سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 2101112
نمایش نتایج: از 111 به 119 از 119

موضوع: آزمایش مدیکالMedical ، مدارک لازم و مراحل انجام کار

1. Top | #111

میزان امتیاز
    0
    سلام
    چند وقته با خبر شدیم که همسرم باید طی چند ماه آینده عمل قلب انجام بدن. مشکل یه بافت زیر دریچه آئورت هست که به طور مادرزادی وجود داشته و باعث تنگ شدن این دریچه میشه. حداکثر میشه این عمل رو تا یک سال دیگه به تعویق انداخت ولی چون احتمال آسیب رسیدن به دریچه در اثر تشدید بیماری وجود داره ما تصمیم گرفتیم ماه آینده این عمل رو انجام بدیم. سوال من این هست آیا به طور کلی عمل های جراحی در این سطح برای موضوع مدیکال مشکلی ایجاد میکنه یا خیر؟ و سوال بعدی اینکه آیا پیشنهاد می کنید قبل از عمل با گرفتن HAP ID همونطور که دامون در صفحات اول این موضوع توضیح دادند برای مدیکال زودتر از موعد اقدام کنیم و موضوع بیماری رو اظهار نکنیم؟

2. Top | #112

میزان امتیاز
    2
    سلام. شما هنگام انجام تست ها برگه ای( به اصطلاح دکتر "قسمنامه") پر می کنید مبنی بر اینکه حقایق رو بیان می کنید. البته دکتر از من هیچ سوالی در مورد قلب یا عمل های احتمالی آتی نپرسید ولی شاید گرفتن مدیکال سریع تر و اظهار نکردن بیماری بهترین گزینه نباشه. کما اینکه همسر بنده شکستگی دست راستشون رو با عمل جراحی ترمیم کردند و موقع تست مدیکال دکتر براش این مهم بود که در نتیجه عمل محدودیتی برای بیمار به وجود امده یا نه.

3. کاربر مقابل از afshin.saberi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

rira2011 (2016/11/14)

4. Top | #113

تخصص
    مهندس شیمی
    میزان امتیاز
    4
    سلام جناب دامون

آیا این امکان الان هم هست؟ یعنی قبل از EOI, آیا می شود HAP ID ایجاد کرد؟ ( در جریان هستم که این آزمایشات فقط یکسال انقضا دارد)

به صورت کلی برای کسی که منتظر جواب نمره ایلتس برای 60 امتیازی شدن هست این کار نکته منفی ندارد؟ و شما پیشنهاد می کنید؟

5. Top | #114

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2622
    نقل قول نوشته اصلی توسط lordhad نمایش پست ها
    سلام جناب دامون

آیا این امکان الان هم هست؟ یعنی قبل از EOI, آیا می شود HAP ID ایجاد کرد؟ ( در جریان هستم که این آزمایشات فقط یکسال انقضا دارد)

به صورت کلی برای کسی که منتظر جواب نمره ایلتس برای 60 امتیازی شدن هست این کار نکته منفی ندارد؟ و شما پیشنهاد می کنید؟
    بله شدنیست . ایمی اکانت بسازید و یک پرونده پزکشی ایجاد کنید و هپ ای دی را بگیرید و تست را انجام دهید . در هنگام لاج این هپ ای دی را ارایه کنید

6. کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

lordhad (2017/01/14)

7. Top | #115

تخصص
    مهندسی اطلاعات
    میزان امتیاز
    1
    سلام دوستان یک سوال داشتم اگه کسی تجربه کرده باشد.
    من مدیکالم را در 18 اپریل 2016 انجام دادم ولی هنوز ویزام نیومده اگه قبل از ماه اپریل ویزام نیاد ایا باید دوباره مدیکال بدم ؟؟؟
    2 اگه قبل از اتمام وقت مدیکالم کارام تمام نشه ایا برای ادامه پروسیس کارام مشکلی پیش نمیاد چون از یک مدیکال میگذره؟؟؟

8. Top | #116

تخصص
    -
    میزان امتیاز
    24
    نقل قول نوشته اصلی توسط Asefgholami نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوال داشتم اگه کسی تجربه کرده باشد.
    من مدیکالم را در 18 اپریل 2016 انجام دادم ولی هنوز ویزام نیومده اگه قبل از ماه اپریل ویزام نیاد ایا باید دوباره مدیکال بدم ؟؟؟
    2 اگه قبل از اتمام وقت مدیکالم کارام تمام نشه ایا برای ادامه پروسیس کارام مشکلی پیش نمیاد چون از یک مدیکال میگذره؟؟؟
    سلام، مدیکال من 12 ژانویه بود و ویرای من 20 دسامبر اومد، یعنی 22 روز جلوتر از اتمام مدیکال. آفیسر به من 3 ماه فرصت ورود داد. به نظر من خیلی زود هستش برای نگران شدن.
    چشم ها را باید شست، جور دیگر باید دید.

9. Top | #117

تخصص
    مهندسی اطلاعات
    میزان امتیاز
    1
    خیلی ممنون دوست عزیز امیدوارم ویزای منم قبل از مارچ بیاد

10. Top | #118

تخصص
    کامپیوتر
    میزان امتیاز
    0
    سلام دوستان
    من حدود 1 ماه دیگه باید آیلتس بدم و اگر نمره مورد نظرمرو بگیرم اسس رو انجام میدم و برای 6 ماه بعدش امتیازم تکمیل میشه و EOI پر میکنم... حالا سوالم اینه: میخوام اقدام کنم برای بارداری، برای همین اگر آیلتس رو بگیرم و مطمئن بشم که امتیازم کافیه چون شنیدم باردار باشم نمیتونم تست مدیکال بدم میخوام اول مدیکال بدم بعد اقدام کنم برای باردار شدن، با این کار اگر ویزام زود بیاد چه بهتر ومیرم و استرالیا زایمان میکنم، اگر هم نیاد همینجا زایمان میکنم و با بچم میرم اونجا،خوبیش اینه که پروسه جلو میافته و با مدیکال دادن قبل از بارداریم دیگه نیازی ندارم منتظر باشم که بچم به دنیا بیاد و بعد تست بدم
    به نظرتون این هدفی که پیش گرفتم خوبه؟
    نکته ای هست که باید بدونم؟!!
    دقیقا چه کاری باید برای مدیکال خودم و همسرم انجام بدم؟
    هزینه جفتمون چقدر میشه؟
    ممنون از مهر شما

11. Top | #119

تخصص
    مهندس شیمی
    میزان امتیاز
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط نیلوفر کیانی نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من حدود 1 ماه دیگه باید آیلتس بدم و اگر نمره مورد نظرمرو بگیرم اسس رو انجام میدم و برای 6 ماه بعدش امتیازم تکمیل میشه و EOI پر میکنم... حالا سوالم اینه: میخوام اقدام کنم برای بارداری، برای همین اگر آیلتس رو بگیرم و مطمئن بشم که امتیازم کافیه چون شنیدم باردار باشم نمیتونم تست مدیکال بدم میخوام اول مدیکال بدم بعد اقدام کنم برای باردار شدن، با این کار اگر ویزام زود بیاد چه بهتر ومیرم و استرالیا زایمان میکنم، اگر هم نیاد همینجا زایمان میکنم و با بچم میرم اونجا،خوبیش اینه که پروسه جلو میافته و با مدیکال دادن قبل از بارداریم دیگه نیازی ندارم منتظر باشم که بچم به دنیا بیاد و بعد تست بدم
    به نظرتون این هدفی که پیش گرفتم خوبه؟
    نکته ای هست که باید بدونم؟!!
    دقیقا چه کاری باید برای مدیکال خودم و همسرم انجام بدم؟
    هزینه جفتمون چقدر میشه؟
    ممنون از مهر شما
    من فقط در مورد هزينه ميتونم بگم كه ميشه حدود نفري ٥٠٠ تومن.

Sent from my iPhone using Tapatalk

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 2101112

کلمات کلیدی این موضوع