سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 61

موضوع: شهروندي و پاسپورت استراليا

1. Top | #11

تخصص
    Construction Project Manager
    میزان امتیاز
    626
    نقل قول نوشته اصلی توسط دامون نمایش پست ها
    مهدی جان به نظر من میشه روی اون تاریخ حساب کرد چون در حقیقت غیبت موقت ( یکساله مثلا) بوده .
    ممنون دامون جان
    اما اگر فاصله بيش از 1 سال باشه چي ميشه؟ يعني يك سال آخرش رو مبنا قرار مي دن؟ يا اين كه از دومين ورود 4 سال محاسبه مي شه؟ به نظر من به هر دو صورت قابل تفسيره.
    پشت درياها شهري ست..... قايقي بايد ساخت.......
    Subclass 189
    Lodge:2014-05-02
    Visa Granted: 2015-02-04

2. Top | #12

میزان امتیاز
    1

بعد از ورود زدن در استرالیا و برگشتن به ایران ، اگر بخواهیم دوباره بعد از دو سال به استرالیا برگردیم برای گرفتن سیتیزنی در سالهای بعد چه مش

سلام. من و همسرم بعد از گرفتن ویزا مهلت کمی برای ورود داشتیم. فقط 45 روز. مجبور شدیم بریم و برگردیم. بعد از بازگشت به ایران بنا بر مسائلی تصمیم گرفتیم 1.5 الی 2 سال ایران بمونیم و بعد برگردیم استرالیا. حالا سوال من اینه که اگه بعد از دوسال به استرالیا بریم بعدها برای گرفتن سیتیزنی چه مشکلی پیش میاد و راه حلش چیه؟ ممنون اگه آقا دامون و دوستان راه حل بدن.

3. Top | #13

تخصص
    Construction Project Manager
    میزان امتیاز
    626
    sh.al,

تا اونجا كه مي دونم مشكل خيلي جديي نخواهيد داشت.
    براي سيتي زن شيپ شرايط رو بايد داشته باشيد كه اولينش اينه كه چهار سال از اولين ورودتون گذشته باشه و توي اين 4 سال بيش از يك سال بيرون از استراليا نباشيد. طبيعتاً وقتي شما 1.5 تا 2 سال خارج باشيد، شروع دوره 4 ساله براي شما از ورود دومتون خواهد بود و طبيعتاً توي 5 سال نمي تونيد اين دوره رو پر كنيد.
    اما اون هم خيلي جاي نگراني نيست. چون يا ويزاي بريج يا return مي گيريد و توي اون دوره مي تونيد زمان 4 ساله رو پر كنيد. ولي فكر مي كنم حداقل 2 سال آخر رو بايد استراليا باشيد. (اين بخش رو مطمئن نيستم البته)
    ویرایش توسط moderator : 2015/05/20 در ساعت 04:09 PM
    پشت درياها شهري ست..... قايقي بايد ساخت.......
    Subclass 189
    Lodge:2014-05-02
    Visa Granted: 2015-02-04

4. کاربر مقابل از mhd.hdr عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نیاز (2015/08/05)

5. Top | #14

میزان امتیاز
    0
    سلام بر دوستان عزیز
    یکی از دوستان در حال ارسال مدارک برای سیتیزنشیپ متوجه میشه که چون چند سال قبل به مدت بیش از 90 روز پیوسته در ایران بوده لازمه که یک پلیس چک جدید از ایران بگیره. این دوستمون حالا حالاها قصد رفتن به ایران رو نداره و ظاهراً تقاضای پلیس چک از طریق سفارت ایران هم سه چهار ماهی طول میکشه تا به نتیجه برسه. آیا دوستان راهی سراغ دارند که بشه غیر حضوری از ایران گواهی عدم سوء پیشینه یا همان پلیس چک رو در زمان معقولی دریافت کرد؟
    ممنون

6. Top | #15

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    نقل قول نوشته اصلی توسط phoenix نمایش پست ها
    سلام بر دوستان عزیز
    یکی از دوستان در حال ارسال مدارک برای سیتیزنشیپ متوجه میشه که چون چند سال قبل به مدت بیش از 90 روز پیوسته در ایران بوده لازمه که یک پلیس چک جدید از ایران بگیره. این دوستمون حالا حالاها قصد رفتن به ایران رو نداره و ظاهراً تقاضای پلیس چک از طریق سفارت ایران هم سه چهار ماهی طول میکشه تا به نتیجه برسه. آیا دوستان راهی سراغ دارند که بشه غیر حضوری از ایران گواهی عدم سوء پیشینه یا همان پلیس چک رو در زمان معقولی دریافت کرد؟
    ممنون
    تا جایی که اطلاع دارم به دلیل انجام انگشت نگاری به صورت مستقیم امکان این امر نیست . خاطرم هست که یکی از کلاینتهای ما توانست زیر یکماه اینکار را انجام دهد اما در مورد اینکه چطور این امر انجام شد ، اشاره داشتند به آشنایی که در ایران داشتند . میدانید که در ایران هیچ کاری غیر ممکن نیست .

7. کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

phoenix (2015/06/27)

8. Top | #16

تخصص
    industrial automation engineer,PLC programmer
    میزان امتیاز
    18
    سلام من ويزاي 189 دارم و يك سال تقريبا فرصت اولين ورودم هست.
    1-اگه توي اين فرصت ورود اول رو بزنم و برگردم ، با توجه به مدت پنج سال expiry date ويزا، قبل از اين تاريخ بايد برگشت به استراليا. درسته؟ يعني اگه قبل پنج سال برگردم نبايد مشكلي باشه؟
    2-حداقل از اين پنج سال تا ويزا تمام بشه چقدر را بايد ماند در استراليا؟ آيا حداقلي وجود داره؟
    3-ميخام بدونم بعد از expiry date براي "موندن تو استراليا" مشكلي هست؟ با توجه به تمام شدن اعتبار ويزا.
    4-براي گرفتن "شهروندي" با توجه به شرايط بالا چه كار بايد كرد؟

9. کاربر مقابل از Vadi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نیاز (2015/08/01)

10. Top | #17

تخصص
    مهندس
    میزان امتیاز
    56
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vadi نمایش پست ها
    1-اگه توي اين فرصت ورود اول رو بزنم و برگردم ، با توجه به مدت پنج سال expiry date ويزا، قبل از اين تاريخ بايد برگشت به استراليا. درسته؟ يعني اگه قبل پنج سال برگردم نبايد مشكلي باشه؟
    2-حداقل از اين پنج سال تا ويزا تمام بشه چقدر را بايد ماند در استراليا؟ آيا حداقلي وجود داره؟
    3-ميخام بدونم بعد از expiry date براي "موندن تو استراليا" مشكلي هست؟ با توجه به تمام شدن اعتبار ويزا.
    4-براي گرفتن "شهروندي" با توجه به شرايط بالا چه كار بايد كرد؟
    سلام
    1- نمیدونم
    2- اینجا تاپیک مربوط به شهروندی هست، اگر منظورتون حداقل ماندن برای شهروندی هست که جوابش کمی بالاتر نوشته شده ولی اگر منظورتون حداقل ماندن برای باطل نشدن ویزا هست ==> استرالیا قانونی برای این موضوع ندارد و شما میتوانید بعد از ورود اولیه دیگه تشریف نیارید
    3- اگر نتوانید تمدید کنید و یا نتوانید ویزای دیگری بگیرید، بله مشکل خواهید داشت چون حضورتان غیر قانونی حساب میشه. ( تصحیح میکنم: این مورد را من اشتباه کردم و در پستهای بعدی دوستان اشاره کردند که اگر نخواهید خارج شوید برای ماندن مشکلی نیست )
    4- اگر کارهای بالا را انجام بدهید برای شهروندی مجبور هستید که ویزای اقامت دائم را تمدید کنید و مجدداً 4 سال حضور پیوسته در استرالیا داشته باشید. ( 4 سال حضور پیوسته از شرایط احراظ شهروندی هست - البته اگر در این 4 سال مجموعاً کمتر از یک سال خارج باشید مشکلی نخواهد بود )
    ویرایش توسط captainm : 2015/08/04 در ساعت 03:34 PM
    Software Engineer: Visa 189 > ACS: 07/9/2015 > EOI: 06/9/2015 > Invitation: 22/1/2016 > Lodge: 15/2/2016 > Visa Grant: 25/4/2016

11. Top | #18

تخصص
    مهندس
    میزان امتیاز
    56
    نقل قول نوشته اصلی توسط دامون نمایش پست ها
    کل دوره ای که به صورت قانونی و با ویزا در استرالیا بوده اید محاسبه میشود
    سوالی که اینجا ممکنه پیش بیاد اینه که ایا ویزاهای موقت بریج ...,A,E,B,C هم برای محاسبه این دوره قبول هستند؟ من دوستی را میشناسم که الان روی ویزای بریج E هستند و یک وکیل استرالیایی بهشون گفته که برای شهروندی این ویزا در اون دوره 4 ساله حساب نمیشه! نظر دوستان اینجا چیه؟
    Software Engineer: Visa 189 > ACS: 07/9/2015 > EOI: 06/9/2015 > Invitation: 22/1/2016 > Lodge: 15/2/2016 > Visa Grant: 25/4/2016

12. Top | #19

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    نقل قول نوشته اصلی توسط captainm نمایش پست ها
    سوالی که اینجا ممکنه پیش بیاد اینه که ایا ویزاهای موقت بریج ...,A,E,B,C هم برای محاسبه این دوره قبول هستند؟ من دوستی را میشناسم که الان روی ویزای بریج E هستند و یک وکیل استرالیایی بهشون گفته که برای شهروندی این ویزا در اون دوره 4 ساله حساب نمیشه! نظر دوستان اینجا چیه؟
    ممکنه اشتباهی در برداشت شده باشه . همه انواع اقامت قانونی در استرالیا شامل ویزاهای موقت و دائم و بریج شامل بازه زمانی مورد نظر هست
    All periods of lawful residence in Australia, such as temporary visas, visitor visas, student visas, all classes of bridging visas etc, are taken into account when calculating the four year lawful residence period.

موفق باشید

13. 2 کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

captainm (2015/08/02),Narengi (2015/10/06)

14. Top | #20

میزان امتیاز
    286
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vadi نمایش پست ها
    ...
    نقل قول نوشته اصلی توسط captainm نمایش پست ها
    3- اگر نتوانید تمدید کنید و یا نتوانید ویزای دیگری بگیرید، بله مشکل خواهید داشت چون حضورتان غیر قانونی حساب میشه.
    تا جایی که من میدونم، نه! مشکلی نیست و حضورتون هم قانونی هست.
    این ۵ سال اعتبار ویزای ۱۸۹ فقط برای رفت و آمد هست و برای اقامت در استرالیا تا جایی که من میدونم هیچ محدودیتی نیست.

15. 2 کاربر مقابل از Nerd عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

captainm (2015/08/04),Vadi (2015/08/04)

صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین