سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 32

موضوع: مهندسی عمران در استرالیا

1. Top | #21

تخصص
    مهندس عمران
    میزان امتیاز
    2
    سلام به مهندسای عزیز
    من یه سوال داشتم
    خواستم بدونم میشه برای گرفتن نامه سابقه کار از دفتر مهندسی نامه اورد یا باید حتما شرکت باشه

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk

2. Top | #22

تخصص
    کارمند
    میزان امتیاز
    5
    سلام دوستان من در مرحله تکمیل اسسمنت برای اقامت هستم . نیاز به یک نمونه cdr عمران دارم که بتونم ازش کمک بگیرم . ممنون می شم راهنماییم کنید .

Sent from my SM-P601 using Tapatalk

3. Top | #23

تخصص
    مهندس عمران
    میزان امتیاز
    2
    سلام دوستان و آقای دامون
    آیا درسته که از جولای قرار رشته های عمران و حسابداری از لیست حذف بشن....
    خواهشا اقای دامون جواب بدیدددد

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk

4. Top | #24

تخصص
    کارمند
    میزان امتیاز
    5
    سلام
    همسر من مهندس عمران از دانشگاه دولتی رازی کرمانشاه هستند و 5 سال سابقه ییمه ای دارند و 30 سالشونه ایلتس 6ونیم هم دارند رشته منم روزنامه نگاری بوده و امتیازی نمی تونم کمک کنم ایا با این شرایط و کسب نمره 55 می تونیم ار امتیاز ویزای 190 یا 489 استفاده کنیم و با اونا 60 یا 65 امتیاز کسب کنیم و اقدام کنیم ؟ یا باید حتمن ایلتس 7 داشته باشم؟

Sent from my SM-P601 using Tapatalk

5. Top | #25

تخصص
    مهندس عمران
    میزان امتیاز
    11

مهندسين عمران در استراليا

من براي ٣ تا ٤ ماه ديگه برنامه دارم كه برسم استراليا، خيلي مطالب تو اين فروم و قبل اون تو مايگرنت هلپ خوندم اما اينجا مطلبي راجع به مهندسين عمران نديدم.
    از دوستاني كه اونجان خواهش ميكنم راهنمايي كنند چه مواردي براي مهندسين عمران كه ميرسند استراليا براي كار پيدا كردن لازمه

6. Top | #26

تخصص
    مهندس عمران
    میزان امتیاز
    13
    موضوع خوبیه که جاش تا حالا خالی بوده
    از مهندسینی که استرالیا تشریف دارین خواهش میشه که اطلاعات و تجربیاتشون رو با بقیه share کنن

7. Top | #27

میزان امتیاز
    380
    سلام
    لطفا قبل از باز کردن تاپیک، یه جست جو بفرمایید چون ممکنه تاپیک مشابه باز شده باشه و اینجوری فقط اطلاعات پراکنده میشه تو فروم و تعدد تاپیک ها، سخت میکنه خودن فروم رو.

تاپیک مهندسی عمران در استرالیا

برای معماری و شهرسازی و نقشه برداری هم قبلا باز شده تاپیک.
    موفق باشید.
    PTE-A Brisbane(25/07/2015): L70/R79/S65/W82 ->Proficient
    EOI Submitted 189 - 60 Points: 27/07/2015
    Invitation: 07/09/2015
    Lodge: 13/09/2015
    Visa Granted: 28/11/2015

8. Top | #28

تخصص
    مهندس عمران
    میزان امتیاز
    11
    سلام
    با عرض پوزش، من این تاپیک مرتبط با مهندسی عمران با توجه به اینکه چند بار هم این بخش بررسی کردم ندیده بودم وگرنه تاپیک جدید باز نمی کردم.
    با تشکر از شما

9. کاربر مقابل از erfanshirzadi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

cinere (2016/07/04)

10. Top | #29

تخصص
    نویسندگی-مارکتینگ
    میزان امتیاز
    4
    تکنسین عمران , چه مناطق رجینالی می تونه اپلای کنه؟
    برای ویزای 489.
    شرایط کار برای تکنسین های عمران تو این مناطق چطوره؟

11. Top | #30

تخصص
    مهندس عمران
    میزان امتیاز
    11
    سلام به همه دوستان. بالاخره ویزای 189 برام اکی شد و من برنامه دارم که حدود اوایل اکتبر بیام استرالیا. من لیسانس عمران دارم و ارشد سازه. اول از همه میخواستم بدونم اسمی از مدرک ارشد تو رزومه بیارم یا نه، چون خوندم میتونه واسه خیلی کارا باعث بشه اور کوالیفای بشم؟
    حدود یک سالی هست که سایت seek ریر نظر دارم و اکثر کارایی که به نظر خودم با اطلاعاتی که بدست آوردم میتونم واسشون اپلای کنم کامل بررسی کردم و همچنین keyword هایی که واسه رزومه لازم داشتم از تو آگهی ها درآوردم. من ایران یک شرکت مهندسی دارم که هم کار ساخت و ساز انجام داد شامل ساخت یک هتل و چند تا پروژه مسکونی و هم کارای شهری با شهرداری انجام دادم مثل پیاده رو سازی و احداث پارک و ... . میخواستم بدونم با حدود 5 سال سابقه کاری که دارم به نظر شما بازار کاربرای من چجوریه و برای چه کارهایی اقدام کنم بهتره و کلا چه مدت زمانی تقریبا لازم دارم برای پیدا کردن کار؟ میدونم که برای هر شخص متفاوته و شانس هم کمی تاثیر داره ولی میخوام نظر دوستانی که تو این رشته فعالیت می کنند بدونم.
    یک سری اطلاعات راجب خودم: از نظر زبان فکر نمیکنم مشکلی داشته باشم چون آیلتس 8.5 دارم و چند سالی هست که زبان تدریس می کنم. سنم 27 سال و نرم افزارهای Cad و Etabs و Safe هم تسلط دارم و Revit هم تا حدودی میتونم کار کنم اما نمیگم تسلط دارم بهش. البته میدونم به غیر از Cad، نرم افزارهای دیگه که بلدم خیلی تو استرالیا کاربرد ندارند.
    اینم بگم که اصلا برام اهمیتی نداره، حداقل فعلا، که بخوام تو کدوم شهر کارمو شروع کنم و حتی از چه پوزیشنی بخوام شروع کنم، یعنی کاملا آماده ام که از یک مهندس Junior شروع کنم.
    منتظر راهنمایی شما هستم

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین