سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 3 از 7 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 61

موضوع: شهروندي و پاسپورت استراليا

1. Top | #21

تخصص
    industrial automation engineer,PLC programmer
    میزان امتیاز
    18
    سلام
    دوباره سوالم رو مي پرسم تا شايد دقيق تر باشه و كسي جواب دقيق رو بدونه
    بعد از expire شدن ويزاي 189 اگه تو استراليا باشيم و از پنج سال مدت اعتبار ويزا براي دو سال حداقل اونجا مونده باشيم، به غير از ورود مجدد به استراليا كه اون هم با يه ويزاي residant return حل مي شه، آيا مشكل ديگري هست؟ به خصوص براي گرفتن شهروندي؟
    به زبون ديگه يعني: اگه بعد از دو سال حدودا بعد از expire شدن اين ويزا، تازه شرايط شهروندي ايجاد بشه (مثل همون چهار سال مقيم تو استراليا بودن)، آيا براي گرفتن شهروندي نيازي به داشتن ويزاي expire "نشده" هست؟ يا آيا نيازه ويزاي جديد و معتبر داشته باشيم اون موقع كه شرايط شهروندي ايجاد ميشه؟

2. کاربر مقابل از Vadi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نیاز (2015/08/05)

3. Top | #22

میزان امتیاز
    286
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vadi نمایش پست ها
    سلام
    دوباره سوالم رو مي پرسم تا شايد دقيق تر باشه و كسي جواب دقيق رو بدونه
    بعد از expire شدن ويزاي 189 اگه تو استراليا باشيم و از پنج سال مدت اعتبار ويزا براي دو سال حداقل اونجا مونده باشيم، به غير از ورود مجدد به استراليا كه اون هم با يه ويزاي residant return حل مي شه، آيا مشكل ديگري هست؟ به خصوص براي گرفتن شهروندي؟
    به زبون ديگه يعني: اگه بعد از دو سال حدودا بعد از expire شدن اين ويزا، تازه شرايط شهروندي ايجاد بشه (مثل همون چهار سال مقيم تو استراليا بودن)، آيا براي گرفتن شهروندي نيازي به داشتن ويزاي expire "نشده" هست؟ يا آيا نيازه ويزاي جديد و معتبر داشته باشيم اون موقع كه شرايط شهروندي ايجاد ميشه؟
    expire شدن ویزای ۱۸۹ فقط به معنی مشکل در ورود به استرالیا هست و نه اقامت در استرالیا.
    اینجا رو ببینید: Skilled Independent visa (subclass 189)
    بخش What this visa lets you do
    اولین چیزی که نوشته اینه: stay in Australia indefinitely

بنابراین شما بعد از تموم شدن اعتبار این ویزا هم هنوز به طور کاملا قانونی ویزای اقامت دایمی در استرالیا دارین و من هیچ دلیلی برای نیاز به ویزای جدید برای دریافت شهروندی نمیبینم.

4. کاربر مقابل از Nerd عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Vadi (2015/08/05)

5. Top | #23

تخصص
    میزان امتیاز
    18
    من رفتم شرايط شهروندي رو خوندم براي كساني كه اقامت دايم دارند اين رو نوشته:
    Having permanent residence means you have a current visa that permits you to live in Australia indefinitely.
    اين current visa آيا به معني ويزاي expire نشده نيست؟

6. کاربر مقابل از Vadi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Nerd (2015/08/06)

7. Top | #24

میزان امتیاز
    286
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vadi نمایش پست ها
    من رفتم شرايط شهروندي رو خوندم براي كساني كه اقامت دايم دارند اين رو نوشته:
    Having permanent residence means you have a current visa that permits you to live in Australia indefinitely.
    اين current visa آيا به معني ويزاي expire نشده نيست؟
    نمیدونم. شاید. اینو دیگه باید کسی مثل دامون جواب بده احتمالا.

8. Top | #25

تخصص
    میزان امتیاز
    18
    میشه لطفا افرادی که می دونند جواب بدند؟

9. Top | #26

10. Top | #27

میزان امتیاز
    0
    سلام دوستان
    سوالم رو نمی دونم دقیقا کدوم تاپیک کاور می کنه. ولی فکر کنم خیلی بی ربط با این تاپیک هم نباشه. سوال اصلیم اینه که رفتن من به استرالیا با اقامت دایم چه کمکی به مهاجرت بردارام به استرالیا میکنه؟ فقط یک امتیاز براشون حساب می شه یا من می تونم بعد از گرفتن شهروندی دعوت نامه بفرستم و برادرم رو ببرم پیش خودم؟

11. Top | #28

میزان امتیاز
    175
    منم به زودی واجد شرایط میشم و میخوام برای سیتیزن شدن اقدام کنم . سایتی برای لاج کردن آنلاین داره ؟ مدارک به چه چیزهایی نیاز هست؟

12. Top | #29

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    نقل قول نوشته اصلی توسط رامتین123 نمایش پست ها
    منم به زودی واجد شرایط میشم و میخوام برای سیتیزن شدن اقدام کنم . سایتی برای لاج کردن آنلاین داره ؟ مدارک به چه چیزهایی نیاز هست؟
    مبارک باشه
    میتونی آنلاین اقدام کنی

https://www.border.gov.au/Trav/Citi/...e-applications

بعد از موفقیت آمیز بودن پروندت دعوت میشی برای امتحان شهروندی و بعد هم مدتی رو منتظر میشی تا در محلتون نوبت جشن شهروندیت برسه و بری گواهی رو یگری و بعد هم اقدام برای پاسپورت .
    تا جایی که یادمه
    ترجمه شناسنامه لازمه به همراه پاسپورت ایرانیت ( اون که مهر اولیه ورودت رو داره هم اگر داری همرات باشه )
    اگر بیشتر از یکسال بیرون از استرالیا بودی مجموعا بعد از ورود اولیه ایت ، از هر کشور که بیش از سه ماه در اون بودی باید پلیس چک بگیری
    مدارک اثبات آدرست

موفق باشی

13. 3 کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Migrant (2015/08/14),Navid1356 (2015/10/07),رامتین123 (2015/08/13)

14. Top | #30

تخصص
    کارشناس شرکت نفت
    میزان امتیاز
    0
    دوستان این حداقل زمان شامل main applicant میشه یا نه هیچکدوم از اعضای خانواده نمیتونن بیش از یکسال بیرون از استرالیا باشن؟ بعدم اینکه این سه سال از چهار سال باید بیمه بوده باشی یا فقط فقط تاریخ ورودت ملاکه؟!!!
    آخه من خودم main هستم ولی در اول راه شرایط کار رو ندارم همسرم باید کار کنه و بعلاوه به احتمال زیاد باید حداکثر یکسال بعد از ورود برگردم ایران برای انجام یکسری کارها البته این بیش از یکسال طول نمیکشه

صفحه 3 از 7 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین