سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 32

موضوع: مهندسی عمران در استرالیا

1. Top | #1

میزان امتیاز
    1

مهندسی عمران در استرالیا

با سلام
    بیان هر آنچه که در جهت ارتقای جایگاه مهندسین عمران لازم است ...

2. Top | #2

تخصص
    مهندس عمران
    میزان امتیاز
    2

مهندسی عمران در استرالیا

سلام، من ليسانس عمران و فوق ليسانس زلزله دارم. بعد از فارغ التحصيلي ٣ سال تو شركت مشاور ناموران كار كردم. بعد از اون ٦ سال عضو هيات علمي دانشگاه ازاد شدم و متاسفانه به صورت حرفه اي از كار مهندسي دور موندم. البته جسته گريخته كارهايي كردم تو اين مدت. ٢ سال اخيرم غير تدريس دانشجوي دكتري سازه بودم ، واحدهام تموم شده و ٢-٣ سال پايان نامه مونده. ويزاي ١٧٥( اقامت دايم) دارم و ٢ ماه سيدني مستقرم.
    به نظرتون با توجه به شرايطم ، امكان پيدا كردن كار مهندسي برام وجود داره؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ویرایش توسط Sanam slh : 2015/09/14 در ساعت 09:13 AM

3. Top | #3

میزان امتیاز
    419
    به نظرم سوالتون خیلی انتزاعیه ! هر چیزی امکان داره ! حتی چیزای غیر ممکن ! تازه گه امکان نداشت پس این همه آدم مهندس تو سیدنی چجوری کار پیدا میکردن.
    اما اینکه شما به عنوان این شخص حقیقی امکان کار پیدا کردن در رشته تخصصی تون رو دارین یک امر کاملا شخصیه. به اعتقاد من اگه شخصا به این باور برسین که دارین حتما دارین و اگه به این باور برسین که ندارین حتما ندارین. بحث یه مقدار فلسفی شد !

4. Top | #4

میزان امتیاز
    419
    من معمولن ادعای آدم شناسیم میشه ! واسه همین از همین دو جمله شما حس میکنم یه راه ممکن و شاید درست برای شما ادامه تحصیل با گرفتن یه فاند برای دکترا از یو تی اس یا یونی آف نیو ساوث ولز باشه. با ماهی حدود 2000 تا و هزینه های دانشگاه رو هم نمیدین. به نظرم فک کنین جدی روش.

5. Top | #5

تخصص
    مهندس عمران
    میزان امتیاز
    2
    اره، انتزاعي كه هست. سر كلاس اسكيل مكس شرايطمو به معلمه گفتم گفت بهتره از نقشه كشي شروع كني. اينجا اگه بگي چند سال كار نكردي كه خب ردي، اگرم پياز داغ كارايي كه كردي رو زياد كني سر مصاحبه ميفهمن. ميخواستم ببينم نظر جمع چيه .

6. Top | #6

تخصص
    مهندس عمران
    میزان امتیاز
    2

مهندسی عمران در استرالیا

پيشنهادتونو دو هفته قبل با يه استاد ايراني دانشگاه نيو ساث ولز مطرح كردم. گفتن چه كاريه ٣ سال بخوني با حقوق بخور و نمير ، تازه بعد ٣ سال بخواي جذب صنعت بشي يا نشي! گفتن برو دمبال پول ؛)

ویرایش توسط Sanam slh : 2015/09/14 در ساعت 03:46 PM

7. Top | #7

میزان امتیاز
    419
    با كي صحبت كردين ؟
    ببين استادها خودشون راضي نيستن از اينكه رفتن تو كار آكادميك. اما شما بايد بياي ببيني تو خودت ميبيني دو سال بشيني نقشه بكشي و عمرتو هدر بدي ؟ خوب اگه به كار و محيط آكادميك علاقه نداري اون يك بحث ديگست اما اگر داري به نظرم اون وقتي رو كه بايد با كشيدن نقشه تلف كني بهتره با درس خوندن تلف كني. تازه حساب اون وقتهاي تلف شده واسه گرفتن فوق و خوندن درسهاي دكترا رو هم بزار كنارش. سابقه كار نامورانتون چي بوده ؟
    چون دكترا و فوق زلزله رو كه بايد قاي كني بزاري رو ديوار اگه بخواي وارد كار غير آكادميك بشي

8. Top | #8

تخصص
    مهندس عمران
    میزان امتیاز
    2
    اونا رو كه بايد قاب كنم. يه موقعي ناموران نيرو جذب ميكرد يه سال اموزش يه سال تعهد خدمت ، ميشديم كمك مهندس ( مهندس دستيار) ، قبلش هم يه سال طراحي سقف پيش تنيده ميكردم تو شركت CCL.
    اينجا رفتم پيش دكتر ولي پور گودرزي.
    مقايسه خيلي خوبي كرديد. پس يه جورايي به نظرتون گزينه سوم رو در نظر نگيرم واسه ٢ سال .

9. Top | #9

میزان امتیاز
    419
    گزینه سوم چی بود !؟

10. Top | #10

تخصص
    مهندس عمران
    میزان امتیاز
    2
    كار مهندسي :/