویسند حتی پشت تلفن هم دیدم که اکراه دارند از بیان خیلی مطالب.
    موفق باشید

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
    خدا خیرت بده که اینقدر روان و خوب و در کمال ادب جملات از نوع خبری رو گفتید ! من با این قضیه مشکلی ندارم اگر جناب دامون به هر دلیلی نخوان پاسخ بدن ! و ایشون رو کاملا درک میکنم و بهشون حق میدم ! مشکل من چیز دیگری بود ...
    این مسائل و این راه ها قطعا من اولین نفر نیستم که براش سوال هست، آخرین هم نیستم ! شاید سمت و سوی زندگی هر کسی جوری باشه که امکان نداشته باشه رسما در چارت سازمانی خواسته شده ی سازمان مهاجرتی استرالیا پیش بره ! ولی تخصص خاص خودشو داره ! و از اونجایی که هر کسی بخواد آزاد هست هر جایی که میخواد زندگی کنه ! از این طریق بتونه به هدف و خواسته و ارزوش برسه ! فکر هم نمیکنم چیز اونقدر بدی باشه که کسی بخواد همچین واکنشی نشون بده، قتل که نکردم ! اینم یه راه ! پس به جای جبهه گیری (البته اینا رو با شما نبودمااا ) بیاید گفتگو کنیم روی این موضوع !
    باز هم تشکر برای با حوصله و منطقی پاسخ دادنتون

8. Top | #27

میزان امتیاز
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehnoosh-Mohamad نمایش پست ها
    ببین پیام
    بله شدنیه. جایی که من کار میکنم قبلا یه همکار داشتیم که ویزای دانشجویی گرفت اومد استرالیا و داره درس میخونه و چون با باباش با مدیر شرکت رفیق بود مدیرمون براش بیمه اش رو رد کرده توی این مدت. ولی خوب به هرحال برای شرکتهای کوچیک آتی که همه توی اداره کار میکنن و هر ماه ممکنه مسیول بیمه بره اونجا و چک کنه یه کم ریسکیه و هر کسی اینکار رو نمیکنه.
    درود، ممنون از پاسختون
    یعنی زمانی که در استرالیا بوده تو ایران براش بیمه رد میشده ؟ مطمئنید سازمان مهاجرتی بیمه و سوابق کاریشون رو قبول میکنه ؟ تداخل دارن این 2 که !!

9. Top | #28

تخصص
    IELTS Instructor/NAATI Certified Translator
    میزان امتیاز
    67
    آقا پیام
    من فکر میکنم نمیتونین از کار حین تحصیل استفاده کنین و ازش امتیاز بگیرین .... هر چند که مطمئن نیستم...
    از یه وکیل مهاجرتی، اول این رو بپرسین و مطمئن بشین... بعد به فکر بعدش باشین.
    (Biomedical Engineer ANZSCO 233913 (Visa 189
    Skill Assessment Positive: 26-11-2013
    IELTS Score 8 : 20-06-2014
    EOI Submited: 26-06-2014
    Invitation: 28-07-2014
    Lodge: 13-08-2014
    Case Officer: 12-11-2014
    Medical : 24-11-2014
    Visa Grant: 09-07-2015

10. Top | #29

میزان امتیاز
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط هانیه نمایش پست ها
    آقا پیام
    من فکر میکنم نمیتونین از کار حین تحصیل استفاده کنین و ازش امتیاز بگیرین .... هر چند که مطمئن نیستم...
    از یه وکیل مهاجرتی، اول این رو بپرسین و مطمئن بشین... بعد به فکر بعدش باشین.
    سلام
    ممنون
    در حد اینکه اون مدت رو نادیده بگیرن ولی دیگه از سابقه ی بعد تحصیل کم نکنن که فکر کنم خوب باشه !
    مثال: 5سال بعد تحصیل 2 سال حین تحصیل، اون 2 سال رو نهایتا کم کنن به عنوان غیر حرفه ای بودن ... دیگه با اون 5 سال کاری نداشته باشن ..
    نظرتون رو راجع به سابقه ی فیک هم خواستم بدونم اگه اطلاعی دارید ...
    ممنون

11. Top | #30

تخصص
    IELTS Instructor/NAATI Certified Translator
    میزان امتیاز
    67
    اون مدت رو به دلیل حرفه ای نبودن کسر نمیکنن... به دلیل اینکه تو منطق اونا کار همزمان با تحصیل به صورت فول تایم که بشه ازش بیمه و سابقه و نهایتن امتیاز دربیاد، بی معنیه.

در اون مورد اطلاعی ندارم... ولی میدونم تو سابقه کاری که بخاد تبدیل به امتیاز بشه خیلی سخت گیری میکنن و در صورت عملی بودن این فکر باید خیلی زیاد همه جوانب رو در نظر بگیرین. چیز بیشتری نمیدونم.
    (Biomedical Engineer ANZSCO 233913 (Visa 189
    Skill Assessment Positive: 26-11-2013
    IELTS Score 8 : 20-06-2014
    EOI Submited: 26-06-2014
    Invitation: 28-07-2014
    Lodge: 13-08-2014
    Case Officer: 12-11-2014
    Medical : 24-11-2014
    Visa Grant: 09-07-2015

صفحه 3 از 9 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین