سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: تبديل ويزاي تحصيلي به ويزاي اقامت دائم

1. Top | #1

میزان امتیاز
    41

تبديل ويزاي تحصيلي به ويزاي اقامت دائم

با سلام واحترام.
    براي كسايي كه قصد دارن كارشناسي ارشد رشته اي رو فرضا به مدت 2 سال در استراليا بگذرونن:
    1) آيا بعد از فرضا 1 يا دو ترم تحصيل ميتونن براي PR اقدام كنن؟(مثلا با جبران نمره آيلتس)
    2) آيا بعد از أخذ مدرك كارشناسي ارشد، امتياز سابقه كار 8 ساله كه در ايران با مدرك كارشناسي داشتن رو از دست ميدن؟

درود

2. Top | #2

میزان امتیاز
    10
    سلام
    فکر نمیکنم امتیاز سابقه کار از دست بره.چرا باید از دست بره.فکر نمیکنم اما نگرانم کردید

3. Top | #3

تخصص
    Construction Project Manager
    میزان امتیاز
    626
    نقل قول نوشته اصلی توسط lena نمایش پست ها
    با سلام واحترام.
    براي كسايي كه قصد دارن كارشناسي ارشد رشته اي رو فرضا به مدت 2 سال در استراليا بگذرونن:
    1) آيا بعد از فرضا 1 يا دو ترم تحصيل ميتونن براي PR اقدام كنن؟(مثلا با جبران نمره آيلتس)
    2) آيا بعد از أخذ مدرك كارشناسي ارشد، امتياز سابقه كار 8 ساله كه در ايران با مدرك كارشناسي داشتن رو از دست ميدن؟

درود
    يه مقدار در مورد اين موضوع، در صورتي كه بخواهيد از مدرك كارشناسي ارشد استفاده كنيد، اختلاف نظر هست.
    اكثر مواردي كه من شنيدم اينه كه اگر شما بخواهيد با مدرك كارشناسي ارشد اقدام كنيد، سابقه كار بعد از اون محاسبه مي شه. ولي چند مورد رو هم سراغ دارم كه اقدام كردند و هم مدرك و هم سابقه كارشون (بعد از كارشناسي) پذيرفته شده.

اما چيزي كه قطعي هست اينه كه اگر شما نخواهيد از مدرك كارشناسي ارشد استفاده كنيد، هيچ مشكلي براي سابقه كارتون نخواهيد داشت.
    پشت درياها شهري ست..... قايقي بايد ساخت.......
    Subclass 189
    Lodge:2014-05-02
    Visa Granted: 2015-02-04

4. Top | #4

تخصص
    -
    میزان امتیاز
    4
    سلام . من ویزای تحصیلیمو چند روز پیش گرفتم . برای bachelor of medical health and sciences از دانشگاه Wollongong. من میخوام به محض شروع تحصیلم برای اقامت دايم هم اقدام کنم یا اینکه موارد مربوط بهشو انجام بدم تا هرچه سریعتر اقامت دایمو بگیرم . البته اگه بشه چون اصلا شرایطشو نمیدونم . سوالم اینه که کل پروژه با شرایط من چه طوره ؟ و باید چه اقداماتی انجام بدم ؟ و چه امتیازاتی لازم دارم ؟
    ممنون میشم اگه امتیازای مربوطه رو ذکر کنین و بگین که با توجه به این که من از Jan 2017 اونجام و از Feb تحصیلمو شروع میکنم . بهترین و سریعترین زمان اقدام برای اقامت دایم کی هستش که بتونم امتیازای لازم رو هم کسب کنم ؟ یا مثلا در مورد سابقه کار چطوری و چه جور شغلی برام امتیاز داره و از کی شروع کنم به کار بهتره ؟
    الان 19 سالمه و IELTS 7 دارم .
    و احتمالا تو مدت تحصیلم بتونم دوباره IELTS امتحان بدم برای ارتقا دادنش به 8 .

5. Top | #5

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2628
    نقل قول نوشته اصلی توسط شادی نمایش پست ها
    سلام . من ویزای تحصیلیمو چند روز پیش گرفتم . برای bachelor of medical health and sciences از دانشگاه Wollongong. من میخوام به محض شروع تحصیلم برای اقامت دايم هم اقدام کنم یا اینکه موارد مربوط بهشو انجام بدم تا هرچه سریعتر اقامت دایمو بگیرم . البته اگه بشه چون اصلا شرایطشو نمیدونم . سوالم اینه که کل پروژه با شرایط من چه طوره ؟ و باید چه اقداماتی انجام بدم ؟ و چه امتیازاتی لازم دارم ؟
    ممنون میشم اگه امتیازای مربوطه رو ذکر کنین و بگین که با توجه به این که من از Jan 2017 اونجام و از Feb تحصیلمو شروع میکنم . بهترین و سریعترین زمان اقدام برای اقامت دایم کی هستش که بتونم امتیازای لازم رو هم کسب کنم ؟ یا مثلا در مورد سابقه کار چطوری و چه جور شغلی برام امتیاز داره و از کی شروع کنم به کار بهتره ؟
    الان 19 سالمه و IELTS 7 دارم .
    و احتمالا تو مدت تحصیلم بتونم دوباره IELTS امتحان بدم برای ارتقا دادنش به 8 .
    سلام
    شما فعلا کار خاصی نمیتوانید انجام دهید .
    پیشنهاد میکنم که برنامه ریزی جهت تقویت زبان و تسریع در تکمیل تحصیلات داشته باشید . همچنین با حضور فعال در بازار کار مرتبط با رشته تحصیلی به دنبال گزینه های کاریابی و احیانا دریافت اسپانسر کاری نیز باشید

6. کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

شادی (2016/11/30)