سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 32

موضوع: مهندسی عمران در استرالیا

1. Top | #11

میزان امتیاز
    419
    به نظر من مشخصا واسه شما اگر به کار آدمیک علاقه دارین ، اگر ! ، ادامه تحصیل میتونه گزینه بهتری باشه. اگر ندارین که نه.
    مثلا اگه کار پلنینگ یا کنترل پروژه کرده بودین میگفتم نه ، خوب میشه رفت سمت اون اما کار دیزاین و استراکچر خیلی باید قوی باشین واسه کار اول.

2. Top | #12

تخصص
    مهندس عمران
    میزان امتیاز
    2
    ممنون كه وقت گذاشتيد و راهنمايي كرديد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. کاربر مقابل از Sanam slh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

4. Top | #13

تخصص
    مهندس عمران
    میزان امتیاز
    1
    احسان عزیز سلام.
    من تو فیلد اجرا ساخنمان در ایران مشغول به کار هستم .ظاهرا تو استرالیا اجرا شاخه های مختلفی داره .شما اطلاعی از اونها و حدود درآمدهاشو دارید؟ و آیا اطلاع دارید برای ورود به اونها بهتر چه پیشنیاز هایی رو تامیین کنم.
    ممنون میشم کمی راهنمایی کنید .

5. Top | #14

میزان امتیاز
    419
    سلام ، شما در صورت داشتن سابقه اجرایی در ایران میتونید برای کارهایی مثل : Site Foreman , Site Engineer , Project Engineer اپلای کنی هر چند برای این پوزیشن ها با توجه به نیاز به ارتباط مداوم و روزمره با کلاینتها و پیمانکارها شما نیاز به زبان در حد عالی و مهارتهای کامیونیکیشن هستین. در آمدها بستگی به شرکت و پروژه خیلی متغیره. شما از 70 تا 120 در نظر بگیرین.

6. 2 کاربر مقابل از احسان_نقشه بردار عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

cinere (2015/09/18),Mehnoosh-Mohamad (2015/11/23)

7. Top | #15

تخصص
    مهندس عمران
    میزان امتیاز
    1

تشکر احسان عزسز

نقل قول نوشته اصلی توسط احسان_نقشه بردار نمایش پست ها
    سلام ، شما در صورت داشتن سابقه اجرایی در ایران میتونید برای کارهایی مثل : Site Foreman , Site Engineer , Project Engineer اپلای کنی هر چند برای این پوزیشن ها با توجه به نیاز به ارتباط مداوم و روزمره با کلاینتها و پیمانکارها شما نیاز به زبان در حد عالی و مهارتهای کامیونیکیشن هستین. در آمدها بستگی به شرکت و پروژه خیلی متغیره. شما از 70 تا 120 در نظر بگیرین.

ممنون از راهنماییت احسان عزیز. به نظرت با ielts در حد 7 به مشکلی بر میخورم؟و آیا نیاز به یادگیری نرم افزار مرتبطی دارم؟

8. Top | #16

تخصص
    مهندس عمران
    میزان امتیاز
    1

تشکر احسان عزیز

نقل قول نوشته اصلی توسط احسان_نقشه بردار نمایش پست ها
    <br>
    <br><br><br>
    ممنون از راهنماییت احسان عزیز. به نظرت با ielts در حد 7 به مشکلی بر میخورم؟و آیا نیاز به یادگیری نرم افزار مرتبطی دارم؟

9. Top | #17

تخصص
    civil engineer
    میزان امتیاز
    7
    سلام احسان جان.اگه رزومه نویس خوب تو سیدنی سراغ داری لطفا معرفی کن. من دو ماه دارم اپلای میکنم یه تماس هم نداشتم. قطعا رزومه مشکل داره. البته به تعطیلات ژانویه هم ممکنه ربط داشته باشه.ممنونم.

10. Top | #18

تخصص
    کارمند
    میزان امتیاز
    5
    سلام دوستان <br />
    چند تا سوال داشتم از دوستانی که وارد و صاحب نظر هستند در بحث اسسمنت<br />
    1-همسرم مهندس عمران با 29 سال سن و لیسانس عمران از دانشگاه رازی است 5 سابقه کار مرتبط پروژه ای دارد و ایلتس 6 هم داره به نظر شما برای اسسمنت از سه رشته civil engineer , civil engineer technician, civil engineer draftman برای کدوم اقدام کنیم؟<br />
    2-نامه سابقه کار رو به فارسی بگیریم یا انگلیسی؟ کدوم بهتره ؟ برخی می گند از همون اول انگلیسی باشه بیشتر شک می کنند و اگر فارسی بگیریم ترجمه کفایت می کنه یا باید دوباره شرکت مورد نظر تایید و مهر و امضا کنند<br />
    3-محتویات نامه سابقه کار چی باید باشه ؟<br />
    4_CDR رو خودمون می تونیم بنویسیم یا باید بدیم برامون بنویسند؟<br />
    ممنون می شم که دوستان راهنمایی کنند<br />
    با تشکر و درود فراوان منتظر راهنمایی شما عزیزان هستم<br />
    <br />
    Sent from my SM-P601 using Tapatalk

Sent from my SM-P601 using Tapatalk

11. Top | #19

تخصص
    عمران
    میزان امتیاز
    0
    ١ ميتونه واسه پروفشنال اقدام كنه
    ٢ من به نظرم به فارسى باشي در سربرگ شركت و ترجمه كنيد و مهر معتبر مثلا ناتى
    ٣ از چه تاريخي شروع به كار كردين و شرح وظايف و اخرين حقوق دريافتي و امضاي مسئول كه بعدا پاسخگوي امضا باشه
    ٤ cdr هر شخص مشخصه كارى اون شخص هست و بهتره خودتون بنويسيىد و يا تحت نظارت يه شخص كه شما رو كمك كنه و بايد به چيزي كه مينويسد اشراف داشته باشيد چون تو قسمت سامرى بايد همه مطالب رو خلاصه كنيد تو يه جدول
    يادتون باشه شما يه مهندس ايراني با آيلتس ٦ هستيد ، پس از ساختار غير واقعى و پيچيده زبان پرهيز كنيد و اصلا copy paste نكنيد چون سريعا متوجه ميشن

12. Top | #20

تخصص
    مهندس عمران
    میزان امتیاز
    0
    سلام. من به تازگی از دانشگاه (لیسانس عمران ) فارغ التحصیل شدم و برای ویزای 476 اقدام کردم. با توجه به اینکه سابقه کاری ندارم چه نرم افزاری پیشنهاد میکنید تو این مدت که ایرانم یاد بگیرم که استرالیا به دردم بخوره برای کار عمرانی؟ اصلا امیدی هست که کار پیدا کنم بدون سابقه؟ ممنون

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین